Roztomilé a sladké alebo temné a nevyzpytateľné nápady na víly v tetovaní

Kitty nie je odborníčka na tetovanie, ale má niekoľko vlastných. Rád sa delí o nápady na tetovanie inšpirované rôznymi témami.

Jedinečné a roztomilé tetovanie víly.

Jedinečné a roztomilé tetovanie víly.

Wikimedia cez CC

Roztomilé víla tetovanie

Čo dievča neurobilo?'nemilujete víly, ktoré rastú? Bol som ten, kto bol úplne posadnutý myšlienkou víl, takže keď som starol, prirodzene som chcel roztomilé tetovanie víly.!

Na výber je toľko možností:

  • Prvá (a obľúbená medzi dievčatami na celom svete) je Disney'je milý Tinker Bell, aj keď tento dizajn môže byť trochu rozohraný, takže možno hľadáte unikátnejší a vyzretejší dizajn. Žiadny problém!
  • Ak ste rovnako posadnutí vílami ako ja, tak vy'Budem mať konkrétneho obľúbeného rozprávkového výtvarníka. Niektoré nápady sú Amy Brown, Brian Froud, Selina Fenech, Jasmine Beckett-Griffith alebo dokonca Meredith Dillman. Všetci títo úžasní umelci' prácu nájdete na internete, takže by ste si ich mali skutočne pozrieť a získať predstavy o škále štýlov. Môj obľúbený je Brian Froud!
  • Zvážte pózu. Bude vaša víla sedieť na kvete alebo možno na muchotrávke? Dalo sa to posadiť na konár, chytiť do bubliny, jazdiť na vtákovi alebo hrať na hudobný nástroj. Čo keď má víla motýlie alebo vtáčie krídla? Zapojte svoju predstavivosť a začleňte časť svojej osobnosti! Ďalšie nápady na dizajn môžu zahŕňať vaše astrologické znamenie, vašu alebo vašu dcéru'meno alebo iniciály alebo riadok z vašej obľúbenej rozprávky alebo básne.

Možnosti sú nekonečné, takže don'nemrhajte peniazmi za dizajn, ktorý nájdete zavesený na stene tetovacieho obchodu. Ak chcete zobraziť ďalšie obrázky, prejdite nadol.

Tetovanie temnej víly

Táto časť, ktorá sa otáča o 180 ° podľa vyššie uvedených rád, je pre gotické alebo rebelskejšie dámy, ktoré hľadajú niečo iné. Možno milujete víly, ale nie'nechcem mať na tele vytetované niečo príliš roztomilé. To'je to skvelé, pretože na výber je množstvo podivne tmavých prevedení.

  • Amy Brown a Brian Froud majú nádherné temné rozprávkové umelecké diela, ktoré by ste mohli použiť ako inšpiráciu, rovnako ako Selina Fenech. Vygooglite si ich, aby videli, čo robia.
  • Ďalšou možnosťou je ísť s vílou, ktorá je o niečo menej známa ako typický okrídlený typ. A čo dryáda alebo naiada (vodná víla)? Mohli by ste sa rozhodnúť pre niekoho, kto je v podstate čarodejnica? Mohla jazdiť na metle s plynulými čiernymi šatami a špičatým klobúkom.
  • Ak ty'Pokiaľ ide o pin-up dievčatá, možno by vaša temná víla mohla pózovať ako pin-up girl a oblečená ako Bettie Page s bičom v ruke? Áno prosím.
  • Alebo, ak ste v srdci skutočným fanúšikom Tinker Bell, môžete zvážiť gotickú verziu pixie.
  • Nie všetky víly musia byť roztomilé, chápete. Urobte ten svoj rovnako deviantný a skrútený ako vy'chceli by ste zrkadliť svoju osobnosť.

Ak chcete získať ďalšie nápady na tetovanie s tmavou vílou, posuňte sa nadol.

Tetovanie temnej víly

Zapojte sa do ankety:

© 2011 Kitty Fields

Komentáre

FAshion 19. decembra 2011:

Dobré tetovanie.

S pozdravom;

Pozrite sa na najnovšie módne tetovania na:

http://fashion2012-13.com

Kitty Fields (autor) z Summerlandu 22. septembra 2011:

Ďakujem, felicitylovespari!

felicitylovespari 22. septembra 2011:

Hore a úžasne. Milujem tetovanie.

Kitty Fields (autor) zo Summerlandu 16. septembra 2011:

Meisjunk – Áno, Amy Brown'víly sú celkom úžasné. Jej sezónne víly určite milujem. Brian Froud'stále som môj najobľúbenejší!

BallisticJW – počujem ťa. Myslím, že by ste mali tak ako tak! … to'je len koža.

Chatkath – Ďakujem veľmi pekne! Tiež mám veľmi rád tmavé víly. Zvlášť tmavé tetovanie víly s vílou bozkávajúcou chrlič. Úžasné.

Kathy z Kalifornie 15. septembra 2011:

Sú to milé Kitty, mám najradšej temnú vílu, inú a pre mňa nadčasovú. Dobrá práca, teraz máte skutočne veľa dobrých tetovacích stredísk!!

BallisticJW z Atlanty, GA 15. septembra 2011:

Krásne. Mám kožu, ktorá sa mi ľahko zjazvuje, takže som vyhrala'V blízkej dobe ho nedostanem, ale stále ho chcem!

Jennifer Kessner z Pensylvánie 15. septembra 2011:

Milujem Amy Brown'práca! = D Ona'bol vždy môj obľúbený.

Kitty Fields (autor) z Summerlandu 15. septembra 2011:

TH – To'd byť dobré tetovanie pre vás! Ísť na to!

tom hellert z domu 15. septembra 2011:

Mačička,

NEMÁM SÁM TATOOS- vždy ma napadlo dostať jedno na plece, nič také obľúbené a zložité ako na obrázku- žiadne mená ľudí ani tváre.'d získať modrý javorový list alebo tml ako na dresoch môjho obľúbeného hokejového tímu-

Toronto Maple Leafs

ale to'som to len ja

TH

Kitty Fields (autor) z Summerlandu 15. septembra 2011:

Ddraigcoch – súhlasím, ja'm nemám rád rozprávkové tetovania typu cartoon-y; moje absolútne obľúbené sú tetovanie Briana Frouda vyššie. Milujte víly Briana Frouda! Ďakujem, že ste sa zastavili.

Emma z Veľkej Británie 15. septembra 2011:

Tu nájdete niekoľko dobrých nápadov. ale tetovanie zbožňujem a symbolika je pre mňa dosť silná. Takže aj keď existujú pekné ako " gotický Tinkerbell" Stále by som išiel po niečom s väčším významom, ako napr "víla dryáda" so stromom života. Aj keď si nemyslím, že tetovanie je veľmi dobré, má silný symbolický význam.

About the author