Nápady na tetovanie: Znamenia zverokruhu – Ryby

Mám trinásť tetovaní. Myslím, že oni'všetci sme celkom v pohode (a určite nie't kvalifikovať ako "zlá kvalita").

Fotogaléria Tetovanie Ryby

Ryby (19. februára-20. marca)

Ryby, reprezentované dvoma rybami plávajúcimi v opačných smeroch, ale držanými spolu v ústach povrazom, sú 12. a posledným znamením zverokruhu, ktoré pochádza zo súhvezdia Rýb. Symbol týchto dvoch rýb je vynikajúcou a presnou reprezentáciou jednotlivcov Ryby. Spomaľuje vnútorné napätie, ktoré mnohé ryby denne zažívajú – s túžbou konať správne bojuje nutkanie ísť zle, snaha získať vzdelanie a stabilná práca, duely s túžbou po večnej párty. Ryby, vodné znamenie, majú schopnosť skutočne "Choď s prúdom," mierovým cestovaním proti prúdu. Ale hoďte kamienok do vody a Ryby sa rozdelia. Oni'Skala sa určite obíde, ale mohlo by ich to rozbehnúť do dvoch úplne odlišných smerov, ktoré sa len tak ľahko nezmieria.

Ryby sú súcitné a milé, nezištné a dávajúce, kreatívne a nápadité. Sú tiež utajení a vágni, skutočne dôverujú len veľmi málo vybraným jednotlivcom. Túžia po prijatí a môžu byť oslabení, keď sú zachytení v dave. Tendencia súhlasiť s tým, čo robia všetci ostatní, je silná; aj keď Ryby nie't si užiť zvolenú aktivitu na noc, ona'Urobím to len preto, že to'je vybraná aktivita na noc a všetci ostatní ju robia. Pitie piva, napríklad keď to nerobí'dokonca ani jej chuť sa jej nepáči, a keď ju stiahneš, bude jej nevoľno. Napriek tomu si Ryby nerobia ťažkú ​​hlavu. Prijíma ju okolie a jej ľahká a láskyplná povaha. Nemajú potrebu vešať do centra pozornosti alebo na nich dávať nespúšťať všetky oči, a to ich robí prijateľnými pre tých, ktorí to robia, pretože'nepredstavuje hrozbu alebo výzvu.

Ako by vám rýchlo povedala moja sestra Lindseyová, život priemerného Joea s prácou 9-5 od pondelka do piatku nie je pre nich. Nemajú radi disciplínu a väzenie a vyžadujú si prostredie, kde môžu prísť a odísť, ako sa im zachce (veľa pre moju matku'mrzí ma to, najmä keď moja sestra žije doma). Ryby majú povstaleckú povahu, aj keď im chýba motivácia potrebná na to, aby boli aktivistami alebo zneškodňovali deti. Ryby sú dobrí priatelia, skvelí poslucháči a úžasní partneri. Sú premýšľaví a bez váhania voľne dávajú.

Pretože sú Ryby tak nápadité, často majú svet snov, ktorý existuje vo vlastnej hlave. Chcú, aby bol život taký, ako je zobrazený vo filmoch, knihách a v televízii. Chcú romantiky, ktoré vzdorujú priestoru a času, priateľstvá, ktoré zázrakom prežijú traumu, a hlasné, hojdajúce sa večierky, na ktorých by každý'dobre sa bavím a vtipné veci sa dejú na každom kroku – verte mi. Keď mala moja sestra 15 rokov, prosila ma, aby som ju koncom leta vzal na ostrov Long Beach. Nikdy sme tam neboli, ale moja sestra len vedela, že sa budú konať skvelé večierky. Povedala, že by sme si mohli prenajať hotelovú izbu (čítaj medzi riadkami: Mohol by som jej prenajať hotelovú izbu) a potom sa ona a jej priateľ budú túlať po plážových uliciach, kým nenájdu happeningovú párty s roztomilými staršími chlapmi a množstvom piva, ktorí by ich s potešením pozval hore do miestnosti a oni'tancovala som celú noc a chlapci by nechceli't nevyužite ich a nestalo by sa vôbec nič nebezpečné! Ako mágia!

Ryby sú najkompatibilnejšie s Rakom, Škorpiónom a niekedy aj s Býkom. Ryby ovládajú chodidlá, pečeň a lymfatický systém, čo môže mať za následok anémiu, vredy, kožné ochorenia, dnu a ťažké menštruácie.

Rybám vládne planéta Neptún (aj keď predtým, než bol Neptún objavený, vládla planéta Jupiter). Je to ženské, negatívne znamenie, čo znamená, že je akési introvertné, pasívne a citlivé. Pretože to'Ryby sú vodným znamením a sú poddajné a ovplyvniteľné. Pokiaľ sa vzoprú proti spoločenským normám, autorite a obmedzeniam, rýchlo získajú podobu a záujmy svojho okolia..

Komentáre

Evaun2982baby 25. septembra 2011:

Ja'Som picese a chcel som si vzdychnúť ako dve kojotské ryby s telom na zápästí a okolo dona't nohy urobené v ružovej, fialovej, žltej a oranžovej farbe, plechovka'nečakaj, milujem svoje znamenie 69!

ceholmes z Chicaga 10. júla 2010:

všetko, čo si povedal týmto písmom, je správne. Poznám VEĽA Rýb a predtým, ako mi povedali svoje znamenie, som už vedel, že b.c sú mŕtvi. Áno, môžu mať veľmi slabú vôľu.

Všetko-klenoty 15. decembra 2009:

Ja'm a Ryby, a mám tetovanie na pleci, že's dvoma mečúňmi (plávanie samozrejme v oppostie smeroch), s Gilthom za rybou a striekajúcou vodou na dne. To'je fakt super. Bol som prvé tetovanie, ktoré som kedy dostal, mal som asi 35 rokov.

About the author