Nápady na tetovanie v New Jersey: State Pride, NJ Outline a ďalšie

Mám trinásť tetovaní a tiež niekoľko piercingov a myslím si, že aj oni'všetko celkom v pohode.

Je divu, že si chceme svoju pýchu z Jersey vytetovať natrvalo na kožu?

Niet divu, že si chceme svoju pýchu z Jersey vytetovať natrvalo na kožu?

Ach, New Jersey. Krajina celonočných stolovníkov a nákladných áut s tukom, diaľnica, Parkway a I-295, kde s nadšením pumpujeme päste, nie plyn. Zvyšok sveta ho omylom identifikoval ako "Nová Joisey," Garden State je na vynikajúcom mieste – bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, môžete byť do hodiny vo veľkom meste (New York alebo Philadelphia)..

Má to, samozrejme, aj svoje pády. My'je terčom mnohých vtipov, je domovom niekoľkých skládok odpadu a podlieha bizarným pachom, najmä v blízkosti letiska Newark. Skutočne narodené a odchované dievča z Jersey má však správanie a prístup, ktorý nemá obdoby: rozhľadený, pri zemi, chladný ako peklo (áno, ja'som zaujatý). Nečudo, že si chceme svoju dresu z Jersey natrvalo vytetovať na kožu?

Tetovanie štátneho obrysu NJ.

Tetovanie štátneho obrysu NJ.

Nápady na tetovanie na Jersey Pride

Štátne tetovanie

Samozrejme, nič neukazuje Jersey Pride ako základný náčrt stavu v tvare poprsia-že'Je to prakticky dané a jednoduchá silueta je všetko, čo skutočne potrebujete na to, aby ste pochopili pointu. New Jersey je úžasné samo o sebe.

Tetovanie na základe štátnych faktov

Existuje však bilión a jeden aspekt, ktorý si môžete vybrať, aby ste zdôraznili svoju hrdosť na NJ, ako to ľudia a obrázky v tomto článku dostatočne demonštrovali. Tu je niekoľko základných faktov:

 • Prezývka: Záhradný štát
 • Predvoľby: 201, 732, 609, 856, 973, 908
 • Športové tímy: Mety, siete, diabli
 • Štátny kapitál: Trenton
 • Štátne motto: "Sloboda & Prosperita"
 • Štátny vták: Stehlík východný
 • Štátny kvet: Fialová fialová
 • Orientačné body/Miesta záujmu: Väznica Burlington County, Monmouth Battlefield, majáky Sandy Hook, Seaside, LBI, promenáda v Atlantic City a kasína
 • Frázy: NJ Pride, Born and Raised, Born and Bred, Dirty Jersey, Jersey Girl
 • Slávni ľudia z NJ: Jon Bon Jovi, Bruce Springsteen, Lou Costello, Whitney Houston, Jack Nicholson, Frank Sinatra, Ray Liotta, Meryl Streep

Jerseyské kontrakultúrne tetovanie

Ale nie'Nebojte sa byť kreatívni a chopte sa podzemnejšej stránky kultúry New Jersey, ako je napríklad jej SKUTOČNÁ prezývka, Dirty Jersey, alebo upútajte pozornosť na jej dlho sa vynárajúceho boogeymana, Jersey Devil..

Ak ty're a "Divné NJ" fanúšik, tetovanie mena tvojho obľúbeného strašidla je ďalšou možnosťou. Nech to odráža časť New Jersey, v ktorej sa vám páči, či už'je mesto vášho narodenia alebo miestna legenda. A bez ohľadu na to, čo kto hovorí, nie'hanbiť sa!

Galéria tetovania NJ Pride

Dievča z Jersey

V neposlednom rade by bolo do očí bijúcim vynechaním, keby som nespomenul Jersey Girl, jedno zo záhradného štátu.'s najláskavejšími ikonami. Jersey Girls sú vo všeobecnosti sebavedomé, vtipné, nezávislé, neboja sa povedať svoj názor, zamerané na rodinu a množstvo ďalších prídavných mien.

Podľa The Star Ledger:

Dievča z Jersey je zvonku chrumkavé a v strede mäkké. Dievča z Jersey má húževnatosť a odhodlanie ako Newyorčan, ale s krásou tepla a pokory, o ktorú v Jersey ide. Don'Nepovažujte jej tvrdosť za nedostatok upresnenia. Don'občas ju zle posúdim 'drzý' mravy ako nedostatok 'triednosť.' V strede chrumkavého sladkého exteriéru je naladená a vie, ako a čo ona'pracuje.

Citáty dievčaťa z Jersey

 • "Diamanty sú pekné, rovnako ako perly, ale nič sa nevyrovná dievčaťu z Jersey."
 • "Na ničom v tomto celom šírom svete nezáleží'je zamilovaná do dievčaťa z Jersey." —Bruce Springsteen
 • "Jersey dievčatá ain't odpadky. Odpad sa vyberie."
 • "Dievčatá z Jersey majú túto zvláštnu vnútornú žiaru, vďaka ktorej sú krajšie ako akékoľvek iné dievča." —Jon Bon Jovi

Toto tetovanie hrdosti NJ ukazuje stavový obrys srdca.

Toto tetovanie hrdosti NJ ukazuje stavový obrys srdca.

Komentáre

Will L.. 20. septembra 2014:

Zaujímalo by ma, kde ste našli obrázok môjho tetovania. Je to prvý s N.J. a hviezdou môjho kraja Monmouth

Skvelé tetovanie 21. septembra 2010:

Milujte svoje tetovanie.

http://www.greattattoos.net/

oko z New Jersey 19. novembra 2009:

Milujem toto centrum … Som z Jersey a som na to hrdý! Ďakujem.

Philip Cooper z Olney 24. septembra 2009:

Pekné zaujímavé centrum. Ďakujem.

https://tatring.com/tattoo-ideas-meanings/Tattoo-I…

About the author