Tetovacie vzory pre škriatka

Barnacle Bill sa zaujíma o dizajn tetovania a miluje skúmanie rôznych typov tetovania.

Tetovanie škriatka

Leprechauns boli fascinujúce postavy legendy a tradície, pretože nepatrné roztoče írskeho pôvodu sa správajú kdekoľvek od nezbedného malého chlapca po dávkovača smrti v hororovej interpretácii írskeho imp.

Leprechauni môžu byť teda predstavení ako zábavné, neškodné malé stvorenia, zdanlivo na nikdy nekončiacej párty s pivom v ruke a fajčením fajky s chutným tabakom, strážcami zlatého hrnca na konci dúhy. alebo začarovaný vrah zameraný na ničenie a chaos.

Nikdy neviete, akú osobnosť tieto notoricky známe lilliputské popinjaye prejavia, keď sa s nimi stretnete, a dúfajme, že oni'sme len chvástači, chvastači a predvádzania sa, nie deštruktívne malé postavy, aké môžu byť najhoršie.

Keď vezmeme do úvahy toto všetko, návrhy tetovania škriatkov sú nesúrodou skupinou, ktorá ukazuje škálu životných štýlov škriatkov, všetci vieme, že ich objímajú a vyjadrujú..

Leprechaun so štyrmi listami

Škriatok štvorlístok

Škriatok držiaci tetovanie štvorlístka

Na prvý pohľad by ste si pomysleli, keby ste'stretnete skutočného škriatka, takto by ste chceli, aby vyzeral; s tou priateľskou, usmievavou tvárou a ponúkajúcou vám šťastný štvorlístok. Ale čím viac o tom človek uvažuje, tým viac sa čuduje, prečo práve on'predstavuje sa s tým veľkým veľkým úsmevom a pozitívne vyzerajúcim charakterom.

Aj keď to pri pohľade zblízka vyzerá ako veľmi jednoduchý dizajn tetovania'je skutočne veľmi dobre spracovaný s množstvom detailov, ktoré je ľahké obísť, pretože obsah je taký humorný a príjemný.

Tak či onak, je to zábavné tetovanie, ktoré vyvolá veľa úsmevov a smiechu, keď ho uvidia tí, ktorí ocenia domýšľavého pixieho.

Lyžovanie Škriatok

Lyžovanie Škriatok

foxfiresidechat

Lyžovanie škriatka

Toto tetovanie škriatka lyžujúceho na zjazdovke je skvelé. Dizajn je fantastický, aj keď rameno osoby s atramentom nebolo't prispieva k skutočne jasnému obrazu.

Tieňovanie a detaily sú fantastické a páči sa mi, ako koniec lyžiarskych palíc trčí za jeho telom a vytvára iluzórny efekt jeho pohybu. Hory pretrvávajúce v pozadí sú ďalším príjemným dotykom.

leprechauntattoodesignsgalleryphotos

tetovanie22

Škriatok Hrniec zlata

Keď sa pozriete na tvár tohto škriatka strážiaceho hrniec zlata, odvážnemu človeku by trvalo, keby sa pokúsil vziať mu ho, čo je na tetovaní dobre zobrazené.

Nadrozmerná hlava, veľké bokombrady, huňaté obočie a ústa držiace fajku so zadným dymom robia z tohto tetovania úžasné. To všetko umiestnené na tomto drobnom tele je skvelým príkladom karikatúry tohto skľučujúceho chlapíka.

Jediným negatívom tohto tetovania, aj keď dosť veľkým, je prekrývanie zlatej farby zlata na rukáve strážcu..

leprechauntattoodesignsgalleryphotos

tattoodesigns24

Škriatok so samopalom

Tu'je náš prvý pohľad na tetovanie znázorňujúce škriatka, ktorý ukazuje jeho skutočné farby, drží guľomet a je zrejme pripravený ho použiť v situácii, v ktorej nie't schváliť.

