Tajomstvo keltského tetovania

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Krása a význam keltských tetovaní

Keltské tetovanie je jedným z najkrajších návrhov tetovania. Majú hlboký význam pre mnohých z tých, ktorí sa rozhodnú dať si ich na telo.

Keltské tetovanie má jednu výzvu: Oni'sú tak zložité a zmysluplné, že sa môžu stratiť, ak ich vložíte uprostred alebo vedľa iných tetovaní, a môžu stratiť svoj vzhľad a význam.

Vo väčšine prípadov ich teda chcete pre jedno tetovanie na telo alebo aspoň na svoje vlastné miesto mimo ostatných. Niekedy môže fungovať keltské a kmeňové tetovanie, ale aj keď vyzerajú esteticky dobre, symbolika nie je't úplne rovnaké.

Teraz ak ty're len do vzhľadu tetovania samotného, ​​niekedy to'Bude to fungovať, ale aj napriek tomu je niektoré z najzložitejších tetovacích telových umení spojené s keltskými tetovaniami, a tak to'je veľmi jednoduché dokonca aj v tomto zmysle stratiť nejaký účinok toho, čo to je.

Krásna keltská tetovaná žena

celtictattoos

Význam keltského tetovania

Keltské tetovanie môže hraničiť s keltskou mytológiou a významom, až po veľmi symbolický keltský kríž, ktorý pre rôznych ľudí znamená rôzne veci..

Niektoré zo skvelých tetovaní keltského typu sú tiež spojené so severskou mytológiou, ale nejako fungujú v keltskom tetovacom dizajne..

Keltský strom života je moje obľúbené

Jedno z mojich obľúbených keltských tetovaní je mystický strom života, ktorý sa vo väčšine prípadov robí tak, aby ste ho vždy rozpoznali, aj keď sa vzory od tetovania k tetovaniu zmenia..

Má to jeden z najhlbších významov a zvyčajne to ľudia, ktorí ho nosia, robia s určitým účelom – a nie jednoducho preto, že sa im páči samotný vzhľad – aj keď vyzerajú fantasticky, napriek významu, ktorý je mu priradený..

Keltský strom života

celtictattoos

Inšpirácia keltským tetovaním

Hoci keltské tetovanie oslovuje keltské dedičstvo (ktoré zahŕňa nielen írskych, ale aj waleských a škótskych), priťahuje tiež tých, ktorí milujú dizajn a ktorí v mnohých prípadoch pripisujú symbolom svoj vlastný význam. , rovnako ako ostatní s rôznymi témami tetovania.

Pomerne veľa návrhov keltského tetovania je inšpirovaných starým rukopisom s názvom The Book of Kells, ktorý je súčasťou väčšieho súboru diel s názvom Irish Illuminated Manuscripts..

Niekoľko štýlov keltského tetovania

Keltské tetovanie má množstvo jedinečných vlastností, pričom ten primárny sa nazýva tetovanie na uzol.

Čo to znamená, sú oni'sú vyrobené tak, že pre nich neexistuje žiadny začiatok ani koniec, čo je symbolom prebiehajúceho narodenia a smrti a znovuzrodenia.

Mnoho tu uvedených fotografií keltského tetovania ich má ako súčasť ich umeleckých diel.

Keltský dizajn uzlov

celtictattoos

Výnimky z nekonečného uzlovania

Iný dizajn tetovania môže pretínať dizajn uzla, čo znamená, že dizajn bude zahŕňať to, čo sa nazýva zoomorfný dizajn, čo znamená, že uzol bude ukončený kúskom, ktorý obsahuje hlavu, nohu alebo chvost zvieraťa, čo nie't znova pripojiť k pôvodnému pásmu, čím sa preruší cyklus.

Čistý zoomorfný dizajn keltského tetovania bude mať vzhľad, ktorý sa veľmi podobá uzlu, ale ako už bolo spomenuté, namiesto uzla použije iba končatiny zvieraťa alebo jeho hlavu..

