Nápady na tetovanie: Pamätníky domácich zvierat

Mám trinásť tetovaní a tiež niekoľko piercingov a myslím si, že aj oni'všetko celkom v pohode.

Náš mopslík Max, pravda, väčší ako väčšina mopslíkov, nikdy nebol bez farebného fuzzy.

Náš mopslík Max, pravda, väčší ako väčšina mopslíkov, nikdy nebol bez farebného fuzzy.

Max bol plný charakteru a často vyzeral ako Jabba Hutt, keď sedel.

Max bol plný charakteru a často vyzeral ako Jabba Hutt, keď sedel.

Viac ako len domáce zviera

Moja rodina bola zničená, keď sme v roku 1998 prišli o čierne laboratórium. Jake bol náš prvý rodinný maznáčik, takže keď mu v 11 rokoch diagnostikovali rakovinu, nemohli sme'Nemyslím si, že jeho čas s nami bol príliš krátky. Nebolo to't dlho predtým, ako už nemohol chodiť po schodoch spať na úpätí mojich rodičov' posteľ. V Jakovi'V posledných dňoch môj otec často spal vedľa neho na podlahe obývačky a držal ho, keď sa zobudil z chvenia uprostred noci. Nebolo to'Ešte dlho potom sme ho zobrali k veterinárovi a nechali sme ho spať.

Keď Jake zomrel, náš ďalší pes (postava mopslíka menom Max) bol ešte mladý a vyzývavý. Ale samozrejme, nevyhnutne, potom, čo žil dlhých, šťastných 15 rokov, Max'prišiel aj čas. Len pár dní po jeho 15. narodeninách bol veterinár taký láskavý, že zavolal z domu a Maxa uspal v pohodlí nášho domova..

To'Je úžasné, ako zvieratá tak ľahko vstupujú do našich životov a bez problémov sa stávajú členmi našej rodiny. Ich oddanosť nikdy neochabne, ich láska je bezpodmienečná a oni'som vždy rád, že ťa vidím. Je prekvapením, že veľa ľudí označuje svojich domácich miláčikov za svoje deti? Keď Jake zomrel, urobili sme z môjho otca zarámovanú fotografickú koláž dokumentujúcu 11 rokov, ktoré s nami strávil. Môj otec (stavebný robotník, ktorý v skutočnosti nikdy neprejavuje emócie) plakal, keď to uvidel. Koláž prominentne visí v mojich rodičoch' obývačka. Máme aj plaketu oslavujúcu Maxa'život, ktorý sedí neďaleko.

Existuje mnoho spôsobov, ako si pamätať stratu milovaného domáceho maznáčika. Mal som priateľa, ktorý jej vzácneho jazvečíka nechal napchať preparátor po tom, čo ho tragicky zrazilo auto. Býval na jej komode. Niektorí ľudia dávajú prednosť tetovaniu na počesť svojej zosnulej mačky alebo psa, rovnako ako tetovanie kríža alebo niekoho iného.'meno spolu s dátumom narodenia a dátumom úmrtia. Môžete nájsť tonu rôznych a kreatívnych spôsobov, ako si pomaľovať tetovanie na pamiatku domáceho maznáčika.

Portrét vášho domáceho maznáčika je milým pamätníkom.

Portrét vášho domáceho maznáčika je milým pamätníkom.

Tetovanie domácich zvierat

Portrétové tetovanie živých aj zosnulých je obľúbenou voľbou. Niektorí ľudia si radšej neprelistujú obrázky v mysli alebo si nechajú vytetované meno a dátumy pozrieť, ale radšej si zaobstarajú svojho miláčika.'je na nich natretá ich skutočná podoba. Kľúčom k úspechu je nájsť fotografiu jasnej kvality, ktorá presne reprezentuje vášho domáceho maznáčika, a potom nájsť tatéra, ktorý má skúsenosti s týmto druhom umenia. Ak pochybujete o svojom umelcovi'schopnosť premeniť fotografiu na realistický obraz, ďalšou možnosťou je získať karikatúru alebo dokonca kreslený náčrt svojho milovaného domáceho maznáčika.

Galéria tetovania domácich zvierat

Táto potlač psa má malé srdce zapracované do dizajnu.

Táto potlač psa má malé srdce zapracované do dizajnu.

Tetovanie s labkou

Štandardný, hrubý obrysový obrázok odtlačku labky mačky alebo psa je bežnou voľbou pre tetovanie, či už ide o nich'pamätajte si pamätníky alebo nie (pomyslite na Evu'tetovanie labky na hrudi). To môže byť veľmi roztomilé, keď začleníte malé srdce alebo domáceho maznáčika's menom, ale myslím si, že ešte krajší nápad by bol získať ich skutočný odtlačok labky.

