Tetovanie balónom: významy, návrhy, obrázky a nápady

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

Tetovanie balónom: významy, návrhy, obrázky a nápady

Tetovanie balónom: významy, návrhy, obrázky a nápady

CC-BY Wikimedia Commons

Pokiaľ ide o jedinečné a zaujímavé prevedenie, balón sa k nemu rozhodne hodí. Majú symbolický význam pre mužov a ženy, ktorí ich nosia, a predstavujú množstvo rôznych vecí, rovnako ako v našom každodennom živote. V tomto článku budeme diskutovať o balónových tetovaniach, návrhoch a významoch a budete mať tiež možnosť prezrieť si niekoľko rôznych návrhov, ktoré vám pomôžu nájsť inšpiráciu pre ďalšie farbenie..

Napriek tomu, že môžu byť navrhnuté mnohými spôsobmi, najobľúbenejším štýlom je tetovanie teplovzdušným balónom. Nájdete ich vo všetkých rôznych druhoch farieb a veľkostí. Napriek tomu, že teplovzdušné balónové tetovanie (a tetovanie balónom vo všeobecnosti) nie je bežným prúdom, mnohé ich láka tento jedinečný a povznášajúci dizajn..

Jeden pozoruhodný fakt o teplovzdušných balónoch tetovanie je, že mnohé sú urobené veľmi detailne. Keď je teplovzdušný balón vykonaný správne, môže byť úplne ohromujúci. So všetkými rôznymi farbami a vzormi, ktoré je možné použiť, môže v umelcovi niekedy priniesť to najlepšie. Je to typ dizajnu, ktorý môže byť zábavný pre atrament.

Mnohí si ako dizajn vyberajú aj bežné balóny. Prečo by to niekto chcel? V skutočnosti existuje niekoľko rôznych možností. Balóny sú roztomilé a často sú zobrazené ako obľúbené kreslené postavičky alebo zmysluplné symboly. Niekto môže mať tetovanie malého dievčatka s balónikmi, pravdepodobne na znak symbolizovania svojej dcéry alebo netere. Balóny sú v skutočnosti dobrou voľbou ako prízvuk k existujúcemu dizajnu alebo ako doplnok k staršiemu tetovaniu, ktoré je potrebné zlepšiť.

Významy tetovania balónom

Rovnako ako väčšina tetovaní, aj balónové tetovanie môže mať symbolickú hodnotu pre mužov a ženy, ktorí ich nosia. V skutočnosti sú takmer všetky významy dizajnu balónika pozitívne a inšpiratívne. Nezabudnite však, že vaše tetovanie nakoniec bude predstavovať to, čo chcete. Ako už bolo povedané, nižšie sú uvedené niektoré z bežnejších významov spojených s balónikmi.

12 krásnych významov tetovania balónom

1. Sloboda

5. Let

9. Bezhraničnosť

2. Zdvíhanie

6. Oslava

10. Láska

3. Úspech

7. Šťastie

11. túlavosť

4. Inšpirácia

8. Prijatie

12. Mier

Návrhy tetovania balónov

Návrhy balónov je možné vykonávať rôznymi spôsobmi a je možné ich znázorniť pomocou niekoľkých rôznych symbolov a prvkov, najmä kreslených postavičiek. Ako ste si prečítali vyššie, návrhy teplovzdušných balónov sú najobľúbenejšími variáciami balónového tetovania a môžu byť navrhnuté v rôznych tvaroch, veľkostiach a farbách. To je veľká výhoda pre umelca aj pre príjemcu tetovania. Existuje toľko vzorov a vzorov, ktoré je možné farbiť atramentom, že ak získate kus na mieru, vy're garantuje jedinečný dizajn, ktorý nemá nikto na svete. Bez ohľadu na to, či sú malé alebo veľké, návrhy teplovzdušných balónov vždy vyzerajú úchvatne. Vďaka tomu si ho môžete urobiť takmer kdekoľvek na tele a môžete si byť istí, že bude vyzerať úžasne.

Ak si myslíš'd Rovnako ako bežný balónový dizajn, aj s ním je veľa možností. Mnoho odrôd prichádza s tým, čo sprevádza balón vo vašom dizajne, čo môže byť čokoľvek, čo si prajete. Pretože je tento balón často považovaný za roztomilý, možno by ste našli záujem o plyšového medveďa, ktorý drží balóny. Môžete si tiež vybrať obľúbenú karikatúru alebo akúkoľvek postavu podľa vlastného výberu. Niektoré návrhy balónov môžu znázorňovať malé dievča alebo malého chlapca, ktorí držia balóny, často niekoho symbolizujú's dieťaťom.

Ak si želáte, svoje balóniky môžete vždy navrhnúť aj rôznymi spôsobmi. Niekto môže považovať dizajn, ktorý zobrazuje balóny za srdcia alebo dokonca ďateliny. Balóny môžu byť samozrejme navrhnuté aj v mnohých rôznych farbách a tvaroch. Stačí použiť svoju predstavivosť!

