Nápady na tetovanie: Projekt WINS a Shelley Jacksonovej SKIN

Mám trinásť tetovaní a tiež niekoľko piercingov a myslím si, že aj oni'všetko celkom v pohode.

tattoo_ideas_words__shelley_jackson_skin

Shelley Jackson's SKIN Project, Ineradicable Stain

Shelley Jackson's "Koža" Projekt Ineradicable Stain prebieha od roku 2003. Jackson, publikovaný autor, vydal výzvu pre dobrovoľníkov, ktorí by si tetovali rukopis na kožu, jedno slovo na účastníka.

Román nebude nikde publikovaný v knižnej podobe a budú ho poznať iba dobrovoľníci, ktorí po dokončení dostanú kópiu. Termín "dokončenie," je však na interpretácii. Keď Jackson prvýkrát spustil svoj web a navrhol túto myšlienku, uviedla, že ak sa neprihlási dostatok dobrovoľníkov na dokončenie prvého (a jediného) vydania, neúplná verzia bude považovaná za konečnú..

Slová sú priradené dobrovoľníkom v poradí, v akom podpisujú formulár o uvoľnení. Priradené slovo môže mať ľubovoľnú veľkosť (rozhodne sa dobrovoľník), ale musí byť vytetované čiernym atramentom klasickým knižným písmom. Slovo môže byť umiestnené kdekoľvek na tele, pokiaľ dobrovoľník nedostane slovo, ktoré pomenuje časť tela. V takom prípade si môže slovo vytetovať kdekoľvek S VÝJIMKOU na tejto časti tela. (Napríklad slovo "ruka" nie je možné tetovať priamo na niekoho's rukou.)

Na svojom webe tiež vysvetľuje, že účastníci nie sú nositeľmi textu, ale sú to samotné slová, ktoré sú stelesnením konceptu. Ak by nejaký dobrovoľník chcel zakryť alebo odstrániť slovo na svojom tele, zmenilo by to rozsiahlejšie dielo a zmenilo by to jeho význam, ale iba skutočná smrť účastníkov by odstránila ich slová z textu. Jackson zašla tak ďaleko, že povedala, že sa pokúsi zúčastniť na pohrebe jej slov.

Znie to ako samozrejmé? Možno je to tak, a možno sa zdá, že Jackson zo svojich účastníkov odstraňuje autokraciu a agentúru, ale to nie't nezastavilo 2095 dobrovoľníkov, aby sa prihlásili.

Tu je niekoľko príkladov od Shelley Jackson's SKIN projekt, spolu s niekoľkými ďalšími, ktorí používajú umenie písania na sprostredkovanie správy, ktorá je najlepšie vyjadrená slovami než obrazmi.

Kožný projekt

Dole, ty'Nájdem niekoľko ďalších príkladov, ktoré používajú umenie tetovania na sprostredkovanie správy prostredníctvom slov, citátov a fráz, nie pomocou obrázkov..

Slovné tetovanie

Tetované frázy

Tetované citáty

Odkazy

© 2007, pretože je aktívny

Komentáre

iiiliivvv 23. decembra 2012:

Napísal som latinskými slovami do ľavej ruky- máme limity, pretože sa bojíme…

Katia 18. októbra 2010:

Tieto tetovania sú celkom úžasné, až na jedno v podpazuší

michelle 09.03.2010:

Milujem nápisy da tatt

(A časom to prejde):]

Shannon 7. septembra 2009:

http://www.flickr.com/photos/tiangotlost/386884001…

Shannon 7. septembra 2009:

Toto tetovanie som si nechal urobiť pred niekoľkými týždňami. To znamená "láska je všade," alebo doslova, "neexistuje miesto, kde by láska neexistovala." Môj priateľ, ktorého prvým jazykom je čínština, to pre mňa napísal … ignorujte komentár, ktorý uvádza's gramaticky nesprávne.

sammy 4. augusta 2009:

Naozaj mám rád 'ticho je nebezpečný zvuk' Ja'Uvažujem o tom teraz pre svoje ďalšie tetovanie, ale hovorí, že moje prvé tetovanie bude vždy moje obľúbené 'drž sa svojich snov'

Starostlivosť o kožu 17. júla 2009:

cool tetovanie.

Savy 7. apríla 2009:

^rofl!

ale súhlasím.

Anon 21. decembra 2008:

Kde sú tieto fotky?'pochádzajú z …. jeden z nich je môj dobrý priateľ ("Tma sa zmení na svetlo, časom ja'budem v poriadku")

starrkissed z Arizony, 27. júla 2008:

milujem tieto!

About the author