Obrázky tetovania čiernym svetlom, zdravie a vzory

Jaymz zastával množstvo zamestnaní v niekoľkých štátoch, ale bez ohľadu na to, kde žije, vždy má prácu tetovacieho umelca..

Obrázky Flickr z tetovania Divine Vessel- Moos

Obrázky Flickr z tetovania Divine Vessel- Moos

blacklight-tattoo-nápady

Fluorescenčné tetovanie Blacklight

Považujem tieto tetovania za horúce! To'je to ako dve tetovania v jednom, ak dostanete UV atrament okolo a cez bežné tetovanie. Máte svoje denné tetovanie a svoju klubovú košeľu' nočné tetovanie. Mnoho ľudí však jednoducho nevie'vykopať ultrafialové svetlo.

Ak chcete UV tetovanie, vy'Musíte sa informovať u svojho pravidelného tetovača, pretože nie všetci umelci budú tetovať UV atramentom. Niektorí veria, že je to nezdravé, zatiaľ čo iní buď nie'je mi to jedno alebo si to mysli'je v bezpečí. (Možné zdravotné riziko prejdem o niečo nižšie.)

Mnoho prvých tetovaní je UV tetovanie, pretože sú počas dňa takmer neviditeľné. Ak sa rozhodnete, že tetovanie jednoducho nie je't pre teba, naozaj nie'nemáte sa na čo pozerať, pokiaľ nie vy'sme pod čiernym svetlom.

Ďalším dôvodom, prečo sa obrátiť na svojho pravidelného tetovača, než sa objaví v obchode a požaduje tetovanie UV atramentom, je ten, že nemusí mať po ruke zásoby. Možno vám bude môcť dať meno tatéra, ktorý sa špecializuje na UV atrament.

Pretože tetovanie UV atramentom môže byť ťažšie, možno budete mať šťastie na výtvarníka, ktorý sa špecializuje na tento konkrétny štýl tetovania..

(autor Bob B., Art of Tattoo, Kalamazoo, MI)

(autor Bob B., Art of Tattoo, Kalamazoo, MI)

blacklight-tattoo-nápady

Bezpečnostné obavy z tetovania UV

Len preto, že UV tetovanie je cool nie'to neznamená, že oni'sú nevyhnutne bezpečné pre vaše zdravie. Než sa rozhodnete pre UV tetovanie, uistite sa, že viete, čo ste'vstupujem do.

Spoločnosti, ktoré vyrábajú a distribuujú UV atrament, môžu tvrdiť, že sú schválené FDA, ale keď si prečítate drobné písmená na fľaši,'taká tlač neexistuje. Všetky atramenty a výrobky, ktoré sú schválené FDA, majú svoje špeciálne označenie a vyhlásenie. UV atramentu toto tvrdenie chýba.

Niektoré UV atramenty môžu tiež obsahovať karcinogény alebo alergény, ktoré môžu spôsobiť svrbenie a vyrážky. Predtým, ako sa rozhodnete pre tetovanie čiernym atramentom, sa chcete porozhliadnuť a položiť si otázky.

Niektoré z UV atramentov budú obsahovať aj fosfor, ktorý nie je zdravý na to, aby ste ho vpichovali do pokožky. Uistite sa, že značka UV atramentu neobsahuje žiadny fosfor, ale napriek tomu môžete'nesmie byť zaručené, že chemikálie obsiahnuté v atramente sú pre vaše telo bezpečné, kým ich federálna vláda neschváli.

(Tetovanie s atramentovým odkazom, Charlotte)

(Tetovanie s atramentovým odkazom, Charlotte)

blacklight-tattoo-nápady

Vplyv tetovania na čierne svetlo na zdravie

Mnoho lekárov a tetovačov spochybňuje zloženie UV atramentu, pretože mnoho ľudí s UV tetovaním uviedlo podráždenie pokožky a vyrážky v okolí tetovania. Pretože atrament nebol schválený FDA, je ťažké určiť, či sú chemikálie pre vás a vaše telo skutočne zdravé..

