Tetovanie kolibríka: významy, návrhy, história a fotografie

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

Tetovanie kolibríka: história, význam a & Dizajn

Tetovanie kolibríka: história, význam, & Dizajn

Hummingbird tetovanie je považované za hlavné tetovanie pre ženy, aj keď ich majú aj niektorí muži. Môžu byť navrhnuté rôznymi spôsobmi a vyobrazené pomocou rôznych symbolov a prvkov v rôznych farbách a veľkostiach. Z tohto dôvodu môžu byť tetovaní takmer kdekoľvek na tele.

V tomto článku budeme diskutovať o ich významoch a rôznych prevedeniach. Budete mať možnosť prezrieť si mnoho fotografií. Dúfame, že nájdete nápady a inšpiráciu pre svoje ďalšie tetovanie.

kolibrík-tetovanie-história-a-významy-kolibrík-symbolika

Jen Schuetz (používa sa s povolením)

Záblesk neškodných bleskov, Hmla dúhových farbív, Rozžiarené slnečné lúče sa rozjasňujú Od kvetu k kvetu letí.

– John Banister Tabb

kolibrík-tetovanie-história-a-významy-kolibrík-symbolika

Will Keightley prostredníctvom Flickr Commons

Návrhy a významy

Vtáčie tetovanie je stále obľúbenejšie a kolibrík je jedným z najobľúbenejších zo všetkých.

Kolibríky žijú v Amerike – na severe ako na Aljaške a na juhu v Čile – a boli vykreslené v indiánskych legendách, literatúre, folklóre a mytológii, kde sa často používajú ako symbol lásky. Sú tiež silne spojení s Aztékmi, ktorých kráľovskí a náboženskí vodcovia nosili na krku v malých taškách perie a mŕtve kolibríky. Aztékovia verili, že mŕtvi bojovníci boli reinkarnovaní ako kolibríky. Trinidad a Tobago sú známe ako "krajina kolibríkov."

Kolibrík je jedinečný a elegantný vták. Dokáže lietať všetkými smermi, dokonca aj dozadu a hore nohami, až 25 míľ za hodinu, a potom sa zastaví na haliere. Kvôli neustálemu spaľovaniu energie jedáva až päťdesiatkrát denne, len aby zostal nažive. Kolibrík je často napustený kvetmi, pretože bez kvetov by nemohol prežiť a kvety by nemohli prežiť ani bez kolibríka.

Ako tetovanie je dizajn kolibríka hlavou. Krásne tetovanie, ako je toto, určite upúta pozornosť, rovnako ako kolibrík v reálnom živote.

Pretože je kolibrík taký malý, musí tvrdo pracovať, aby prežil. Tetovanie kolibríka môže predstavovať túto obtiažnosť a mohlo by mať význam pre osobu, ktorá si v živote veľa prežila. Mnoho ľudí sa s tým dokáže vyrovnať a kolibrík sa stal symbolom sily potrebnej na to, aby sa povzniesol nad problémy a ťažkosti. Áno, predstavuje to ťažké časy, ale znamená to ich prekonanie. Môže predstavovať niekoho, kto žije život naplno a miluje život a každý nádych. Často nám hovoria, aby sme si užili každú chvíľu, ale žijeme tak? To vám môže pripomenúť tetovanie kolibríka.

Autoportrét s náhrdelníkom z tŕňa a kolibríka, (1940) od Fridy Kahlo

Autoportrét s náhrdelníkom z tŕňa a kolibríka, (1940) od Fridy Kahlo

kolibrík-tetovanie-história-a-významy-kolibrík-symbolika

Ish Frost cez Flickr Commons

Kolibrík za letu je vodná iskra, žeravá kvapka amerického ohňa.

– Pablo Neruda

Obrázky kolibríka

Významy

Aj keď tetovanie kolibríka často predstavuje prekonanie ťažkých časov, má aj mnoho ďalších významov, vrátane lásky, radosti, nádeje, života a šarmu a pre mnoho rôznych kultúr a ľudí je kolibrík symbolom mieru..

