Návrhy, nápady a významy tetovania na list

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

Listy ako symboly života, smrti a kruhu života

Hovorí sa, že jeden list je starodávny heraldický symbol, ktorý predstavuje šťastie. Môže to však znamenať oveľa viac ako šťastie. V skutočnosti môže list predstavovať rôzne aspekty jedného'život, pretože je symbolom života. Môže tiež predstavovať smrť. Na jar sa rodia listy. V lete naďalej rastú s odtieňmi zelenej. Ale potom na jeseň odhalia zmenu v krásnych farbách oranžovej, žltej, vínovej a červenej. Listy spočiatku pútajú pozornosť a potom sa zmenia na hnedú farbu, ale po smrti spadnú na zem.

Obvykle predstavuje kolobeh života. Pretože hoci list odumiera, život pokračuje. Aj keď aj my zomrieme, život bude pokračovať. Všetci v živote prechádzame cyklami. Mnoho mužov a žien má pocit, že tento dizajn môže predstavovať ich život a to, ako všetci prechádzame rôznymi fázami. Ale rovnako ako to znamená smrť, môže to tiež znamenať znovuzrodenie, pretože na jar opäť dorastú.

Koľkí z nás majú svoje vzostupy a pády, skúšky a trápenia? V jednom momente sme'jazdíme vysoko, pred nami sú jasné cesty. Aj napriek tomu cestujeme, aby sme videli v ceste prekážky a zastavili pohyb vpred. Dizajn listu môže byť podobne spojený s neustálymi zmenami v našom živote, čo nám pripomína, že naša cesta je spojená s tvrdou prácou.

Významy

Symboly sa môžu pohybovať od dobrého a zlého. Pretože ku každému konkrétnemu listu je priradený význam, významy môžu byť veľmi odlišné medzi konkrétnymi druhmi. Celkovo však môže predstavovať ktorýkoľvek z nižšie uvedených významov.

 • Život
 • Smrť
 • Život's cyklus
 • Zmeniť
 • Znovuzrodenie
 • Nové začiatky
 • Ukončenie
 • Šťastie
 • Bojuje
 • Skúška

Nezabudnite, že na konci predstavuje to, čo chcete.

Návrhy

Listové tetovanie môže byť navrhnuté ako tetovanie niekoľkými rôznymi spôsobmi. List môže byť zobrazený pomocou rôznych prvkov a symbolov.

 • Môže byť zobrazený s čímkoľvek, čo je s ním spojené, ako sú stromy alebo konáre.
 • Niektorí ich majú také, aké sú v lete, iným sa páčia v rôznych farbách jesenného obdobia.
 • Konštrukcia môže tiež obsahovať list padajúci alebo fúkajúci vo vetre alebo pripevnený k stromu alebo vetve.
 • Môže to byť len jeden list alebo skupina listov.
 • Môže byť navrhnutý v niekoľkých rôznych veľkostiach. Vďaka tomu môžu byť takmer umiestnené kdekoľvek na tele.
 • Niekto, kto zbožňuje jesenné obdobie, môže nad takýmto tetovaním obzvlášť chcieť pouvažovať. Jesenné obdobie, keď listy menia farbu, má čarovný pocit. Jesenné lístie je symbolom krásy a zmeny.
 • Návrh je možné vykonať v keltskom alebo kmeňovom umení.
 • Jedným z najobľúbenejších druhov je javorový list. Javorový list je národným symbolom Kanady. Každý z Kanady by to mohol zvážiť. Môže byť navrhnutý tak, aby vyzeral realisticky alebo ako kanadský symbol. Môže to predstavovať vašu hrdosť a dedičstvo pre tých z vás, ktorí sú z Kanady alebo sú spojení s touto krajinou.

Variácie a významy

Konkrétne listy môžu mať svoj vlastný symbolický význam. Nasleduje význam dubového listu, olivového listu a ďalšie.

 • Olivový: mier, bezpečnosť, víťazstvo
 • Dub: sila, múdrosť, viera, vytrvalosť
 • Lotus: čistota, krása
 • Aspen: rešpekt, odvaha
 • Záliv: uzdravenie, starostlivosť
 • Ivy: priateľstvo, dôvera
 • Žihľava: bodnutie smrťou
 • Drieň: viera, nádej, znovuzrodenie

Existuje niekoľko rôznych spôsobov, ktorými si muži a ženy robia tetovanie na list podľa seba. Mnoho z nich obsahuje symboly a prvky, ktoré predstavujú ich vlastnú osobnosť. Ak sa napríklad pozriete na návrhy v tomto článku, všimnete si, že zobrazujú množstvo rôznych vecí. Sú navrhnuté s motýľmi, lienkami, krížmi, kvetmi alebo dokonca s vílami.