Pretože niektoré UV atramenty obsahujú fosfor, karcinogény a alergény, riskujete, že vaše telo tetovanie odmietne. Hoci odmietnutie tetovania je možné a bežné medzi bežnými tetovaniami, pokiaľ ide o UV atrament, existuje viac chemikálií, ktoré tvoria atrament, čo by mohlo vysvetliť vyššie riziko odmietnutia tetovania..

Niektorí ľudia dokonca tvrdia, že ich kedysi takmer čisté UV tetovanie v priebehu niekoľkých mesiacov zhnedlo.

Celkovo bol s UV tetovaním štatisticky vyšší počet reakcií a komplikácií ako s bežným tetovaním. Pokiaľ ide o miešanie atramentov vo väčšom tetovaní (IE bežný atrament s UV atramentom zmiešaným a okolo tetovania), môže dôjsť k chemickej reakcii.

Pri tetovaní UV žiarením sa chcete uistiť, že sa pýtate na chemikálie konkrétnej značky, ktorá bude použitá. Chcete sa uistiť, že keď niečo iné, atrament nie'nemá žiadny fosfor.

Obrázky UV tetovania

Horúce UV Blacklight tetovanie

© 2008 jaymz

Komentáre

kyleov prípad 5. septembra 2016:

Keďže som sám tetovač, tento atrament ma veľmi zaujal, a tak som si kúpil pol uncovú fľašu mamy's jadrovým spadom a majú zmiešané výsledky s atramentom, je vo väčšine ohľadov ako každý iný atrament, ale zvyčajne má veľmi kriedový vzhľad a zdá sa, že to závisí od osoby, ktorej moje telo atrament úplne odmietlo, ale tetovanie, ktoré som robil na svojej matke, napríklad uviazlo bez problémov, a to znamená veľa, pretože moja koža normálne dobre prijíma atrament a veľmi málo odmieta akékoľvek otázky, pošlite mi e -mail [email protected]

3. september 2916

Jameson 16. júla 2013:

Tetovanie UV atramentom je jednoducho hlúpe. Vlastne umelci "špecializovať sa" v nich budete musieť minúť svoje peniaze, pretože nie sú't veľmi dobrí umelci na prvom mieste. A zamysli sa nad čím'je v žeravej tyčinke, aby žiarilo, a to si injekčne aplikujete pod kožu natrvalo do konca života. Nikto z mojich umelcov tento atrament nepoužije, či už's schválené FDA alebo nie.

James 10. marca 2013:

ahojte ma niekto taku stranku's hovorí, že je schválený FDA alebo stále nie je schválený FDA?

Jenn 23. februára 2013:

Rovnako ako moje UV tetovanie, ale bolo to prvé, čo môj umelec kedy urobil .. muselo sa to prerobiť. Žiadne zlé reakcie žiadne svrbenie … len zdvihnutá koža ako jazva … Musím sa pýtať, či sú všetky UV tetovania také.

LizardQueen 7. februára 2012:

Ahoj, nedávno som zvažoval získanie ultrafialového žiarenia, ale ako takmer všetci ostatní mám obavy z možných rizík/vedľajších účinkov..

Mám niekoľko normálnych tetovaní bez problémov (prvú som dostal v 15 rokoch a odtiaľ som pokračoval a nikdy som nemal problém, pretože … chyba jedného sa pokazila a teraz prebieha odstránenie laserom, aby sa to napravilo … ale to'som vyberavý)

Mojím hlavným cieľom sú samozrejme zdravotné problémy s ultrafialovými šošovkami, napr. Tvrdenia o infekcii a rakovine.

Už som si prečítal najlepší atrament, aby som mohol vidieť bláznivého chameleóna, ktorý bol doteraz najlepším bežcom (perfektné pre moje meno. Lol)

Ok, otázky teda sú (vhodnejšie odpovede od niekoho, kto má UV tatranku):

Vyskytli sa nejaké reakcie/problémy?

