Nápady na tetovanie: Vrabce a lastovičky

Mám trinásť tetovaní a tiež niekoľko piercingov a myslím si, že aj oni'všetko celkom v pohode.

Mnoho námorníckych tetovaní bolo modelovaných podľa modrej lastovičky

Mnoho námorníckych tetovaní bolo modelovaných podľa modrej lastovičky

V prvom rade nech's chápu rozdiel medzi lastovičkami a vrabcami. Nie sú to isté. Nie sú to isté vtáky a majú medzi nimi veľmi odlišný význam. Slová lastovička a vrabec nie je možné zamieňať. Lastovičky sú tradičné oldschoolové tetovanie symbolizujúce pretrvávajúcu lásku, ktorá sa prvýkrát objavila na námorníkoch počas svetových vojen. Pretože je známe, že lastovičky sa vždy každoročne vracajú domov do San Juan Capistrano, verilo sa, že námorníci s tetovaním lastovičiek sa vždy vrátia tiež do svojich domovov a rodín. Pretože lastovičky nikdy neletia príliš ďaleko od domova, pohľad na lastovičku námorníkom bol symbolom nádeje; znamenalo to, že sú blízko zeme. Námorníci s vytetovanou jednou lastovičkou precestovali viac ako 5 000 míľ a námorník s dvoma tetovaniami prešiel viac ako 10 000 námorných míľ a označoval veľmi skúseného námorníka. Ak mal námorník nešťastie, že zomrel na mori, legenda hovorila, že lastovička prenesie jeho ducha do neba. Ak mal námorník zosnulého priateľa, môže si dať vytetovať lastovičku s dýkou cez prsia. Lastovičky sú však aj trvalým symbolom lásky a vernosti, pretože lastovičky sú monogamné tvory. Vyberú si iba jedného partnera a budú sa s nimi páriť na celý život.

Mnoho lastovičkových tetovaní bolo modelovaných podľa lastovičiarky pôvodom z Európy. Modré farby, s dlhým rozoklaným chvostom a lastovičími lastovičkami si robia hniezda z blata a veria, že predstavujú slobodnú modrú oblohu a večné šťastie..

Vrabec je menší vták s kratším chvostom

Vrabec je menší vták s kratším chvostom

Vrabci sú naopak malé, hnedosivé vtáky s podsaditým zobákom. Sú to obyvatelia pôdy, ktorí sa živia predovšetkým semenami a hmyzom. Nie sú tetovaním, ktoré môžete dostať, ak vy'pokúša sa znázorniť lásku a vernosť alebo vzdať poctu príbuznému, ktorý pracoval ako námorník. Vrabci majú svoju vlastnú zvláštnu symboliku, boli však prominentne zastúpení v niekoľkých literárnych dielach. V Novom zákone Ježiš uisťuje svojich učeníkov, že ani vrabec nemôže padnúť bez Boha'všimnite si, čo znamená, že žiadne utrpenie nezostane bez povšimnutia. Podobne hovorí Lukáš 12: 6, "Nepredá sa päť vrabcov za dva haliere? A ani jeden z nich nie je pred Bohom zabudnutý." V Temnej polovici od Stephena Kinga vrabci fungujú ako tvory, ktoré prenášajú duchov z krajiny živých do krajiny mŕtvych.

Lastovičky a vrabčie tetovanie sú skvelým zvýraznením prirodzených kriviek ženy

Lastovičky a vrabčie tetovanie sú veľkým dôrazom na ženu'prírodné krivky

Napriek mužskej, námornej histórii lastovičiek, explodovali na tetovaciu scénu medzi mužmi i ženami ako jeden z najobľúbenejších obrazov súčasnosti. Či už zachováte pôvodný dizajn Sailor Jerry zo štyridsiatych rokov alebo zefektívni vtáka's forma zodpovedajúca krivke ženy'Oba vtáky chápu symboliku lastovičky alebo si ju mýlia s vrabcom a predstavujú krásu letu a obrovskú slobodu, ktorú prináša..

Galéria tetovania lastovičiek

Galéria tetovania Sparrows

Komentáre

Omyl 6. júla 2016:

Ani jedno z týchto tetovaní nebolo vrabcami. Všetci majú rozdelené chvosty, čo vrabec nemá.

nepravdepodobná_tat_dievča 19. apríla 2012:

cítim, že potrebujem niečo povedať mladým, ktorí tu komentujú, tetovanie vo Veľkej Británii mladších ako 18 rokov je nezákonné, vlastne je to klasifikované ako útok, v žiadnom prípade nie som proti tetovaniu, som dobrý 30-40% pokryté a tiež niektorými úžasnými umelcami, ale čakal som, kým začnem s 18, rešpektujem umelcov, umenie a prázdne plátno, ktoré je vašim telom, venujte čas, námahu a trpezlivosť, aby ste si dali tetovať hneď prvý krát a nikdy ich nebudeš ľutovať, umenie je umenie, všetko má svoju krásu, ale nie každý to vidí, tetovanie je kráčajúce umenie a ty nie'nemusia si na nich zarobiť, nech sú akékoľvek, znamenajú niečo pre človeka, ktorý ich nosí a podobne'všetko na čom záleží, ja nie'Nepýtajte sa ľudí, čo znamenajú, kto to urobil, tí, ktorí sú hrdí, im to vysvetlia a tí, ktorí nie, nie je zvykom, súdiť niekoho podľa umenia na koži je nesprávne a ak dievča, ktoré chce úžasnosť, priamo v hornej časti tejto stránky niekedy to robil …. sláva, to tetovanie ti navždy pripomenie tvoju mladosť a to, ako si vtedy bol!

fuj 11. apríla 2012:

v prvom rade som rád, že sa NIEKTO konečne pokúsil zaistiť, aby ľudia chápali, že lastovičky a vrabce sú iné. Chcem vrabca (nie vždy obľúbenú lastovičku) kvôli biblickej symbolike, ale je na hovno, keď si ľudia myslia, že si to môžu mýliť s lastovičkou.

taktiež má každý právo na svoj názor a každý si môže dať tetovanie, aké chce. Súhlasím s tým, že sa môžem rozhodnúť sám, ale súhlasím aj so zdravým rešpektom k tradícii. Bol by som trochu naštvaný, keby som dostal niečo, čo bolo zmysluplné a symbolické, a potom to pochopil niekto iný, pretože to bolo populárne; ale opäť, každému svojmu, skúste sa obliecť do iných ľudí na oboch stranách! skúmam nápady na tetovanie, ktoré som chcel, pretože by som nechcel'nechcem zistiť, že niečo, čo robím trvalým, má nejaký význam, ktorý nemám'neviem o.

Nakoniec, so všetkými komentármi o tetovaní 16 a 17 ročných si myslím, že hlavným bodom (aj keď zle povedané) je toto: don'príliš sa neponáhľajte, pretože veci, o ktorých si myslíte, že sú teraz vytesané do kameňa, sa môžu o niekoľko rokov zmeniť. starší ľudia o tom tak silno hovoria, pretože to prežili s jednou alebo druhou vecou, ​​takže nie'neber to moc osobne sakra, v niektorých veciach som v 19 rokoch POZITÍVNE, a teraz mám 25 rokov, vyrástol som a zmenil som sa a chvalabohu, že som to neurobil'nevyrobiť niečo z môjho "miluje" potom trvalé. však chcem tetovanie, pretože … môžem'Nepamätajte si, kedy a kým robíte výskum a ste zodpovední, don'neboj sa. Ja osobne som veľkým fanúšikom tetovania s významom, obidve, ktoré mám teraz, majú význam, a tie, pre ktoré skúmam, ich tiež majú, ale hej! to'život, každému jeho vlastný.

sarah 26. januára 2012:

pozri, zabudni na tieto 'pravidlá' o tom, kto čo môže získať. To'Je úžasné, že existujú tetovania, ktoré predstavujú armádu a sú považované za odznaky cti. Ale pre dnešného priemerného človeka je tetovanie umením. Tetovanie predstavuje momenty v našich životoch. Mám 30 rokov, niekoľko tetovaní a nikdy som nebol vojenský. Jeden kus je srdce v plameňoch s lastovičkou na oboch stranách, spolu s mečmi a menom mojich dcér, všetko na krku. Má to hĺbku

pre mňa znamená, ja'mam na to pravo. Ja nie'Aby to bolo platné, nemusím ísť k moru, a to by nemalo'nebyť urážlivý. Rozumiem, ak je niekto čerstvo zaradený do služby a nechá sa tetovať'd prečo?'d mať zlý vkus, ale pre 'civilisti' ktoré v nich nachádzajú iný význam a krásu, prečo by to malo niekomu vadiť? Milujem našu armádu, ja'som veľmi vlastenecký. Ale naozaj tetovanie

don'nepatria nikomu a ich symbolika sa môže mnohonásobne líšiť.

mňau 14. januára 2012:

Mám rád lastovičky.

Kpt 14. novembra 2011:

Ako kapitán a obchodný námorník si všetci dávate tetovanie, ktoré ste nerobili'nezarobiť. Ak dostaneš lastovičku, nie'nedaj si to na hruď! Je to vyhradené pre nás, ktorí sme najazdili kilometre na mori. Ja nie'Nezáleží na tom, koho poznáte alebo s kým máte vzťah. Ak nie'aby ste ušli kilometre, ktoré k nám nerešpektujete. Mám 45 000 míľ na mori vo veku 28 rokov a viem, že dostanem svoje lastovičky a hviezdy exta o míle navyše. Mali by ste rešpektovať tradíciu, že žijeme, nie nejaké hipsterské sračky. BTW ten chlap, ktorý dostane lastovičky, než pôjde k námorníctvu, dostane prvý týždeň na lodi zadok. Len hlavu hore.

becca 14. novembra 2011:

Tetovanie lastovičiek som chcel od 17. rokov'Priznávam, len sa mi to zdalo super & že'preto som to chcel. Vždy som bol vták, boli takí slobodní. Môžu sa dotknúť neba, ale teraz viem, čo to znamená & Stále sa mi páči ten nápad. Teraz mám 23 & budúci rok sa vydávať za lásku svojho života & MILUJEM skutočnosť, že lastovičky sú monogamné. Pochádzam z rozvodovej rodiny & Ja nie'never tomu & keď som našiel svojho snúbenca, vedel som, že vždy budem spolu. & áno chcem to na krížoch, Kašeľ NIE JE TRAMPSKÁ pečiatka kašeľ .. Chcem to tam z vlastných dôvodov, aby som to mohol skryť, ak chcem & ukáž to, kedy chcem. Nie je to preto, že by som sa hanbil alebo čokoľvek, je to z môjho vlastného dôvodu, takže áno, na tento nápad som myslel, keď som mal 17 & Stále to chcem o 6 rokov neskôr. takže ak to chceš dostať, tvoje telo to ozdobí tak, ako chceš. SLOBODA PREJAVU.

esme 7. júla 2011:

mám 16 rokov a bola som tehotná, a preto mi dieťa zomrelo. ja a môj priateľ ideme spolu skoro, aby sme dostali vrabca na pamiatku dieťaťa, ktoré sme stratili vo viere, že vrabec vezme svojho ducha do neba.