Odtlačok labky môžete vziať rovnako, ako by ste zobrali človeka'odtlačky prstov, a to buď skôr, ako vaše zviera vôbec ochorie alebo zomrie. Ak sa na to cítite, pečiatku môžete získať hneď po tom, ako váš miláčik prejde.

Galéria tetovania Paw Print

Nápady na cenové ponuky pre tetovanie domácich zvierat

  • "Pes je jediná vec na Zemi, ktorá ťa miluje viac ako seba." –Josh Billings
  • "Psy nie sú celý náš život, ale robia náš život celým." –Roger Caras
  • "Aj ten najmenší pudel má levie srdce." –Louis Sabin
  • "Na svete je len jeden najchytrejší pes a má ho každý chlapec." –Anonymný
  • "Dobrý pes nikdy neumiera, vždy zostane, kráča vedľa vás v jasných jesenných dňoch, keď je na poliach a v zime mráz'blíži sa, hlavu má v našich rukách starým spôsobom." –Anonymný

Najlepšie tetovanie pre domácich miláčikov

"Je to váš priateľ, váš partner, váš obranca, váš pes. Si jeho život, jeho láska, jeho vodca. Bude tvoj, verný a pravdivý, do posledného úderu srdca. Dlžíte mu, že je hodný takej oddanosti."

Komentáre

AshnTina 17. marca 2019:

Toto je úžasný príklad! Lobujem formuláciu. Nedalo sa'nech je to viac pravda! Stratil som svoje malé dieťa Homera (áno .. Homera .. Prijal som ho od šialeného páru, ktorý tvrdil, že je príliš rozmarný a meno sme ponechali) v týždni Vianoc. Stále sme si nedali dole pančuchu a nespali sme každú noc s jeho postrojom a obľúbenou hračkou. Rozhodli sme sa ho pochovať na tom najzmysluplnejšom mieste, aké sme si mohli myslieť. Moji starí rodičia. Miloval vidieť svoju nanu a honiť sliepky späť do susedného dvora. Napriek tomu, že mal iba 8-9 libier pomeranian, cítil sa ako najmocnejšie šteňa na Zemi. Ležal so mnou, keď mi bolo zle, lízal mi slzy, keď som bol smutný, a celé hodiny sedel pri vchodových dverách, kým som sa vrátil domov, aby ma pozdravil množstvom bozkov! Prešiel som ťažkým obdobím svojho života a nemohol som ho mať pri sebe, takže žil so svojou nanou niekoľko rokov. Navštívil som ho a zakaždým, keď ma videl, bolo to, akoby som nikdy neodišiel. Moja priateľka a ja sme si nedávno kúpili dom a keď sa ku mne vrátil, bol stále rovnako verný ako prvý deň, keď som ho držal a kosšoval, keď som sa s ním hral pri koňoch na farme za domom. Náš nový dom Fortunatley je len 1 míľu od mojich starých rodičov, takže každý deň chodím von, aby som videl svetlá cely, ktoré svietia za jeho miestom odpočinku, a rozprávam sa s ním, plačem k nemu a pripomínam mu silu, ktorú mi dal tu na zemi. . Zomrel náhle na zlyhanie srdca v mojom náručí. Zobudil nás, keď povedal, že niečo nie je v poriadku, milujem ťa. Stále plačem a želám si, aby tu bol, a už je 3 mesiace preč. Pointou môjho príbehu je, že psy sa stanú vašimi najlepšími priateľmi. Sú verní. Budú k vám pravdiví, ako väčšina ľudí, s ktorými sa stretnete, nikdy nebude. V deň, keď prešiel, som vo svojom vnútri niečo stratil a chcem urobiť niečo špeciálne, aby som si na neho spomenul. Tento príklad je presne to, čo k nemu cítim. Máme trochu pokoja, pretože vieme, že je cez ulicu a dohliadajú naňho všetci, ktorí ho majú radi. Môj starý otec nie je veľký pes, ale našiel si čas na výrobu rakvy pre psov vyrobenú z dreva odolného voči poveternostným vplyvom a umiestnil ho do nej svojou prázdnou a ďalšou obľúbenou hračkou. Vložili sme do nej aj jedno z jeho vianočných bábätiek. A teraz mu gravírujeme náhrobný kameň, aby ho umiestnil na vrchol, ako keby bol človekom, pretože v našich očiach bol! Chýbaš nám, zlato, Homer!!

tetovanie 21. mája 2017:

Na toto tetovanie som myslel, keď mi zomrel pes. Bol to nemecký Shepard. Urobil som mu tetovanie s tvárou. To tetovanie si môžete pozrieť u môjho pána http://www.tatuiruotes.org/kaune.

