Stingray Nápady na tetovanie

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

stingray-tetovanie-a-vzory-stingray-tetovanie-vyznamy-tribal-stingray-tetovanie-a-vyznamy

jl071077 cez Flickr

Rovnako ako ostatné tetovania zvierat, aj rejnok môže mať symbolický význam pre tých, ktorí ho majú. Je to obľúbená voľba v polynézskej kultúre, ale je to tak'Nepovažuje sa to za hlavnú voľbu.

Najpopulárnejšie vzory rejnokov sa vykonávajú ako kmeňové tetovanie. Niekto môže nad takýmto tetovaním uvažovať, ak má pocit, že má spoločné črty alebo má s rejnokom špeciálne spojenie.

Rejnok je zvláštny tvor a je vynikajúci pri love a prekabátení ostatných lovcov. Môže sa skrývať v podvodných pieskoch (hlavne pred žralokmi) – prikrýva sa pieskom a leží. Vďaka svojej schopnosti skryť môže byť rejnok symbolom múdrosti alebo ochrany.

Ako dizajn sa rejnok môže prispôsobiť akejkoľvek farbe, veľkosti alebo držaniu tela. Malé môžu mať malé detaily, ale keď sa urobia dobre, stále to môže byť ohromujúci dizajn. Čím väčší rejnok, tým lepšie.

Väčšina tetovaní rejnoka zobrazuje rejnoka samotného bez pozadia. Osobne si myslím, že modrý a čierny atrament vyzerajú dobre spolu so svetlými odtieňmi modrej. Táto kombinácia skutočne vytvára čierny atrament, takže dávam prednosť trochu svetlomodrému tieňovaniu.

Tetovanie kmeňa Stingray

Význam tetovania rejnoka

Nezabudnite, že vaše tetovanie nakoniec predstavuje to, čo chcete. Tým, že to hovorí, nižšie sú uvedené niektoré bežné významy tetovania rejnoka.

 • Emócia
 • Ochrana
 • Prispôsobenie
 • Šikovnosť
 • Pôvabnosť
 • Mier
 • Priateľskosť
 • Citlivosť
 • Nebezpečenstvo
 • Toxicita
 • Agility
 • Rýchlosť
 • Stealth

Dizajn a variácie

 • Ako ste si prečítali vyššie, kmeňové rejnoky sú jednou z najobľúbenejších možností, ale môžu byť tiež zobrazené v realistickejšom alebo kreslenejšom štýle..
 • Toto tetovanie môže mať pozadie, ktoré obsahuje vodu, korytnačky, bubliny, hviezdice, chobotnice, ryby, žraloky, delfíny, morské riasy, rastliny alebo koraly, ale rejnok je zvyčajne zobrazený samostatne.
 • Tetovanie rejnoka sa zvyčajne vykonáva čiernym a sivým atramentom s príslušným tieňovaním, aby tvor pôsobil trojrozmerne..
 • Na niektorých môže byť rejnok zobrazený pomocou jeho jedovatého protihrotu. Videl som návrhy, ktoré ukazujú, že rejnok preráža srdce, nad čím možno treba uvažovať.
 • V pozadí väčšieho tetovania môžu byť aj rejnoky.

Predtým, ako sa necháte nafarbiť

Pred tetovaním by ste si mali zapamätať niekoľko vecí. Rovnako ako teraz, uistite sa, že si urobíte čas na výskum. Uistite sa, že úplne rozumiete tomu, čo vaše tetovanie predstavuje. Don'ponáhľajte sa napustiť atramentom! Ak si nie ste úplne istí, urobte to'nechápem! Ak ty'rozmýšľaš, daj tomu viac času. Tí, ktorí sa ponáhľajú nechať sa tetovať, zvyčajne neskôr na ceste ľutujú svoje rozhodnutie. Ty nie'nechcem urobiť túto chybu. Nájdite si čas, urobte si prieskum a uistite sa, že ste si svojou voľbou úplne istí.

Stingray Tattoo Designs

© 2012 Richard Ricky Hale

Komentáre

Ssarahh 08.07.2019:

Dobre, najskôr sú to manty. Je mi zle a som unavený z ľudí, ktorí keď nie sú, volajú svoje tetovania ako rejnoky't

andres 24. apríla 2013:

manty…

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 11. augusta 2012:

Ďakujem vám všetkým za vaše komentáre.

Michael Fielder zo severnej centrálnej západnej Virginie, kde rastie zelená tráva … 10. augusta 2012:

Ďalší!

Ako 13 -ročné som sa začal potápať v Červenom mori, keď sme sa presťahovali do Jeddahu v Saudskej Arábii. Pri jednom z mojich prvých ponorov sme videli niekoľko týchto malých chlapcov a bol som nimi fascinovaný. Ja'Videl som ich tak malých, ako 9 alebo 10 palcov (rozpätie krídel) a Manta's 8 stôp! Sú to čistá poézia v pohybe vo vode.

Vďaka,

michael

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 9. augusta 2012:

Tieto sú skvelé. Zaujímavé.

Ruby Jean Richertová z južného Illinois 8. augusta 2012:

Páči sa mi história, ktorú si zahrnul do tetovania rejnoka, Jedinečná a farebná..

BeyondMax zo austrálskeho Sydney 8. augusta 2012:

Sú také nádherné, jednoducho úžasné!

Život vo výstavbe z Neverlandu 7. augusta 2012:

Úžasné prevedenie rejnokov. Úžasné a kreatívne

India Arnold zo severu v Kalifornii 7. augusta 2012:

Niektoré z týchto tetovania na rejnoka sú jednoducho úžasné na pohľad. Skvelé informácie pre tých, ktorí chcú do svojho body artu pridať jedinečné tetovanie!

Na zdravie ~

Carly Sullens zo St. Louis, Missouri, 7. augusta 2012:

Ďalší úžasný nápad na tetovanie. Vždy sa mi páči symbolika, ktorú v týchto centrách uplatňujete. To vám dáva rez nad ostatnými, pokiaľ ide o tetovanie obrázky. Hlasovali a zdieľali!

About the author