Mačička 21. júna 2011:

Hádanie je zrejmé, že nie'nikoho nemením'myseľ.

bmeguest 15. marca 2009:

Mali by ste pripísať kredit BME alebo odkiaľkoľvek, odkiaľ ste urobili fotografie. Vidím svoje vlastné tetovanie na týchto obrázkoch a zatiaľ čo ja'určite mi ich nie je ľúto'Pokiaľ ide o internet, mali by ste skutočne dávať úver tam, kde je splatný.

sean 2. marca 2009:

všetci ste čudáci

amanda 28. februára 2009:

,,kmlm

Stephanie 21. februára 2009:

Dobre. Chápem, čo veľa ľudí tu povedalo na obranu svojho presvedčenia, že námorníci a opravári by si mali na telo dávať iba lastovičky/kotvy/námorné hviezdy. To'je úplne prirodzené to cítiť a povzbudzujem vás, aby ste vyjadrili svoje názory … Ale vážne, všetci malí hipsteri, ktorí to vnímajú ako tetovanie, to robia, pretože're "pekná" alebo "v štýle". Ostatní ľudia, sledujte ich vlastný význam pre návrhy.

Nikto o sebe netvrdí, že je námorník'nie som Robí to'Znehodnoťte, čo ste urobili, aby ste si zarobili na tetovanie. Ak niečo, prináša to ďalší zmysel, pretože môžete byť hrdí na to, že ste si v skutočnosti zaslúžili svoje. Don'neposudzujte ostatných podľa tetovaní, ktoré sa rozhodnú získať…

KAŽDÝM spôsobom, ja'Som zamilovaný do myšlienky a vzhľadu vrabcov už asi 3 roky. Na bokoch mám námorné hviezdy a ja'Rozmýšľam, že by som si nechal urobiť vrabce na pleciach. Osobne však'Nie som veľký fanúšik farieb, takže si myslím, že rovnako ako moje hviezdy'Nechám to jednoduché … Čierna koža:]

mlynársky čas 18. februára 2009:

OK, osobne, keď som prvýkrát uvidel umenie lastovičky, bol som skutočne zaskočený-potom som si prečítal históriu tetovania lastovičiek. Nikdy som nebol na mori, ani som neslúžil v námorníctve alebo pobrežnej stráži [ale túto myšlienku som zvážil]; podobne ako lastovička zostáva blízko domova/rodiny/koreňov-zistila som, že ma tento aspekt symbolizmu skutočne priťahuje. Plánujem, aby dvaja lietali spoločne po boku chrbta-nechcem uraziť žiadnych námorníkov ani armádu, to vôbec nie je môj zámer-jednoducho sa mi páči symbolika pobytu v blízkosti domova/rodiny/ korene a lojalita, pretože to boli vždy dôležité aspekty môjho života.

Taylor 15. februára 2009:

Mám 2 tetovania na lastovičku jednoducho preto, že som slaný námorník, ktorý prešiel viac ako 10 000 námorných míľ…

sylvie 10. februára 2009:

Začal som premýšľať o lastovičkách, keď som o tom počul od tatéra. Mal som obzvlášť ťažký život. Od narodenia som sa neprestajne sťahoval zo svojej domovskej krajiny. Veľmi mi chýba domov, ale ešte nie som pripravený ísť domov. Na konci sa vrátim. Význam Neďaleko od domova, alebo sa vrátim, som premýšľal o tom, čo znamenajú lastovičky. Tiež som prišiel o syna a cítim, že má nejakú hodnotu dostať to tat ako pripomienku. Vták môže v čase boja znamenať aj uhly krídel alebo anjela strážneho.

megan 10. februára 2009:

hahahahaha zvracať! tvoj komentár bol úžasný!

Lina 6. februára 2009:

Ľudia by nemali'nie je dovolené získať TATTOO, ak nie sú'ani nevie správne napísať slovo.

emma 4. februára 2009:

Ja'm 15, a dostal som 2 vrabce na boky a bola to skvelá voľba.

:]

kosť 1. februára 2009:

Králik trafil klinec priamo po hlavičke, osobne ako americký námorník, všetky tie hlúpe deti, ktoré si robia tetovanie s vojenskou tematikou, ma veľmi urážajú. lastovičky, ktoré som v skutočnosti predstavoval, sú splnené a majú význam, v skutočnosti som najazdil 10 000 námorných míľ a v skutočnosti sa mám čoho obávať, pokiaľ ide o bezpečný návrat domov.

králik 31. januára 2009:

Chápem, čo veľa z vás hovorí v tom, že chcete tetovanie na lastovičku a budete robiť to, čo máte robiť, bez ohľadu na to. Rozumiem tomu. Myslím si však, že by ste nemali byť takí rýchli na to, aby ste odpisovali ľuďom so silným názorom na symbolický význam tetovania lastovičiek námorníkom. mám 22 rokov a som v obchodnej námornej pechote. Mám pod pásom niekoľko atlantických prechodov s tisíckami a tisíckami námorných míľ. pre námorníkov je dôležité zachovávať tradície a zdieľať svoje námorné príbehy. lastovička tetovanie je dôležité zobrazenie pre námorníkov identifikovať. takže keď vidím, že ľudia v mojom veku s množstvom námorných tetovaní sú buď lastovičky, námorné hviezdy alebo kotvy, je to trochu nepríjemné. Dôvodom je, že získanie týchto práv na tetovanie si vyžaduje tvrdú prácu. keď vidím, ako s nimi behá hipsterský doofus, akosi to ničí zmysel pre skutočných námorníkov. druh falošnej reklamy. Spýtal som sa ľudí s tetovaním lastovičiek, či išli k moru a oni nie'neviem čo ja'hovorím o. takže o nič nejde. za tetovaním je však história a pre niektorých ľudí to znamená viac než len pekný vták. Len som si myslel, že namiesto toho, aby si sa stal vysokým a silným alebo sebapravdivým, mal by si myslieť aj na mužov na mori.

angelica 30. januára 2009:

Ahoj, môj otec má 83 rokov a má tetovanie zo starej školy, ktoré urobil vo väzení. Je to najlepší otec na svete. Chcem, aby sa ten istý urobil trochu aktualizovaný farbou a vták nesie transparent. Máte nápady, čo umiestniť na banner? Je " ocko's dievča" príliš ghetto alebo predvídateľné?

mier na Zemi 26. januára 2009:

^ Úplný súhlas – choďte do toho !

k27 26. januára 2009:

NIE SOM TU KÁZAŤ, CHCEM NÁZORY –

pre mňa sú tetovanie symbolom slobody prejavu, bez ohľadu na to, či ste mladí alebo starí, vždy by ste mali mať na pamäti, že tetovanie je trvalé. je to niečo, čo budete mať vždy pri sebe, obrázok alebo slová, ktoré vždy budú obsahovať príbeh. rôzni ľudia môžu mať svoj názor na tetovanie, vek, v ktorom ich dostanete, a dokonca aj to, čo niečo znamená – ale musíte si uvedomiť, že vždy existuje dôvod, prečo niekto chce tetovanie. vždy to pre nich bude znamenať niečo špeciálne. don'Neodsudzujte ľudí podľa toho, aké tetovanie majú alebo chcú. to'ich telo, koža, život a hlavne rozhodnutie.

Ja'Mám šestnásť rokov a môj starý otec zomrel. Mal som obrovské šťastie, že som poznal takého skvelého človeka, ako je on. Mali sme veľmi zvláštny vzťah, v ktorom som ja'nikdy predtým som nenašiel. Ja'Vždy som mal rád tetovanie a ja'Vždy som zvažoval, že o to požiadam. Keď som robil výskum lastovičiek, zistil som, že má k nemu vzťah takmer vo všetkých smeroch. Nie, nebol námorník. Ale bol a vždy bude pri mojom srdci. Vždy našiel spôsob, ako prekonať každý boj, ktorému kedy čelil. Vždy hovoril o láske svojho života (moja prababka) a o tom, že bola jedinou ženou, ktorú mohol tak veľmi milovať. Viem, že tu vždy bude pre mňa, bude ma strážiť a viesť – dôvod, prečo som si vybral lastovičku. okrem lastovičky i'chcel by som začleniť buckeye. Šťastného buckeye vždy nosil so sebou, kamkoľvek prišiel. Keď sme ho pochovali, stále mal v ruke ten buckeye. Bol to najláskavejší a najvernejší muž, akého som poznal, dôvod, prečo som'Chcel by som si dať na svoje telo krásne umelecké dielo, aby som si naň vždy pamätal a prejavil svoju lásku.

Mizfitiyam 23. januára 2009:

Páni, ľudia o to stále zakopávajú? Dostal som svoje, nie'je jedno, čo si kto o tom myslí … nie'Nestojím len o armádu, a ak sa urazia, môžu ma pobozkať! keby ste si ich prečítali, vedeli by ste to! Len preto, že v ten deň sa nejaký chlapík nechal s jedným tetovať a začal s trendom'to neznamená, že ostatní ľudia nemôžu robiť to isté! Môj strýko bol v námorníctve, myslel si, že to bol výlet, pretože vedel, že mám na sebe toho istého vtáka. Mám 29 rokov a milujem každé svoje tetovanie a plánujem ho stále viac a už sa nemôžem dočkať, až môj syn zostarne, aby som mu mohol niečo vytetovať. Miluje tetovania a vie, že sa práve učím, a chce, aby som mu vytetoval svojho vtáka. To skaly! Ľudia skutočne potrebujú život, ak ich uráža to, čo robia iní ľudia. To'Je to smutný svet, v ktorom žijeme, keď iní ľudia zakopnú o to, čo si niekto iný myslí alebo čo chce. Tvoja mama ťa mala vychovať lepšie! A každému, kto chce mať potetovaného vrabca alebo lastovičku, urobte TO! Koho zaujíma, čo si kto myslí, ak to pre vás niečo znamená alebo sa vám to len zdalo skvelé, choďte do toho! Ste svoj vlastný človek a nikto vám nemôže hovoriť, čo môžete a čo nemôžete! Veľa lásky vám všetkým tam vonku!

