Nápady na tetovanie s pirátskou tematikou: lebky, lode a ďalšie

Kitty nie je odborníčka na tetovanie, ale má niekoľko vlastných. Rád sa delí o nápady na tetovanie inšpirované rôznymi témami.

CC BY 2.0

CC BY 2.0

olle svensson

Prečo si dať tetovanie s pirátskou tematikou?

Nedávno slávna filmová séria Disney Piráti z Karibiku začala úplnú posadnutosť pirátmi, ale nemá'tá posadnutosť tam vždy bola? Samozrejme, že má.

Ľudia dostávali tetovanie s pirátskou tematikou už predtým, než Disney zaplatil Johnymu Deppovi milióny za to, že sa bude chovať ako opitý na kamere (alebo sa v tejto záležitosti bude správať ako on). Skutoční piráti minulých rokov mali v skutočnosti tetovanie ešte predtým, ako sa stali hlavným prúdom.

Prečo si teda jeden zaobstarať? No, ak ty'som posadnutý pirátmi (a ja'nehovorím tu o Johnny Deppovi, ľudia), možno budete chcieť získať taký, ktorý bude predstavovať vašu závislosť na pirátskom živote, alebo možno budete chcieť získať takého, aby predviedol svojho rebelského ducha.

Možno máte túžbu vyplávať po siedmich moriach a pridať sa k pirátom minulosti, ale môžete'ísť na palubu bez toho, aby ste mali nevyhnutné tetovanie.

Potrebujete nejaké nápady? Žiaden problém:

  • Tam'je vždy klasickou pirátskou lebkou.
  • Môžete ísť na jednoduchú vlajku Jolly Roger alebo použiť prepracovanejšiu verziu vlajky Jolly Roger. Výber je na tebe.
  • Ak chcete pirátsku lebku, ktorá má trochu viac vkusu a osobnosti, pridajte príslovie ako napr "Mŕtvi muži nerozprávajú" alebo "Yo ho ho a fľaša rumu."
  • Vyberte si jeden zo svojich obľúbených pirátskych citátov a pridajte ho.
  • Alebo pridajte k obľúbenému tetovaniu pirátskej lebky šatku so svojou obľúbenou farbou alebo vzorom.

Tu je niekoľko ďalších vecí, ktoré by mohli predstavovať pirátov:

  • Meče
  • Delá
  • Chlast
  • Poklad
  • Pirátske lode

Pirátske lode môžu byť veľmi detailným a pútavým tetovaním, ktoré je vhodné pre každého rádoby Černovousa! Získajte to vo farbách, s modrými vlnami oceánu, ktoré sa tiahnu po bokoch lode, alebo v jednoduchej čiernobielej farbe tak, aby vyzerali, ako keby ste ich dostali, keď piráti stále terorizujú oceány..

Na vašom špinavom pirátskom tele je veľa iných tetovaní, kámo. Ak je váš obľúbený film Piráti z Karibiku, rozhodnite sa pre tetovanie Jacka Sparrowa alebo Calypso. Alebo choďte so svojim obľúbeným pirátom v histórii, ako je Blackbeard, kapitán Morgan, pani Cheng, Anne Bonney alebo Calico Jack. Môžete si dokonca dať tetovať aj Daveyho Jonesa a jeho bijúce srdce!

Čokoľvek si vyberiete, uistite sa'je tetovanie, ktoré budete chcieť do konca života. Pridajte pár fliaš rumu a vy'Navždy budem pirátom. Uistite sa, že si nenecháte vytetovať, že sa vám bude chcieť chodiť po doske. Veľa štastia!

Galéria

Ďalšie úžasné pirátske tetovanie

© 2011 Kitty Fields

Komentáre

bignic 5. januára 2012:

Nie! Akýkoľvek pirátsky tat je zlý nápad. Vážne

Joe z Pensylvánie, USA 27. októbra 2011:

Nie ho, nie ho, život s obyčajnou pleťou ma neprešiel. Ale tu získate palec k oblohe, pretože nemusí byť zdĺhavý, nevyžiadaný ani iný rohovitý.

Admirál_Joraxx z Filipín, 27. októbra 2011:

Piráti sú skutočne veľmi zaujímaví. Fascinuje ma ich vlastný pocit slobody v moriach. A nechať si ich vytlačiť v tele nie je zlý nápad. Koniec koncov, hádam aj piráti majú v tele tetovanie. Vďaka tomu sa s nimi budeme cítiť a mať ich radi. Pekný príspevok Kitty. 1 hlas proti a zaujímavé.

About the author