Na zdravie.

Ali 20. októbra 2015:

Môj pes je stále mladý a v poriadku, napriek tomu som chcel, aby som mal tetovanie vždy so sebou. Mám odtlačok labky trochu nafúknutý a na ňom portrét jeho tváre. Vyzerá to na 100% rovnako ako on. Som s ním veľmi spokojný a neustále dostávam pripomienky. Chcel by som pridať obrázok…

Michael 24. mája 2015:

Stratil som psa kvôli kojotom. Mala iba 7 rokov. Som zničený. Bola mojím svetom. Dobrí zomierajú mladí. Uvidíme sa znova, Shaynee

Fuzzygiggler 4. septembra 2014:

Napriek tomu, že je pekné, že ste si vybrali jedno z mojich tetovaní pre tento článok, patrí vám malý kredit.

Bethany 13. apríla 2014:

Práve sme dnes položili našu Lady … Mám v pláne "tu ma manques" čo je francúzština, pretože mi chýbaš, ale je doslovne preložené ako to, čo mi chýbaš.

laur 26. februára 2013:

Stratil som svoju milovanú Popolušku kvôli rakovine a moje tetovanie je v prácach, kým bola mojím dieťaťom, pred tými skutočnými. bola jedinečná Chcem, aby tetovanie bolo rovnaké.

Sierra Danger 11. septembra 2012:

Páči sa mi nápad s pawprintom … ale chcem niečo viac. Len nedávno som stratil svojho psa na rakovinu a ja nemám'nedokázal mi uľahčiť myseľ. Viem, že pre ňu chcem tetovanie, viem, že ju chcem nejakým spôsobom začleniť … odtlačok labky alebo možno reprezentáciu, ale chcem viac. Ja nie'neviem čo … ale chcem niečo viac a niečo trochu iné. Jedinečnejšie. Počul niekto o ďalších/iných nápadoch? Dúfal som, že sa to možno dozviem aj o niektorých ďalších' inšpirovalo by ma viac jedinečných myšlienok.

karyn 11. augusta 2012:

Kelly-Nechal som svojim psom odtlačok labky urobiť na lýtku-asi pred 8 rokmi-včera zomrel. Som veľmi vďačný, že tam je. Vyhral si'neľutujem to.

Kelly 19. júla 2012:

Cítil som sa zvláštne, keď som chcel zagrcať svojho psa'Odtlačok labky vykonaný na jeho počesť, pretože som to neurobil'nepoznám to nikoho'Mám to za sebou, ale po prečítaní sa cítim lepšie. Jediný spôsob, ako vzdať svojmu kožušinovému chlapcovi náležitú poctu, je mať jeho veľký sen' labka so mnou navždy. akékoľvek dobré nápady na umiestnenie kde?

Kelsie E 14. júna 2012:

Toto je taký dobrý článok. Práve som stratil dvoch psov za posledné 2 mesiace a bolo to veľmi ťažké. Tento článok obsahuje niekoľko veľmi dobrých nápadov, ako ich mať vždy pri sebe

Clarkova mincovňa 21. mája 2012:

Toto je moja láska, toto je môj pes! http://www.tattooset.com/tattoo/1060-nature-animal…

Tanya 7. apríla 2012:

Ja'som len zvedavý. Myslím si, že tetovanie domácich zvierat je úžasný nápad. Existujú však majitelia, ktorí niekedy ľutujú, že ich získali?

angie ashbourne 21. marca 2012:

Ahoj! Úžasné centrum. Máte niekoľko skutočne dobrých nápadov. Angie

diogény z Veľkej Británie a Mexika 21. marca 2012:

Toto je nádherný článok. Hlavne preto, že ukazuje, akí ste starostliví ľudia. Domáce zvieratá – obzvlášť psy – nám toho veľa dajú a spôsobujú toľko smútku, keď umrú – príliš skoro.

Ja nie'Neviem o tetovaní pre mňa. Chýbal mi môj mini-knírač, ktorého som stratil odlúčením s bývalou manželkou, a tak veľmi nie'Nemyslím si, že by som mohol zniesť, aby ma to stále pripomínalo.

Ale to'pre niektorých je to krásny nápad.

Postavte svojho avatara tou správnou cestou! Chceme sa pozrieť na milé dámy.

Bob

Catherine Taylor z Kanady 20. marca 2012:

Ďakujem ti za to. Úžasné a dojemné. Máme milovaného psa, ktorý vyhral'nebyť s nami oveľa dlhšie a milujem myšlienku tetovania jeho labky na jeho pamiatku. Citáty boli tiež krásne. Hlasoval!

About the author