Ariel5151 21. januára 2009:

Mám 18 a môj manžel je v armáde, boli sme spolu viac ako 2 roky a keď odchádzal, chcel som si spomenúť, že bez ohľadu na to sa ku mne vždy vráti podobne ako lastovička. Dva roky viem, že som chcel modrého vtáka, kým som nevidel a nečítal význam lastovičiek, tento týždeň nechám vtáčika lastovičky lietať s krížovým náhrdelníkom visiacim z očí. Každý deň, keď sa na to pozriem, budem si pamätať, že Boh ku mne privedie môjho manžela Curtisa.

bman 17. januára 2009:

mám 16 a práve som si dal vytetovať pupok … dúfam, že áno'nie som gay, ale okrem pionta … kde je miesto, kde si môžem dať tetovanie lastovičky??

Sami 6. januára 2009:

sú to krásne tetovania s veľkým významom, preto sú ľudia hlúpi, aby si ich kúpili z nesprávnych dôvodov, prvé tetovanie som si dal v 15 rokoch a ešte som neprestal, sám mám dve lastovičky a môžu byť mojou obľúbenou?

=]

Krystina 29. decembra 2008:

Chcel som dostať lastovičku, aby som symbolizoval, že bez ohľadu na to, ako ďaleko cestujem, vždy nájdem nádej a cestu domov. Chcel som niečo, čo mi pripomenie moju rodinu, keď sa odsťahujem na univerzitu a v neskoršom živote, kto vie. je to zlý nápad a vie niekto o niečom inom, čo by mohlo symbolizovať? ja nie'nechcem niekoho uraziť alebo vyzerať trblietavo, pretože viem, že to so mnou zostane do čias mojej starej dámy 🙂

[e] 28. decembra 2008:

Dobre. Ja naozaj nie'nerozumiem ľuďom, ktorí by si dali tetovanie urobiť úplne bezvýznamne. Ja'm 16 a zajtra ma čaká prvé tetovanie lastovičky-to je'je to pre mňa smiešne dôležité. Ja'presťahovali sme sa a cestovali po celom svete a prehltnúť je ako tetovanie námorníci po 5 000 míľach na mori. Napriek všetkému cestovaniu je mojím želaním vždy viac cestovať a nikdy nezabudnúť stále prenasledovať horizont.

Ja'Tiež to chápem, pretože som dlhodobo posadnutý slobodou a pre mňa lastovičky symbolizujú slobodu rovnako ako morský horizont..

Krissy 18. decembra 2008:

Len som chcel napísať komentár k "byť mladý na tetovanie hádka".

Kto do prdele, čím to je, že ostatným ľuďom záleží na tom, čo si kto iný vezme na telo..preber sa cez seba. Mám 19 a už mám 15 rokov. Začal som, keď som mal 15. Don'Verím, že akékoľvek tetovanie môže byť zlá voľba, viem, že nie'neľutujem nikoho z mojich. Všetky predstavujú to, ako som sa cítil alebo čo som si myslel, alebo možno rovnako jednoduché ako to, čo sa mi v tom období môjho života páčilo … a bez ohľadu na to, čo to symbolizuje mňa a môj život. Mám jednu, ktorú sme si s priateľom vybrali, keď sme boli mladší a my'sme stále priatelia, ale ak nie sme't za pár rokov, že'je v poriadku, pretože tam bola … existovala vo veľkej časti môjho života a tak'je niečo, čo nemôžem nikdy vymazať alebo predstierať, že nie'to sa nestáva, tak prečo to zakrývať.

Myslím si, že niektorým ľuďom až príliš záleží na tom, čo si ľudia myslia.'V skutočnosti to symbolizuje oveľa viac, než sa mi páčilo, ale to'je v poriadku Vrabci sú taká krásna a zmysluplná vec, že'tak prečo ich tak veľa ľudí dostane … do prdele, keď máš 60 rokov'Pravdepodobne sa na nich pozriem a zachichotám sa a poviem, človeče, bol som divoký … ja viem'Vždy si budem vážiť svoje..len to, že môžem byť jedinečný jedinec, je úžasné..tak čo, dievčatá … do prdele, čo hovoria haterz! lol

Sarah 14. decembra 2008:

Ja'mám pár 1950 lastovičiek … jednu na každú nohu. sú významom pre trvalú lásku. a že námorníci si vždy nájdu cestu domov. domov je tam, kde je srdce, a rodina je navždy. ty'Vždy ich budem milovať na večnosť. že'to sú moje dôvody, prečo ich dokončiť. mám ich už 2 roky Tiež mám ancor ako dievča z roku 1950. cesta je tradičná..!

lastovičky 12. decembra 2008:

prepáčte, musím povedať, že nemám ŽIADNE súvislosti s myšlienkami, ktoré sú za vtákom lastovičky, nie 'spájať' lol.

lastovičky 12. decembra 2008:

i'ešte nemám 18 a ja'asi rok alebo viac by som chcel dve prehltnuté tetovania na bokoch alebo tesne pod kostrou kosťou. Viem o všetkých symboloch lastovičky, milujem aj kotvové tátoše. ale ak som úprimný, musím sa spojiť s námorníctvom alebo s ním spojenými rodinnými príslušníkmi. Veľa ľudí si myslí, že je pre mňa zlé získať tieto tetovania, a ja chápem, prečo, ale tak veľmi ich milujem.'je tvoj názor? Čítal som o tom, že niekto povedal, že by sme si to mali zaslúžiť tým, že pôjdeme do námorníctva, t.j.'škoda toho'nie je to pre mňa kariéra. Napíšte mi svoj názor na získanie týchto tetovaní.

samii 17. novembra 2008:

Mám skoro 20 a v sobotu si dávam prvé tetovanie (Carpe Diem-latin for 'CHOP sa dňa') a som vystrašený, mám to za to, že si to dám na vrchnú časť chrbta v strede a bojím sa, že sa stiahnem, keď to zasiahne moju lopatku. A kurva na tetovanie.

Tetovač povedal, že môžem použiť znecitlivujúci krém. Ale či to naozaj pomôže ?

Príspevok kohokoľvek skutočne pomôže.

Ďakujem.x

Sandraa 17. novembra 2008:

Práve končím školu a žijem v Austrálii 2 roky. Celá moja rodina je Austrálčanka, ale narodil som sa a vyrastal v Amerike do svojich 15 rokov. Amerika je môj domov, ale Austrália tiež. Od narodenia a prostredníctvom dedičstva sa cítim prepojený s oboma. Chcel som tetovanie už nejaký čas, ale nikdy som nemohol prísť na niečo, čo by znamenalo niečo, čo by som nechcel'nie je mi z toho zle.

Môj strýko bol námorník, ale kvôli morskej chorobe musel odísť a na hrudi má prehltnuté tetovania a vždy som sa na ne rád pozeral. Prečítal som si ich a zistil som, čo to znamená pre námorníkov, a rozhodol som sa na počesť oboch svojich domovov, že v blízkosti hrudného koša dostanem lastovičku na každom boku. Jedna je vyplnená americkou vlajkou a druhá austrálskou.

Čo si myslíte, chlapci???

Kontaktujte ma prosím tu alebo e -mailom.

[email protected]

meeeeee 10. novembra 2008:

Netušil som, že toľko ľudí chce vrabcov alebo lastovičky…

i'Mám v pláne dostať dvoch vrabcov na hruď, s ktorými budú držať transparent v latinčine "Poskytuje". vychádza z biblie, kde sa píše, že sa nezabúda ani na vrabcov … i'prešiel som mnohými ťažkými vecami a potrebujem sa spoliehať na Boha, že ma prekoná … aj keď to cítim'som zabudnutý…

temptresstattoo 7. novembra 2008:

Pre chladného človeka mali domorodí Američania tetovanie dlho predtým, ako na Plymouth vystúpili anglickí osadníci. Vzali ostrú skalu, aby vyrezali dizajn do mäsa osôb, zvyčajne na tvári a hornej časti tela, a potom potreli dreveným uhlím, aby vytvorili obraz.> Používali sa ako odznaky na zobrazenie vášho klanu, stavu v tibe, víťazstiev v bojoch a podobne. Povedať, že Amerika by nebola tetovanie, keby nebolo námorníkov, je ignorantské. Možno keby to urobila vláda USA'Nesnažte sa vyhladiť Indov, ktorí mohli byť v škole zapísaní do vašich historických kníh.

temptresstattoo 7. novembra 2008:

Hej, Freckles'je to hrozný nápad. Ak vás to pristihnú, budete mať nielen vy a váš priateľ problémy, ale aj umelec, ktorý prácu robí, môže byť zatknutý za označenie mladistvého, čo je zločin. Minimálne 1 rok väzenia. Vyrastať v nepoctivosti sa týka všetkých okolo vás. Pamätajte si, že vrabci predstavujú slobodu a bezpečný návrat k svojim blízkym.

sally. 27. októbra 2008:

Dobre, chcem len niečo povedať…

isn'Na tomto webe si môžete prezerať obrázky a potom sa s nimi podeliť o svoje myšlienky! nie vaše myšlienky na ostatných ľudí, ktorí to komentovali.

mám 17 rokov a už niekoľko rokov chcem tetovanie lastovičiek. len preto, že som stále mladý a nie 18 rokov'to znamená, že by som nemal'Nemyslím na tetovanie.

že'Je to ako keď mladí ľudia snívajú o svojej svadbe alebo o niečom takom, že sa na nich ľudia vrhnú a označujú ich za idiotov.

plus je to ich rozhodnutie, ich telo a nie je to tak, ako by ste poznali KAŽDÉHO z týchto ľudí tu, však'Nesmiem sa na to pozerať každé ráno, tak sa z toho spamätaj.