Jednou z hlavných charakteristík kolibríka je, ako sú neustále na cestách, tak rýchlo, až hučia. Toto tetovanie môže predstavovať energiu a elán, tvrdú prácu a neutíchajúce úsilie. Môžete byť človekom, ktorý sa snaží robiť dobrú prácu a veci robiť. Každý z týchto významov môže byť dobre reprezentovaný tetovaním kolibríka.

Na niekoľko sekúnd sa môže objaviť krásny kolibrík, vďaka čomu sa cítime šťastní; ale ak im necháme jedlo a budú sa cítiť bezpečne a bez ohrozenia, môžu sa stať pravidelnými návštevníkmi. Vďaka tomuto združeniu môžu byť kolibríky navrhnuté s holubicami alebo inými symbolmi mieru. Kolibrík tiež predstavuje starostlivosť, príťažlivosť a šťastie a ľudia vo vzťahoch si často nechávajú tetovať dvojité kolibríky – zodpovedajúce tetovanie alebo dva kolibríky, ktoré predstavujú ich vzťah. Niektorí dostanú na tetovaní meno, svojho partnera's alebo milovaná osoba's.

Toto tetovanie môže tiež predstavovať slobodu. Napriek tomu, že kolibrík je často spájaný s príťažlivosťou a náklonnosťou, je to osamelý cestovateľ. Kolibríky sú nezávislé vtáky, ktoré väčšinu času trávia samy. Tetovanie kolibríka môže symbolizovať nezávislú slobodu.

Držte sa snov, pretože ak sny hynú, život je vták so zlomenými krídlami, ktorý nemôže lietať.

– Langston Hughes

Dizajn a štýly

Kolibrík môže byť kreatívnym dizajnom, s ktorým je možné pracovať, s mnohými farebnými možnosťami a obvykle sprevádzaný kvetmi, mrakmi, dúhami, motýľmi, vážkami a rastlinami.

Pokiaľ ide o umiestnenie tela takýchto tetovaní, to skutočne závisí od veľkosti. Samotný kolibrík je možné zmeniť niekoľkými rôznymi spôsobmi: krátkym alebo dlhým chvostovým perím, roztiahnutými krídlami alebo zasunutým do dlhého alebo krátkeho zobáka. Potom môže byť samozrejme napustený rôznymi farbami. Niektoré farby môžu byť veľmi živé, zatiaľ čo iné môžu byť realistickejšie s prírodnými farbami.

Malé tetovanie kolibríka sa zmestí na všetky druhy rôznych miest na tele: krk, žalúdok, členok, hornú časť hrudníka alebo za ucho. Pri väčších prevedeniach dobre funguje chrbát, ramená, spodná časť chrbta, boky a horná časť chrbta.

Predtým, ako si vyberiete dizajn kolibríka, prezrite si mnoho fotografií a zamyslite sa nad tým, čo všetko môžete urobiť pre prispôsobenie svojho tetovania. Buďte kreatívni a bavte sa.

Žiadny vták sa nevznáša príliš vysoko, ak sa vznáša s vlastnými krídlami.

– William Blake

Before You Tattoo

Bez ohľadu na to, či je tetovanie kolibríka pre vás alebo nie, uistite sa, že preskúmate všetky možné návrhy, štýly a významy. Chcete sa uistiť, že viete, čo predstavuje. Neponáhľajte sa s tetovaním. Neponáhľajte sa a vyberte si dizajn, s ktorým ste si istí. Ľudia, ktorí sa ponáhľajú dať si tetovať, väčšinou skončia s niečím, čo si nedovolia'ako neskôr. Ak si nájdete čas a prezriete si všetky rôzne štýly a prevedenia, budete s výberom oveľa spokojnejší. Nezabudnite sa pozrieť na ďalšie štýly a návrhy v nižšie uvedených odkazoch. Dakujem za navstevu.

kolibrík-tetovanie-história-a-významy-kolibrík-symbolika

Alexander Lawrence (používa sa s povolením)

"Keď zistíte, že nemôžete ísť ani dozadu, ani dopredu, keď zistíte, že už nemôžete stáť, sedieť ani ležať, keď vaše deti zomreli na podvýživu a vaši starí rodičia boli poslaní do chudobinca alebo do plynovej komory, keď si uvedomíte, že nemôžete písať ani písať, keď ste presvedčení, že sú zablokované všetky východy, buď uveríte v zázraky, alebo stojíte na mieste ako kolibrík."

