Návrhy tetovania na rannú slávu

Ja'Som veľkým fanúšikom všetkého tetovania a chcem sa podeliť o svoju vášeň pre svet tetovacieho umenia.

Morning Glory tetovanie

Ranná sláva je nádherný kvet, známy predovšetkým svojim trúbkovitým tvarom a spôsobom, akým sa rozvíja. Otvára sa v skorších častiach dňa a vytvára farebný baldachýn pre tých, ktorí ich majú niekoľko zasadených blízko seba. Táto kombinácia farby a tvaru z nej robí žiadanú voľbu pre tých, ktorí milujú kvety a hľadajú nápady na tetovanie.

Ďalším vzrušujúcim aspektom kvetu svlačka je spôsob, akým priťahuje kolibríky, ktoré do kvetu radi pichajú a pijú jeho nektár. To sa samozrejme hodí aj k skvelým nápadom na tetovanie pre kvety a kolibríky.

Ranná sláva s viac ako 1 000 druhmi má mnoho farieb. Najpopulárnejšie a najznámejšie sú fialové a modré. Tí, ktorí si pre návrh tetovania vyberú rannú slávu, budú pre telesné umenie takmer vždy používať jednu z týchto dvoch farieb.

Ranná sláva prichádza v takých nádherných farbách, ako je fialová a ružová.

Ranná sláva prichádza v takých nádherných farbách, ako je fialová a ružová.

Audrey zo strednej Pensylvánie, USA/CC BY (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0)

Morning Glory Color

Ako je uvedené vyššie, ranné slávy prichádzajú v širokej škále farieb, ako je vidieť vyššie. Boli zahrnuté aj pre tých z vás, ktorí možno nikdy nevideli skutočnú sviatočnú slávu, aby ste si mohli urobiť predstavu o tom, ako vyzerajú, a porovnať ich s galériou tetovania na rannú slávu nižšie..

Pozrite sa pozorne pod kvety, aby ste videli stonku pripomínajúcu trúbku vedúcu ku kvetu.

Tetovanie Blue Morning Glory

My'Galériu tetovania začneme pohľadom na tri modré ranné slávky vyrobené v tradičnom a realistickom prevedení. Zahŕňajú pekné detaily a veľmi dobre zachytávajú kvetinu. Všimnite si, ako sa tieňové čiary vo vnútri porovnávajú so skutočnou rannou slávou vyššie.

Ak uprednostňujete realitu, je to dobrá ukážka toho, ako by vyzerali.

tetovanie modrej rannej slávy

tetovanie modrej rannej slávy

ihličnaté piesky

Purple Morning Glory Tattoo

Ďalej tu máme ďalšie najobľúbenejšie farby tetovania na rannú slávu: fialovú. Opäť je na výber dizajn, ktorý sa blíži tomu, ako ranná sláva skutočne vyzerá. Fialová je celkom pekná, aj keď skutočné purpurové ranné slávky majú oveľa odlišnejší a živší vzhľad ako tu zvolená fialová farba.

Tento zvitok vpravo je takmer určite súčasťou kmeňového vzhľadu stonky, ktorá by bola omotaná okolo ruky a končila by tam, kde ju vidíte na fotografii..

tribal tattoo fialová svlačec

tribal tattoo fialová svlačec

Purple and Blue Morning Glory Tattoo

Tu máme niekoľko sviatočných slávok predstavujúcich farby fialovej a modrej, ktoré ukazujú, ako vyzerajú ako zadný diel. Ak ty'Zaujíma ma, čo tá zvláštna vec trčí medzi dvoma kvetmi, že'ako vyzerá ranná sláva predtým, ako sa ráno rozvinie.

Mojou obľúbenou súčasťou tohto tetovacieho dizajnu je viničný kmeň ženy's späť. Odtiaľ všetko funguje, rovnako ako u rastlín v skutočnom živote.

fialová a modrá ranná sláva

fialová a modrá ranná sláva

icorners

Tetovanie kolibrík a Morning Glory

Na tomto tetovaní sa mi páči asi všetko. Poloha kolibríka je skvelá a realistická, ako ja'Videl som, ako sa to stalo mnohokrát okolo svitania I.'vyrástol som a zachytáva okamih tesne pred tým, ako sa kolibrík chystá rýchlo a opakovane ponoriť hlavu do svitania.

Vinice s inými rannými slávami, ako aj tie stočené, ktoré sa chystajú rozvinúť, sú naozaj urobené dobre.

Dokončenie je kmeňovým efektom v spodnej časti diela, ktoré zrejme predstavuje viničovú časť rastliny. Celkovo je to veľmi solídny dizajn tetovania, najmä ak ste vy'hľadám niečo, čo má malú veľkosť.

tetovanie na kolibríka a svlačku

tetovanie na kolibríka a svlačku

Ďalšie tetovanie na rannú slávu a kolibríka

Aj keď toto nie je't ku kvalite vyššie uvedeného tetovania na kolibríky a rannú slávu, že'je slušný.