GEEEZ! Prišiel som sa sem pozrieť na obrázky a táto stránka sa zmenila na vojnu.

RBS 23. októbra 2008:

Páči sa mi ten nápad, dostať vrabca na ľavú lopatku. bol námorník, pretekal však … nebol pirát alebo v námorníctve lol. toto 'diskusia' je zábavný. no dobre. Páči sa mi predstava, že sa vždy vrátim domov a tiež jedna láska. Cestujem veľa za prácou a je pekné vedieť, že k milujúcej motyke sa vždy vrátim. V skutočnosti sa mi včera v noci snívalo, že som mal tetovanie, a práve som urobil prieskum jeho symboliky. Je to strašidelné, ako to tak dobre súvisí. Môžem presvedčiť svoje dievča, aby si jedno zobrala so sebou.

Yasmin 17. októbra 2008:

Ja'V novembri dostávam na hrudník dve lastovičky. Ja'Nakoniec z neho urobím kus hrudníka obsahujúci riadok básne I'Obzvlášť sa mi páči, že to pre mňa znamená.

To je niečo, čo ja'dlho som o tom premýšľal, pretože som to neurobil'nenechajte sa tetovať z rozmaru a vždy majú niečo, čo má zmysel.

Veľmi ma rozčuľuje, keď ľudia v námorníctve cítia, že ako jediní majú nárok na určité tetovanie. To'úplná kravina. Tetovanie je forma sebavyjadrenia a ak sa rozhodnem vyjadriť pomocou jedného z nich 'tvoj' symboly, vysporiadaj sa s tým. Odmietam mať z toho zlý pocit. Namiesto toho, aby ste sa nad tým trápili, by ste mali byť hrdí na to, že žijete v krajine, ktorá umožňuje ženám aj mužom vyjadriť sa, že k tomu prispievate, namiesto pocitu nároku na niečo, čo bolo vybrané pre to, čo to bolo. predstavuje, s ktorou sa realisticky v určitom alebo inom bode bude môcť každý stotožniť.

A viete čo, moje prvé tetovanie bolo kotva. S myšlienkou som už bol spojený, pretože mala pre mňa veľmi dôležitý význam. Avšak; Keď som robil ďalší prieskum, ako to robím, samozrejme, pri každom z mojich tetovaní, prišiel som na ten istý malý zmýšľajúci prístup, ktorý pravdepodobne uzavrel dohodu, a pretože ponuky už boli zapečatené na lastovičkách a ja'už som si dohodol stretnutie, ja'Budem sa musieť vyrovnať s tým, že sa budem cítiť trochu samoľúbo.

Ak lastovičky predstavujú slobodu, prečo sa tak hanbíte, že ich ostatní chcú? V zásade sa pokúšate obmedziť ich slobodu zavedením nejakého smiešneho obmedzenia.

Oh, nútiš ma prejsť.

lola 12. októbra 2008:

Myslím si, že ľudia by mali prestať súdiť ostatných za tetovanie, však'Nezáleží na tom, koľko máš rokov, myslím tým, že si necháš tetovanie urobiť sám'To z teba robí zlý vplyv na všetkých mladších ľudí, ktorí ho chcú? Mám 18 a konečne som sa rozhodol, že chcem tetovanie lastovičky, ale nie som si istý umiestnením, myslel som na svoju pravú stranu vysoko na rebrá.??

Denise 6. októbra 2008:

Ja'Mám osemnásť a ja'zvažujem tetovanie lastovičky na zátylku. Môj otec bol v námorníctve osem rokov, a to'kde stretol moju matku. Aj keď obišiel celý svet, vždy sa vrátil domov k nám, a to'je jedna vec, ktorú by mi tetovanie symbolizovalo. Ďalšou vecou je, že cestovanie je veľkou súčasťou môjho plánu do budúcnosti, ale vždy sa chcem vrátiť bezpečne domov a táto časť lastovičky sa mi páči'aj symbolika. Pre mňa tiež lastovičky symbolizujú dosiahnutie niečoho, či už ide o domov, alebo o sny alebo ciele. Ja'Som na vysokej škole a momentálne nemám predstavu, čo by som chcel v živote robiť, ale myslím si, že lastovička by ma mohla inšpirovať k tomu, aby som získal nejaké smerovanie, alebo dokonca len aby som bol spokojný s vedomím, že som'Siaham po niečom, po šťastí a podobne'všetko na čom záleží.

Ďalšia vec; Ja nie'Uvedomte si, že o tejto otázke sa diskutovalo tak nadšene … Myslím si, že tetovanie by malo pre človeka, ktorý ho dostane, niečo znamenať a nemalo by.'Nedá sa to robiť z rozmaru, ale ja'Nebudem búšiť ľudí do hlavy a požadovať, aby sa ich tetovanie hodilo do toho, čo považujem za rozumné. To'je ich telo … môžu si s ním robiť, čo chcú, pokiaľ ide o mňa'som znepokojený.

:]

Anne 5. októbra 2008:

To je príliš zábavné, ja'mám na hrudi 2 malé zodpovedajúce vrabce po stranách námornej hviezdy. Toto tetovanie som si nechal asi pred 4 rokmi (po roku zvažovania), pretože som ho nikdy predtým nevidel hotové a páčil sa mi, ako vyzerá. Vrabci sú pre mňa šťastím a námornou hviezdou, ktorá vedie moje srdce. Takže vidieť v dnešnej dobe veľa mladších detí s rovnakou vecou, ​​to fakt smrdí, že'sa stáva trendom a to'je to také smutné Prečo by si preboha mal dávať na telo niečo, čo z neho nikdy nevyjde?'je to hlúpy trend. Dúfam, že viac ľudí vážne zváži, na čo to natreli'je také smutné a úbohé to vidieť.

briana 30. septembra 2008:

hej, bry, dobre, ja mám problém, ale ja sa budem aj naďalej dostávať do námorných škôd, ktoré sú súčasťou môjho života, len ja nie som aktívny, nie'To neznamená, že sa celý môj život točí okolo armády, všetci, s ktorými sa stretávam, sú aktívni a nevedia'Nemáš problém s mojím tetovaním alebo si myslíš, že je neúctivé, že potrebuješ život.

Blah 28. septembra 2008:

Koho to zaujíma'Symbolizuje čokoľvek, ak chcete, dostanete to. Jednoduché. Mám 17 rokov, budúci mesiac si dávam tetovať kotvu, pretože vyzerajú skvele. Áno, viem, čo kotvy znamenajú/symbolizujú, ale nemohol som'Nehnevajte sa, prestaňte plytvať svojimi mizernými názormi na to, čo ostatní ľudia nerobia. Veci sa v dnešnej dobe uberajú oveľa rýchlejšie, nikoho skutočne nezaujímajú staré významy vecí, napr. – lastovičky symbolizujú námorníkov, takže ….. jednoducho to vezmite, pretože vyzerajú skvele a sú trendy, potom sa z toho ľudia budú hrnúť a vy budete lepšie ako ostatní, áno.

slečna 20. septembra 2008:

Moja 18 -ročná dcéra a ja máme skutočne ťažký rok. Dostal som tri predchádzajúce tetovania, ktoré sa týkali nejakého momentu v mojom živote, ona už má dve, chodí do školy v brečtanovej lige, je krásna a veľmi bystrá. sa konečne plazia späť na svetlo po hroznom roku a obaja si nechali vytetovať rovnaké lastovičky, aby reprezentovali našu blízkosť a nádej do budúcnosti, ja nie'ľutujem jedno z mojich tetovaní, jedinú radu, ktorú by som dal, je zamyslieť sa nad tým, čo budete robiť, čo sa týka práce a umiestnenia, pretože ako vidíte ľudí, sterotyp!!

SVET'SLARGESTBOTTOMBURP 20. septembra 2008:

Naozaj, to'je tetovanie, nie kus oblečenia. Robte niečo, čo nikto iný nemá. Ty'si jednotlivec, mysli na niečo. A urobte všetko pre to, aby to malo trochu zmysel.

Amanda 19. septembra 2008:

Chcem dostať lastovičku na krk, aby predstavovala slobodu … Mám 17 takmer 18 rokov … Už mám jedno tetovanie, určené pre môjho otca, ktorý minulý rok v januári spáchal samovraždu, súbor anjelských krídel s srdce v strede … srdce má transparent, kde je napísané "OCKO" prekrývanie bannera do srdca … áno, len preto, že boli mladí, nie'to neznamená, že nie'Neviem, čo sme robili, keď sme dostali tetovanie … a nemá to nič spoločné s rodičovstvom … Dokázal som to, aby som ukázal, že môj otec mi bude vždy stáť na chrbte a že naňho nikdy nezabudnú.

Späť k myšlienke lastovičky … dôvod, prečo to dostávam, je ukázať, že som bol oslobodený od vnútorných démonov, ktorí ma držali najdlhšie … a že som sa vydal na cestu z jedného z najtemnejšie časy môjho života …. vy ľudia si možno myslíte, že to nie je dosť dobrý dôvod, ale vieš, čo neviem'Je mi úplne jedno, čo si o tom myslia ostatní, pretože nikto iný nežil môj život, aby vedel, čím som si prešiel

Yaz 12. septembra 2008:

Naozaj ma štve, keď to ľudia rozlievajú "tetovanie by si mal dostať len vtedy, ak to pre teba niečo znamená" odev. To'je naozaj smiešne. VŠETKY tetovania majú význam. Aj keď je významom niečo jednoduché, ako napr "vyzerá to dobre" to'je to stále zmysel, a to'je stále PLATNÝ, čo znamená, že ľudia nemajú právo ťahať nadol a pozerať sa dole nosom.

Nikto by nemal prednášať ostatným o svojom body arte. Ľudia nemajú právo súdiť a pokračovať týmto spôsobom. Na zápästí mám hviezdu. Moje úplne prvé tetovanie. Takže teraz ma veľa budeš nazývať klišé' mám pravdu? No ja nie'Sakra, pretože tetovanie, ktoré som dostal, má svoj význam. Význam je jednoduchý, vyzerá to pekne'je univerzálnym symbolom a pre svoje prvé tetovanie som chcel niečo jednoduché. Príbeh, ktorý rozpráva? To nie'nehovoriť o osobe, ktorá zomrela/o niekom, koho som miloval … ale ukazuje to časť môjho života. Obdobie, keď som si dal toto tetovanie. Potrebuje to väčší zmysel? Nie, nie't. Žiadne tetovanie. Rešpektujem tetovanie s významom a ja sám sa čoskoro dostanem k tetovaniu s veľkým významom. Atestici sú však dosť dobrým dôvodom na tetovanie.

