Nápady na tetovanie pre znamenia zverokruhu: Býk (znamenie Zeme)

Mám trinásť tetovaní. Myslím, že oni'všetci sme celkom v pohode (a určite nie't kvalifikovať ako "zlá kvalita").

Symbol zverokruhu Býk (býk) ako tetovanie.

Symbol zverokruhu Býk (býk) ako tetovanie.

O Býkovi (21. apríla – 22. mája)

Býk je druhým znamením v astrologickom zverokruhu a je reprezentovaný symbolom býka. Je to zemské znamenie a narodeným v tomto znamení vládne planéta Venuša (ktorá tiež vládne Váham). Keď je taurejský symbol zobrazený, je to kruh zakončený zvlneným tvarom U, ktorý vytvára vzhľad býčej hlavy s rohmi..

Kľúčové vlastnosti býka

Býci, ktorí sú umiestnení v znamení býka, sú charakteristicky tvrdohlaví, odhodlaní a silní a veria, že sa postavia za to, čo je správne. Hoci oni'je často obviňovaný z toho, že je tvrdohlavý, Býk'tvrdohlavosť je niekedy skutočne vzpurnosť.

Býk si veľmi dobre uvedomuje ich vnútornú hodnotu a je veľmi citlivý na chvíle, keď je podceňovaná ako priateľka, dcéra alebo priateľka. Býk je pokojný, vyrovnaný a na zemi, schopný objektívne vidieť všetky strany problému. Sú tiež veľmi emocionálni a majú tendenciu byť hanbliví, zdržanliví a introvertní. Sú to kreatívni jednotlivci, ktorí si vážia rodinu, dôveru, čestnosť, dôslednosť a stabilitu. Nikto nemiluje jedlo viac ako Býk, ale zároveň môžu byť dosť vyberaví.

Láska a intimita

Býk je najzmyselnejším znamením zverokruhu – môže za to ich vládnuca planéta Venuša, bohyňa lásky. Býci prežívajú život predovšetkým všetkými piatimi (a niekedy aj šiestimi) zmyslami, pričom všetky sú výrazne zosilnené. Sú lojálni a hlboko romantickí. Túžia po dotyku, náklonnosti a interakcii a často majú pocit, že ich život nie je úplný bez skutočnej intimity. Túto intimitu však nezdieľajú len s kýmkoľvek.

Predtým, ako sa Býk slobodne vzdá, musí existovať inherentný pocit dôvery. Ale akonáhle sú ochotní dať túto lásku – dávajte si pozor! Budú ochotní to dať navždy. Býk, veľmi citlivý a sentimentálny, môže byť dojatý k slzám pri nádhernom západe slnka. Býk'sexualita je silná. Radi sa milujú, najmä ak tam sú'hudba v pozadí, ktorá vám navodí náladu, a veria v zdravý a rozhľadený sexuálny život.

Zabezpečenie

Býk je jedným zo štyroch pevných znamení vo zverokruhu a ako také túžia po bezpečí, aj keď nie nevyhnutne finančnom. Emocionálne zabezpečenie je pre nich oveľa dôležitejšie. Pretože sú pevným znakom, majú tendenciu držať sa toho, čo vedia, na rozdiel od častého skúšania nových a odlišných vecí..

Časti tela ovládané Býkom

Býk vládne nasledujúcemu:

  • krk
  • hrdlo
  • uši
  • spodná čeľusť

Ženy Taurus majú tradične nádherné kľúčne kosti a krásne štíhle výstrihy. Mnohí sú fenomenálnymi spevákmi. Temnejšou stránkou veci je, že sú náchylné na problémy súvisiace s hrdlom, ako sú opakujúce sa prípady zápalu hrdla, prechladnutia, ktoré sa usadzuje v krku, kašeľ, pretrvávajúce bolesti ucha, stuhnutosť krku a ďalšie zranenia..

Vplyv negatívnej polarity

Býk má negatívnu polaritu (spolu s Rakom, Pannou, Škorpiónom, Kozorožcom a Rybami). Negatívne znaky sú spravidla introvertné a introspektívne. Je oveľa pravdepodobnejšie, že sa budú pozerať dovnútra, pričom budú čerpať z vlastných vnútorných zásob sily a múdrosti, na rozdiel od toho, že sa budú pozerať von na vonkajšie podnety..

Negatívne znaky sú prirodzene výživnejšie ako pozitívne znaky (Baran, Blíženci, Lev, Váhy, Strelec a Vodnár). Temnejšou stránkou veci je, že negatívne znaky sú opatrnejšie a zdržanlivejšie ako pozitívne znaky. Býk viac ako akékoľvek iné znamenie bude dusiť potichu a udržať svoje pocity pod prísnou kontrolou.

Galéria tetovania Taurus

© 2008, pretože je aktívny

Komentáre

Christina 16. decembra 2011:

O môj Bože! Toto som ja celý deň!

Saige 3. septembra 2011:

Toto ma charakterizovalo tak dobre, ako som bol vydesený. Ja nie'neverím v horoskopy alebo ich presnosť, ale po prečítaní týchto svinstiev !!! Niekto ma prenasleduje. Myslím, že teraz som veriaci, wow

About the author