Zmenila vôbec farbu za ten čas, čo ju máte? alebo sa stanú viditeľnými pri normálnom svetle?

Časom to veľmi vybledlo?

Som ochotný zaobstarať si malý tester, než sa pustím do celého prasa, akonáhle som presvedčený, že zdravotné problémy/obvinenia z rakoviny nie sú problémom.

Akákoľvek pomoc alebo informácie, ktoré môže ktokoľvek poskytnúť, budú veľmi cenené.

😉

Najlepší 13 06.02.2012:

Na tejto stránke nájdete, či niekto vo vašom okolí používa tetovanie UV!!! http://www.blacklightink.com/blacklight-tattoo-stu…

BTW FDA schválil atrament iba pre zvieratá, a nie pre ľudí, ale mnohí nemali žiaden problém, takže hovorím, choďte do toho! Pre mňa, podobne ako Synnove, aj ja'Som inštrumentalista a môžem'Nemám viditeľné tetovania, takže mi to funguje !! : D

Shaniqua Tabitha 1. februára 2012:

Milujem tvoj nápad, zaujímalo by ma, ako by to tat vyzeralo s vedľajším účinkom, a či to bolí?

maverick 27. októbra 2011:

blázon do atramentu: si hlúpy **. Po prvé, tetovanie ultrafialovým svetlom znamená, že skutočný atrament je fluorescenčný. Čo to znamená?? To znamená, že atrament je len jasnejšou farbou, ktorá odráža svetlo, ktoré nie je voľným okom viditeľné bez čierneho svetla. V zásade je tu rovnaké riziko ako pri pravidelnom tetovaní a je to rovnaká metóda ako pri bežnom tetovaní, s výnimkou prípadov, keď to dokážete'Nepoužívajte techniky vyblednutia alebo miešania, pretože chemikálie reagujú. Ľudia, don'nebuď hlúpy. Ak sa chystáte na tetovanie, opýtajte sa svojho výtvarníka, aké chemikálie obsahuje atrament, ktorý používa, vedzte, že to bolí, a vedzte, že to bude mať jazvu, ak sa o to nebudete náležite starať.

Moni 4. septembra 2011:

Jeden som urobil pred niekoľkými rokmi. Nevyskytla sa mi vyrážka a už to nie je't zmenená farba. Zažil som určitú bolesť, ale pripisujem to normálnej bolesti, ktorú by ste pocítili, keď si necháte vytetovať chrbát. Zatiaľ žiadne reakcie, aj keď by som stále postupoval opatrne.

blázon do atramentu 22. júna 2011:

aj pri ultrafialových okuliaroch si musíte uvedomiť, že UV znamená ultrafialové žiarenie, čo sú krátke vlny žiarenia, ktoré vyžaruje aj slnko. Aby bol UV lúč úplne viditeľný, musíte zvážiť, koľko atramentu bolo spotrebovaného n aké hrubé je. hrubšie n viac používa jasnejšie žiarenie pod čiernym orechom viditeľnejšie

blázon do atramentu 22. júna 2011:

Považujem za veľmi hlúpe, ak u dostanete celé telo pokryté ultrafialovým atramentom. Ak by ste klubovali takmer každú noc, bolo by to zbytočné míňanie peňazí, pretože ich nemôžete ani predvádzať. Teraz mám v podstate celý chrbát dole v UV, ale časti mám aj stopy farebných viditeľných tetovaní, ktoré som tiež dostal. mal som to tak 2 roky, ako som nenašiel žiadne vedľajšie účinky, ale aspoň lol.

davis punk 28. marca 2011:

to dáva zmysel iba vtedy, ak idete do rave alebo obchádzate čierne svetlá, inak to vyzerá, že ste si dizajn do seba vytesali nožom … lol

darbs 4. marca 2011:

Nechal som to urobiť asi pred 2 rokmi a žiadna reakcia. Tú moju som odoslal z Ameriky z miesta, ktoré sa volá chamelion arts

bonnie 24. januára 2011:

Len preto, že je schválený FDA, nie'nemysli to vážne'je v bezpečí! Zdá sa, že majú zlé výsledky. Nechcel'Dôverujte tomu, čo hovoria, preto sú naše potraviny plné toxických rakovinotvorných karcinogénnych konzervantov a toxických syntetických chemikálií v liekoch! Verte svojmu vlastnému inštinktu alebo vnútorným pocitom … Nechcel by som'urob to, už mám reakcie v bežných tetovaniach, ktoré majú teraz 16 rokov, niekedy cítim obrys svojich tetovaní … niekedy sa nafúknu!