Dôležité rady

 • Uistite sa, že si nájdete čas na zobrazenie rôznych návrhov v tomto článku. Nielenže tým získate predstavu o tom, čo je k dispozícii, ale tiež si môžete vyzdvihnúť niekoľko nápadov a inšpirácie pre vlastné tetovanie..
 • Nájdite si čas na prieskum. Uistite sa, že úplne rozumiete tomu, čo vaše tetovanie predstavuje a predstavuje. Ty nie'Nechcem neskôr zistiť, že to symbolizuje niečo iné, ako ste si pôvodne mysleli.

Don'ponáhľajte sa napustiť atramentom! Mnoho mužov a žien sa ponáhľa získať jeden impulzívne a zvyčajne to neskôr na ceste ľutuje. Ak si nie ste úplne istí, počkajte. Pamätajte si, že to budete športovať po celý život.

Ďakujem za návštevu!

© 2012 Richard Ricky Hale

Komentáre

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 13. septembra 2012:

Bill

Učí

Mhatter

Frank

KJ

Ruby

Cigán

Tillsontitan

Hyp

Alocsin

Ešte raz vám všetkým ďakujem, že ste si našli čas na čítanie, komentovanie, hlasovanie, zdieľanie atď. Vždy som vďačný za vašu spätnú väzbu. KJ, to by nebolo'byť tebou, ak nie't 🙂 Hyp, to znamená veľa a veľká vďaka. Frank, Bill, Gyspy, Mhatter, som rád, že sa ti to páčilo. Keď prídem od vás všetkých, znamená to veľa. Učí, dobrý postreh. Bavilo ma dozvedieť sa to o drieni a jeho náboženskom združení. Till, ďakujem veľmi pekne. Som rád, že sa vám seriál páči, som skutočne požehnaný. Ruby, ja nie'nevadí, keď som zarobil peniaze. Teraz to robím zadarmo 🙁 Alocsin, mnohí by prišli zo západu alebo juhozápadu. Keď som žil v AZ, chýbali mi farby jesene. Ešte raz vám všetkým ďakujem. Uvidíme sa čoskoro.

Aurelio Locsin z Orange County, CA 3. septembra 2012:

Nikdy som si neuvedomil, ako sa farebné tetovanie listov môže stať. Prirodzene som predpokladal, že oni'd byť všetci zelení. Hlasovanie za a krásne.

Brenda Barnes z Ameriky zlomenej, ale stále krásnej, 1. septembra 2012:

Zakaždým, keď publikujete nové tetovacie centrum, považujem ho za najkrajšie. Robím znova. Keďže jeseň príde čoskoro, je načase a jeseň je moja obľúbená sezóna. Ďakujem, že ste ma prinútili to ešte viac predvídať.

Mary Craig z New Yorku 1. septembra 2012:

Vždy viem, keď si prídem prečítať jedno z vašich centier'Užijem si to A JA'naučím sa. Bol som prekvapený, keď som sa dozvedel o VÝZNAMOCH A NÁVRHECH LATOVÉHO TATTOO a ako vždy sú fotky krásne.

Hlasovalo, bolo to užitočné a zaujímavé.

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 1. septembra 2012:

Skvelé tetovanie!

Ruby Jean Richertová z južného Illinois 31. augusta 2012:

Všetko veľmi farebné. Onedlho bude čas hrabať listy..JUCK..Čau

kjforce z Floridy 31. augusta 2012:

autor písania … miloval rozbočovač..ako obvykle ste sa predčili sami..tak mi odpovedzte toto..napadá toto tetovanie na jeseň..Len sa musí každú jar prerábať? vieš, že môžem'neodolám … tiež vieš, že mám zo všetkých tvojich snáh najhlbší pozdrav … pekný víkend

Frank Atanacio zo Sheltonu 31. augusta 2012:

Poznáte textára, ktorého som nepoznal'Nemyslím si, že by jeden list mohol byť symbolický .. ale myslím, že som sa mýlil .. vďaka za toto kreatívne stretnutie tetovačiek .. Tento štýl sa mi páči, pretože jeho jednoduchosť bola vždy zábavná 🙂

Martin Kloess zo San Francisca 30. augusta 2012:

Zaujímavý článok, ďakujem.

Dianna Mendez 30. augusta 2012:

Keď som videl názov listu, musel som sa pozrieť sem. Milujem listy. Ak by som mal jeden z nich, vybral by som si drieň kvôli tomu, čo to znamená. Krásne. Všetko milé!

Bill Holland z Olympie, WA, 30. augusta 2012:

Dobre, tie sa mi tiež páčia; skvelá práca ako obvykle. Zdá sa, že si ma počas tejto série obrátil.

About the author