Návrhy a významy tetovania tulipánov

Ja'Som veľkým fanúšikom všetkého tetovania a chcem sa podeliť o svoju vášeň pre svet tetovacieho umenia.

Význam za tetovaním tulipánov

Tulipány sú po stáročia veľmi populárne, pretože ich nádherné, žiarivé farby ponúkajú mimoriadny vzhľad – v domácich záhradách aj na poliach, kde'znovu vyrástli – inšpirujúc mnoho ľudí k tomu, aby si nechali na telo napustiť tetovanie tulipánmi.

Tento úžasný kvet bol v minulosti symbolom prosperity a vinných radovánok, pretože bol taký žiadaný a žiadaný, že viedol k depresii v Holandsku asi 40 rokov potom, čo ho tam predstavili v druhej polovici 16. storočia ako ľudia. by predával domy a pozemky alebo by vyčerpal svoje celoživotné úspory, aby získal kvety, o ktorých sa mylne domnievali, že ich cena bude stále rásť. Keď bublina praskla, ľudia prišli o všetko, čo viedlo k ekonomickej depresii.

Je zaujímavé, že vtedajšie tulipány zmršťovali mozaiku, čo viedlo k vzniku extrémne krásnych kvetov, ktoré vyzerali ako to, čo sa nazýva "plamene" ohňa na okvetných lístkoch kvetu, čo má za následok tisíce unikátnych vzorov.

To všetko viedlo k silnému oceneniu krásy tulipánu, ktoré pokračuje dodnes, pričom na počesť milovanej kvetiny sa na celom svete konajú festivaly.

Začínajúce tetovanie tulipánov na nohe

Teraz nechajte'Pozrite sa na niekoľko návrhov tetovania tulipánov, aby ste získali predstavu o tom, čo na nich ľudia nanášajú atramentom a ako tetovací umelci zobrazujú slávny kvet..

My'Začneme týmto jednoduchým dizajnom, ktorý ukazuje tulipán, ktorý sa chystá úplne otvoriť. So slovami "najlepší priatelia" Zahrnutý ako súčasť obrazu, zdá sa, že hovorí, že predstavuje priateľstvo, ktoré rastie a chystá sa kvitnúť ešte ďalej.

Tulipán pučania nôh

Tulipán pučania nôh

najlepšie tetovanie

Tulipánové tetovanie na boku

Rozhodnutie navrhnúť tulipánové tetovanie s viac ako jednou farbou na kvete bolo dobré. Toto tetovanie sa mi veľmi páči, pretože krémová a ružová farba sa dobre kombinujú a vytvárajú veľmi podmanivý a krásny kvet.

Zahrnutie ružovej do strategických oblastí nielenže vyzerá skvele, ale dodáva aj hĺbku a textúru, takže krémová farba nie'nestratíte sa v prirodzenej farbe pokožky.

veľké, farebné tulipánové tetovanie na jednej strane tela

veľké, farebné tulipánové tetovanie na jednej strane tela

Oranžové tulipánové rebrá tetovanie

Tu máme ďalší príklad tulipánu, ktorý sa chystá pučať, aj keď tento je zobrazený o niečo ďalej ako prvý tulipán.

Jasne oranžový kvet vyzerá skvele, rovnako ako žlté odlesky, ktoré ho sprevádzajú.

oranžové tulipánové tetovanie na rebrách

oranžové tulipánové tetovanie na rebrách

checkoutmyink

Kmeňové tulipánové tetovanie na pleci

Keď hľadám vzory tetovania, ktoré inšpirujú, vrátane kmeňových tetovaní pri tomto vyhľadávaní, bez ohľadu na to, o aký predmet ide, je vždy dobrý nápad.'nikdy som nenašiel tému, ktorá by nebola'mať niekoľko dobre vyzerajúcich kmeňových interpretácií, ako môžete vidieť na nižšie uvedenom tulipáne.

V tomto tetovaní sú také mimoriadne detaily'Je takmer nemožné sa k tomu vyjadriť, pretože by bolo potrebné rozdeliť ho na malé kúsky, aby ste si poriadne všimli celkový kus.

Mojou obľúbenou doplnkovou súčasťou kvetinového dizajnu sú prvky vyzerajúce ako slza v strede v spodnej časti tetovania. Fantasticky vyzerá aj posúvanie tesne nad vrcholom tulipánu, rovnako ako jemné tieňovanie. Skvelé tetovanie.

kmeňové tetovanie tulipánov na ramene

kmeňové tetovanie tulipánov na ramene

paže-tetovanie-návrhy.cukr

Červené tetovanie tulipánov na nohe

Technicky sa domnievam, že tento odtieň nie je't červená, aj keď'Je ťažké to nazvať ružovým. To naozaj nie'na tom však záleží, ako to je'Je to pekná farba tetovania, ktorá pekne ukazuje's vnorené do listov, ktoré pomáhajú definovať tvar tulipánu.

