Návrhy tetovania vlka

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Vlčie tetovanie má v telesnom umení jedinečné miesto, pretože samotný vlk znamená pre nesúrodý počet ľudí veľa vecí. Môže to byť škodca a hrozba pre majiteľov hospodárskych zvierat, pričom má duchovný význam pre kmeňové spoločnosti, kde niektorí veria, že je s ním spojený silný duch.

Jedna vec, ktorú som si o vlčích tetovaniach uvedomil, je tá, že tí, čo ich farbia, nie'Zdá sa, že nemajú solídny koncept toho, čo s nimi môžu robiť, takže aj keď existujú zaujímavé a dobre urobené tetovania vlkov, neexistuje.'t strašne veľa rozmanitosti a kreativity. Aj napriek tomu sa mi podarilo nájsť niekoľko takých, ktoré vyzerali celkom dobre, a môžete ich tu vidieť.

Čo by som chcel s týmto tetovaním vidieť viac, je celé telo v útočnom alebo poľovníckom režime. Tam'v niektorých návrhoch je to málo, ale ani zďaleka to nie je ono. Vlci sú jedným z najzúrivejších strojov na zabíjanie vo voľnej prírode, a ak to neberieme do úvahy pri tetovaní, môže to stratiť časť dramatickosti a sily, ktorú by obraz tetovania mohol zachytiť. Zároveň niektorí správne zobrazujú zuby vlkov, a to sú silné obrázky.

Tetovanie Vlčie vytie na Mesiaci

Jednoznačne najobľúbenejším tetovaním pre vlčiu tému je vytie na mesiac. Aj keď to musí byť súčasťou žánru tetovania vlka, išiel by som inou cestou, keby som na sebe nechal napustiť vlka.

Ale to'je to očividne osobný vkus, takže áno'v tomto zmysle nie je správne alebo nesprávne. Pre mňa by som to nechal vznášať sa nad niečím, čo práve zabilo, alebo niečím podobným, než aby som jednoducho stál a vyl s mesiacom v pozadí.

Ďalšia vec, ktorú by som chcel, je nejaká tá krvavo červená moonglow alebo oblaková čiara v pozadí; Myslím si, že by to skutočne prispelo k celkovému účinku obrazu. Ako už bolo povedané, tento nižšie je celkom dobre navrhnutý vlk a hmlisté mraky obklopujúce žltý mesiac vyzerajú celkom presvedčivo.

Dizajn tetovania Vlk vytie na Mesiaci

Dizajn tetovania Vlk vytie na Mesiaci

Tetovanie vlčej labky

Toto tetovanie s vlkom pozerajúcim sa zozadu na labku je príliš cool. Milujem žlté, predtuché oči a smrť, ktorá je očividne za nimi.

Sila takého tetovania je v tom, že je dobrým štartérom konverzácie. Stačí jeden pohľad a niekto sa k tomu určite vyjadrí tak či onak. Odvtedy'Je to dôvod, prečo si tetovať, a v tomto ohľade je to úspech, a tiež dobrý dizajn atramentového vlka..

Vlk pri pohľade na tetovanie labky

Vlk pri pohľade na tetovanie labky

Tetovanie vlčej lebky

Toto tetovanie vlčej lebky je veľmi jedinečné a jediné svojho druhu som našiel. To'je niečo ako jazdec duchov na štyroch nohách. Má veľmi zlovestný vzhľad a detaily a línie sú veľmi dobre spracované. Na to, čo to je, sa zobrazuje veľmi dobre.

To'na môj vkus je to príliš intenzívne, ale napriek tomu veľmi pôsobivý dizajn. Roztrhané mäso v oblasti čeľuste je obzvlášť znepokojujúce a nápadné.

Tetovanie vlčej lebky

Tetovanie vlčej lebky

Začarované, vrčiace tetovanie vlčej hlavy

Mám rád zuby tohto vlka, ale bohužiaľ hlava sa len málo podobá na akýkoľvek druh skutočného vlka. Duch za tým je však správny a možno aj to'to sa umelec pokúšal vykresliť. Ja'Dám mu prospech z pochybností.

Čo vyzerá dobre, sú biele a čierne čiary srsti, keď sa sťahuje z oblasti nosa a úst vlka. S trochou úpravy by tento návrh tetovania mohol byť použitý pre niekoľko zvierat, o ktorých je známe, že holé zuby.

Divoký dizajn tetovania vlčej hlavy

Dizajn tetovania zúrivej vlčej hlavy

Vlčie tetovanie vytrhávané z kože

Teraz je to celkom cool tetovanie vlka. Nielenže hlava lámajúca sa cez kožu vyzerá dobre, ale labka dole, ktorá drví pokožku, je skutočne skvelá. Pri pohľade na väčšiu časť obrázku ju môžete takmer minúť.

Tento typ tetovania niektorí poznajú ako "trhanie mäsa" tetovanie, s čím sa dá vlk určite stotožniť.

Ale vlčí mimozemšťan? To'je nový!

Tetovanie vlka trhajúceho sa mäsom

Tetovanie vlka trhajúceho sa mäsom

Kmeňové tetovanie vlka

Nie sú'Mnoho z nich sa nájde, ale nižšie uvedené tetovanie kmeňových vlkov občas používajú nadšenci tetovania. Tento nebol'nie je nič zvláštne, ale je to tak'je to slušný príklad toho, ako boli témy spolu zakomponované.