Samantha Sunshinee 8. januára 2011:

Plánujem si dať vytetovať čierne svetlo. A z toho, čo ja'čítali sme, oni'ste stopercentne v bezpečí, pokiaľ používate správne atramenty a skutočne sa rozprávate o svojej tetovaní dobre. Ja'Idem si objednať nejaké od Crazy Chameleona. Zdá sa to veľmi spoľahlivé. Jediná vec, ktorú som'Mám obavy, či je to viditeľné pri bežnom svetle. Rodičia sú proti tomu, aby som si dal tetovať. Ale jednu naozaj chcem. Ak mi teda niekto môže povedať, aké viditeľné sú čierne tetovania, bol by som veľmi vďačný. Odporúčam tiež použiť atrament od Crazy Chameleon. Ich webová stránka bola veľmi úprimná a schválená FDA.

Synnove 30. decembra 2010:

Táto myšlienka je chorá,

Chcem jeden na ruku a zápästie, ale som profesionálny violončelista a chcem, aby bol pri bežnom osvetlení prakticky neviditeľný, takže keď vystupujem, ľudia nie'nevidím to.

Ale po prečítaní niektorých vyššie uvedených komentárov sa to zdá dosť neisté. je tam tak ako tak vedieť vopred?

Peter 28. decembra 2010:

ako tetovanie

že'je viditeľný iba tam, kde musí byť

latasha 28. novembra 2010:

Na zápästí som mal zatiaľ tetovanie Uv tak dobré. Použili sme mamičky potom, čo som prvýkrát dostal tetovanie, bolo to červené a nafúknuté. Vyzeralo to, že som bol značkový. Jeden týždeň to vyzeralo, že som sa pokúsil zbaviť biblického verša. Teraz jazva OS bledne. Mal by som povedať, že sa mi ľahko zjazvuje. Milujem tetovanie. Ja'Získam ďalší o niekoľko dní.

Clara 22. novembra 2010:

Čo's Cool o tetovaní čiernym svetlom'Každý dostane jeden Chcem jeden, ale moji priatelia vyšli hrozne @ deň to vyzerá ako niekto vyrezaný alebo vrastený do kože … Takže stále rozhodujem, že niekto má nejaké návrhy ? ? ?

Dračí dych 27. októbra 2010:

Názory na dobré alebo zlé sa samozrejme extrémne líšia, ale otázky stále zostávajú..

Tí z vás, ktorí to hovoria'mal som to urobené a že nie't vyblednúť, vyzerá skvele, bez vedľajších účinkov … Aký atrament použili? V ktorom obchode ste to urobili??

Zdá sa, že nikto nikdy neposkytuje dobrovoľne tieto užitočné informácie. Ja'Chcel by som dôkaz, aby som si ho mohol overiť a získať jeden pre seba, ale ja'prepáč, ja'Nebudem brať slovo cudzích ľudí, ktorí môžu'neposkytnúť definitívne podrobnosti.

Vďaka

zelené srdce z Orange County, CA, 28. mája 2010:

pekný rozbočovač. Sám mám niekoľko tetovaní, ale nikdy mi nenapadlo žiariť v tme!

