Tetovanie Davida Beckhama

Raye má mnoho telesných režimov, školenia SFSI, bývalé kredity CFR-D a desaťročie pôsobiaci ako BellaOnline'redaktorka body artu pod pásom.

David Beckham's Body Art

Futbalová hviezda David Beckham je známy svojim zmyslom pre módu a tetovaním, ako aj svojimi schopnosťami na ihrisku. Po svojom štarte v Manchestri United vo Veľkej Británii odišiel Beckham hrať za Real Madrid a potom podpísal zmluvu o hraní v USA za Major League Soccer.'tím LA Galaxy. Po "timeshare" dohoda, vďaka ktorej rozdelil svoj čas medzi LA Galaxy a AC Miláno v Taliansku, Beckham je teraz v dôchodku z futbalu. Jedným z jeho nových podnikov je reštaurácia v Londýne.

Bez ohľadu na to, čo táto športová hviezda robí, reč sa mu vždy vráti k tetovaniu. V amerických športoch, s výnimkou výnimiek, veľké odporúčania a vonkajšie dohody väčšinou nechodia k chlapom s najväčšou zbierkou tetovaní, ale k Beckhamovi.'je to skoro ako keby sa stal opak. On'Dokonca mal určité trenice so svojim tetovacím umelcom kvôli tomu, že sa umenie tela stalo súčasťou niektorých reklamných kampaní.

Väčšinu Beckhamových tetovaní urobil manchesterský tetovač Louis Malloy, jeden z najvýznamnejších vo Veľkej Británii. Malloy povedal, že so svojim slávnym klientom nehovorí viac -menej o svojom umení ako s akýmkoľvek iným zákazníkom. Radšej prediskutoval technické detaily návrhu a umožnil klientovi zachovať vlastnú motiváciu dizajnu ako súkromnú. Okrem času, keď Beckham zaplatil letenky tatéra do Madridu v Španielsku na vykonanie okrídleného kríža na krku, Malloy povedal, že účtuje Davidovi to isté, čo on..

Tattoo #33 je kus na pravom prsníku, kúpený s darčekovým certifikátom na tetovanie od manželky Viktórie

Tattoo #33 je kus na pravom prsníku, kúpený s darčekovým certifikátom na tetovanie od manželky Viktórie

David a jeho tetovanie

Kolekcia tetovania Davida Beckhama mu za tie roky vyrástla po rukách a na trupe ...

David Beckham'Zbierka tetovania mu za tie roky vyrástla po rukách a na trupe…

S láskavým dovolením Davida Beckhama na Facebooku

David Beckham's Tetovanie chrbta a hrudníka

Beckham si už roky drží atrament na hornej polovici tela a pridáva sa na chrbte, rebrách a hrudníku. Kolekcia zatiaľ obsahuje:

