Návrhy tetovania slnečnice

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Slnečnicové tetovanie

Slnečnice sú jednou z najpozoruhodnejších rastlín v záhrade alebo na dvore, pričom jasná kvetinová hlava sedí na predĺženom stonku a prináša potešenie a zázrak všetkým, ktorí si ich prezrú.

To po stáročia rozvírilo predstavivosť umelcov a presťahovalo sa do tetovacieho umenia, kde sa populárny kvetinový dizajn stal základom pre mnohých, ktorí milujú kvetinu..

Pretože slnečnice sú v prírode, obsahujú v rámci svojej existencie aj ďalšie stvorenia, ako sú včely a motýle, vďaka čomu sú do návrhu tetovania zahrnuté aj veľké pomocné predmety.

Umelci sú umelci a slnečnicové tetovanie ponúka mnoho ďalších kreatívnych prvkov, ktoré dodávajú množstvo pôsobivých a príťažlivých obrázkov, ktoré si môžete užiť.'Uvidím v galérii tetovania slnečnice nižšie.

Tiež je zaujímavé, že ľudia, ktorí sa rozhodli pre tetovanie slnečnice, si ich nechali napustiť atramentom v mnohých rôznych častiach tela; to všetko podľa môjho odhadu funguje, aj keď v niektorých prípadoch bol pokus o udržanie reality opustený kvôli chladnému vzhľadu so slnečnicami.

Slnečnicové a včelie tetovanie

Toto je jeden z mojich obľúbených návrhov tetovania slnečnice. Ja si to myslim'je atraktívnejšia tmavšia farba hlavy slnečnice a zahrnutie tmavého atramentu na spodok okvetných lístkov pomáha veľmi zaujímavým spôsobom predviesť kvetinu.

Fantasticky mi pripadá aj tmavé zatienenie oblasti, kde sa semená vyvinú. Táto malá včela, ktorá sa chystá pristáť na kvete, je tiež príjemným doplnkom, ktorý vytvára rozmarný vzhľad.

sunflowertattoodesignsgalleryphotos

od Shauna Christophera

Slnečnica, tetovanie na motýle

Toto slnečnicové tetovanie na nohe sa mi veľmi páči. Farebná kombinácia funguje skvele, pričom oranžová a žltá nádherne kontrastujú s tmavým atramentom.

Asi najlepší na tom je spôsob, akým posúvajúce sa čiary spájajú obraz dohromady. Skutočne dodáva tetovaniu jedinečný vzhľad, pričom čiary sa kľukatia obrazom; prechod zo slnečnice na jednom konci obrazu cez motýľa, na slnečnicu na druhom konci chodidla. Dobrá práca.

Moja jediná hádka s tým je zahrnutie modrej do niekoľkých oblastí, ktoré mi len uberajú na umeleckom dizajne. Našťastie to'je jemnejší a nerobí't uberať z celkového dizajnu tetovania, čo je úžasné.

sunflowertattoodesignsgalleryphotos

každé tetovanie

Slnečnicové tetovanie na keltskom uzle

To'je fascinujúce sledovať, ako si umelci predstavujú určitú tému, najmä keď sa ich rozhodnú skombinovať, ako to robí tento konkrétny umelec s keltským uzlom a slnečnicou.

Mne to funguje veľmi dobre, pričom slnečnica je sústredená vo veľmi podrobnom keltskom uzle.

Mojou najobľúbenejšou súčasťou tohto tetovania sú listy, konkrétne tie, ktoré ukazujú spodnú stranu a vyčnievajú úžasné žilky listov. Ten v hornej časti dizajnu vyzerá obzvlášť pekne, aj keď si myslím, že aj ostatné, ale môžete'nevidieť to v tienistej časti fotografie.

sunflowertattoodesignsgalleryphotos

ratemyink

Upírske slnečnicové tetovanie

Myslel som si, že by bolo humorné pozrieť sa na veľmi odlišnú interpretáciu slnečnice, ktorá v tomto prípade predstavovala obrovský kvet ako upíra..