Pár problémov je farba listov, ktoré don't dobre splynúť s farbou kvetu. To je v rozpore, pretože modrá farba kvetu má realistický vzhľad, zatiaľ čo off-color listov don't.

Kolibrík tiež zlyhá, väčšinou kvôli umiestneniu nôh vtáka, ktoré sú mimo tela, takže vyzerajú ako oni.'vyrastá z boku vtáka.

Spomínam to, pretože ak vy'Ak chcete, aby bol na vašom tele natrvalo umiestnený obrázok, musíte si byť istí, že vyzerá skvele a je to, čo chcete. Tento nie't pracovať z tohto uhla pohľadu.

tetovanie kolibríka a svitania

tetovanie kolibríka a svitania

pokojné počítače

Morning Glory Tattoo na nohách

Myslel som si, že je to roztomilý dizajn na rannú slávu, pretože to tak nie je'Pokúšali sa byť v najvyššej kvalite, ale boli navrhnuté tak, aby vyzerali na nohe roztomilé. To sa dosahuje veľmi dobre.

Pre mňa by tetovanie na nohe malo byť zábavnejšie a hravejšie a nemalo by sa't, vo väčšine situácií sa snažte byť serióznym umením. Tetovanie na nohe má úsmev na tvári toho, kto sa naň pozerá, a ako už bolo spomenuté, vyzerať roztomilo.

Predstavte si tetovanie na svojej nohe a ľudia sa pred ním sklopia o niekoľko stôp, hľadia naň a chcú, aby ste ho otočili zo strany na stranu, aby ste mali možnosť vidieť skvelú prácu. Pre väčšinu ľudí to nie je žiadna zábava.

Tetovanie, ktoré má byť rozmarné a zábavné, je rovnako presvedčivé ako to, ktoré má seriózny dizajn, a ktoré je založené na tom, že dosiahne to, k čomu bolo určené. To'preto ja'S týmto som pozitívnejší než slabé tetovanie kolibríka, čo bol vážny pokus, ale celkom zlyhal.

ranná sláva tetovanie nohy

ranná sláva tetovanie nohy

checkoutmyink

Tetovanie víl a rannej slávy

Víly patria medzi jednu z mojich obľúbených mýtických postáv a dobre sa prekladajú do návrhov tetovania, ako môžete vidieť tu.

Tento je hravý medzi rannými slávami. Na tvári má úsmev a šibalský výraz.

To všetko je skvelé, ale veľmi sa mi páčia aj tieto kvety svitania. Vyzerajú fantasticky a výber viacfarebného kvetu bol dobrý, najmä preto, že boli navrhnuté veľmi pekne.

Ak ty'Zaujíma vás, aká je táto zvláštna modrá farba na listoch, ktoré sa zdajú byť listami, spomeňte si na to, ako ranné slávy vyzerajú, než sa rozvinú. Modrá farba je súčasťou zloženej rannej slávy, ako vyzerá pred otvorením dňa. Aj keď vyzerajú zvláštne, pretože majú modrú farbu, v skutočnosti je to presné zobrazenie rastliny.

tetovanie víly a svitania

tetovanie víly a svitania

každé tetovanie

Pre mňa je niekedy najlepšia jednoduchosť, a to'Ako sa pozerám na skutočný kvet sviatočnej slávy, a tu sú taktiež uvedené návrhy tetovania na rannú slávu. Jednoduchý, nekomplikovaný vzhľad kvetu sa ponúka skvelým dizajnom a scenárom, ktoré vytvárajú fantáziu a realitu, ktoré sa niekedy prelínajú a vytvárajú úplne nové svety. Komplexnejšie kvety a scenáre, ktoré tam nájdete, môžete ľahko stratiť.

Ranná sláva je preto veľmi inšpiratívnym zdrojom materiálu pre tých, ktorí hľadajú presvedčivé a fantastické kvetinové tetovanie, a je možné ho prispôsobiť mnohým okolnostiam, aby ste získali požadovaný vzhľad a dojem. Čo viac môžete v tetovaní požadovať?

  • Návrhy tetovania Daisy Flower

    Kvetinové tetovanie sa v posledných rokoch stalo všeobecne veľmi populárnym, pretože rastúci počet žien sa rozhodol nechať si na telo urobiť nejaký druh atramentu. Medzi nimi je sedmokráska kvetom voľby medzi mnohými ženami, ktoré sa rozhodujú….

Komentáre

Yari 28. júna 2020:

Spojiť to znamená mať Boha na prvom mieste a často sa modliť Vždy hovorte modlitbu za pokoj a vďačnosť

About the author