Návrhy, významy, obrázky a nápady v hre Tattoo

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

Návrhy tetovania na hraciu kartu

Návrhy tetovania na hraciu kartu

Hracie karty predstavujú skvelé tetovanie a môžu mať rôzne štýly. Môžu predstavovať jedného'láska a vášeň pre hazardné hry a môže tiež symbolizovať množstvo ďalších vecí. Kartové tetovanie je veľmi obľúbené medzi profesionálnymi hráčmi kariet a každým, kto má rád hry a hazardné hry. So všetkými rôznymi vecami, ktoré s nimi môžete robiť, je ľahké pochopiť, prečo sú obľúbenou voľbou pre tetovanie.

Predtým, ako sa vyberiete na tetovanie hracích kariet, musíte porozumieť ich fungovaniu. Vo svojom tradičnom balíčku máte 52 kariet. V skutočnosti ich máte 54, čo zahŕňa dve karty Joker, ale vo väčšine kartových hier sa používajú len zriedka. Každá karta v balíčku je súčasťou sady štyroch kariet. Eso, kráľ, kráľovná, Jack, 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3 a 2. Každá karta v sete bude patriť jednému zo štyroch oblekov vrátane sŕdc, diamantov, rýľov a palíc.

Existuje množstvo rôznych kariet, ktoré si ľudia často vyberajú pre svoje tetovanie. Jednou z najobľúbenejších kombinácií je royal flush, ktorá obsahuje karty esa, kráľa, kráľovnej, jacka a 10. Na to, aby bola táto ruka kráľovskou flush, musia byť všetky karty z rovnakej farby . V pokri je royal flush najlepšia ruka, akú môžete mať. To je jeden z dôvodov, prečo je taký populárny. Royal flush ruka symbolizuje moc, úspech a víťazstvo. Ďalšou populárnou rukou sú štyri esá. Eso je najvyššia hracia karta v celom balíčku. Štyri esá môžu symbolizovať moc, víťazstvo alebo šťastie. Medzi ďalšie obľúbené ruky patrí full house a straight.

Niektorí ľudia si môžu chcieť nechať vytetovať iba jednu kartu. Pokiaľ ide o tento prístup, existuje niekoľko možností. Najpopulárnejší je Ace of Spades, ktorý je top kartou vo väčšine kartových hier. Pikové eso môže symbolizovať úspech, moc, víťazstvo a vedenie. Pikové eso má aj temnejšiu stránku. Tieto karty boli často umiestnené na prilby vojakov počas vojny vo Vietname. Z tohto dôvodu sa Pikové eso často nazýva karta smrti.

Ďalšou obľúbenou voľbou je Srdcová kráľovná. Toto tetovanie je medzi ženami obľúbené a môže predstavovať niekoľko rôznych vecí. Srdcová kráľovná je často spájaná s Alicou v krajine zázrakov. Ak ste niekedy videli film, možno si spomeniete, že ste videli túto kartu. Vďaka tomu môže tetovanie kráľovnej srdca symbolizovať odhodlanie, vytrvalosť a vôľu prežiť. Niektorí ľudia spájajú srdcovú kráľovnú s láskou.

Ďalšou obľúbenou možnosťou je Joker. Žolíka je možné zobraziť niekoľkými rôznymi spôsobmi. Mnoho ľudí sa rozhodne pre zobrazenie postavy Batmana s kartou Joker. Tetovanie Joker karty môže symbolizovať šťastie, pretože je to často divoká karta. Môže byť tiež použitý na symbolizovanie nešťastia a podvodu. Vo svete pokru sa však často považuje za kúzlo šťastia.

Nápady na tetovanie a inšpirácia

Existuje niekoľko rôznych spôsobov, akými je možné tetovanie na karte navrhnúť. Môžete si urobiť predstavu o tom, čo všetko je k dispozícii, a to tak, že sa pozriete na obrázky v tomto článku. Jedným zo zaujímavých prístupov je použiť symbol každého obleku: rýč, srdce, klub a diamant. Nájdenie času na zobrazenie všetkých návrhov tetovania vám poskytne predstavu o tom, čo je k dispozícii.

