Príklady obľúbených návrhov a umiestnení tetovania drakov

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

dragontattoophotos

Brian Tomlinson

Väčšina ľudí súhlasí a priemysel sa zhoduje v názore, že dračí tetovanie je najobľúbenejšie tetovanie na svete. Muži aj ženy ich radi nosia a na oboch vyzerajú úžasne.

Čo'Na týchto tetovaniach je fascinujúce, že môžu znamenať veľmi odlišné veci v závislosti od toho, či sú vaše korene na východe alebo na západe.

Aj tvar draka sa v rôznych kultúrach líši. Ako napríklad vyzerá drak, sa líši od japonskej po čínsku kultúru.

Japonský drak je spravidla štíhly a dlhý a zvyčajne sa nepredpokladá, že by dokázal lietať. Čínska kultúra má naopak draka oveľa viac v spojení s krídlami a lietaním.

Takže keď vidíte viac hada podobného tvora vytetovaného na niekom s dračou hlavou, tento dizajn má japonský vplyv.

Tetovanie na rebrách a hrudníku

Na tejto prvej fotografii je úžasný zelený drak, ktorý vyzerá ako jeden z tých, ktorých by ste mohli vidieť nosiť v rukách tanečníkov oslavujúcich lunárny nový rok v mnohých ázijských krajinách..

Tento sa zjavne pokúša spôsobiť zmätok na niektorých chudobných ľuďoch, ktorí sa na nich podobajú'pokúša sa brániť.

Hviezdou tohto tetovania je však drak – telo, zuby, šupiny a jazyk spolu vytvárajú divoký, ale úžasný obraz..

Fantasy dračí bojovník

Fantasy dračí bojovník

Zadný kus draka dýchajúceho ohňom

Páči sa mi, ako sa farby tohto draka tak dobre prelínajú. Krémové pozadie je dobrým plátnom pre tmavý atrament a červené odlesky. To'Je tiež zaujímavé, že pozadie je v strede čierne a má svetlé okraje okolo draka, ktorý mu pomáha vyniknúť.

Plamene horiace na jeho tele dodávajú celkovému vzhľadu dizajnu príjemný nádych.

Úžasný dizajn celého chrbta

Úžasný dizajn celého chrbta

Farebné zelené tetovanie

Pretože Ázijčania majú naozaj radi odvážne, živé farby, mnohokrát je to vyjadrené v tetovacom umení, ako môžete vidieť na fotografii nižšie.

Keď sú draci hotoví s mnohými farbami, väčšinou prevládajú zelená a červená, pričom pri iných sa občas používa aj modrá.

To'Je fascinujúce vidieť draka obklopujúceho sa mečom v strede chrbta. Od draka pochádza aj oheň.

Veľký dizajn zeleného draka

Veľký dizajn zeleného draka

Čierna a biela

Draci ponúkajú tetovacím umelcom a dizajnérom taký úžasný materiál, s ktorým je možné pracovať, a uvidíte niektoré kúsky, ktoré sú neuveriteľne farebnými umeleckými dielami, pričom telo používajú ako plátno..

Iní majú úplne čiernu farbu a pôsobia kmeňovo.

Nasleduje príklad draka tmavej farby, tento s krídlami a ostrými dlhými pazúrmi. Stínovanie a striedanie tmavých a svetlých farieb z neho robí skutočne presvedčivé telesné umenie.

Čierny drak na chrbte

Čierny drak na chrbte

Jeden s vysokokvalitným tmavým atramentom

Tu máme jeden z najkvalitnejších prevedení I'som kedy videl. Všetko o tom len vyniká mimoriadnym spôsobom.

Kvalita fotografií bohužiaľ nie je'tak dobre.

Napriek tomu je toho veľa, čo ukazuje, že nenecháva žiadne pochybnosti o tom, aké je to fantastické tetovanie draka, také, aké som'Je veľmi ťažké reprodukovať ich. Ale určite to prináša veľa nápadov, ako vytvoriť nádherný obraz.

