Návrhy a významy tetovania na snehové vločky

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

Rovnako ako každá snehová vločka je jedinečná, každé tetovanie snehovej vločky je jedinečné. Sú veľmi krásne a keď sú vykonané správne, môžu byť celkom ohromujúce.

V tomto článku budem diskutovať o návrhoch tetovania snehových vločiek vrátane ich rôznych významov. Budete mať tiež možnosť prezrieť si množstvo rôznych prevedení. Na konci dúfam, že budete môcť nájsť inšpiráciu a nápady pre svoje vlastné tetovanie.

Symbolika a dizajn

Snehové vločky môžu byť dekoratívne a môžu byť skvelým doplnkom k iným tetovaniam. S toľkými variáciami a prevedeniami ľudia zvyčajne nájdu dizajn, ktorý zodpovedá ich štýlu a osobnosti.

 • Primárnym symbolom snehovej vločky je jedinečnosť. Keď sa na sneh pozeráte z diaľky, vyzerá to ako masívna deka. Pri bližšom skúmaní však zistíte, že áno'Sú tvorené mnohými úplne jedinečnými vločkami. Všetky majú rôzne vzorce a miery. Snehová vločka tak môže byť symbolom jedného's individualitou.
 • Snehové vločky sú jemné a krátkodobé, a preto môžu predstavovať krehkosť a prchavú povahu života.
 • Keď vidíme, ako z oblohy padá sneh, okamžite sa nám vybavia zimné prázdniny. V modernej dobe je snehová vločka symbolom Vianoc a Krista'narodenie.
 • Spôsob, akým snehová vločka klesá z nebies, je zvláštny, čo z nej robí symbol milosti.
 • Na rozdiel od dažďa je sneh dokonalým príkladom ticha, pretože z oblohy nepadá žiadny hluk.
 • Ich tvar z nich robí vynikajúci príklad božskej krásy v prírode.
 • Snehová vločka môže byť symbolom znovuzrodenia. Vďaka snehu vyzerá Zem čisto a sviežo. Preto môžu byť snehové vločky aj symbolom čistoty. Keď sa roztopí, tak's premenené na vodu, čo z nej robí vhodný symbol pre transformáciu a nové začiatky.

Snehové vločky môžu byť navrhnuté farebne, zvyčajne v modrých a fialových odtieňoch, alebo tuhým čiernym atramentom. Môžu byť tiež vyrobené v kmeňovom alebo keltskom štýle. Keltská snehová vločka skutočne púta pozornosť a môže symbolizovať kruh života alebo života všeobecne.

Viac významov

Snehová vločka je vo väčšine prípadov pozitívnym symbolom. Napriek tomu, že tieto významy je možné použiť na tetovanie vločiek, pamätajte, že vaše tetovanie v konečnom dôsledku predstavuje to, čo chcete. To znamená, že nižšie sú uvedené niektoré bežné významy:

 • Bože
 • Jedinečnosť
 • Individualita
 • Čistota
 • Nevinnosť
 • Vedomosti
 • Jemnosť
 • Vyrovnanosť
 • Tichosť
 • Mierumilovný
 • Zima
 • Chladný
 • Grace
 • Krása

Pretože snehovú vločku je možné nakresliť malú alebo veľkú, môžete ju umiestniť takmer kdekoľvek chcete. Bežne sú navrhnuté s trailovým umením, ktoré dodáva obrázku dojem pohybu. Trail art necháva tetovanie vyniknúť. Pretože sú spojené so zimou, oblohou a krásou, môžu byť spárované s hviezdami, stromami, vtákmi, vílami alebo dokonca s motýľmi. Môžu byť skvelým doplnkom k už existujúcemu tetovaniu. Uistite sa, že si nájdete čas na prezeranie rôznych návrhov a starostlivo premyslíte svoj výber.

© 2012 Richard Ricky Hale

Komentáre

jamesnielsen0901 30. mája 2018:

Cez brucho mám veľkú sadu snehových vločiek a šťastne si pripomínam zimu, samotu a prírodu, keď ich vidím. Keď sa rozhodnem pre umiestnenie, pravdepodobne sa v budúcnosti rozšíri o moju zbierku snehových vločiek.

Gramma 29. júla 2017:

Milujem tetovanie snehovej vločky a dostanem 3 víriace vločky, ktoré budú symbolizovať moje vnúčatá. Všetky 3 jedinečné, vzácne dary z neba a cenené pre moju večnosť.

Mark 20. novembra 2016:

Myasthenia Gravisova choroba známa ako symptómy a symptómy ochorenia snehových vločiek sú veľmi individuálne, teda známe ako choroba snehových vločiek

Alex 30. októbra 2014:

Je zábavné, že tetovanie Snowflake predstavuje aj bielych rasistov. Rozmyslite si dvakrát, kým si dáte jednu lol

BeyondMax zo austrálskeho Sydney 8. augusta 2012:

Aké krásne! Pamätám si, že moje prvé chápanie smrteľnosti pochádzalo z držania snehovej vločky. Myslím, že som mal asi tri roky a pozeral som sa na 'cena zázračného snehu' v malej ručičke sa zmenil na kvapku vody a zanechal ma v plačlivom záchvate pre mŕtvu snehovú vločku…

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 7. augusta 2012:

Tieto sú zaujímavé a vyvolávajú zimomriavky pri pomyslení na sneh.

b. Malin 6. augusta 2012:

Ako úhľadné tieto "snehová vločka" Tetovanie je, Lyric. Od veľkých až po malé sú úžasné. Mne osobne sa páči "Snehová vločka", aj ten za uchom, veľmi jemný.

Frank Atanacio zo Sheltonu 6. augusta 2012:

vieš, že textár sú menšie vločky, ktoré mám veľmi rád, zvolené za úžasného muža … 🙂

Život vo výstavbe z Neverlandu 6. augusta 2012:

wow .. skvelý nápad. snehová vločka. úžasné nie? a také tajomné a krásne.

Carly Sullens zo St. Louis, Missouri, 5. augusta 2012:

Páni, nikdy som nepomyslel na tetovanie snehovej vločky, ani som ho nevidel. Milujem symboliku a sú tak krásne a jedinečné. Veľký symbol, ktorý je potrebné vziať do úvahy pri tetovaní.

Gail Sobotkin z Južnej Karolíny 5. augusta 2012:

Toto je ďalšie skvelé centrum o tetovaní a ich významoch. Symbolika pre snehové vločky je taká pozitívna a ja'Vždy ma fascinovala skutočnosť, že každá snehová vločka je úplne jedinečná, rovnako ako mnohé z týchto tetovaní.

Ako vždy, milujem skutočnosť, že ty'priložil som toľko fotografií.

Teraz, keď je tu horúce počasie a ľudia na pláži sú oblečení v šortkách alebo plavkách, vidím veľa rôznych tetovaní a vážim si ich viac ako kedysi'čítam vašu sériu centier, ktoré vysvetľujú symboliku umeleckého diela.

Hlasovalo sa plošne, až na vtipné.

Náboje na náboje,

Gail

About the author