Kartové tetovanie často obsahuje ďalšie symboly tetovania, ktoré sú spojené s konkrétnymi kartami. Na skutočných kartách je umiestnených niekoľko rôznych symbolov. Nasleduje zoznam týchto symbolov.

 • Hviezdy
 • Peniaze
 • Pokerové žetóny
 • Čerešne
 • Osem plesov
 • Korunky
 • Podkovy
 • Ruže
 • Kocky
 • Plamene
 • Lebky

Na vyššie uvedených obrázkoch je niekoľko skvelých príkladov tetovania, ktoré uvažuje mimo krabice. Krásne umenie vykonané v tomto dizajne skutočne odlišuje tetovanie od ostatných. Ak chcete niečo jedinečné, musíte myslieť mimo rámčeka. Možno budete chcieť dostať kráľovskú flush s vašim menom napusteným pod kartami. Svoje meno ste si mohli nechať vytetovať do diamantov pomocou karty King of Diamond. Okolo svojho mena môžete pridať plamene. S týmto štýlom tetovania môžete urobiť veľa, preto si urobte čas a vytvorte niečo jedinečné.

Predtým, ako si necháte urobiť tetovanie, musíte si zapamätať niekoľko dôležitých vecí. Urobte si čas na prieskum svojich možností a urobte si čas na to, aby ste sa presvedčili, že skutočne chcete tetovanie. Don'Ponáhľajte sa: nájdite si čas na preskúmanie rôznych návrhov. Kto vie, čo môžete nakoniec nájsť? Len nie'ponáhľajte sa dať si tetovať. Mnohí urobili rovnakú chybu a teraz toto rozhodnutie ľutujú. Neponáhľajte sa a uistite sa, že viete, čo chcete. Ďakujem za návštevu.

Komentáre

Nurva 16. septembra 2019:

Najradšej mám srdcové eso

Karynov kameň 5. septembra 2017:

Chcem, aby kráľovná a kráľovná boli moje iniciály kj a ja'm a kráľovná (lol). Ale ja chcem to dievča v strede, môj priateľ, jeho meno je Joseph, takže ho chcem reprezentovať, znie to dobre

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 6. júna 2012:

Max, pokiaľ ide o karty, naozaj som. Dostanem sa do zóny 🙂 To je dobré na šťastných tetovacích symboloch, môžete ich pridať dohromady alebo v rôznych vzoroch, atď. Všetko o Lady Luck.

BeyondMax zo Sydney, Austrália, 29. mája 2012:

@thelyricwriter – Ricky, nie'si chamtivý? LOL (… Osobne, keby som si mal vybrať, vzal by som kráľovskú farbu s kockami. Tiež by som tam pridal štvorlístok.) LOL Ach, ako chytiť tú nepolapiteľnú Lady Luck, čo!

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 26. mája 2012:

*KJ, vážim si návštevu. LOL, najskôr som to neurobil't buď. Vždy ma zaujímalo tetovanie a dôvod, prečo ich ľudia našli. Váš príliš láskavý KJ. Ďakujem vám však za všetko 🙂 Uvidíme sa čoskoro.

*Cigán, vždy je dobré počuť ťa, miláčik. Rozosmievaš ma, Cigán. Mám toho ešte veľa, čo môžem zverejniť, takže buďte pripravení. LOL Ešte raz ďakujem bábika.

*AE, som veľmi pokorná Ruby. Vďaka. Môžeš'nepokaziť rovinku. Osobne, keby som si mal vybrať, vzal by som kráľovskú flush s kockami. Tiež by som tam pridal štvorlístok.

Ruby Jean Richertová z južného Illinois 23. mája 2012:

Páči sa mi priamy flush s dámou v čiernom..zaujímavé…

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 23. mája 2012:

Sú stále bláznivejšie a bláznivejšie, ale ja si o nich a obrázkoch rád čítam. Výborne, Ricky. Tieto stále posielam ďalej.

kjforce z Floridy 22. mája 2012:

WOW..nikdy by som si nemyslel, že existuje také množstvo tetovaní! Myslím, že je tam takmer každý predmet .. Odviedli ste skvelú prácu pri informovaní sveta o tejto téme .. užili ste si informácie o všetkých rozbočovače..veľa výskumov z vašej strany … sláva..

About the author