  • Brooklyn: Meno jeho prvorodeného syna mu prechádza krížom.
  • Romeo: Meno jeho druhého syna leží tesne pod základňou jeho krku.
  • Cruz: Meno jeho tretieho syna je umiestnené tesne pod okrídlenou postavou.
  • Strážny anjel: Takto Beckham opísal postavu s natiahnutými rukami, ktoré mu sedia medzi lopatkami. Toto tetovanie bolo neskôr rozšírené o väčšie krídla.
  • Okrídlený kríž: Beckham bol uprostred majstrovstiev UEFA 2004, keď k nemu priletel britský tetovač Louis Malloy, aby mu urobil tento kúsok na zátylku. Britskí fanúšikovia' reakcie boli trochu zmiešané, niektorí tvrdili, že toto tetovanie a jeho oholená hlava spôsobili, že Beckham vyzeral ako chuligán.
  • Čínske znaky: Tento bol odhalený v marci '08, pričom sa blíži k pätám plného ľavého predlaktia, ktoré urobil na začiatku roku 2008. Zdroje uvádzajú, že tetovanie, ktoré mu behá po ľavej strane trupu na rebrách, je mandarínska čínština a znie: 'Smrť a život určili schôdzky, bohatstvo a vyznamenania závisia od neba. ‘Práca bola vykonaná v Hongkongu, pretože LA Galaxy absolvovala niekoľko predsezónnych vystúpení.
  • Ježiš na ceste na kríž: Odhalený v januári 2010, tento kúsok o Beckovi'pravé spodné rebrá sú inšpirované maľbou "Muž smútku" od Matthew R. Brooksa. Bolo to vidieť, keď si Beckham po futbalovom zápase vyzliekol tričko.
  • Ježiš a cherubíni: Posledný kus atramentu (debutoval začiatkom roka 2011) bol niečo, čo David dostal v LA od výtvarníka Marka Mahoneyho. Ježišov portrét je štylizovaný tak, aby vyzeral ako samotný Beckham (bez atramentu) a ukazuje ho, ako ho z hrobu zdvihli traja cherubíni, ktoré predstavujú troch Beckhamových chlapcov..
  • Harper: Ty nie'Nemyslím si, že David by'Necháš sa tetovať na počesť jeho nového dievčatka, však? Keď sa malá slečna naučí čítať, ona'Budem si môcť prečítať jej meno vytetované na spodnej časti jej otca'hrdlo tesne nad srdcom.

David Beckham

Dávid's Tetovanie na ľavej ruke

Ľavá ruka

David Beckham'Ľavá ruka má veľa vzorov, ktoré sa zameriavajú na jeho manželku a osobný život. Manželka Victoria, známa aj ako bývalá Spice Girl "Nóbl korenie," si pripomenuli s uvedením jej mena v hindskom písme. Je zaujímavé, že niektorí tvrdili, že toto tetovanie má v sebe preklep, označený ako zahrnutie znaku "h."

Pod týmto tetovaním je fráza v latinčine. "Ut Amem Et Foveam" prekladá ako "aby som miloval a miloval." Hebrejská fráza bola pridaná aj nad jeho manželku'meno. Symbol neurčitého významu je aj na vnútornej strane zápästia

V januári '08, Becks dostal úplne nové tetovanie svojej manželky Victorie. To'je reprodukciou pózy podobnej Brigitte Bardotovej, ktorá bola urobená pre Pop Magazine v roku 2004 a pokrýva celú vonkajšiu stranu jeho ľavého predlaktia. Rôzne zdroje uvádzajú, že ide o Davida'jej obľúbený obrázok. Tetovanie má okolo seba niekoľko hviezd a fráz "Navždy pri tebe" a "'Kým nás smrť nerozdelí."

V decembri 2008 bol na vnútornej strane jeho ľavého nadlaktia videný nový cherubín, ktorý vyvažuje proti ďalšiemu cherubínovi na pravom ramene na tom istom mieste. Hebrejské príslovie "Syn môj, nezabudni na moje učenie, ale zachovávaj moje príkazy vo svojom srdci" bolo tiež pridané.

V júli 2009, počas vystúpenia v US Today Show, bol vidieť prsteň s 10 ružami, ako obchádza spodný biceps. Tento kus atramentu údajne označuje Beckhama'desiate výročie svadby.

V marci 2010, po zápase v talianskom Ríme, bol na vrchu jeho ľavej ruky viditeľný nový kus, ktorý mu rástol rukáv takmer až k hornej časti ramena. To'je renesančným obrazom Amora, ktorý nesie svoju manželku Psyché do neba. Uskutočnila sa jedna malá zmena obrazu z 15. storočia: šál jemne prekrýva Psychiku a zakrýva jej inak holé telo..

V októbri 2011 samotná Victoria informovala o Davidovi's najnovším kusom atramentu, tweetuje úplne rozkošný obrázok slova "Láska" vytetované na chrbte svojho manžela's ľavou rukou, zatiaľ čo nová dcéra Harper'Je vidieť, že prsty zvierajú jeden z jeho. Zdá sa, že toto slovo platí pre celú rodinu'pocity všeobecne.