Každý si musí navzájom sakra viac vážiť. Prestaňte zanechávať komentáre o tom, ako ľudia musia "zarobiť" tetovania, alebo za nimi musia mať komplikované dôvody. Tetovanie je umenie a vždy bude mať nejaký význam, aj keď nie je pre teba veľa dôležité. Aj keď význam nie je't vždy známy alebo jasný. Kto ste, že súdite niekoho za to, že sa vyjadruje cez kožu, s ktorou sa narodil?

Niektorí z vás sa musia uvoľniť a naučiť sa rešpektovať. A ak to dievča chce mať vytetovanú úžasnosť, kto si, že to hovoríš'je hlúpy? Má vlastnú myseľ a svoje vlastné dôvody, prečo to získať, a to len preto, že si to myslíte VY'je hlúpy, nie'to neznamená, že má. Ak to teda chce, mala by to dostať. A ak to ľutuje, mala by to laserovať. Dôležité sú jej peniaze, život, koža a názor. Ste všetci takí namotaní, vyfasovaní zaneprázdnení, že cítite potrebu dať prednosť osobe, o ktorej nič neviete, cez internet? Vyrastaj kurva.

ds 10. septembra 2008:

od detstva som vždy chcel len jedno tetovanie, lastovičku, moje meno znamená lastovička, takže keď som bol dieťa,'je jediný vták, do ktorého som sa kedy zbláznil, takže aj'Som rád, že som si to konečne zaobstaral, a ak si vyberiete tetovanie, ako vyzerá a nemá preň žiadny význam, potom budete hlúpi, keď si dám ďalšie tetovanie, uistím sa, že to má niečo do činenia s tým, kto som

Trisha 7. septembra 2008:

Ja'ja nie "zárobok" moje tetovanie lastovička tiež. Môj rešpekt patrí tým, ktorí to robia, ale aj ja mám svoju vlastnú symboliku toho, čo lastovička predstavuje. Len preto, že lastovička môže jednej osobe symbolizovať jednu vec, napríklad niekoho, kto slúži v námorníctve, môže to znamenať niečo úplne iné pre inú osobu, čo je môj prípad..

A nechcem tetovanie lastovičiek, pretože sú "trendy", aby som bol úprimný, nevidím veľa ľudí s tetovaním lastovičiek. Každý si vyberá tetovanie, ktoré robí, z nejakého dôvodu, či je trendový alebo nie, ale kto ste, aby ste ho súdili podľa toho, čo si vyberie alebo koľko má rokov, keď ho dostane. Zjavne si to vybrali z toho dôvodu, že to pre nich niečo znamená alebo nie, a vy s tým dôvodom nemusíte súhlasiť, ale nemali by ste'je mi to aj tak jedno. To'nie je tvoje telo a tak'sa vás to netýka (alebo by ste aspoň nemali'nech ťa to neovplyvní).

Kyuss 2. septembra 2008:

Len MUSÍTE komentovať … veľa ppl rozrušených kvôli hlúpostiam. Áno "úžasnosť" mal by na ňu počkať 2 roky a dúfajme, že bude mať zmysluplnejší spôsob … len môj názor … Niektorí by tvrdili, že nemusíte "zarobiť" vaši vrabci tým, že sú v NAVY … možno si ich zaslúžili vo väzení … lastovičky často predstavujú slobodu. Možno v budúcnosti dostanem jeden, vedľa svojho srdca, pretože ja'Som často ďaleko od svojho chlapca a cestujem 1 000 km týždenne. Vidím ho KAŽDÝ víkend. Chýba mi a to'je ťažké. Mám "zarobené" právo na lastovičku? Často sa k nej vracia lastovička'hniezdi a stará sa oň až 20 -krát za hodinu'som mladý- ja'Urobil som malý prieskum a mám svoj vlastný význam…

Ppl by mal mať aspoň predstavu a rešpekt, ako isté'Majú význam v kultúre tetovania …. Pple by mal rešpektovať názory ostatných. Sakra, ppl v NAVY si pravdepodobne robí srandu z ppl v pobrežnej stráži (Ehm .. nenávisť a nespokojnosť), ako si regs robí srandu zo záložníkov atď … nie? Chápem váš postoj, musíte si však uvedomiť, že militáriá nemôžu nad tetovaním ukladať kreatívnu kontrolu a cenzúru's, umenie a individualita, pretože môžu byť zobrazené v hodnotených filmoch. Sloboda voľby, reči, života, sloboda, šťastie … bla bla bla … to sa scvrkáva do zdravého rozumu a zdravej curtousey.

Mala by sa mladá ppl dostať tatt's ?? Spravidla pravdepodobne nie- aj keď niektoré "deti" sú vyspelejšie ako mnohé "dospelí"…všetci to vieme'je pravda.

Takže … na koho by som sa obrátil so svojim prípadom, či áno alebo nie "získal právo" aby som nosil svoje lastovičky?

kris 1. septembra 2008:

chvíľu som chcel, aby mi anjelské krídla na zátylku pamätali na jedného z mojich dobrých priateľov, ktorý zomrel, mimochodom mám 16 rokov a teraz, keď vidím myšlienku lastovičky, sa mi to páči oveľa lepšie, ale snažím sa skúmať všetky významy lastovičky a zdá sa, že je nekonečných, a ja viem, že umiestnenie má význam vo význame. Ak by som dostal lastovičku na spodný bok, znamenalo by to niečo iné ako vernosť, lásku a priateľstvo?

Bry 30. augusta 2008:

Vlastne, briana, ja áno. Ty'nie ste v armáde a tetovanie na vojenskú tému bez slúženia je urážlivé. Nechajte to na mužov a ženy, ktorí si to zaslúžili.

briana 28. augusta 2008:

Bože, niektorí ppl tu musia prekonať seba, nie som v armáde, ale ja som manželka pobrežnej stráže a mám zelenú námornú hviezdu alebo pravú nohu a vážne uvažujem, že dostanem veľký kus dole po mojej ľavej strane. z dvoch lastovičiek a maby kotvy alebo skrížených kotiev symbol pre BM, ktoré hodnotia moji manželia, a ďalšie niekoľko námorných hviezd, čo robíte, vojaci, chlapci, máte s tým problém???

frogburst 23. augusta 2008:

ach jo, a pokiaľ ide o mladých ľudí, ktorí sa tetujú, neboli'dobre vychovaný ?? robíš si srandu?? moja mama a otec sú 2 z najlepších ľudí, ktorých kedy stretneš. Bol som povýšený na veľmi rešpektujúceho, zdvorilého, inteligentného a nezávislého človeka a to'kvôli mojim rodičom. Mám 20 rokov, študujem na vysokej škole a hádajte čo! Mám tetovanie a dostávam ďalšie. PREDSTAV SI TO!!!! moje tetovanie predstavuje niekoho, kto bol mojím najlepším priateľom, krstným otcom, bol pre mňa skôr druhým otcom. to teda znamená, že som zlý človek, pretože som si dal tetovanie, keď som mal 18? Ja naozaj nie'nemysli si. vy ľudia, potrebujete získať život, skutočne.

frogburst 23. augusta 2008:

musím súhlasiť s ľuďmi, ktorí nie'nemyslite si, že ste samospravodliví taškári, ktorí sa trápia nad tým, čo si iní ľudia chcú nechať napustiť na tele. Chýbal vám koncept, že?'je ich telo, nie tvoje's? Počúvajte, ak to dievča chce dostať "úžasnosť" natrvalo uložené na ich telo po zvyšok jej života, áno, môže to znieť neuvážene, ale hej! ona'je to ten, kto to môže, ale NEMUSÍ ľutovať. Tak čo ťa do riti zaujíma? A pokiaľ ide o trampské pečiatky, nie všetky dievčatá, ktoré majú tetovanie na krížoch, ich majú "trampské pečiatky". Tampónová pečiatka je, keď dievča ide do tetovacieho obchodu a vidí tam posraté srdce, kvet, hviezdu alebo inú retardovanú vec, ktorá nemá absolútne žiadny význam a navždy ju na seba naloží. Sám mám kotvu s kolesom lode a transparentom pre môjho krstného otca, ktorý zomrel, má tiež dátum. Bol v námorníctve a rybár, preto kurva nenávidím, keď si ľudia myslia, že každé tetovanie spodnej časti chrbta je trampská pečiatka. prosím, urobte nám všetkým láskavosť a zosadnite z vysokého koňa a prestaňte mať pocit, že ste všemohúcim tetovacím bohom.

john 17. augusta 2008:

sakra, čo to dieťa povedal Austin, je celkom zábavné

Mike g 14. augusta 2008:

nevadí. asi mám halucinácie. tvoje meno nie je mike. lol wtf moja zlá.

Mike G. 14. augusta 2008:

a nie som ten druhý chlap 2 komentáre nad týmto. úplne odlišní ľudia. prepáč mike v námorníctve. som mike vo letectve.

mike 14. augusta 2008:

na hrudi dostávam lastovičku (na druhej strane je kompas, ktorý blokuje myšlienku pre dvoch), ale chápem to ako symbol priateľov, ktorých som si vytvoril počas pobytu v Anglicku. zaujímavý článok o tetovaní, vedel som, že je populárny, ale doteraz som nevedel, čo to znamená. Dobre, že som to pochopil, pretože to tak v skutočnosti je, heh.

nick 7. augusta 2008:

i'bol som za oceánom a späť viac ako 10 000 kilometrov. že'Preto čoskoro dostanem svoje lastovičky…

D 22. júla 2008:

kámo, ak si ľudia chcú dať tetovať, nech si ich dajú urobiť, ak nie'nechcem ich alebo nie'Som si istý, že nechcem, aby ich dostali vaše deti'strávite zvyšok svojho života tým, že tomu zabránite KAŽDÉ VLASTNÉ

sloboda 18. júla 2008:

Prikladám si na telo malého vrabca, aj keď si nie som istý, kde ešte je "malý vrabec" a komu je bohužiaľ zle. Tetovanie je osobná vec a môže predstavovať stovky problémov, takže nikto by nemal odsudzovať niekoho iného za to, čo chce. Možno to dievča bude ľutovať "úžasnosť" alebo možno ona'Vždy sa na to pozriem a spomeniem si na mladosť, priateľov a niektoré z najlepších rokov jej života, ak jej to všetko pripomína, nie je čo ľutovať.

