Nápady na tetovanie: Texty o láske

Jaclyn je vášnivá čitateľka a spisovateľka z New Jersey, ktorá miluje život a dopraje si všetko, čo môže ponúknuť.

Chrobáky -

Chrobáky – "Láska je všetko čo potrebuješ"

Láska. Najsilnejšia droga zo všetkých. Kto na tomto svete to nemôže v určitom čase povedať'už som počul krásnu pieseň s pomalou, valivou intenzitou, ktorá sa stupňuje až k prudkému nárastu a obsahuje inšpiratívne texty, ktoré ohlasujú bolesť zo straty alebo radosť z lásky a NEBUDÚ dojaté k slzám?

To'Volá sa Stendhal's syndróm, a to'je to pocit, ktorý sa vás zmocní, keď sa zrazu stretnete s obrovskou krásou v prírodnom svete. Správne texty v kombinácii so správnym hudobným sprievodom v nás môžu vzbudiť emócie, ktoré boli predtým pod povrchom. Hudba je hlavnou súčasťou našej kultúry a do značnej miery určuje naše interakcie. Hudba môže byť skvelým indikátorom kompatibility medzi priateľmi alebo potenciálnymi partnermi.

Spomenul som si na vydanie časopisu Cosmopolitan, kde Pauly D "Jersey Shore" sláva mala funkciu, kde dával rady ohľadom zoznamovania. Normálne by som urobil opak toho, čo Pauly D navrhol, ale na otázku, čo, urobil jednu poznámku'je to najdôležitejšie, čo u dievčaťa hľadá. Povedal, že to bude jej hudobný vkus. To'je pravda, že keď stretneme niekoho, koho hudobný vkus zodpovedá tomu nášmu, máme pocit, že sa planéty vyrovnajú v náš prospech. Neskôr ovládame mixtapy a zoznamy skladieb, aby sme tejto osobe dali vedieť, že naša láska k nemu exponenciálne rástla, ďaleko za úroveň priateľov a do oblasti romantiky. Ak on'je bystrý, rozpoznáva skrytý význam obsiahnutý v textoch piesní, ktoré sme si vybrali, a ak život funguje tak, ako má, naše pocity sú opätované.

Stretneme sa a zamilujeme sa a veľmi rýchlo identifikujeme „našu pieseň“, ten jeden náhodný výber, ktorý dokonale vystihuje náš vzťah. Pokračujeme v uvádzaní týchto textov na zápisníkové stránky dokumentujúce príbeh o nás a možno o niekoľko rokov neskôr si vyberieme pieseň, na ktorú budeme tancovať v náš svadobný deň. Významové a pamäťové inštrumentálky s nami hýbu a slová sprevádzajúce hudbu sú nadčasové.

Texty, či už explicitné, implicitné, doslovné alebo symbolické, môžu byť o láske (napríklad Celine Dion alebo klasická Whitney Houston) alebo o viere, inšpirácii, vytrvalosti. Môžu byť sociálnym alebo politickým komentárom (napríklad Rage Against the Machine alebo Anti-Flag) alebo môžu niesť náboženské posolstvo alebo byť podtónom (kresťanské rockové skupiny ako Attack Attack! Alebo P.O.D.)'Je to pieseň, ktorá zodpovedá všetkým emóciám, ktoré ste kedy mohli cítiť, a každému sentimentu, ktorý by ste kedy chceli vyjadriť. To'Nie je divu, že texty piesní sú tak obľúbenou voľbou pre tetovanie.

Love Lyrics Tattoo Photos

© 2010 pretože

Komentáre

Sammy 2. apríla 2012:

Ten, ktorý nie'nemá štítok, ktorý hovorí "Hej, nemilovaný, budem ťa milovať," je pieseň s názvom "Niektorí budú hľadať Odpustenie, iní Útek" spoločnosťou Underoath.

Erin Bowerová z Gruzínska 23. júna 2011:

Krásne texty!

Skvelé tetovanie 18. septembra 2010:

Niektoré skvelé návrhy !

http://www.greattattoos.net/

rijan 22. júla 2010:

skvelý príspevok. dotýkanie sa tetovania.

http://tatt2gallery.blogspot.com

2pretty2spot z Long Islandu 14. júla 2010:

nádherné centrum, prirástlo mi k srdcu!

Zac828 z Anglicka 30. júna 2010:

Krásne, páčilo sa vám intro a obrázky boli inšpiratívne. Som na pokraji ďalšieho tetovania a hadn'Naozaj som nemyslel na texty. Teraz je to možno niečo. Pokiaľ nedokážem, že mám o sebe pravdu, a nevyberiem si banálnu pieseň, ktorá nemá žiadny význam, alebo si vyberiem pieseň, ktorá sa mi dokonale hodí a ako vidím svet. V mojej mysli leží výzva! Veľký rozbočovač.

Hub Love z USA 30. júna 2010:

Úžasné nápady!

Susan Hazelton zo slnečnej Floridy 30. júna 2010:

Vybral si niekoľko krásnych výrokov.

dkrainwater zo Sheridanu vo Wyomingu 29. júna 2010:

Veľmi pekný rozbočovač. Isn'nie je ten posledný chlap trochu mladý na tetovanie? 🙂

About the author