Návrhy, nápady a významy tetovania tigra

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

Tetovanie tigra

Rovnako ako všetky tetovania zvierat, aj tiger je hlboko symbolický. Tam'na výber je obrovská škála prevedení, napríklad Bengálsko alebo biely tiger, divoký tiger alebo roztomilý tiger.

V tomto článku, Budem diskutovať o návrhoch tetovania tigra a ich významoch. Ty'Budem mať možnosť prezrieť si niekoľko návrhov zobrazených nižšie. Na konci dúfam, že nájdete nápady a inšpiráciu pre svoj ďalší návrh tetovania.

Čo znamenajú tetovanie tigrov

Pokiaľ ide o tetovanie na zvieratách, tiger sa tam zaraďuje najlepšie z nich. Tigre sú súčasťou módy, kúzelníckych činov a karnevalov už roky. Ich krásne pruhy ich robia veľmi atraktívnymi v móde, umení a tetovaní. Aj keď je lev považovaný za kráľa džungle, v skutočnosti je to tiger. Najväčšie percento tigrov žije v hustých ázijských džungliach. Vzhľadom na popularitu ich kožuchov, oni'sme na zozname ohrozených druhov. Krása a symbolika tigra z neho urobili veľmi žiadané tetovanie.

 • Bengálske a sibírske tigre sú úplne krásne zvieratá. Bengálsko je oranžové s čiernymi pruhmi, zatiaľ čo sibírske je biele s čiernymi pruhmi.
 • Sú to smrtiaci predátori džungle. Ľudia, ktorí stále žijú v džungli, kde sa tigre túlajú, musia byť pred nimi neustále v strehu. Jeden z tigrov'Jeho silnou stránkou je schopnosť loviť a prepadávať svoju korisť bez detekcie.
 • Tiger hral veľmi dôležitú úlohu v ázijských kultúrach, ako sú Čína a Japonsko. V týchto kultúrach je tiger na prvom mieste s drakom. Môžete tiež vidieť tetovanie tigra, ktoré má tiež draka.
 • Japonskí samuraji mali na hrebene tigre.
 • Ako ste si už mohli prečítať, tiger je ohrozené zviera. Vzhľadom na túto skutočnosť sa tetovanie tigra stalo veľmi dôležitým pre tých, ktorým záleží na druhoch tigrov a ochrane. Títo ľudia nosia tetovanie tigra s hrdosťou ako spomienku na svoju prácu.
 • K dnešnému dňu ich na celom svete zostáva len niekoľko tisíc. Tento druh sa stal ohrozeným potom, čo ich ľudia lovili pre kožušinu.

Tigra je možné znázorniť rôznymi spôsobmi. Niektorí to ukazujú s pokojným výrazom, zatiaľ čo iní to môžu vyzerať zúrivo. Mnohí ukazujú tigra v džungli. Niektoré tetovania tigra zobrazia iba hlavu tigra a iné zobrazia celé telo.

Viac významov

S tetovaním tigra je spojených množstvo rôznych významov. Tu sú nejaké:

 • Sila
 • Moc
 • Krása
 • Pýcha
 • Divokosť
 • Pomsta
 • Nebezpečenstvo
 • Odvaha
 • Vášeň
 • Nezávislosť

Dva z najbežnejších významov spojených s tetovaním tigra sú sila a sila. V prírode je tiger najlepším predátorom vo svojom okolí. Neexistuje žiadne iné zviera, z ktorého by malo strach. Krásny tiger sa väčšinou túla sám. Preto tetovanie môže predstavovať slobodného ducha alebo nezávislosť.

Spolu s týmito pozitívnymi konotáciami môže tiger symbolizovať aj nebezpečenstvo, pomstu alebo trest. Môže predstavovať temnotu v osobe. Tieto významy sú pravdepodobne spojené s tigrom'agresívne správanie.

Komentáre

Mercia 21. júna 2019:

Dobry den, mohli by ste mi povedat, co znamena tigra pokrývka hlavy na dievčati? Nie ste si istí, či vaše vysvetlenia súvisia konkrétne s mojím tetovaním, a snažíte sa získať online vysvetlenie .. vďaka

Peťo 2. júla 2017:

Ja'dostávam tento.

jarnail singh 15. septembra 2016:

singh

lark38 17. decembra 2015:

WOW i'hľadal som každého, kto by bol nejaký ázijský & sibírske tigre. čo môžem povedať, že táto stránka obsahuje najkrajšie tigre?'kedy som kedy videl, mám najradšej 16. tatt, za ktorým tesne nasleduje 25. miesto & posledné číslo 27. Rád by som zaplatil za 98% tetovaní. Myslím, že tam sú také majestátne veľké mačky..

milovaný lekár926 09.04.2013:

Úžasné centrum! Pekné rozloženie a dobre napísané. Milujem tigre, obzvlášť ten sibírsky. Myslím si, že tigrie tetovanie by bolo skvelou voľbou pre každého, pretože predstavuje odvahu a odvahu. hlasoval.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 9. apríla 2013:

Tweatie, ďakujem za skvelý komentár! Som rád, že ste týmto článkom tak veľa získali. Presne kvôli tomu to robím! Určite by to znamenalo skvelé tetovanie a tiež by to pre teba malo veľký význam. Perfektná voľba. Vážim si všetky vaše reakcie a ešte raz ďakujem!

twEATie 14. januára 2013:

Milujem to! Hlasoval Ja'm napoly čínsky a napoly vietnamský a narodený v roku, ak je tiger. Tigrie tetovanie som chcel už viac ako 10 rokov a nakoniec som sa rozhodol, že si ho dám na svoje 27. narodeniny v apríli tohto roku. Páči sa mi tvoj príspevok k tomuto. Naozaj mi to pomohlo, aby som sa nechal tetovať skôr lol. Počul som veľa negatívnych vecí o tubových tetovaniach a som vďačný, že som o tom našiel váš príspevok. Bolo to veľmi zaujímavé. Ďakujeme, že ste si na to našli čas. Naozaj to pre mňa znamenalo rozdiel.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 31. októbra 2012:

Thomas

Ocenite priatela za komentar. To je dobrý bod. Ja nie'Nestresujte to, ale ako umelec a niekto, kto hľadá, chcete niečo jedinečné. Radi by sme videli niečo z vašej tvorby. Ďakujem, že ste si našli čas na návštevu a komentovanie Thomasa.

Thomas Wendling 30. októbra 2012:

Rovnako ako váš článok o tigroch. Za 35 rokov som urobil toľko tigrov. Ako tetovač sú tigre bežnou požiadavkou. Snažím sa držať bokom od vzorov a pre klienta navrhovať svoje vlastné, pretože chcem, aby každý bol jedinečný. Tigre sú rozhodne znakom sily. Keď budem mať pár minút navyše, vrátim sa a pošlem niekoľko fotografií z niekoľkých, ktoré som urobil.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 21. augusta 2012:

Nitin, ďakujem, že si si našiel čas na vyjadrenie. Som rád, že ste si to užili. Dúfam, že ste našli inšpiráciu, ktorú ste potrebovali pre svoje tetovanie tigra. Opatruj sa.

Nitin 20. augusta 2012:

Skvelý dizajn tetovania Naozaj milujem tigra Obdivujem obrázky, ktoré idem mať aj ja milujem tetovanie tigra

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 13. augusta 2012:

Klingonkorra, ďakujem, že si prišiel! To je tu smutné. Jedného dňa to budú všetci ľutovať, ale už bude neskoro. Som rád, že existujú ľudia ako ty, ktorých poznáš 🙂 Ešte raz ďakujem.

Klingonkorra 12. augusta 2012:

Narodil som sa v roku Tigra a som taký smutný, že tento rok stavajú 18 nových železničných tratí cez tigrie džungle v Indii. Kedy prestanú ničiť tigrie prostredie? Každý si nechá vytetovať tigra a bude predstavovať kráľa džungle!!

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 28. januára 2012:

Seeker7, ďakujem, že ste prišli a venovali ste mi čas, hlasovali a komentovali. Absolútne. Sú tak krásne. Ideálne na obrazy a tetovanie 🙂

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 28. januára 2012:

Alocsin, ďakujem, že si si na nás našiel čas. Áno, nemám'V Amerike som mnohých nevidel, súhlasil by som, viac v Ázii a Európe.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 28. januára 2012:

Cigán, ďakujem za návštevu. Vážte si svoj čas. Majú skvelý dizajn pre tetovanie.

Helen Murphy Howell zo škótskeho Fife 27. januára 2012:

Ahoj LW!

Je to nádherné centrum a umelecké dojmy z tigrích tetovaní sú ohromujúce. Tiger je jedným zo zvierat, ktoré aj keď môžu predstavovať nebezpečenstvo pre ľudí, sú také krásne a úžasné, že ich jednoducho milujete a rešpektujete, bez ohľadu na to, aké nebezpečné môžu byť. Koniec koncov, robia len to, čo im príroda prikázala. Svet by bol jedným veľmi smutným miestom, keby sme prišli o tieto krásne a nádherné stvorenia.

Úžasný hub + hlasoval úžasne!!!

Aurelio Locsin z Orange County, CA, 27. januára 2012:

Myslím, že tieto sú v Ázii obľúbenejšie, pretože ja'v USA som nikdy nevidel, čo je škoda, pretože oni'celkom ohromujúci. Hlasovanie za a krásne.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 27. januára 2012:

Bobbi, ďakujem, že si si našiel čas. Máš pravdu, také krásne zviera. Je veľmi dobre vykreslený ako tetovanie. Som rád, že ste si to užili. Maj sa dobre 🙂

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 27. januára 2012:

Hlasovali ste! Milujte tie mačiatka. lol

Lovec Barbara Purvisová z Floridy 26. januára 2012:

textár,

Miloval som toto centrum, hlasoval som, krásne a úžasné, z niekoľkých dôvodov. Po prvé, milujem Tigre, sú obzvlášť krásne a je úžasné, ako Tattoo Artist dokáže takú krásnu prácu s atramentom na koži. A páčilo sa mi, akým spôsobom ste podávali informácie čitateľovi. Veľmi dobre.

Váš priateľ Hub,

Bobbi

About the author