Navy Tats 16. júla 2008:

Ja'm 23 a som v NAVY už 3 roky a mám viac ako 10 000 nmi, takže som'Myslím na to, aby som dostal na hrudník dve tradičné lastovičky. Ja'Robím to, pretože milujem symboliku, pripadajú mi esteticky príjemné a zaslúžil som si ich. Ja'Nesnažím sa diktovať, čo by ľudia mali a nemali'nerobia s vlastným telom'Je to len to, že musíte pochopiť frustrujúce, keď vidíte, že iní ľudia porušujú tradíciu, ktorá nie'nepatrí k. Myslím tým, že na svojom tele môžeš mať čokoľvek, to znamená čokoľvek, čo chceš, ale v skutočnosti sa nedá obísť ako pozývajúci na rozjazd, ak si civilista a dostane dve veľké lastovičky na prsiach, pretože niekde videl časopis. Robte to, čo robíte, so svojim telom, ale väčšina ľudí, ktorých v službe poznám, považuje za neúctu vidieť civilný šport, ktorý nerobí'ani nerozumiem.

Pokiaľ ide o dievča letectva, ktoré hovorilo o tom, že námorníctvo nie je v Kuvajte, Afganci alebo Iráku ….. (hlboký nádych) Námorníctvo má na zemi niečo ako 20 a viac tisíc čižiem. Polovica mojich obáv sa už vrátila a moje objednávky boli prerušené do Iraku na nasledujúcich 15 mesiacov. Vaša ignorancia sa dá odpustiť, myslím tým, že letectvo strávi naraz iba 3 mesiace na pieskovisku a nebude tráviť viac ako 10 minút taxikárčením v "nepriateľský vzdušný priestor". Tak o tebe pochybujem'Už som niekedy stretol niekoho, kto tam musel dlho slúžiť.

Andrew 11. júla 2008:

pokiaľ viem a iv bin v dave už 3 roky (NAVY)

je, že swalow tetovanie môžete získať iba vtedy, ak máte 5 000 nm na vojnovej lodi a 2 o 10'000 tak

Práve sa chystám kamoš tam hore, nie je taký dobrý nápad, dať si 2 swajpy a potom sa pripojiť.

ashley 9. júla 2008:

Ja'dostávam podobné, ako sú tie s transparentom, ktorý hovorí, že z prírody musíme zablúdiť. okrem menších, prípadne odlišných farieb. a banner bude menší a povedzte "všetko čo potrebuješ je láska" tým, že milujem beatles.

Mizfitiyam 8. júla 2008:

Môj priateľ je tetovač a 4. júla mi vytetoval lastovičku a vrabca na predné pravé rameno. Významy boli pre mňa také krásne a zasiahnuté domov, že to pre mňa znamenalo viac než len krásne umelecké dielo. Naozaj dúfam, že každý, kto si na nich nechá potetovať vrabca alebo lastovičku, si skutočne prečíta ich význam a zistí, že jeho význam sa v blízkosti domova dotýka rovnako ako mňa. Ja'Nikdy som sa nikde necítil doma a keďže jeden z týchto vtákov symbolizuje návrat domov, dúfam, že jedného dňa nájdem svoj domov a vždy zostanem. Moja rodina a priatelia sú pre mňa veľmi zvláštni, ale ja nie'necítiť sa doma tam, kde sú. Viem, že láska môže a vydrží všetko, ak to neurobíš'Nevzdávaj sa alebo sa poddávaj, som bojovník narodený a chlieb z ulíc, sedím tu v triede a moja minulosť je zatiaľ za mnou.'je to len spomienka a môžem tu sedieť s boľavým ramenom a byť tak hrdý a šťastný za svoje nové tetovanie a jeho zmysel pre môj život. Som navždy vďačný za tetovanie, ktoré som dostal, a svojmu priateľovi za jeho pevnú ruku, a pretože viem, že tento význam, toto umelecké dielo bude navždy mojou súčasťou..

((VEĽKÉ))

Ronnie 6. júla 2008:

robím si tetovanie vrabca na spodnú časť chrbta na 18. narodeniny.

to'Budem len farebný vrabec s bannerom, ktorý má "XVIII" (18) Na to. Pretože vrabec má predstavovať slobodu alebo nové začiatky … a ja som prežil nejaké sračky žijúce v mojom dome … bude to celkom špeciálne.

lynn 1. júla 2008:

ak si dáš tetovanie z swalllow, musíš si dať dve? alebo je to to isté, ak si jeden zaobstaráte.

tyler zelená 27. júna 2008:

prosím, všetci, preberte sa? toto je fórum na diskusiu o tom, aké body art chceme/ sme urobili, ľudia by nemali'Nenechajte sa chytiť kritikou všetkých ostatných rozhodnutí. Tomu sa hovorí posadnutosť a je to nezdravé.'Snažím sa skúmať, ako urobiť nejaký atrament, a ja musím pokračovať, sú nejaké sukénske komentáre školáčky. Ukážte prosím zdvorilosť, ďakujem.

biz 23. júna 2008:

Ja'keď mám 18 rokov, dávam si tetovanie SPARROW.

Nielen preto, že'je to pekné, ale pretože's zmysluplné. Matthew 10:29 hovorí, "Nepredávajú sa 2 vrabce za 1 cent? Napriek tomu ani jeden z nich nespadne na zem bez vášho Otca".

Chcem teda, aby vrabec symbolizoval, že bez ohľadu na to, aké je niečo malé, Boh sa o to predsa postará.

sarah 20. júna 2008:

ok … prečítal som si tu takmer všetky komentáre, .. najskôr a pre väčšinu .. jeho telo si s ním robí, čo chceš .. ľudia musia prestať hovoriť o každom tetovaní … mám 22 rokov a mám tetovanie na celom hrudníku a rukách … tetovanie symbolizuje to, kým som, čo sa mi páči .. mám hisband a dve malé deti, ktoré nemám'nezaujíma ma, čo si ostatní myslia .. tak prestaňte hovoriť toto pre námorníctvo a armádu, pre tento typ ľudí a podobne .. robte si, čo chcete, so svojim telom a nechajte ostatných na pokoji…

nie som v armádnom námorníctve .. ale mám dvoch vrabcov, bol som bratom námorníctva a letectva .. celá rodina, ale ja som bol v armáde .. všetko má svoj význam a nie'nemusí to pre teba vždy znamenať to isté…

rob si čo chceš don'Počúvajte hovno ľudí, ak sa vám to páči, urobte to..

Ben Sparrow 20. júna 2008:

Plánujem získať symbol blíženca s vrabcom v strede alebo dva na oboch stranách s roztiahnutými krídlami.

Moje priezvisko je Vrabec, takže má veľký zmysel.

Ray:] 18. júna 2008:

Pre lásku Božiu.

Všetkým tým mladým "požičiavanie si" ID priateľov.

DON'T.

Nie som si istý jednotlivými zákonmi pre každý štát v Amerike

Ale v Anglicku môže byť tetovací umelec pokutovaný, uväznený, môže mu byť odobratá licencia a môže byť zaradený do registra sexuálnych delikventov za tetovanie mladistvého.

Akékoľvek miesto, ktoré nie je správne identifikované, je neprofesionálne a buď si nie je vedomé následkov, alebo ho jednoducho nevenuje't STAROSTLIVOSŤ.

Pokiaľ ide o jedného, ​​neveril by som žiadnemu miestu, ktoré je ochotné tetovať mladistvého'Sú ochotní riskovať všetko, pre čo žijú, potom oni'evidentne nie sú v tom zo správnych dôvodov- chcú len vaše peniaze

A tiež by ste spochybnili ich štandardy hygeínu.

Každé štúdio rešpektujúce seba samého má pokyny, ako napríklad obmedzenie ID a veci, ako napríklad nikdy nerobiť tetovanie rukou na prvý časovač..

Moja mladšia sesternica bola pre jedného taká zúfalá, že išla na miesto neďaleko nášho rodného mesta, ktoré je preslávené tetovaním mladistvých. Tetovanie mala na zátylku a nedokázala ho zakryť topom. Je to na jednej strane a čiary písmen majú rôznu hrúbku. Odviedol som ju tam, kde som to urobil, ale nechcel by som, aby osočovali svoje podnikanie a životný štýl, pretože viem, že milujú to, čo robia..

Počkajte, prosím'si dosť starý na to, aby si sa mohol zrelým rozhodnutím rozhodnúť, čo ty'robíte a tiež to, kde sa chystáte to urobiť!

A pamätajte si, že hoci väčšina sveta nie je, väčšina zamestnávateľov posudzuje prijímanie ľudí s tetovaním. Keď som pracoval v obchode s Disneymi, musel som sa preukázať ako tvrdý pracovník, aby mi dovolili nosiť staré tričko s dlhým rukávom a pokrývať ruky.!

paul b 11. júna 2008:

Som v námorníctve a skutočne som sa rozprával s poddôstojníkom 1. triedy o jeho tetovaní. Povedal, že to bolo pre priateľa, ktorý zomrel v Iraku, a tiež pre jeho manželku, aby symbolizovala, že sa k nej vráti domov vždy, keď bude nasadený. myšlienka, že by som jednu mohol dostať, ale je s nimi toľko ľudí, že nie'Nemám pocit, že by som mohol urobiť niečo pre to, aby som vedel, čo hovorím, a tak mi poskytnite niekoľko myšlienok

villu666 (zavináč) gmail.com 5. júna 2008:

ahoj všetky. Ja'Nedávno som videl na nejakom dievčati pekné tetovanie kmeňových lastovičiek's panvou. Bola som naozaj pekná. Možno má niekto jeho fotografiu alebo vie, kde ho môžem nájsť, pretože servery, kde som fotografiu videl, sú nefunkčné…

The LittleKid 3. júna 2008:

Mám 17 rokov a toto je potrebné povedať mladistvým' Obrana. Len preto, že sme tínedžeri, ktorí chcú tetovať, to neznamená, že sme delikventi, ani mŕtve údery. Len preto, že chceme tetovanie, neznamená to, že ignorujeme naše štúdie alebo zamestnanie. V škole udržiavam GPA 4.0 a nejakým spôsobom si stále nájdem čas na premýšľanie o tetovaní..