Je tu ukázaná skutočná škaredá stránka rasy škriatkov, aj keď môže byť oveľa intenzívnejšia a zlejšia, ako sme my.'uvidíme nižšie.

Pokiaľ ide o kvalitu prevedenia, veľmi sa mi páči, aj keď by to vyzeralo lepšie o niečo menšie, pretože môžete vidieť zakrivenie obrazu, keď sa obtáča okolo ramena, konkrétne v blízkosti hlavne pištole, aj keď'je jemný a nie je ľahké ho vidieť.

leprechauntattoodesignsgalleryphotos

tetovanie-galéria

Hrniec držiaci pivný hrnček

Teraz tu'je to škriatok'necíti príliš veľkú bolesť, ako je to krásne urobené jeho očami. Zdá sa, že aj ten vyšší klobúk ako obvykle naznačuje malého chlapca, ktorý sa zúčastňuje viac ako svojho podielu nocí plných opitosti.

Aj keď je to zábava, je to tak'Je to stále veľmi dobre urobený tetovací dizajn, plný mnohých detailov, ako sú priehlbiny na klobúku a kĺby. Tiež sa mi páči, ako môžete vidieť jeho oblečenie cez jasný hrnček.

leprechauntattoodesignsgalleryphotos

tattooconventionsnow

Skřítek na pivnom sudu

S pár pivami v ruke, na sude a výrazom v tvári nemusí byť tento škriatok tak ďaleko ako malý chlapík nad ním, ale je len o krok ďalej od toho, ako tam byť, ako keď dopije tieto dve pivá. nepochybne preukáže.

Moje dve obľúbené časti tohto dizajnu sú jeho obkročmo na súdku a ten veselý výraz v jeho tvári, ktorý mnohí z nás videli na niekom, niekedy v živote, kto mal na pitie trochu viac, ako by mal..

leprechauntattoodesignsgalleryphotos

2 tetovacie značky

Zlé tetovanie škriatka

Pravdepodobne neexistuje't lepší spôsob, ako navrhnúť zlé tetovanie škriatka, než je to, ktoré vidíme nižšie, pretože má mnoho funkcií, ktoré odhaľujú zlovestnú stránku vyšinutej bytosti.

Z množstva vecí, ktoré v ňom odhaľujú zlo, sú pazúriky, démonické oči a úsmev, ktorý ti hovorí'máte problémy; taký, ktorý podľa vrások na jeho tvári videli iní k ich zdeseniu a rozčarovaniu.

leprechauntattoodesignsgalleryphotos

strikethebox

Leprechaunský hasič

Teraz teda nie ste'Nezostane im strach, pretože všetci škriatkovia sú ako tí hore'hodlá dokončiť túto galériu tetovaní skriptu, ktorý slúži svojim blížnym ako hasič.

Aj pri tomto šťastnom chlapcovi stále vidíte zlomyseľný charakter týchto malých bytostí, ktoré jednoducho môžu'triasť, keď fajčí fajku, keď je v službe.

Aký lepší spôsob, ako si užiť prácu, ako sa ponáhľať do nebezpečenstva a užiť si záverečné ťahanie za sebou? Na tomto tetovaní sa mi páči takmer všetko, vrátane tých skvelých topánok, úsmevu na tvári, sekery držanej vo vzduchu a štvorlístku visiaceho z boku na klobúku..

Tetovanie škriatka

Naozaj som si užíval prezeranie tejto galérie tetovania škriatkov. Aj keď vieme, že áno'Uvidíme zelený outfit a očakávaný klobúk, ktoré nosia malé bytosti, každá z nich vyzerala úplne inak a predstavovala široký rozsah osobností a vlastností, ktoré máme'počuli a videli sme ako oni'sú zobrazené v literatúre, televízii, na internete a vo filmoch.

Zdá sa, že to, čo je na nich také presvedčivé, je ich mnoho stránok, ktoré sú v skutočnosti odhalením chýb, charakteristík a slabostí ľudskej rasy. Niet divu, že sa k nim môže vzťahovať toľko z nás.

About the author