Viac o Beckhamovi's Tetovanie

Dávid's Tetovanie na pravej ruke a na ruke

Pravá ruka a predlaktie

Beckham'Pravá ruka obsahuje množstvo vzorov, ktoré zrejme hovoria o jeho kariére. Existuje rímska číslica VII, as "sedem" bolo jeho číslo Manchester United. On's tiež dostal latinskú frázu "Perfectio In Spiritu" čo sa prekladá ako "duchovná dokonalosť."

Na hornej pravej ruke má veľkého anjela a na vnútornej strane bicepsu sú cherubi, ktorí predstavujú jeho chlapcov..

V apríli 2007 nechal Beckham výtvarníka Malloya premeniť dielo na kompletný tetovací rukáv s pridaním ďalšieho anjela, plameňov a frázy. "Nech nenávidia, pokiaľ sa boja." To'Je zaujímavé, koľko tlačových agentúr uviedlo tetovanie ako vzory v televíznej šou "Útek z väzenia" keď v skutočnosti sú návrhy úplne odlišné. Táto televízna šou tiež nevymyslela myšlienku tetovacích rukávov.

Po mnohých rokoch, David "hotový" jeho pravú ruku. V septembri 2013 si dal vytetovať zadnú stranu pravej ruky s menom "Viktória." Toto tetovanie bolo napísané rovnakým rozkvetom ako "láska" tetovanie, ktoré je na zadnej strane jeho ľavej ruky.

david-beckhams-tetovanie

s láskavým dovolením H.&M

Myslíte si, že David Beckham sa nakoniec nechá úplne tetovať "Tričko?"

David Beckham, ktorý pomaly vyrástol svoju zbierku tetovania z niekoľkých náhodných kúskov na plné rukávy, si pridáva väčšinu svojho nového atramentu na hornú časť hrudníka a trup. On'Stále uchováva snímky čiernobiele, takže kúsky z rokov spolu pekne ladia a on's nechal umelecké dielo urobiť tak, aby malo výplň pozadia a nebolo k dispozícii't len ​​zbierka plávajúcich obrázkov.

Myslíš, že on?'Budeš stále pridávať ďalšie tetovania, kým nebude mať celé telo od pása nahor pevne zakryté? Myslíš, že on?'Vyplníte voľné miesta na tejto zadnej strane? A myslíš si niekedy, že on?'Začnem si dávať tetovať nohy? Alebo to počká, kým'odišiel z futbalu?

Podeľte sa o svoje myšlienky v nižšie uvedenej kapsule na komentáre!

Máte Beckhama? – komentáre a spätná väzba

Raye (autor) zo Seattlu, WA, 20. júna 2014:

Ďakujem, Torrilyn!

torrilynn 20. júna 2014:

Davida Beckhama úplne milujem! Väčšinou kvôli jeho vzhľadu, jeho prízvuku a tetovaniu. ďakujem za hub. veľmi informatívne. hlasoval.

Robin Milton 27. septembra 2013:

i'm Dojem

Raye (autor) zo Seattlu, WA, 6. apríla 2013:

Čierna fineline je veľmi obľúbený štýl. Louis Malloy, Beckham's artist, je jedným z najlepších tetovacích umelcov v Anglicku.

Michelle 06.04.2013:

OMG ja'Nikdy som nevidel také svinské tetovanie, vyzerá to ako väzenské tetovanie. Mysleli by ste si, že niekto slávny by mal väčšiu triedu a získal by slušného tetovača. Žiadne umenie … úplná šmejd.

aquaapple 09.02.2012:

Omlouvám sa, David Beckham, tvoje umenie je bláznivé a milé, všetky sa mi páčia, pretože všetky majú priemer, dúfajme, že dáš svoje meno dievčatko hneď vedľa svojho srdca.