Kmeňové návrhy boli v skutočnosti urobené oveľa lepšie ako hlava vlka. Zdá sa, že niekoľko tetovacích umelcov má problém dosiahnuť, aby tento dizajn vyzeral skutočne.

Podľa mňa by tetovač, ktorý ovláda vlka, mal zaručene veľa práce, ako tam len nie je'je tam veľa dobrých.

Dizajn tetovania kmeňového vlka na ramene

Dizajn tetovania kmeňového vlka na ramene

Tetovanie vlka beží na paži

Teraz je to typ tetovania vlka, ktoré som skutočne hľadal. Získate úplnú silu a vražedný inštinkt šelmy a môžete vidieť, aký by to bol pocit, byť ňou lovený alebo napádaný.

Páči sa mi, ako to tetovač dal dohromady na paži, pretože umiestnenie funguje dobre. Detail vlka je fantastický a veľmi efektívne využíva tieň na vytvorenie úžasného umeleckého diela.

Tetovanie bežiaceho vlka na ruku

Tetovanie bežiaceho vlka na ruku

Tetovanie vlkodlaka na chrbte

Toto úžasné tetovanie vlkodlaka s plným chrbtom je skutočne presvedčivé a dobre urobené. Tento detail doslova trčí ako vy, pretože môžete cítiť evidentnú zmenu od muža k vlkovi alebo vlka k človeku a vypuklé žily pôsobia dojmom, že sú veľmi silné..

Ďalšou vecou, ​​ktorá na mňa skutočne zapôsobila, bola farba tetovania, ktoré splývalo a spolupracovalo vo veľmi šikovnom umeleckom diele. Ak je to tak, je to skutočne skvelé tetovanie vlkodlaka'to si ty'hľadám.

Tetovanie vlka na chrbte

Tetovanie vlka na chrbte

Ako vidíte, tieto vlčie tetovania majú rôzny stupeň kvality, ale môžete to tiež vidieť, keď'Ak urobíte dobre, môžu dopadnúť naozaj dobre.

Tam's vlkom je veľa potenciálne dobrého tetovacieho materiálu a dizajn pre nich je možné mnohými spôsobmi rozšíriť a vylepšiť, ako ukazujú tie, ktoré sú tu urobené dobre.

© 2009 MakinBacon

Komentáre

shaenito 16. apríla 2013:

Vlk sa mi pozerá cez tetovanie labky na Veľkú noc a milujem to

bignic 5. januára 2012:

To tetovanie na chrbte je choré! Úžasný

mate285 22. decembra 2011:

Rešpektujem vaše názory, takže so všetkou úctou si myslím, že vlk vychádzajúci na mesiac nad niečím mŕtvym je trochu cez palubu. Vlk je majestátny a tajomný a duch ako ľudia sa na mňa pozerajú, pretože som čestný verný človek, ktorý môže byť veľmi zameraný na rodinu alebo môžem stáť sám. Len povedať, že tetovanie znamená pre rôznych ľudí rôzne veci.

Kendra liko 3. júna 2011:

Áno, tetovanie vlka je úžasné, mám 2 tetovanie vlka, pretože milujem vlkov. Mám jedného, ​​ktorý je modrým vlkom sediacim v lapači snov a druhým je vlk s anjelskými krídlami..

diven burnate 13. apríla 2011:

oh n použi môj e -mail tam n späť na mňa, to súvisiace so školou by mohlo mnohým zachrániť život

diven burnate 13. apríla 2011:

[email protected]

diven burnate 13. apríla 2011:

majú niektoré z nich autorské práva?????

BI LE 28. marca 2011:

Chcem, aby bežecké tetovanie Wolfarm z neho dostalo viac obrázkov ?

Tattoofan 15. júla 2010:

Tu nájdete niekoľko skvelých tetovaní o vlkovi.

http://www.greattattoos.net/2010/07/wolf-tattoos.h…

andey 15. júla 2010:

tieto tetovania sú bomba!!!!

vyzerajú úžasne n kool!!!!

Kiara 22. júna 2010:

Sú to naozaj skvelé … dá sa nejakým spôsobom vlk presvedčiť tetovaním vlčej labky's nefarebnou šablónou? (http://s4.hubimg.com/u/1381519_f520.jpg) Ja'Uvažujem o tetovaní, ale myslím si, že pre umelca by bolo jednoduchšie ho nakresliť, keby som mal šablónu aj farebnú verziu..

Ja'naozaj si to vážim 🙂

N4C ™ ฬ ๏ Ļ ךּ ๓ ค ภ 2. augusta 2009:

Zvlášť som skomolil posledný…

Svadobný poradca z oblasti DC Metro 13. júla 2009:

Páni, ja'milujem všetky fotky, ktoré ste vytvorili z vlčích tetovaní! Naozaj to dopĺňa centrum.

Ďalšie centrum vlkov, ktoré by ste si chceli pozrieť, je tu:

https://hubpages.com/style/Three-Wolf-Moon-T-Shirt

Počuli ste už o tričku 3 vlčích mesiacov? Docela vtipné

Kari Poulsen z Ohia 11. júla 2009:

Ďakujem za názory. Moja obľúbená je tlač labky. Zdá sa, že sa pokúšajú udržať divočinu vo vnútri a prehrať bitku!

About the author