Uistite sa, že si nájdete čas na zobrazenie rôznych nápadov na dizajn v tomto článku. Získate tak všeobecnú predstavu o tom, ako vyzerajú, a môžete si vyzdvihnúť tipy a nápady pre vlastný dizajn balóna.

Predtým, ako sa necháte tetovať!

Pred tetovaním balónika alebo iným si zapamätajte niekoľko dôležitých vecí. Uistite sa, že si urobíte čas na výskum a že úplne porozumiete tomu, čo váš zvolený dizajn a štýl predstavuje a predstavuje. Ty nie'Nechcem sa nechať napustiť atramentom a neskôr zistiť, že to predstavuje niečo iné, ako ste si pôvodne mysleli.

Don'ponáhľajte sa napustiť atramentom! Muži a ženy, ktorí sa ponáhľajú nechať sa napustiť atramentom, to neskôr neskôr ľutujú. Ty nie'nechcem urobiť túto chybu. Ak máte druhé myšlienky alebo vy'nie ste si úplne istí, počkajte, kým sa nafarbí. Nezabudnite, že toto umenie plánujete nosiť po celý život.

Návrhy balónov môžu pre niekoho urobiť dokonalé tetovanie, zatiaľ čo iní môžu uvažovať inak. Navyše sú skvelým symbolom reprezentácie dieťaťa. Návrhy teplovzdušných balónov sú zaujímavou voľbou pre každého muža alebo ženu. Ak ty're do body artu, teplovzdušný balón môže byť len pre vás. Ako vždy, ďakujem za návštevu.

Komentáre

b. Malin 12. novembra 2012:

Ahoj Lyric, Ballony sú zábavné, pochopil som, prečo by ľudia chceli akékoľvek z týchto rozmarných tetovaní. Páči sa mi ten na zadnej strane dámy, ktorý vyzerá ako kvetinový vzduchový balón's Fialová & Ružová … Veľmi veselá!

Žiarivé írske oči z Upstate v New Yorku 11. novembra 2012:

Hore vyšie a preč. Krásne vzory priateľ

Dianna Mendez 10. novembra 2012:

Vyzerajú naozaj zábavne. Môj obľúbený je budík visiaci pod balónom.

Thomas Silvia z Massachusetts 10. novembra 2012:

Ahoj môj priateľ, skvelé farebné tetovanie balónov, dobre urobené !

Hlasujte a ešte viac !!!

Ruby Jean Richertová z južného Illinois 9. novembra 2012:

Som si istý, že balónové tetovanie je jasné a zábavné. Nie pre mňa, ale stále si myslím, že sú pekné. Na zdravie Ricky..

Frank Atanacio zo Sheltonu, 9. novembra 2012:

toto bol ďalší rozbočovač, ktorý som videl na ballon tattos .. ale myslím, že si ich len prekonal mimo školy .. ty si muž, pokiaľ ide o detaily .. obrázky a významy .. áno, dokonči môjho priateľa

Aurelio Locsin z Orange County, CA, 9. novembra 2012:

Ja'videl som niekoľko z nich a oni'všetky boli také farebné ako vaše ukážkové obrázky. Mám rád výstrelky malého dievčatka plávajúceho s niekoľkými balónikmi. Hlasovanie za a krásne.

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 9. novembra 2012:

Skvelé a farebné tetovanie.

Randi Benlulu zo spoločnosti Mesa, AZ, 8. novembra 2012:

kj má pravdu! Zostavili ste úplne najkomplexnejší materiál na vašu tému. Nikdy som nevedel, nieto ešte premýšľať o existencii všetkých týchto tetovaní a teraz som závislý! Dobrá práca! Hore+ Ďakujem!

Linda Bilyeu z Orlanda, FL 8. novembra 2012:

Ricky, balónové tetovania sú úžasné! Ak by som niekedy uvažoval o tetovaní, možno by som si dal jedno z nich. Z koho si robím srandu?'Nikdy nebudem mať tetovanie, ale určite oceňujem čas a úsilie, ktoré vynaložíš na svoje umelecké centrá. Dobre!

kjforce z Floridy 8. novembra 2012:

autor písaných textov … Vaše rozbočovače priniesli veľmi zaujímavé čítanie .. Nikdy by ma nenapadlo vziať si knihu na túto tému. Poviem vám nádherne spracovanú knihu konferenčného stolíka s fotografiami a vysvetleniami, pretože informácie, ktoré ste skúmali, by sa predali … pretože v dnešnej dobe je veľa ľudí, ktorí si nechávajú tetovať..a myslím, že by to bolo veľmi jedinečné … vyskúšajte získať tetovacieho umelca vo vašej oblasti, ktorý by vám mohol pomôcť s financovaním, len nápad … vaše fotky/prieskumy sú tak krásne urobené…

About the author