Nápady na tetovanie: Tetovanie Ambigram

Mám trinásť tetovaní a tiež niekoľko piercingov a myslím si, že aj oni'všetko celkom v pohode.

Filozofia/Umenie & amp; Veda

Filozofia/umenie & Veda

Keď som prvýkrát čítal anjelov & Démoni od Dana Browna, bol som ohromený umeleckým talentom použitým pri navrhovaní niekoľkých ambigramov zobrazených v celej knihe. Na konci, keď ambigram pre "zem, vzduch, voda, oheň" je odhalený, bol som unesený.

Ambigram je typografický dizajn, kde slovo alebo fráza má význam, či už'sa pozerá pravou stranou hore alebo hore nohami. Môže to byť rovnaké slovo čítané v oboch smeroch, alebo to môže byť jedno slovo vpravo hore a úplne iné slovo hore nohami. Existuje mnoho rôznych typov ambigramov (rotačné, trojrozmerné, percepčné posuny a dokonca aj viacjazyčné, ktoré je možné čítať jedným spôsobom v jednom jazyku a iným spôsobom v inom jazyku)..

Presne tak, ako sa vytvárajú ambigramy, sa vymyká môjmu chápaniu. Ja'Som si istý, že to zahŕňa lesk a/alebo nejaký počítačový program. Jediné, čo naozaj viem, je, že vyzerajú úžasne a za posledné roky sa stali veľmi obľúbeným dizajnom tetovania. Tiež viem, že rapper Talib Kweli spomína koncept v jednej zo svojich piesní, kde spieva, "Otočte hru naruby ako ambigram." Naozaj by si nemal'Okrem toho nepotrebujem žiadny dôkaz o ich úžasnosti!

Ambigramy so zrkadlovým obrazom: Rovnaké slovo sa číta oboma spôsobmi

Ambigramy so zrkadlovým obrazom sú vzory, ktoré je možné čítať pri odraze v zrkadle-čítajú sa ako rovnaké slovo alebo fráza, nech sa na to pozriete z akéhokoľvek pohľadu..

Ambigramy so sklenenými dverami: rôzne slová rôznymi spôsobmi

Variácia zrkadlových obrazov je "sklené dvere" ambigramy, vzory, ktoré tvoria rôzne slová alebo frázy v závislosti od toho, akým smerom'prezerané. Tento termín dostávajú, pretože môžu byť vytlačené na sklenených dverách, aby sa dali inak čítať pri vstupe alebo výstupe.

Reťazové ambigramy

Reťazový ambigram je dizajn, kde sú slová prepojené, zvyčajne vo forme kruhu. Písmená sa často prekrývajú, takže jedno slovo začne čiastočne v druhom slove. Ja'Videl som tento typ tetovania väčšinou robený s ľuďmi'mená, aj keď ja'Som si istý, že to existuje aj inými spôsobmi. Symetria je pri tetovaní reťazového ambigramu zásadná.

Získať ambigramový dizajn je jednoduché – tam'je veľa webových stránok, ktoré vyhovujú týmto potrebám. Kľúčové je nájsť dobrého, solídneho tetovača (zdôrazňujem slovo umelec), ktorý ho dokáže vykonať. Rozstup a veľkosť sú kľúčové pre zaistenie toho, aby sa tetovanie perfektne čítalo a bolo príjemné pre oči pri pohľade v oboch smeroch. Pri skúmaní informácií k tomuto článku som narazil na veľa ambigramových tetovaní a pri mnohých mi pálili očné buľvy. Rozhodne vás povzbudzujem, aby ste vynaložili úsilie na nájdenie niekoho, kto dokáže vytvoriť tetovanie, ktoré môžu ľudia skutočne čítať.

Komentáre

Elisha 10. augusta 2011:

mám "milovať nenávisť" ambigramové tetovanie na mojej nohe & dostali za to veľa komplimentov … Len ďalší nápad.

tetovanie wow 30. apríla 2011:

toto je také otváranie očí, milujem to. To isté som videl na svojej URL adrese. v pohode

Tattolover 19. apríla 2011:

http://www.greattattoos.net/

diogény z Veľkej Británie a Mexika 30. marca 2011:

Spoločnosť Google vás miluje! Nebol som't dokonca aj na hubpages a rýchlo si vás vybrali v latinských frázach.

Tu'je jeden "Ubi bene ibi patria" "Kde sa človek cíti dobre, tam je's krajina"

Bob, myslím, že ja'Budem vás sledovať, pretože som našiel vaše stránky tak náhodne.

Cathy Nerujen z Edge of Reality and Known Space 15. marca 2011:

Aký úžasný tetovací optický klam. To je úžasné. Ďakujem.

TattoGuy 4. marca 2011:

Bolo to určite úžasné, Jaclyn, že'vždy sa oplatí počkať na jednom z vašich tetovacích stredísk. Na zdravie ďalšej kráske, užite si víkend !

Tiffany z Springbrook, AB 3. marca 2011:

Toto bolo úžasné! V skutočnosti som nikdy neuvažoval o tom, že by som si dal vytetovať ambigram. Myslím, že určite budem musieť urobiť jednu zo svojich ďalších'je jeden. 🙂

About the author