Nápady na tetovanie pre ženskú stranu

Som vášnivý oportunista, podnikateľ, prispievateľ do života, multi-tasker, výrobca šibalstiev a veľa vecí.

tetovanie-nápady-pre-ženskú-stranu

Ženské vs. ženské

Existuje už príliš veľa článkov, ktoré poukazujú na množstvo dievčenských tetovaní, o ktorých sa hovorí, že sú skvelým tetovaním pre ženy. Takže namiesto toho nechajme's hovoriť o niektorých skvelých tetovaniach, ktoré zvýrazňujú naše ženské stránky, najmä preto, že je veľa mužov, ktorí majú radi ženskejšie tetovanie, a nie je dôvod, aby sme tieto tetovania klasifikovali ako pre mužov alebo pre ženy. Mužské a ženské pohlavie sú jednoducho odlišné pohlavia, v ktorých obidve národy všetkých pohlaví potrebujú vo svojom živote rovnováhu..

tetovanie-nápady-pre-ženskú-stranu

Slon hrajúci na klavír

Mäkšie čiary

Z pohľadu umelca sú jemnejšie línie spravidla vždy spojené so ženskými formami. Pokiaľ ide o tetovanie, často to znamená, že umelec nebude robiť línie okolo svojej práce tak odvážne, ako by to robil pri mužskom tetovaní, pokiaľ osobitne nepožiadate o ženskejšie tetovanie, ale s odvážnejšou líniovou prácou. Niečo také jednoduché ako normálne nakreslený balón by sa dalo považovať za ženskejšie tetovanie, jednoducho preto, že sú často kreslené tenkými jemnými čiarami a jemnejšími farbami.

Vľavo ty'Uvidím dva príklady skvelých jemných tetovaní, ktoré vám poskytnú východiskové miesto na zamyslenie, pokiaľ ide o vaše ďalšie ženské tetovanie..

tetovanie-nápady-pre-ženskú-stranu

Dove

Malé a jemné

Ženské tetovanie sa často líši od mužského, jednoducho preto, že býva jemnejšie a viac pôsobí ako akcent v určitých častiach tela a oblastiach. Mužské tetovanie, na druhej strane, má tendenciu byť veľké a odvážne a pokrýva čo najviac priestoru, takmer kdekoľvek na tele. Toto nie'Je to tvrdé a rýchle pravidlo a ako pre všetko, určite môžete vytvoriť výnimku. Aj keď ak ty'pozeráme sa držať tetovania, ktoré je skutočne tradičné v ženskom zmysle, potom vy'Budem sa chcieť pozrieť na tetovania, ktoré sú menšie, jemnejšie a zvýrazňujú určité črty.

Dobrým príkladom sú tetovania na zadnej strane krku, pod prsiami, na členkoch, okolo pupka alebo na lopatke.

tetovanie-nápady-pre-ženskú-stranu

Flora

Zvieratá a zbrane tradične patria do mužského spektra tetovania, zatiaľ čo flóra a geometrické čiary sú zvyčajne zaradené do ženského spektra. Takže keď ty'premýšľate o tom, ako by ste si dali urobiť ženskejšie tetovanie, ak by ste'Nehľadáte znovu objaviť koleso, začnite návrhmi, ktoré obsahujú kvety, rastliny alebo mandaly. Odtiaľ ty'Získate veľa nápadov na vaše ďalšie tetovanie.

Ak chcete začať, ak ste kvety'Na záver si môžete prezrieť niektoré nápady na tetovanie, ktoré zahŕňajú slnečnice, ruže, tulipány a lotosové kvety. Ak dávate prednosť rastlinám, vyhľadajte návrhy s levanduľou, šalviou, lobelkou alebo brečtanom. Pokiaľ ide o stromy, takmer všetky stromy s brilantným, farebným lístím a najlepšie s kvetmi, budú najlepšie pasovať k iným ženským vzorom.

tetovanie-nápady-pre-ženskú-stranu

Bohyňa prírody

Bohyne

Čo viac symbolizuje ženskú podstatu ako samotná bohyňa? Existuje veľa z čoho vyberať, pretože takmer každá kultúra má svoj vlastný zoznam bohyní alebo postáv podobných bohyniam. Ty'Budete sa musieť len rozhodnúť, aké atribúty chcete do svojho života vniesť a ako príklady uviesť na svojej koži; potom sa skutočná zábava môže začať.

Niektoré tradičné bohyne, o ktorých treba premýšľať, sú: Venuša, Brigit, Afrodita, Parvati, Ceridwen alebo Diana.

tetovanie-nápady-pre-ženskú-stranu

Texty

Toto je veľmi jemná a veľmi technická línia, ktorej sa mnohým až ťažko verí, ale textové tetovania alebo tetovania s viac ako jedným napísaným slovom sa vo všeobecnosti považujú za ženskejšie než mužské. Jedno alebo dve slová, ktoré sú super umelecké a nie sú veľmi zamerané na samotné slová, sú skôr na mužskej stránke. Čokoľvek, čo sa viac zameriava na text, ako je báseň alebo úryvok z obľúbenej knihy alebo filmu, by sa rozhodne ponorilo do ženských oblastí..

Je to skvelá vec pre každého, kto hľadá ženskejšie tetovanie, pretože tam môžete ľahko nájsť veľa nápadov na tetovanie, ktoré obsahujú text a pasáže. Zamyslite sa nad svojou obľúbenou piesňou, knihou, filmom alebo písanou múdrosťou.

tetovanie-nápady-pre-ženskú-stranu

Kreslený štýl

V posledných niekoľkých desaťročiach sa kreslený štýl alebo umenie kresleného typu považovalo vo svete tetovania za ženskejšie než za mužské. Ako sa hovorí, s vývojom novej školy, neotradičného a rôznych ďalších okrajov, sa umenie v kreslenom štýle stáva čoraz mužnejším. Vzhľadom na to tetovanie v štýle kreslených alebo animovaných filmov stále široko patrí k ženskej stránke umeleckej línie, čo z neho robí ďalší skvelý východiskový bod pre vaše ďalšie ženské tetovanie.

tetovanie-nápady-pre-ženskú-stranu

Ženské zvieratá

Zatiaľ čo mnohé zvieratá sú vo všeobecnosti považované za mužnejšie, nič nie je len čiernobiele, a to platí najmä pre zvieratá. V kráľovstve je dostatok fauny, ktorá patrí kráľovnám.

Na začiatok nech'hovoriť o mačkách. Čo'je viac ženská ako mačka? To platí najmä pre domáce mačky, s ich jemnými črtami a malými telami. Potom ty'Uvidíme, ako sa na pódium postavia chúlostivejšie veľké mačky, počnúc pantermi a postupujúcimi do krčkov, levíc a pumov..

Okrem mačiek budú pre vás skvelou voľbou aj vtáky'hľadám ženskejšie tetovanie zvierat. Holubice, papagáje, pávy a milostné vtáky sú skvelou voľbou, rovnako ako bažanty, pinky a mihotavé ryby.

Existuje skutočne príliš veľa možností na zoznam, pokiaľ ide o ženské zvieratá, ale aby ste mali niekoľko ďalších nápadov, vy'Chcem sa pozrieť na niektoré korytnačky, žirafy, slimáky, ryby, jelene, hady a králiky.

© 2015 PermissionGiver

Komentáre

Mel Carriere zo Snowbound a dolu v severnom Colorade 14. novembra 2015:

Úžasné umelecké dielo. Milujem slony.

About the author