Olivia 22. apríla 2010:

Mám tetovanie podšité UV atramentom, bolí to rovnako ako každý atrament. Bolesť závisí od šírky používaných ihiel, alebo sa mi to aspoň zdalo. UV atrament v štúdiu, do ktorého idem, je svetlo purpurový, nie všetky UV atramenty sú na dennom svetle neviditeľné, takže ak chcete prakticky neviditeľný tat, poraďte sa najskôr so svojim umelcom.

yeon 27. marca 2010:

niekto mi povedal, že uv tetovanie mizne po 5 rokoch. je to pravda?

jaymz (autor) z USA 11. marca 2010:

Budete sa musieť iba ozvať. Začnite s miestnymi obchodmi a prepracujte sa až k vám'ochotný šoférovať.

Desirae 09.03.2010:

Vie niekto o nejakých tetovacích obchodoch, ktoré robia tetovania s čiernym svetlom v Iowe?

Lex 08.02.2010:

Ja'pozeral som sa na rôzne tetovanie uv's, ale ja'Zaujímalo by ma, či keď nie je čierne svetlo, môžete vidieť obrys tetovania? Na niektorých obrázkoch to takmer vyzerá ako jazva. Sú takí všetci??

Shae 21. januára 2010:

Ja'mám tetovanie UV atramentom už nejaký čas, že'je to už viac ako 6 mesiacov. A úprimne môžete'nehovorte, že sa to niekedy stalo za normálneho svetla. Atrament stále svieti čiernym svetlom, ako keby to bolo včera urobené. Pokiaľ ide o bolestivú časť, za ušami šteklí, v skutočnosti som sa cez to smial.

ames 8. novembra 2009:

To sa strašne čítalo.

Naučte sa písať a ja by som mohol zvážiť váš názor na to.

plaziť sa 7. novembra 2009:

idk ak chces riskovat

jose z Cicera 22. októbra 2009:

Myslím si, že tento nový štýl je najlepší…

Terry 16. októbra 2009:

Nie, nie je 100% šanca na čokoľvek, v skutočnosti to takmer určite zanechá strach, rovnako ako to urobí reg tetovanie, takže je najlepšie, ak to zamiešate do bežného tetovania, a nie iba do tetovania s UV atramentom, ktoré som chcel získať. kostra ruky tetovanie UV atramentom žiadne obchody okolo mňa nebudú používať UV atrament, ale keď som sa poobzeral okolo seba, našiel som ďalších, ktorí to majú za sebou a zanecháva to nie príliš pekné strašenie, a tiež to niekedy zanechá purpurový nádych, ktorý je v dennom čase viditeľný nielen pod UV žiarením. svetlo.

john 5. septembra 2009:

ak si dáte tetovanie čiernym svetlom..je 100% šanca, že na povrchu nebude žiadna viditeľnosť ako bez čierneho svetla..pretože môžete vidieť účinky vlnoviek..

MALÁ LULU 13. augusta 2009:

Mám jeden na nohe, ktorý bol teraz urobený atramentom na kožu a oba razy to moje telo odmietlo … môj návrh … ak to odmietne prvýkrát, neskúšajte to znova … jeho to nezaberie druhýkrát … myslel som si, že prvýkrát to nie je dosť hlboké, ale bolo to tak, že moje telo odmietlo atrament … je to na hovno, pretože to vyzeralo tak strašne úžasne a ja som nemal'ani som to nevidel pod čiernym svetlom … vyzeralo to samo osebe divne…

Bezzajade 22. júla 2009:

Hej B. len kontrolujete, či sa od vášho posledného príspevku nevyskytli nejaké problémy? Mám záujem o získanie jedného, ​​ďakujem.

Adam 5. júla 2009:

Prečo je dôležité, ak to schváli FDA? Schválili toľko liekov, ktoré bolo potrebné odvolať, pretože zabíjali ľudí.