SANKET 20. decembra 2011:

Beckham's Vist tattoo je awsm

n naozaj vyzerá sexy & Myslím si, že je bohom futbalu

LOUISE 26. augusta 2011:

david je soooooooo SEXY

Obscure_Treasures z USA 27. júla 2011:

Úžasné centrum …….. Naozaj skvelé. Som veľkým fanúšikom šunky David Beck a obzvlášť jeho tetovaní. Kiež by som takú mal. Hlasoval pre

Denise Clark 22. júna 2011:

David je môj hrdina, jeho tetovanie'sú úžasné, môj syn niektoré skopíroval a vyzerajú úžasne.

Sammy 09.05.2011:

Vyzerá to dobre, kámo, dúfam, že dopadnem dobre..

safiq ali patel zo Spojených štátov amerických 17. februára 2011:

Relache …. Kým som si neprečítal toto centrum, naozaj som netušil, koľko myšlienok David vložil do svojich tetovaní. Váš rozbočovač nesie niekoľko fantastických podrobností, ktoré mi a ďalším čitateľom hovoria, že jeho osobný život je vyjadrený tetovaním na ľavej ruke a kariéra na pravej ruke. Áno, David Beckham's tetovanie bolo v centre pozornosti médií, ale nikdy nie celkom s rovnakými detailmi, aké ste uviedli vo svojom centre. Vynikajúce. Rád som čítal toto centrum a zistil som veci, ktoré som o Davidovi Beckhamovi a jeho tátošoch naozaj nevedel.

Jeremysharon 7. novembra 2010:

David Beckham a jeho tetovanie robí z každého futbalistu blázna!

awsmmmmmm tetovanie na svojom tele.

Milujem ten, ktorý má na chrbte ten uhol.

Skvelý futbalista, jeho gól v strede poľa bol awsmm.

jeho vášeň pre futbal a modeling je vynikajúca.

Skvelý článok a skvelé centrum, ktoré vysvetľuje tetovanie Davida Beckhamsa.

Otrepal Manchester United, Real Madrid a ďalších, ale sú to vynikajúce futbalové doplnky a je pilierom anglického futbalového tímu..

Choď david choď.

Ďakujem za tento Hub

odvážny 26. augusta 2010:

supehhhh fešák….

riminiurlauber 16. júna 2010:

angeli, verejný obraz Davida Beckhama je veľmi rušivý, ver mi!

Robino 15. mája 2010:

OMG Beckham je úžasný a hottttt!!!!!!

emily 26. februára 2010:

david beckham je HOTTT

dinkan53 z Indie 17. januára 2010:

s alebo bez tetovaní je Beckham stále horúci

dimas 3. novembra 2009:

wao….

moe z 30. septembra 2009:

je taký chytrý so svojimi tetovaniami. mám veľmi rád

Peter 17. septembra 2009:

Páči sa mi len jeho rukáv. Myslím, že jeho rukáv je veľmi múdry a pozerám sa na to, ako získať niečo podobné

Amra 13. septembra 2009:

O MÔJ BOŽE!!!!!!!!!!!!!!! on's soo soo soos soo sooo hoooooottttttt !!!!!!!!!!!!! PRACOVAŤ

Akankshi 3. septembra 2009:

Rád ho takto vidím…..

[tele] patty 29. júna 2009:

Páčia sa mi jeho tetovania … Sooooo dope…!!!

Melissa W. 2. júna 2009:

Beckam's tetovanie je fakt super.

roxy 30. mája 2009:

Milujem lásku, milujem lásku, MILUJEM jeho tetovanie, najmä pažu plnú tetovania … to'je tak sexy …… milujem Davida Beckhama s jeho tetovaním ešte viac

Sučka. 16. marca 2009:

Tichému vrahovi; Poznám nespočetné množstvo ľudí s celotelovým tetovaním, v ktorých je napustená veľká časť ich histórie. To nie't "pach neistoty", môžu to byť spomienky a dôležité časti jeho života.