—Henry Miller

© 2012 Richard Ricky Hale

Komentáre

Právomoci 29. novembra 2019:

Strávil som značné množstvo času na miestach, kde nie't tetovania si nekúpiš. A môžem bez pochýb povedať, že kolibríka možno považovať za jedno z najnebezpečnejších tetovaní, aké si človek môže dať. V aztéckej mytológii je kolibrík predstaviteľom boha vojny. Ja nie'Neviem presne, čo je potrebné, ale žil som s najneľútostnejšími vrahmi viac ako desať rokov v Kalifornii'vo väzniciach s maximálnym stupňom stráženia a ja som ešte nevidel ani jedného športového Southsidera … teda pokiaľ nie vy're a contract killer for the eme Bol by som opatrný pred uvedením tohto.

Candice Ramos 27. septembra 2019:

Mám tetovanie kolibríka, ktoré predstavuje moju starú mamu, pretože by sme ich spolu sledovali z okna, keď umierala. Tiež som dostal asi 4 kvety pre moje deti a pol púčika, čo znamená dieťa, ktoré som stratil. Viem, že moja stará mama stále prichádza v kolibríkovej forme. Moje tetovanie teda znamená materstvo a to, že dohliada na moje deti

anonymný 30. marca 2019:

Pochádzam zo starej školy. Návšteva kolibríka vždy znamenala, že milovaný, ktorý prešiel ďalej, sa vráti na návštevu.

D'Wayne 24. marca 2019:

Ďakujem za článok a obrázky. Ja'm v procese výberu štýlu a umiestnenia tetovania kolibríka na spomienku na moju nedávno opustenú matku. Pomôže mi to pri rozhodovaní a výskume.

alfi 24. mája 2018:

Len mám svoje hučanie vtáka a milujem ho..nevediac o zmysle..myslel som na svoje dve deti v momente, keď som si vybral dizajn..ale keď som si prečítal význam, tak ma to ohromuje, pretože to vyhovuje môjmu osobnosť a vnímanie života..nezávislý a žiť život tak, ako keby v pozitívnom zmysle neexistoval zajtrajšok..Život je taký farebný 🙂

Niamh 20. apríla 2018:

Fascinujúci článok. Aktuálne plánujem tetovanie kolibríka na pamiatku svojho otca. Náhodou sme jedného videli, keď sme boli na dovolenke v Orlande, bolo to pre nás báječné'nemám ich v Írsku. Pokúšať sa rozhodnúť, kde na svojom tele to urobiť, aj keď sa to ukazuje ako náročné, pretože niektoré už mám.

Charez 10. februára 2017:

Ahoj! Veľmi zaujímavý článok .. áno, my'naše prvé tetovanie kolibríka kolibríka sme urobili s mojou najlepšou priateľkou Jean. A nikdy som si neuvedomil, že kolibrík je tak obľúbené tetovanie..

cukrík 30. apríla 2015:

Kolibríky sú moje najobľúbenejšie. Pripomeňte mi mojich teraz už zosnulých adoptovaných starých rodičov … Vždy ich pozdravte vždy, keď príde kolibrík

Je ich málo v Albuquerque, NM, takže keď ich uvidím, usmej sa … môj ďalší pohľad bude 3 D kolibrík jasný n farebný.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 12. februára 2014:

Little Bird, aký skvelý komentár! Milujem tento hlboký význam vo vašom tetovaní. Symbolika je pre mňa taká bohatá a zmysluplná. Ak si nájdete čas, príďte a pošlite obrázok. Ja'rád by som videl tvoj zadný diel !! Ďakujeme, že ste si našli čas na zdieľanie!