TatManDub 13. marca 2009:

o ya man im gettin a uv tatt asap

bimbi 11. februára 2009:

Chcem UV tatt, ale koľko stoja? Myslím si, že je to už viac ako obyčajné. Potom znova, kto ma nepozná, lol

B. 29. januára 2009:

Nedávno som si dal tetovanie UV. Nemal som žiadne nepravidelné problémy s atramentom, ktoré spôsobovali podráždenie pokožky. Uzdravenie je takmer hotové a tetovanie je za normálneho svetla takmer neviditeľné. Poznám veľa ľudí, ktorí mali tento druh atramentového tetovania a nikto nenahlásil žiadne problémy. Celý proces tetovania môže byť riskantný, UV atrament nie je't oveľa nebezpečnejšie ako druh, ktorý používate pri bežnom tetovaní. Zatiaľ nemám žiadne problémy a milujem to! Určite plánujem získať viac.

popol-popol 27. januára 2009:

keď budem mať 18 rokov, chcem si dať urobiť tetovanie UV, t.j.'Chcel som chvíľu tetovať, ale nebol'nie je to isté, pretože sa to pokúšate pokryť, keď to neurobíte'nechcem, aby to ľudia videli, ale s UV žiarením by som to nechcel'nemať ten problém. a navyše je naozaj úžasný.

Shawn 5. októbra 2008:

Ach áno … ja'dostávam jeden!!!

Steven 6. augusta 2008:

toto je nápomocná stránka … Nemal som tušenie o probléme s fosforom v UV atramente … Ja'Plánujem pre istotu objednať celý zásobník UV farieb od SkinCandy

tat2 u 23. júna 2008:

v Holandsku je okolo uv atramentu rozruch a môj dodávateľ kvôli tomu uv atrament nepredáva.

jaymz (autor) z USA 13. júna 2008:

Pozrite sa na to Very McToaster.

Podľa nášho výrobcu's záznamy, tento atrament získal schválenie USFDA v roku 1995 na použitie u zvierat, rastlín a rýb na účely sledovania migrácie, rastových vzorcov; chovateľské návyky atď. Žiadne iné tetovacie atramenty týmto spôsobom nedostali súhlas. Mnoho rybárstiev používa tento atrament na "značka" ryby v oceánoch a tie, ktoré boli chované na zásobovanie riek a rybníkov [tie isté, ktoré lovíme a lovíme]. Crazy Chameleon má v registri list z 3. apríla 1995 od Divízie programov a politiky presadzovania, USFDA, a adresoval výrobcovi našich inktatív, ktoré ukazujú toto schválenie.

Ja teda nie't naozaj považovať atrament FDA schválený pre ľudí, ale yest technicky myslím, že je schválený FDA.

Veľmi McToaster 10. júna 2008:

FDA schválil v roku 1991, chlapci, toto nie je't nové veci. Atramenty sú 100% bezpečné, nie je v nich nič škodlivé.

jaymz (autor) z USA 9. júna 2008:

Tetovač nie't "farba" s uv atramentom. Tetujú to rovnako ako bežný atrament na tetovanie. To'Bude to bolieť rovnako, pokiaľ sa tým samozrejme nenakazíte alebo nebudete podráždení, pretože samotný atrament nie je vhodný.

julianka 09.06.2008:

perfektné. Chcem uv tetovanie (šťastné), ale bolí to, keď umelec maľuje uv atramentom?

Potreby pre tetovanie Joker 7. júna 2008:

Čierne svetlo tetovanie je naozaj veľmi cool. Skin Candy je skvelý UV tetovací atrament, ktorý sa osvedčil ako bezpečný a bez obsahu fosforu.

Nájdete ich na http://www.jokertattoo.net/skin-candy-black-light-…

jaymz (autor) z USA 26. marca 2008:

Vďaka. Dufam ze som vyhral'nepotrebujem šťastie, ak áno's schválené FDA. Ale chápem to'chvíľu to potrvá.

Tony Sky z Londýna UK 26. marca 2008:

Veľa šťastia a dávaj si pozor! 😉

jaymz (autor) z USA 26. marca 2008:

Rovnako ako ja'je veľmi jedinečný vzhľad. Ale ja'Čakám na schválenie FDA, kým to urobím.

Tony Sky z Londýna UK 26. marca 2008:

Veľmi cool a moderné..Dúfam, že nedôjde k dlhodobému poškodeniu!

About the author