Návrhy tetovania na holiaci strojček

Tom je online spisovateľ viac ako sedem rokov. Je zamilovaný do všetkého, čo súvisí s kovbojmi, rodeom a západnou históriou.

Holiace strojčeky Straight Edge

Rovné hrany holiacich strojčekov sú k dispozícii od 17. storočia a nakoniec sa z nich stali umelecké diela s ozdobnými držadlami, ktoré zberatelia dodnes hľadajú..

V niektorých častiach sveta sa holiaci strojček na hrany používal až do polovice 20. storočia. Väčšina mužov nie'neverte si s rovným okrajom, a tak šli k holičovi, aby sa nechali oholiť.

Keď boli predstavené nové a bezpečnejšie holiace strojčeky, muži sa v tomto procese začali cítiť pohodlnejšie a holiaci strojček s rovným okrajom pomaly zastarával..

To všetko viedlo k spomienke na holiaci strojček s rovným okrajom, s jeho ozdobným umením a spomienkami na jednoduchšie časy. V dôsledku toho sa stala obľúbenou voľbou pre tetovanie so širokou škálou vzorov a ozdobným vzhľadom.

Návrhy holiaceho strojčeka

Jedna vec, ktorá ma prekvapila tetovaním na žiletke, bolo množstvo dizajnových prvkov zahrnutých v téme.

Nielenže existujú veľmi chladné držadlá, ale existuje aj niekoľko návrhov, ktoré zahŕňali veci ako pavučiny, kvety, hviezdy a množstvo ďalších pomocných tém na doplnenie holiacich strojčekov. Keď boli tieto návrhy skombinované, viedlo to k veľmi úžasnému tetovaniu holiaceho strojčeka s rovnou hranou.

Modrý a oranžový holiaci strojček na rovné hrany

Prvý príklad tetovania na holiaci strojček s rovnou hranou je taký, ktorý by predstavoval, ako sa holiaci strojček v priebehu času vyvíjal a zahŕňal veľmi ozdobený vzhľad, ktorý presahoval iba utilitárne použitie..

Ukazuje štýlový dizajn, ktorý sa stal súčasťou priemyselného štandardu, keď sa stal nástrojom pre mužov a holičov pomocou tohto nástroja..

Mám rád oranžovú a modrú farbu s krivými čiarami a 3-D vzhľadom. Vidíte tiež čepeľ a miesto, kde by ste palec otvorili a držali čepeľ na mieste. Celkom cool tetovanie.

Dole uvedený holiaci strojček má rukoväť z hadej kože so zaujímavým oranžovým chráničom na zadnej strane čepele. To nie'nezobrazuje sa mi to tiež jednoducho preto, že to tak nie je't open, čo je oveľa pútavejší dizajn.

razortattoodesignsighightedge

tattoonow

razortattoodesignsighightedge

Žiletkové tetovanie s listami a kvetom

Táto žena sa rozhodla pre tetovanie holiaceho strojčeka s rovnou hranou ozdobené kvetmi a listami. To'Je jedinečná vďaka predmetu a skutočnosti, že nie príliš veľa žien si vybralo holiaci strojček ako tému tetovania.

To'Je pekný a farebný a skvele sa hodí k tetovaniu ruží v okolí. To'Je ťažké vedieť, aký je vzťah medzi žiletkou a kvetmi, ale tu to máte.

razortattoodesignsighightedge

Žiletkové tetovanie s pavučinou

S týmto tetovaním na holiaci strojček máme ďalší pekný dizajn na rukoväti. Čierna a svetlá farba sa dobre kombinujú, pričom vírivé čiary vyzerajú dobre. Pekne vyzerá aj červené prevedenie na zadnej strane čepele.

Keď vidíte vrúbkované okraje čepele spolu s pavučinou alebo pavučinami, zdá sa, že ide o to, že čepeľ už dlho sedí..

razortattoodesignsighightedge

unionelectrictattoo

Žiletka s kvapkajúcou krvou

Tento purpurový a modrý holiaci strojček, z ktorého kvapká krv, je jedinečné tetovanie a je pre mňa ťažké ho nájsť, pretože som'Nie som si istý, čo je to žiletka, je omotaná.

Najprv som si myslel, že to môže byť srdce, pretože čepeľ do nej akoby zarezávala, ako keby'je mäkký. Ale potom môžem't vysvetliť oheň vychádzajúci z hornej časti objektu, čo by to naznačovalo'je nejaká kanvica. Samozrejme, že nie'Vysvetlite, ako sa do neho zarezáva žiletka, pokiaľ to nebola chyba tetovacieho umelca.