Osobne viem, že tetovanie v mladom veku je trochu riskantné. Čakanie na 30 rokov však neznamená, že akékoľvek tetovanie, ktoré si v tomto veku urobím, bude zmysluplnejšie ako to, ktoré získam teraz..

Nie všetci tínedžeri si dajú nezmyselné tetovanie, len aby povedali, že ho máme. Myslite nabudúce, keď sa rozhodnete uznať sa za hodného povýšenosti len preto, že ste'ste starší.

Hollie 2. júna 2008:

Mám 25 a ja'Vždy som túžil po tetovaní, ale nikdy som neurobil žiadne zásadné rozhodnutie, aby som si nejaké nechal urobiť. Ešte sa musím dať tetovať, ale vždy som chcel buď fénixa alebo vrabca a ja'Skláňam sa viac k vrabcovi, pretože jednoduchý fakt je, že vták je malý ako ja a vrabec predstavuje život po dlhej ceste, aj keď som'Som mladý, ja'mal som svoje podiely vzostupov a pádov a že som kresťan … chcem, aby to bolo povedané, 'nespúšťaj oči z vrabca' skutočne pekným písmom … Keď sa na to pozriem, bude mi neustále pripomínať, že aj keď je život ťažký, musím držať hlavu hore, nech sa deje čokoľvek..

doodi 1. júna 2008:

wow, XD, niektorí z tu prítomných ppl idú trochu cez palubu a skutočne sa hádajú, ako keby boli bohovia tetovania alebo čo … lol ~ I'dávam si vytetovať myš, ktorá mi vytŕča priamo pod zajtrajškom brucha. to nema vyznam. & Ja nie'sranda a k tomu grl kto tetuje's "úžasnosť" na sebe, rob, čo chceš, ak to neskôr nenávidíš, napíš to s niečím iným. tam je prípad vyriešený sakra…

Torrie 31. mája 2008:

Na zápästí mám tetovanie lastovičky…

to nie'vôbec nič neznamená, keď som to prvýkrát dostal, ale TERAZ to predstavuje čas môjho života, keď som to urobil. Na vysokej škole a zápas so sériou osobných problémov. Pripomína mi to, že som sa cez tie časy dostal, prežil som.

To'je jediné tetovanie, ktoré mám a nechcem si dať urobiť ďalšie, mám 'elegantný' tvar tela, takže byť silne tetovaný by mi nevyhovoval. Môj manžel miluje moje tetovanie a ja'nechystám sa to odstrániť. Ja nie'Starám sa o tradičnú symboliku, starám sa o osobnú symboliku.

Choďte teda z vysokých koní, všetko čo odsudzujete potetovaných mladíkov a nezmyselné tetovania: svoje som dostal v šestnástich, ôsmich rokoch. Don'nebudem ľutovať, nikdy nebudem. A tetovanie je málokedy bezvýznamné, aj keď len uvádza osobu's nezávislosťou.

láska … Torrie.xx

p.s. Kaila, ja'Nebudem z toho hrozný, ale naozaj by som si dvakrát rozmyslel, či to dostanem 'úžasnosť' potetovaný. ja hovorím 'kunda' a 'kurva' veľa: ja'radšej ich nenechám doživotne ozdobiť nad mojím rozkrokom.

Rachel 29. mája 2008:

Milujem myšlienku tetovania, pretože umožňuje sebavyjadrenie spôsobom, ktorý väčšina ostatných nerobí't. Už mám tetovanie a ja'Zajtra dostanem ďalšie dve (dve lastovičky na nohách s transparentmi v ústach, jedna s nápisom "Žiť s" a druhý povie "Vášeň") Pretože v to skutočne verím. Lastovičky som si vybral kvôli ich histórii, významu a estetickej príťažlivosti. Ja nie'Je mi úplne jedno, že ich dostane veľa ľudí'to nie je dôvod, prečo'chápem to Myslím, že porekadlo "Odvážte sa byť iní" by sa malo zmeniť na "Odvážte sa byť sami sebou" Pôvodne je v dnešnej dobe do značnej miery kaput, pretože väčšina všetkého, čo ste mohli urobiť, bolo predtým urobené alebo sa o tom premýšľalo. Nechaj'Nebojte sa, že by ste boli originálni, ale namiesto toho boli pravdiví. A dokonca aj ja, veriac v to, že som sám sebou, si myslím, že ich definuje niekto, kto niečo dostáva, nie preto, že to cíti.'s "v pohode", má na to plné právo, pretože oni'Ak to budú ľutovať, vysporiada sa s tým. Nikto iný sa nemusí starať o to, či to nakoniec bude navždy milovať alebo či to bude ľutovať aj neskôr v ten deň. Ak má niekto sklon k unáhleným rozhodnutiam, nechajte ho, nech si na seba nechá vytetovať čokoľvek, čo chce. To'nie je to tvoje telo, tak prečo si robíš starosti, čo dostane niekto iný. Niektorí ľudia by to mohli povedať, "Ľudia, ktorí to robia, robia tetovanie zlým opakovaním, pretože nakoniec zmenia názor" Ale len preto, že'nie je to tvoj prvý nápad'to neznamená, že človek, ktorého nápad to bol, niekedy zmení svoj názor. To a ak vy'mám o to starosti "byť originálny", potom na čom záleží, ak majú ľudia voči tetovaniu uzavretú myseľ? Ak ty'je originálny, niekto iný'názor by nemal'na tom nezáleží. Ale potom by som sa mal znova pozrieť na to, čo som'hovorím a uvedomujem si, že ak áno'je mi zle z toho, keď vidím ľudí súdiť iných'Rozhodnutia a názory by som nemal'neposudzujte názory niekoho na to, čo by ostatní ľudia mali alebo nemali'nechápem. Osobne verím v pohľad na každú situáciu z rôznych uhlov. Každý z nás má svoj vlastný spôsob, ako to roztočiť, a vďaka Bohu za to, že žijeme v krajine, kde sme'je mi to POVOLENÉ urobiť. Chápem, odkiaľ pochádza každý tu prítomný človek, ale prajem si, aby sa každý mohol vrátiť o krok späť a pozrieť sa na celkový obraz. V týchto dňoch sa rady stierajú a hranice sa prekračujú. Pokúste sa byť čo najotvorenejší, pretože veci určite nie sú'v blízkej dobe sa nebude rafinovať. Tiež Ja'Chcel by som povedať, že Lindsey Nichole, 100% súhlasím s tým, čo ste tu povedali… "pokiaľ ide o lastovičky, možno nie som v námorníctve alebo pobrežnej stráži, ale každý bojuje sám. ak sa z toho dostaneš živý, potom do pekla'podľa mňa som si to zaslúžil!" Každý tu prítomný verí, že má svoj vlastný príbeh, ktorý chce povedať? No nie'Nezabudnite, že každý INÝ má svoj jedinečný príbeh, ktorý môže rozprávať'Je to príbeh bolesti, lásky, sily, rodiny alebo dokonca nasledovania. Tetovanie sú len ľudia'spôsob rozprávania ich príbehu.

Jeanny 28. mája 2008:

Mám 17 rokov a svoje prvé tetovanie som si nechal urobiť pred niekoľkými mesiacmi …. vybral som si skryté miesto, aby moji rodičia nechceli'nedozvedieť sa o mojom tetovaní. Teraz mám jednu lastovičku na vnútornom pravom boku. V čase, keď som si dal tetovanie, som práve hľadal niečo, čo by som mohol urobiť, aby som sa postavil proti svojim extrémne prísnym rodičom. Pohodlne, blízky rodinný priateľ vlastní obchod s tetovaním, a tak som sa rozhodol'to, čo som chcel urobiť … ZÍSKAJTE TATTOO! Bol som nadšený, ale nevedel som, čo dostanem. Najprv som sa pozeral na kmeňovú vážku, ale cítil som, že to bola hlúposť9, vďaka bohu, že som to neurobil'nechápem). Trvalo mi asi dve hodiny, kým som si uvedomil, že mi došli nápady, a tak som požiadal svojho tetovania o návrhy. povedal mi, že má rád lastovičky, a to'takto som skončil s lastovičkou na boku.

Musím sa priznať, ale chvíľu som to ľutoval, pretože som to neurobil'Necítiť, že to znamená niečo iné ako byť hlúpym rebelským teenagerom. ale mýlil som sa, ive som hľadal symboliku lastovičiek a tetovanie som oficiálne venoval svojej babičke, ktorá zomrela trgicky. Nie, nebola'námorníčka, ale bola to kubánska utečenkyňa … to, čo tu v Miami radi nazývame "pltník," to sa musí na NIEČO rátať. lol. Teraz si myslím, že tetovanie je úžasné, pretože som ho venoval niekomu dôležitému.

Keď som nedávno pridal lastovičku, pridal som jej do úst stužku s dátumami narodenia a úmrtia mojich babičiek.

p.s. NIKDY by som sa NEDOSTAL "ÚŽASNOSŤ" TETOVANÉ NA MNE!

Alix 27. mája 2008:

Ja'Čoskoro si dám tetovanie lastovičky. Ja'Som skutočne nadšený, pretože ja'Nikdy som nepovažoval lastovičku a potom som si prečítal symboliku.

Môj snúbenec odchádza o necelé dva týždne do boot tábora k námornej pechote a ja'Je takmer isté, že bude nasadený čoskoro po umiestnení.

Symbolika vernosti a sily v láske je dôvod, prečo som si ju pôvodne chcel zaobstarať, a potom som čítal, že v Anglicku ich ľudia dávali najavo, že sú silní bojovníci.

Obaja sa hodia k môjmu životu, takže ja'dostávam jeden na zadnú stranu krku … Ale ja nie'Neviem, či chcem, aby niečo držalo v zobáku, myslel som na tmavočervenú ružu a niečo iné, možno slnečnicu. môžem'nerozhodnem, čo to bude držať, ale to je moja všeobecná predstava a som tak nadšený. =]

mak 21. mája 2008:

všetci patríte k Jerrymu Springerovi!!!!