Ak ste si všimli, bola to pre dizajnéra zaujímavá voľba, aby listy na ľavej strane tulipánu vyzerali úplne inak ako listy na pravej strane. Vďaka tomu vzniká zvláštny dizajn. Najradšej by som mal jedno alebo druhé. Mne sa najviac páčia štíhle listy vpravo.

červeno-ružové tetovanie tulipánov na nohách

červeno-ružové tetovanie tulipánov na nohách

veľké tetovanie

Skupina tulipánov na chrbte

Páči sa mi koncept tetovania skupiny tulipánov, ale použitie fialovej a modrej ako súčasti zvolených farieb jej to asi trochu uberá, pretože červená a žltá by to zvýraznilo..

Možno má osoba s tetovaním dôvod pre výber týchto konkrétnych farieb, takže áno'ak to nie je veľký problém'je to tak.

Aj tak to'je to dobré tetovanie, aj keď stonka vľavo nie je't je verný realite a na jeho trajektórii vyzerá trochu zvláštne; aby to tak vyzeralo'vyrastá z dovolenky. A pokiaľ ide o tú rolovaciu vec, ja'Neviem, čo to znamená alebo čo to znamená. Najprv som si myslel, že je to zvinovací meter, ale teraz som'nie som si istý.

skupina farebných tulipánových tetovaní na chrbte

skupina farebných tulipánových tetovaní na chrbte

  • Gotické kvetinové tetovanie

    O gotickej kultúre je veľa vecí, ktoré ma zaujímajú a fascinujú, a jedna z tých oblastí, kde sa veľa prejavuje, je tetovanie. Rovnako ako pre samotnú gotickú kultúru neexistuje skutočne žiadny definujúci spôsob, ako ju opísať…

Tulipánový zadný diel

Vrstvený a štruktúrovaný vzhľad tohto tulipánu je podľa mňa mimoriadny a patrí medzi moje obľúbené. Tiene na kvete sú úžasne dobre urobené a poskytujú veľmi pekný pohľad na detail kvetu.

To'Nie je to také tesné, ako by ste si mysleli, pokiaľ ide o tulipán, ale tieto lenivé vonkajšie okvetné lístky mu dodávajú jedinečný vzhľad, ktorý je medzi nadšencami tetovania žiadúci..

textúrované tetovanie tulipánov na chrbte

textúrované tetovanie tulipánov na chrbte

fatskustomtattooz.

Život Isn't a Tiptoe cez tulipány

Pre tých z vás, ktorí sú už dosť starí na to, aby ste si to pamätali, alebo ktorí sú veľkými hudobnými fanúšikmi, možno poznáte vyššie uvedenú frázu ako pieseň, ktorú pred desaťročiami naspieval podivný chlapík s názvom Tiny Tim. Pieseň bola nazvaná Tiptoe Through the Tulips, hraná za sprievodu ukulele všetkých vecí. Bolo to také zlé, že to bolo dobré; aspoň mnohým z tých, ktorí to v tom čase počuli. Ja nie'neviem či to's pre vaše potešenie z počúvania, ale na pár smiechov som to musel zahrnúť nižšie.

Dobre, pokiaľ ide o to, ako to súvisí s nižšie uvedeným tetovaním'Slová piesne sa točia, "Život nie je't špičkami cez tulipány."

Tento dizajn tetovania sa mi veľmi páči, obzvlášť spôsob, akým padajúci okvetný lístok súvisí s odoslanou správou. Veľmi pekne spolu spolupracujú. Tiež bolo múdre mať tetovanie skôr tmavé a šedé ako farbu, pretože posilňuje to, čo sa pokúša byť zobrazený.

tetovanie na ruke, ktoré hovorí:

tetovanie na ruke, ktoré hovorí, "život nie je't po špičkách cez tulipány"

checkoutmyink

Tulipánové tetovanie je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kvetinové tetovanie, ktoré je všestranné a dá sa navrhnúť v mnohých farbách. Unikátny tvar kvetu a jeho historický význam a súčasná popularita z neho robia možnosť tetovania, ktorá nikdy nevyjde v ústrety tým, ktorí sa rozhodnú nechať si na tele napustiť tulipány..

About the author