Potom je tu ventilátor alebo niečo, čo tiež vyzerá ako morčacie perie v zadnej časti dizajnu, spolu s pavučinou, z ktorých všetky nie sú'Zdá sa, že to nedáva zmysel.

To'je to očividne nejaký typ vyhlásenia, ktoré niekto robí, a zrejme také, ktoré je osobné.

Dané dohromady'je zaujímavý a dizajn tetovania holiaceho strojčeka, ktorý bude určite súčasťou konverzácie, a to z toho dôvodu, prečo jednoducho nie'neviem, čo to je alebo čo to predstavuje.

Pokiaľ ide o dizajn holiaceho strojčeka, to'Je to veľmi efektívna rukoväť, na ktorej vyzerá niečo ako nemecký kríž. Páči sa mi farba rukoväte a čepele, ale nie'nejdú dobre kombinovať so svetlo modrou pavučinou a oranžovými plameňmi.

razortattoodesignsighightedge

tattoodonkey

Tetovanie holiaceho strojčeka na roztrhané mäso

Pretože dávam prednosť vzhľadu tetovania tmavším atramentom, toto je pre mňa príťažlivejšie, aj keď predmet by bol atraktívny pre menší počet ľudí..

Roztrhnuté mäso tetovanie je stále obľúbenejšie a to, ktoré žiletkou prechádza kožou, je prvé svojho druhu, aké som kedy videl..

Vyzeralo by to lepšie, keby veľkosť roztrhnutého mäsa bola len o niečo väčšia ako čepeľ. Ten má príliš veľa priestoru medzi hornou a dolnou časťou čepele, aby vyzeral akýmkoľvek spôsobom realisticky, čo je dôležité pri navrhovaní roztrhnutého mäsa a hľadajte tetovací dizajn..

A aj keď v tomto tetovaní dominuje vzhľad roztrhaného mäsa, je to tak's rukoväť holiaceho strojčeka s rovnou hranou, ktorá je pre mňa najžiadanejšia. To'Je veľmi detailný a dizajn v hornej a dolnej časti držadla ladí s vnútorným dizajnom.

razortattoodesignsighightedge

námorník-rím

Tetovanie na holení na boku

Tmavý atrament použitý v tomto tetovaní na žiletke opäť vyzerá fantasticky. Je navrhnutý dobre, s použitím tieňovania a prázdnych miest v koži, aby vytvoril 3-D efekt.

To'Nie je to len zrejmé tieňovanie, ale prechod z tmavých farieb na mierne tmavšie farby nie je ľahká úloha..

Rukoväť bola navrhnutá tak, aby vyzerala ako odsadená, a zdá sa, že čepeľ má na boku vyčnievajúci dizajn. To'je to pre mňa veľmi cool pohľad.

Je umiestnená na pozadí niekoľkých hviezd'je fantastické tetovanie.

Mohlo by to byť trochu lepšie, keby bolo v dizajne trochu viac svetla, aby ste mohli lepšie vidieť obraz. Tieňovanie je urobené tak dobre, že nie'neumožňujú skutočne jasný obraz. Niekedy musíte realitu pozastaviť, aby ste vyzerali lepšie.

razortattoodesignsighightedge

tattoorack

Návrhy tetovania na holiaci strojček

Holiace strojčeky na rovné hrany sú skvelým predmetom tetovania, ako vidíte vyššie. Ozdobné vzory ovplyvnené minulosťou boli začlenené do niektorých z týchto tetovaní a končia niekoľkými úžasnými obrázkami.

Keď k tomu pripočítame spôsob, akým sú do dizajnu zahrnuté ďalšie prvky, a pre tých, ktorí sa rozhodnú použiť holiaci strojček ako tému tetovania, existuje široká škála možností..

Akokoľvek to chcete urobiť, tetovanie pomocou holiaceho strojčeka s rovnou hranou je fantastickou voľbou pre tých, ktorí chcú mať na koži zobrazené niečo trochu iné..

Komentáre

Angela Brummerová z Lincolnu, Nebraska, 21. júna 2012:

Naozaj pekný článok! Podelím sa o to!

Prečo sa to stane 21. júna 2012:

Páni, aký úžasný trend tetovania. Nemal som tušenie a nikdy som o tom neuvažoval ako o dizajne, vďaka!

About the author