Brian 15. mája 2008:

tak ja nie'Neviem, či to už niekto povedal alebo nie, pretože som sa práve pokúšal čítať to isté znova a znova. ale myslel som si, že je to niečo, kde by sme mohli hovoriť o tetovaní? nie je to nejaký hardcore bash fest kvôli myšlienkam iných ľudí. teraz súhlasím s tým, že dievča, ktoré chce byť úžasné, musí na to myslieť, ale je to na ich telách, takže nech to robia a myslia samy za seba. Viem, že tu nikoho z vás nikdy nestretnem, takže by som sa mohol vysrať, čo mi povieš, či mám alebo nemám robiť, to ti môžem sľúbiť. ale to'všetko.

Kimberly 09.05.2008:

A "banán", nie každému sa odstránia tetovania a som si istý, že to peklo vyhralo'neplatíte hovno na svoju jachtu alebo do dôchodku. Možno títo, ktorí idú dnu'neviem čo oni'idem, ale veľa ľudí vie a vyhralo'nedajte ich odstrániť. Chcem povedať, nemáte žiadne tetovanie? Ak nie, tak prečo sa pozeráš? Chcete nejaké, tak aj vy're manžel ich môže vyzliecť, pretože to je zrejme tak'to je to, čo každý robí?

Kimberly 09.05.2008:

Osobne s niektorými ľuďmi tu súhlasím a nesúhlasím. Myslím si, že by si sa mal skutočne zamyslieť nad tým, čo chceš, a to nie'to znamená ísť na miesto a trvať päť minút, kým si vyberiete, čo chcete. Ak to dievča z Kaily chce "úžasnosť" napísané na ňu, nech sa páči. Myslím si však, že by mala premýšľať o tom, či áno'to bude hovoriť "slovo" na celý život. Ale tiež, pokiaľ ide o komentár Jennayy Meyer, áno, niektorým teenagerom sa jednoducho dostane tetovania "byť cool" ale niektorí ich získavajú, pretože majú význam. Keď som dostal prvé tatko, mal som 18 rokov. A 19, keď som dostal svoju druhú (lastovičku, do ktorej sa čoskoro zafarbím !!). Áno, veľa ľudí prehĺta, pretože "oni'si roztomilý" alebo "dostávajú ich všetci ostatní", ale ja som dostal svoju z rovnakého dôvodu, prečo Katti dostane svoju, ibaže som našiel svoju lásku. Lastovičky môžu znamenať niečo o námorníkoch a podobných veciach, ale tiež jednu vec skutočného priateľa (čo som neurobil't iba získať tieto informácie odtiaľto, skúmal som ich). Myslím si, že námorníci, ktorí tu volajú ľudí, pretože prehltli tetovania a nie sú'Samotní námorníci sú neúctiví a ignoranti. Takže čo je niekto iný, dostane lastovičku, že'ich telo, ak je to tak'to je to, čo chcú, to'čo oni'dostanem. Je to slobodná krajina, nie? To'to si ty'bojujem za, nie? Don'nechapem zle, ja nie'Nemám nič proti našim jednotkám, podporujem ich 100%, len nie'nemám rád ľudí, ktorí si to myslia'ste lepší ako ostatní. To'všetko!

banán 8. mája 2008:

milujem to. rokmi, tým väčším percentom ľudí, ktorí sa trápili's boli nižšie príjmové triedy. tatt'boli lacné a nájsť talentovaného umelca bolo veľmi ťažké. dokonca aj dobrí umelci v niektorých oblastiach Ameriky škrípali. teraz, keď ich všetky filmové hviezdy podporujú (voľne používam odporúčanie) a stali sa tak populárnymi ako ipod, získa ich každý! ľudia s dostatkom peňazí, ktoré môžu minúť, hľadajú lepších umelcov, konkurencia priniesla čistejšie prostredie, profesionálnejší prístup a umelci môžu na svoju klientelu vyberať selektívnejšie. pri čítaní týchto komentárov mám pocit, že bankový účet sa zväčšuje! Boh žehnaj všetkým tínedžerkám, ktoré chcú mať po celom tele veľké, farebné a drahé prevedenie! držať'prídu! Hej, daj svojmu priateľovi'meno hneď vedľa "úžasnosť"! to dievča bude späť v obchode o dva mesiace neskôr, ako príde'je vyhodený "čo'je jeho meno" a keď sa jej nový riadok značky zmení na "drzosť" alebo čokoľvek. a keď ten deň príde, môže vyčerpať ďalších pár stoviek dolárov na prekrytie toho svinstva. ooh-oohh!-don'Nezabudnite na 15 tisíc'Odovzdám svojmu manželovi, odstráni tetovanie'od ľudí, ktorí zmenili názor.

Hej, malá rada pre teba, cukor. používajte atrament, ktorý sa pod laserom ľahko rozpadá, a tak ho ľahko odstránite. a potom, čo sa dostanete do koša a dáte si ďalší, aby sme ho odstránili, t.j.'Zaplatím jachtu a možno dokonca pôjdem do dôchodku! Och, ako sa teším na deň, kedy môžem ísť na hlbokomorský rybolov, kedykoľvek budem chcieť, za vašich chudobných 9-5 dolárov!

zubáče! Uvidíme sa o pár rokov, zlatko!

ten chlap 4. mája 2008:

Moderné: Preformulujte prosím do 'hlupáci pobrežnej stráže'.

Len preto, že on'byť jedným nie'to znamená, že všetky služby sú. Osobne si myslím, že ak vám tetovanie niečo znamená, tak si to dajte. Koniec koncov, to'je vaše telo a váš príbeh. Ak tomu niekto pripisuje iný význam, tak to do prdele. To'nie je to ich tetovanie, však? Ja'idem si dať vytetovať lastovičku. Bol som už za oceánom? 'zarob si to' ako pán pobrežná stráž? č. Ale ja'Strávil som svoj čas v Iraku a cítim to'pekelná cesta.

Myslím, že väčšinou súhlasím s modernými, mínus ''všetko vojenské'' vec. 🙂

olly 30. apríla 2008:

netetovaný. len chcem fajčiť, nemám'nemal som jeden po troche lol

olly 30. apríla 2008:

chcem cigaretu!

danny 28. apríla 2008:

Na chrbte mám tetovanie dvoch lastovičiek, na každej lopatke jednu. Predstavujú môjho syna a moju dcéru. Pretože všetci mladí dlho a tvrdo premýšľate, pretože vy starnete a vaše tetovanie sa bude pokrčiť a ja nie'nemysli si "úžasnosť" O pár rokov to bude vyzerať úžasne!

anonómne 20. apríla 2008:

pracujem v obchode tatt & ave tatts !! rada začnite byť originálna u mladých ľudí, je to forma umenia, nie módna prehliadka…

Lotte 13. apríla 2008:

Moderné – niekto tu hovorí rozumne!

louise 3. apríla 2008:

omg tha woman going aba deti gettin tetovanie wtf im 17 and ive gt tetovanie a moji rodičia r skvelé, takže ak váš nt tam podporovať svoje deti prostredníctvom toho, čo chcú, váš zlý rodič, že'je arogantný

anna 3. apríla 2008:

AHOJ! dobrá vec na tetovaniach je, že ich môžeš zakryť. Na krku mám tetovanie lastovičky a nad ním hviezdu a milujem to. Nikdy by som si však nenechal vytetovať hrudník alebo nadlaktie alebo kdekoľvek v okolí tejto oblasti. Snažím sa dostať tetovanie tam, kde ich môžem zakryť. Myslím si, že keď ľudia zostarnú, prídu na to, že keď majú tetovanie na obyčajnom webe, kde ho môžete'Ak ich vždy zakryjete, bude vám ťažšie nájsť si prácu. Aj keď sú tetovania stále obľúbenejšie, ale bohužiaľ pre ľudí, ktorí majú 16 a 17 rokov a nechávajú si tetovať na obyčajnom webe, to ešte nebude vo firemnom svete normou. Ty'Na to si budeme musieť počkať celé storočie'je skutočne prijatý. Pracujem v advokátskej kancelárii a mám na predlaktí vytetované korunky, milujem to a nerobím'vôbec neľutujem, že som to dostal. Temnejšou stránkou tohto tetovania je, že musím nosiť košele s 3/4 rukávom, a preto je hľadanie oblečenia do práce o niečo ťažšie. Ale súhlasím s "ak to chcú, nech to získajú" Myslím si však, že ľudia by mali na tetovanie počkať, kým nebudú starší. Prvú som dostal v 16 -tich, nemohol som'nečakám, samozrejme, mám kmeňového motýľa. Ja viem, ja viem. Ale čo už, páči sa mi to a nikto to poriadne nevidí'je to pokiaľ i'som nahý alebo v plavkách. Teraz mám 6 tetovaní a nie'neľutujem ani jedného. Všetci pre mňa niečo znamenajú, nie ktokoľvek iný a ja nie'Nemám pocit, že musím vysvetľovať význam, keď sa ma ľudia pýtajú alebo ma súdia kvôli nim. To'nie sú na svojom tele, tak prečo by ich to malo zaujímať? Obaja moji rodičia'majú tetovanie a moja sestra tiež, všetci v mojej rodine sú veľmi úspešní, môžete'aj keď ich nevidím. Veľa štastia :]

Lotte 30. marca 2008:

Ja a môj priateľ sme obaja britskí tradiční skinheadi [tým mám na mysli antirasistické] a tetovanie lastovičiek má v komunite skinheadov veľa pozadia. tak o 3 mesiace'znovu dostávame zodpovedajúce lastovičky v štýle námorníka na naše zápästia. chceli sme niečo, čo by predstavovalo našu lásku, ale tiež niečo, čo by sme mohli udržať bez ľútosti, keby sme sa [dúfajme, že nie] rozišli. tiež Ja'zotavujem sa z toho, že ma zrazilo auto. skoro som prišiel o život a ja'Zostali sme s vážnymi zraneniami. takže tetovanie má pre nás oboch taký veľký význam; the 'sloboda' i'Obnovím sa, keď i'm dobre, 'útrapy prežili' a partner na celý život, aby nám ukázal lásku.

to a to'je nádherný obrázok!

About the author