Tetovanie keltského vlka

celtictattoos

Dva ďalšie obľúbené vzory keltského tetovania

Ďalším obľúbeným keltským dizajnom je to, čo sa nazýva dizajn bludiska, ktorý pridáva rovnobežné čiary, ktoré tvoria bludisko.

Nakoniec je tu špirálový dizajn, ktorý obsahuje čiary, ktoré sa otáčajú a špirálovito sa otáčajú spôsobom, ktorý sa málokedy líši a zvyčajne pekne spolu ladia..

Keltské tetovanie s úplným rukávom

celtictattoos

Väčšina keltských tetovacích obrázkov

Nemôže byť pochýb o tom, že keltský kríž je napustený atramentom na viacerých telách než akékoľvek iné keltské tetovanie. Pre rôznych ľudí má opäť iný význam a tí, ktorí ich nosia, v mnohých prípadoch pripisujú symbolu svoj vlastný súkromný význam..

Mnoho ľudí zachováva tradičný význam Kristovho kríža a ten pre mnohých zostáva inšpiráciou, aj keď sa význam niektorých ľudí vo všeobecnosti zmenil..

Keltská princezná

celtictattoos

Keltské tetovanie Dark Warrior

celtictattoos celtictattoos

Celtic Back Celtic Tattoo

celtictattoos

Tetovanie keltskej sovy

celtictattoos

Unikátne vzory keltského tetovania

Niektoré z mojich obľúbených keltských tetovaní sú tie, ktoré zobrazujú minulých hrdinov tradície a legendy, ktoré sa v mnohých prípadoch zdajú byť jedinečným tetovaním, ktoré sa bežne nenachádza..

Ja'mnohé z nich sme zahrnuli do vyššie uvedených fotografií tetovania, pretože oni'sme príliš dobrí na to, aby sme to mohli vynechať, a v mnohých prípadoch bolo ťažké ich nájsť.

Pri pohľade na ne môžete vidieť, čo oni'sú tak žiaduce ako telesné umenie a symbolický význam pre mnoho ľudí.

Ďalšie tetovanie

  • Dračie tetovanie dýchajúce oheň ako najobľúbenejšie tetovanie

    Väčšina ľudí súhlasí a priemysel sa zhoduje v názore, že dračí tetovanie je najobľúbenejšie tetovanie na svete a muži i ženy ich radi vidia, pričom na oboch vyzerajú úžasne. Čo'Na dračích tetovaniach je fascinujúce to, že znamenajú veľmi…

  • Tetovanie pavúka

    Pavúkové tetovanie sa stáva úžasne realistickým a som prekvapený, koľko ľudí ich má nafarbených, najmä počet žien. Ja'Všimli sme si, že veľa múdrych žien si ich necháva vytetovať na krk, aby ich mohli skryť pomocou svojich…

Komentáre

Mulysa Mayhem 14. marca 2012:

Ha ha … to je vtipné …. ja'm umelec, ktorý asi pred 6 rokmi urobil 3. tetovanie zdola! Ha ha ha!

Kenneth Baird 12. októbra 2010:

užitočná stránka, ale niektoré obrázky sú na môj osobný vkus príliš železný dievčenský heavy metal a obchádzajú zložitosť krásy a význam pohanskej kultúry zakorenenej v prírodnom svete

Tetovanie na predlaktie 15. januára 2010:

Zaujímavá stránka a skvelé obrázky, ďakujem. Don'Nezabudnite na cornwallských Keltov vo Veľkej Británii (ja som jeden!).

Lady Rogue z Cleveland Heights, Ohio, 20. júna 2009:

Ten môj je vlastne kombináciou keltského a indiánskeho pôvodu. S výtvarníkom sme to navrhli spoločne. Kombinuje meč/kríž s keltským pásom a miesto, kde pásmo & stret meča, vyzerá to ako tvár vlka. Skvelé obrázky! Vďaka!

backword_65 18. júna 2009:

Pri svojom nasledujúcom určite zvážim keltské tetovanie. Ja'hľadal som niečo zaujímavé. Ďakujem za užitočné informácie.

About the author