Keď vidíme, že upíri sú v súčasnosti jednou z najobľúbenejších fiktívnych postáv nášho rozprávania, zdá sa, že majú miesto v takmer každom type predmetu záujmu, vrátane, ako vidíte, slnečníc.

Tvári sa tu robí dobre v zmysle použitia detailov slnečnicových semien na vytvorenie upírskej tváre. Zaujímavý je aj spôsob, akým sa tieto dva listy javia ako ramená upíra.

To'je vtipné tetovanie, ktoré sa hodí k tým, ktorí milujú slnečnice, o niečo viac "hrýsť" im.

sunflowertattoodesignsgalleryphotos

ratemyink.com

Vining slnečnicové tetovanie na nohe

Aj keď slnečnice nie't vine, to je zaujímavé tetovanie na nohe; väčšinou kvôli viniču samotnému, a nie slnečnici, aj keď je umiestnený na centrálnom mieste na nohe.

To je prípad, keď umelec prevzal licenciu k predmetu, aby vytvoril efekt, ktorý on a príjemca tetovania chceli.

To'nie je to zlé tetovanie, iba to, ktoré gravituje skôr ako tetovanie slnečnice, pokiaľ ide o to, čo si všimnete a čo vyniká.

sunflowertattoodesignsgalleryphotos

všetky nohy

Slnečnicové tetovanie na pleci

Tento dizajn tetovania je jednou z dvoch slnečníc a v strede dizajnu v hornej časti sa javí ako sedmokráska..

Fascinujúci na tomto je spôsob, akým umelec navrhol tetovanie okolo pih na koži. Bola to zaujímavá voľba vidieť sedmokrásku plnú farby pih, používať ich ako súčasť atramentu, než používať samotný atrament na farbenie kvetu.

Pokiaľ ide o slnečnice, vyzerajú skvele a príjemný dojem im dodáva aj spôsob, akým okolo nich pehy tečú.

Naozaj nemám'nevidel tetovanie navrhnuté tak, aby interagovalo a používa na osobe pihy'tela, aby vytvorilo pútavé dielo, ako je toto. Veľmi cool a dobre urobené.

sunflowertattoodesignsgalleryphotos

2 tetovacie značky

Slnečnica fúkajúca vo vetre na rameno tetovanie

Farby zahrnuté v tomto tetovaní slnečnice sú nádherné, pričom kontrastná jasne žltá a oranžová vyzerá skvele. To všetko na živom pozadí listov z neho robí vynikajúci dizajn tetovania.

To by stačilo na to, aby bolo toto úžasné slnečnicové tetovanie, ale pridaný prvok pocitu, že slnečnicu bije silný vietor, ju podľa môjho odhadu posúva ešte na vyššiu úroveň..

sunflowertattoodesignsgalleryphotos

kapitánmonkeypants.deviantart

Slnečnicové tetovanie

Ako môžete vidieť z tejto galérie návrhov tetovania slnečnice, je to fantastická voľba pre tých, ktorí milujú kvety, alebo pre tých, ktorí chcú jedinečné tetovanie, ktoré obsahuje slnečnicu, ale ktoré do nej chcú zahrnúť ďalšie prvky a vytvoriť tak vlastný alebo rozmanitý dizajn..

Slnečnice sú skvelým námetom na tetovanie kvôli výške rastliny a úžasnej veľkosti kvetinovej hlavy. Pretože ľudia ich radi vidia v reálnom živote, čo sa premieta do umenia, ktoré oceňujú všetci.

© 2012 MakinBacon

Komentáre

Louise Powlesová z anglického Norfolku 17. februára 2017:

Páči sa mi ten s motýľom uprostred. To'je naozaj pekny Nechcel by som'Nevadí mi urobiť si malé tetovanie slnečnice. Oni'nádherné kvety.

frogpetals z Christiansburgu, VA 4. mája 2012:

Milujte slnečnicové čajíky! Moja ďalšia bude slnečnica!

About the author