Nemám rád futbal atď'Nevyjadrujem sa k tomu, akým skvelým alebo rovnako zlým futbalistom by mohol byť. Myslím si, že ľudia s tetovaním, ktorí rozprávajú príbeh, sú zaujímavé postavy a myslím si, že je dobré mať neustále so sebou spomienky. Myslím, že mu vyhovuje tetovanie.

vírivý 7. marca 2009:

beckham je najlepší

shopbright z Londýna 1. marca 2009:

Myslím, že jeho tetovanie vyzerá naozaj super

febriano 18. februára 2009:

BACKHAM COOL……..

MILICA 20. januára 2009:

to je skvelé … ZNÍŽIM DAWIDA BECKHAMA … Je …. najlepší!!!

livelovecoffee z Gruzínska 24. decembra 2008:

hah veľmi pekné – ja osobne nie'Nemám žiadne tetovania, ale znova mám lepšie veci na práci, ktoré sa týkajú niekoho iného, ​​kto pre nich považuje za to pravé (nemožno to brať negatívne). Po prečítaní tohto centra sa zdá, že má nad svojim tetovaním veľa myšlienok's – tieto výroky nie sú niečo, čo nájdete každý deň. Vynikajúci rozbočovač! Myslím, že sa stávam jedným z vašich mnohých nasledovníkov – pokračujte'em'prichádza

ajcor z NSW. Austrália 10. septembra 2008:

Len náhodná myšlienka-toľko sebaobetovania a posúvania osobných hraníc ide na vrchol každého športu, a tak sa pýtam, či je dostať všetky tie tetovania nejaký spôsob, ako si dať bez kalórií. Obdivujem jeho húževnatosť a odhodlanie.

angeli b. 7. augusta 2008:

david beckham je skutočne ten typ muža, akého by ste mohli chcieť, perfektný manžel a zodpovedný otec, dúfam, že by som našiel niekoho ako on.

Jeniferr zo Spojených štátov amerických, 4. augusta 2008:

Súhlasím super-hot! Ďakujem za toto centrum, môžem'neodvrátiť zrak.

Cailin Gallagher z Nového Anglicka 18. júla 2008:

Beckam je taká horúca, že môžem'vydržať to Chráňte sa pred ohňom. Veľmi cool rozbočovač.

Raye (autor) zo Seattlu, WA, 29. júna 2008:

Cheryl, prečo ti to vadí, keď on'je tetovaný alebo nie? Koniec koncov, to'je jeho telo, nie je'zasahovať do jeho práce a jeho manželke sa to páči…

Cheryl 29. júna 2008:

Je to úžasný futbalista, ale všetky tieto tetovania sú nechutné. Kým on's 50 každá jeho časť bude v nich pokrytá.

Konštantný chodec zo Springfieldu v Oregone 3. júna 2008:

Toľko chlapcov a dievčat to robí. Pracujte tak tvrdo, aby ste získali túto skvelú postavu, a potom to zakryte mnohými náhodnými tetovaniami. Tetovanie by malo jedno zlepšovať, nie uberať's telom. Zdá sa, že Beckham ich len dokončuje, pretože môže – on'deje sa to, čo je závislé od atramentu.

nixxi 22. marca 2008:

je horúci. victoria má naozaj šťastie. Ale nepáčia sa mi jeho úplne vytetované ruky

jeden alebo dva by stačili!

milujem ťa xx Lol

Mndeni 19. februára 2008:

Veľký chlapec, veľký otec a veľký futbalista..

Čo sa týka tetovania, to je na tom, aby sa 2 rozhodol, čo sa mu páči, nie my

Raye (autor) zo Seattlu, WA, 11. februára 2008:

Jeho tetovanie hasn'To nepriaznivo ovplyvnilo jeho kariéru a v skutočnosti aj časť reklamy'Najali sa na to, aby sa sústredil na svoje tetovanie. Navyše, jeho manželka nie'nezdá sa, že by mi to vadilo Koho to teda zaujíma, ak on'je alebo nie je tetovaný?

mmdz ! 11. februára 2008:

on'je môj najlepší futbalista všetkých čias! ale myslím, že by mal prestať robiť tetovanie na svojom tele! jeho telo je pokryté tetovaním takmer !! a zakrytie jeho tela ďalším tetovaním by nechcelo'myslím, že to nebude dobré … on'je úžasný a má sexy telo, ale nemal by'nerobte nič, čo by ovplyvnilo jeho vzhľad! však to'názor na záver !

