Návrhy tetovania Daisy Flower

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Prezrite si galériu tetovacích návrhov s kvetom sedmokrásky.

Prezrite si galériu návrhov tetovania s kvetom sedmokrásky.

Obrázok Sam Haven z Pixabay

Kvetinové tetovanie sa v posledných rokoch stalo veľmi populárnym, pretože rastúci počet žien sa rozhoduje nechať si na tele urobiť nejaký druh atramentu. Medzi nimi je sedmokráska kvetom voľby mnohých žien.

Sedmokrásky boli vždy veľmi pozitívnym kvetom, rovnako ako oni'nie je len zábavné rásť a pracovať s nimi, ale tiež dodávajú záhrade nádhernú farbu. Niektorí ľudia si dávajú sedmokrásky do vlasov a pri rozhodovaní, či sa vám niekto páči, alebo nie, môžete lístky lístia zo sedmokrásky vybrať – jeden vypnutý okvetný lístok povie áno a druhý nie. Pamätáte si, ako ste hrávali túto malú hru, keď ste boli mladší?

Čo predstavuje sedmokráska

Sedmikráska medzi mnohými ľuďmi predstavuje aj kvalitné vlastnosti a skúsenosti:

 • láska
 • čistota
 • viera
 • vernosť

Všestranný kvetinový vzor pre tetovanie

Pokiaľ ide o dizajn, tieto jednoduché okvetné lístky, okrúhle stredy a rôzne farby a vzhľad sú skvelou možnosťou na výber pre umelcov a tých, ktorí túžia po tetovaní sedmokrásky. Bez ohľadu na to vyzerajú fantasticky'sú urobené farebne alebo tmavšie a dobre fungujú v prostrediach s ďalšími témami na vytvorenie scény – aj keď sú rovnako dobré, ak stoja samostatne.

Galéria dizajnu Daisy

Čo sa mi veľmi páči na tetovaní sedmokrásky I'videl som spôsob, akým sa umelci rozhodujú byť pri používaní farieb jemnejší než hlasný. Zdá sa, že sedmokráska je pre mňa presvedčivejšia'robí sa to tak, ako to je'je to skromný malý kvet, ktorý by sa nemal't sa nezobrazujú príliš nahlas, pokiaľ ide o farby.

Nechaj'Teraz sa pozrite na množstvo tetovaní sedmokrásky v tejto galérii.

 1. Sedmokráska s #12
 2. Fialová sedmokráska na ramene
 3. Daisy With Ant
 4. Dark Daisy
 5. Víla a Daisy
 6. Sedmokráska s posúvaním
 7. Daisy na prstoch
 8. Ružová sedmokráska a motýľ
 9. Tetovanie skupiny sedmokrásky

daisyflowertattoodesignsphotos

rankmytattoos

1. Sedmokráska s #12

S týmto prvým tetovaním sedmokrásky vidíme dobrý príklad jedného s jemnými, nie hlasnými farbami.

Mojou obľúbenou súčasťou tohto tetovania je tieňovanie, ktoré funguje tmavšie z vonkajšej strany okvetných lístkov do vnútornej časti, ktorá je veľmi žiarivo sfarbená. To funguje dobre. Malá oranžová časť sedmokrásky v strede je tiež veľmi dobre urobená.

Slabinou dizajnu tetovania je pre mňa zaradenie zelene za sedmokrásku. Trochu to koliduje s kvetom, trochu mu to uberá. Myslím, že #12 by vyzeral lepšie na holej koži, než aby prekrýval zelenú.

daisyflowertattoodesignsphotos

tetovaniebygalenluker

2. Fialová sedmokráska na ramene

Toto purpurové alebo levanduľové tetovanie umiestnené na ramene vyzerá pekne, ale zdá sa mi byť príliš veľké. Sedmokrásky vyzerajú oveľa lepšie, keď sú'je o niečo menší ako tento, aj keď stále vyzerá pekne. dobre.

Páči sa mi farba a pekný je detail okrúhlej časti kvetu s fialovým vnútrom oranžového kruhu.

daisyflowertattoodesignsphotos

Lee Greene tetovanie

3. Daisy With Ant

Tu je veľmi pekne jemné tetovanie, ktoré môžem'Neidentifikuje sa, pokiaľ ide o farbu, ale funguje to skvele. Páči sa mi, ako je sedmokráska navrhnutá v strede, pričom okrúhla časť tak pekne vyčnieva,

Zahrnutie mravca bolo príjemným dotykom, pretože sa zdá, že je pripravený zaútočiť na nič netušiaceho malého tvora.