Čínsky drak na chrbte

Čínsky drak na chrbte

Kde vyzerajú najlepšie?

Tento typ tetovania vidíte predovšetkým na troch miestach a len veľmi zriedka sú malé. Tie obsahujú:

  • Polovičný rukáv, dizajn, ktorý ide po ruke, cez rameno a cez jednu stranu hrudníka.
  • Pravdepodobne najčastejším umiestnením je celý chrbát, kde im zrejme dávajú prednosť muži aj ženy.
  • Posledné miesto je na vonkajšej strane hornej časti ramena; trochu nad lakťom a ďalej hore.

Príklad s polovičným rukávom

Drak s polovičným rukávom

Drak s polovičným rukávom

Z týchto troch miest samozrejme existujú výnimky, ale pravdepodobne je v týchto lokalitách 80 až 90 percent všetkých tetovaní drakov. Môže byť umiestnený aj na mnohých častiach tela, vrátane chodidla.

Draci v ázijskej kultúre

Mnoho Aziatov nachádza v týchto tetovaniach väčší význam ako ich západní kolegovia. Symbolický význam za nimi je považovaný za oveľa hlbší ako 'v pohode' faktor, ktorý tetovanie draka nesie na Západe. To'nie je dobrý ani zlý. To'je to len realita.

Draci tiež hovoria o niečom o postave, ktorá tvorí veľa ľudí, a oni tiež're skutočne považovaný za rozšírenie toho, kým sú, možno viac ako akékoľvek iné tetovanie. Kmeňové tetovanie má tiež podobný účinok.

Tu je príklad červeného draka s pridanými modrými svetlami. Hlboko vsadené očné jamky sú navrhnuté veľmi dobre a vyvolávajú ten niekedy zlovestný pocit, keď sa pozeráte na dračie umenie.

To'je najľahšie vidieť v blízkosti chvosta draka a jeho ľavej ruky.

Ďalšou unikátnou súčasťou tohto tetovacieho dizajnu, ktorý nie je'Okamžite rozoznateľné sú úponkovité farebné línie pokožky zmiešané v celom kuse.

červený drak

červený drak

Draci môžu dopĺňať tvar tela

Pretože si draka možno predstaviť ako dlhý tvar a v mnohých prípadoch je týmto spôsobom umiestnený na tele, ženy a muži ich môžu nechať aplikovať spôsobmi, ktoré dopĺňajú ich jedinečný tvar tela, čo je podľa mňa dôvod, prečo'sú tak populárne.

Sú tiež obľúbené, pretože, ako už bolo spomenuté, majú v ázijských kultúrach veľký význam. Ale na základe dizajnu's tvar, ktorý umožňuje umelcom mať veľký priestor pre to, čo sa dá urobiť. To'Je to univerzálnosť a sprievodný význam, vďaka ktorým je taký žiadaný ako telesné umenie.

Japonský štýl

Japonský štýl

Rôzne vzory a štýly

Existuje mnoho rôznych štýlov a možností, z ktorých si môžete vyberať, čo je tiež zárukou rastu a popularity, ktorými sa tetovanie drakov teší. To'je to ako pozitívny vzhľad, neustále získavanie spätnej väzby a rozširovanie.

Môže byť aj veľmi farebný, čo ho robí príťažlivým ako tetovanie.

Bez ohľadu na to, kam budete chcieť dať svoje tetovanie, bude existovať dizajn, ktorý sa vám bude páčiť. Vďaka tomu je dizajn body art tak úspešný a fascinujúci a stále viac žiadaný.

Potom, čo sa pozriete na príklady, vy'Súhlasím, že oni'sú skutočne výnimočné, aj keď si ich môžete užiť ako umelecké diela.

Farebný plný chrbát ženy

Farebný plný chrbát ženy

© 2009 MakinBacon

Komentáre

ellahall2011 11. októbra 2011:

Nádherné tetovanie.

darlene mcnee 13. októbra 2010:

boli to skvelé tetovania.

About the author