Raye (autor) zo Seattlu, WA, 7. februára 2008:

Nancy, ľavá ruka nie je stále tetovaná, ale on'práve dokončilo celé ľavé predlaktie portrétom Victorie.

Nancy 29. januára 2008:

Má tetovanie na hornej ľavej ruke?

Hector Herrera z Dominikánskej republiky 27. januára 2008:

Rose Tatoo, Anna Magnani a Burt Lancaster. Horúci film.

Fun Hub

Hector

imarketing4s 18. januára 2008:

wow, to je veľa. sexi. XD

lamia 23. decembra 2007:

Môžem len povedať, že David je úžasný!!!

Radosť666 8. novembra 2007:

Beckham je jedinečný, má všetko.

GreatTattoosNow zo San Jose 24. októbra 2007:

Nice hub milujú tetovanie samozrejme!

euchrefreak55 od Sault Ste. Marie, 03. októbra 2007:

Rozhodne môže hrať futbal, ale tetovaním vám pokryje celé telo'desí ma to Ako budete vyzerať, keď budete starší ?? Môže'Nech je toľko vecí, ktoré sú také špeciálne, že by ste ich chceli mať na tele navždy!

zákon 13. augusta 2007:

uhly nás … vitajte v USA

Zlato 6. augusta 2007:

koho to zaujíma … david je solídny! horúce horúce horúce … Jeho tetovanie'sú sexy ako jeho tvár

aleish z Las Vegas, 27. júla 2007:

Je taký hanblivý! Ďakujeme, že ste vytvorili toto centrum!

Katie 23. júla 2007:

David Beckham je najlepší futbalista všetkých čias a Los Angeles má šťastie, 2 ho majú

gretch 23. júla 2007:

Ahoj! všetkým … BD je najlepší futbalista všetkých čias, hehehehe, pekné tetovanie, predovšetkým telo, veľa šťastia vo vašej kariére

následne 18. júla 2007:

Som športová hviezda, potrebujem získať 100's neskutočných tetovaní na mojom tele. 🙂

tezzer 18. júla 2007:

omg becks je tak fit !!! má najlepšie body a niekoľko úžasných tetovaní, je nádherný. luvzya x xx x

doogoo 17. júla 2007:

je najlepší futbal na svete. Rád sledujem jeho zápas. ozubené šťastie!!!!!!!!!!!!!

popolavý 5. júla 2007:

je úžasný model & veľký príjemca voľného kopu

spovedajúca sa 7 dievča 18. júna 2007:

wow fantastické centrum !! Myslím, že pokrývaš každé tetovanie, ktoré môže mať!!

že posledná prestávka vo väzení ako tetovanie sa mi veľmi nepáči … ale aj tak je stále horúci!

taylorblue z Kanady 17. júna 2007:

má úžasné tetovania

j.f. 13. júna 2007:

tento chlapík si v podstate môže robiť, čo chce!

Angela 11. júna 2007:

Beckham je najlepší zo všetkých a nechápem, prečo ľudia hovoria, že vyzerá ako kriminálnik, pýtajte sa akýchkoľvek žien alebo homosexuálov na jeho body art, ktorý je rovnako sexy ako on 🙂

Je to úžasný futbalista a nemôžem sa dočkať, kým príde do USA a ja ho uvidím 🙂

luv ya becks mír s tebou po celú dobu = D <3

SuthenMomma 20. mája 2007:

Je to skvelý futbalista!!!

About the author