To, čo to pomôže, je to fialové pozadie, ktoré vám dáva pocit, že sa vám predstavuje sedmokráska.

daisyflowertattoodesignsphotos

tattoojoy

4. Dark Daisy

Ja osobne'Vždy sa mi páči tmavší atrament ako ktorýkoľvek iný a tento dizajn tetovania sedmokrásky je dobrým príkladom toho, prečo je to tak.

To, čo pri tomto tetovaní vyniká, je hĺbka, ktorú vytvoril umelec. Skoro máte pocit, že za sedmokráskou je malá jaskyňa, alebo že'je hlboko vytesaný do kože.

Okvetné lístky vyzerajú úžasne a veľké, okrúhle centrum skutočne funguje tiež.

Páči sa mi, ako táto sedmokráska vyzerá inak v tom, že bolo rozhodnuté, že na okrajoch sedmokrásky bude pôsobiť trochu svetlej farby. To tiež pomáha zachytiť formu kvetu s tmavším pozadím. Funguje to skvele.

daisyflowertattoodesignsphotos

db45

5. Víla a Daisy

Víly sú veľmi obľúbenou témou aj pre tetovanie, a keď je toto skombinované s kvetom sedmokrásky, vyzerajú spolu skvele.

Čo je na tomto dizajne najpútavejšie, je spôsob, akým boli okvetné lístky sedmokrásky a krídla víly vyrobené rovnakou farbou; skoro ako keby existovalo spojenie medzi nimi dvoma't fathom.

Nechať vílu sedieť na stonke sedmokrásky bolo skvelou voľbou.

daisyflowertattoodesignsphotos

2 tetovacie značky

6. Sedmokráska s posúvaním

Používanie posúvania s tetovaním je jednou z mojich obľúbených častí tetovania a s touto sedmokráskou to skutočne funguje. Riadky posúvania sú veľmi čisté a tieto krivky na oboch stranách sedmokrásky sú fantastické.

Tieto malé zelené listy v blízkosti kriviek posúvania zvýrazňujú zvyšok a dotvárajú skvelé tetovanie. Pre mňa je to dôvod, prečo používanie jednoduchej, pokornej sedmokrásky ako inšpirácie tetovania funguje tak dobre, pretože ju môžete použiť ako stredobod tetovania alebo ako súčasť celkového vzhľadu.

daisyflowertattoodesignsphotos

tattoodesignstoprint

7. Daisy on Toe

Jednoduchosť sedmokrásky sa tiež hodí na použitie na malých miestach, ako je znázornené na tejto fotografii jedného umiestneného na dvoch príjemcoch..

Môžete povedať, že umelec s tým zápasil, pretože pri práci na takom malom plátne existujú kompenzácie.

Napriek tomu, že nejde o majstrovské dielo, je roztomilé a niekedy je pri použití na nadviazanie konverzácie presvedčivejšie ako tie, ktoré sa zdajú byť takmer majstrovskými dielami..

Táto elegantná sedmokráska v tomto ohľade vyzerá dobre.

daisyflowertattoodesignsphotos

tetovanie

8. Ružová sedmokráska a motýľ

Použitie doplnkových obrázkov, ako je tento motýľ, s kvetinovým tetovaním, vždy dodá dizajnu pekný rozmer'je urobené správne, čo je toto. Farebná kombinácia tu vyzerá dobre a pozadie pomáha pekne prezentovať sedmokrásku.

Trepotajúci sa motýľ zakončuje nádhernú malú scénu, pričom voľba čiernej s bielymi škvrnami na krídlach vyzerá dobre. Neostredivé oči na motýľovi sú mojím jediným hádaním, ale inak dobrým tetovaním.

daisyflowertattoodesignsphotos

tattoojoy

9. Tetovanie skupiny sedmokrásky

Táto skupina sedmokrásky je skutočne presvedčivým dizajnom a páči sa mi, ako vás tatér presviedča, že sú postupne o niečo ďalej ako pred ňou..

To sa robí tak, že každá po sebe idúca kvetina je o niečo menšia a zmenšuje sa detail, keď padá do pozadia. Biele okvetné lístky sedmokrásky uzavreté čiernym pozadím vám skutočne umožnia ľahko vidieť sedmokrásky, a tým ich diváci vynikajú. Tento sa mi veľmi páči.

Ktorý je váš obľúbený??

Keďže som milovníkom sedmokrásky a fanúšikom tetovania a dizajnu, bola to pre mňa veľmi príjemná galéria tetovaní sedmokrásky..

Nebolo't jeden som neurobil't like a mínus niekoľkých malých zmien boli veľmi dobre urobené.

Použitie sedmokrásky na inšpiráciu pri rozhodovaní o tetovaní je také, ktoré by malo fungovať veľmi dobre pre každého, kto ho robí.

About the author