Vtáčik 3. februára 2014:

Ďakujem za obrázky a históriu symboliky. Mám kompletný zadný diel, vyrobený v rôznych fázach samostatnými umelcami. Na ľavom ramene a v strede chrbta je páv. Po mojej ľavej strane až po dolnú časť chrbta sú kvety; ruže, orchidey, čerešňové kvety. To všetko sa robilo pred rokmi v čiernom prevedení s vrtnou súpravou v štýle jedného ihlového kĺbu. Pravá strana do strednej časti chrbta je úžasný drak, väčšinou čierny a sivý; len s náznakom červenej. Narodil som sa v roku draka a vždy som miloval kvety a pávy (muža) kvôli ich exotickej kráse a jedinečnosti. Som typ štyri na Eanneagrame. Archtypy sú romantické, individualistické, mystické. Osobnosť typu štyri'miluje byť jedinečný a vnímaný ako jedinečný. Milujú krásne objekty a okolie. Sú veľmi intuitívni a citliví. Je zaujímavé, že moje numerologické životné číslo je 5. Hlavná charakteristika 5's je mať pocit slobody. Hummingbird je môj duchovný totem/okrídlený' a všetka symbolika vo mne rezonuje. Typ 4'Tiež je známe, že dokáže prijať ťažkosti a transformovať ich, alebo ich použiť ako nástroj transformácie. Posledné štyri roky som trpel systémovým autoimunitným ochorením, ktoré ma fyzicky zjazvilo a dokonca aj na duši. Teraz mám 61 rokov a cítil som sa hotový s tetovaním alebo s ním úplne hotový's mám. (dolný chrbát je obklopený lotosom s písaním "Milovaný ma miluje večnou láskou" Ale tieto štyri roky v "púšť" volá ma dať si kolibríka na kožu, aby symbolizoval vytrvalú silu v tomto najťažšom živote's skúškami. Prichádza nový úsvit.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 12. októbra 2013:

Acaetnna, ďakujem, že ste si našli čas na vyjadrenie. To'to je to, čo učím. Viem, že niektorí sa nikdy nezaoberajú atramentom ani o tom neuvažujú, ale umenie a význam ich robia výnimočnými. Hummingbird tetovanie je vždy farebné a veľmi krásne.

acaetnna z Guildfordu 7. októbra 2013:

Sú úžasné, tak si cením tu umenie. Nikdy by som nemal tetovanie, ale oceňujem ich krásu, rovnako ako tieto konkrétne návrhy.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 3. októbra 2013:

Dave, ďakujem za zdieľanie a skvelú otázku. Osobne na mužovi, ktorý nosí kolibríka, nevidím nič zlé. Symbolická hodnota tejto myšlienky je týmto spôsobom oveľa zmysluplnejšia. Ja'Videl som desiatky kolibríkov, ktoré nosili muži, všetko v rámci témy alebo s inými symbolmi. Od tých, ktorých poznám, nevidím muža, ktorý by toto tetovanie súdil, prinajmenšom nikto z tých, ktorí poznajú symboliku tetovania. Symboly zobrazovali hmotu a vašu farebnú tému. Nevidím na tom nič zlé. Ľudia vždy súdia, ale v takom zmysle im povedzte, čo to predstavuje, a ja'som si celkom istý, že oni'Porozmýšľam dvakrát, kým znova niečo povedia, Dave.

Dave h. 3. októbra 2013:

Mám návrh dizajnu tetovania na kolibríky/ruže ako symbol svojej lásky a zápasím so svojim snúbencom. Moja otázka je? Ako by sa také niečo dalo brať, keď to má muž?

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 5. septembra 2013:

Ďakujem za komentár Peggy! Tiež ma zaujíma, že každé tetovanie má alebo má špeciálne významy. Chápem, tetovanie nie je pre každého. Áno, tetovanie je veľmi populárne, a to kvôli podpore námorníctva, armády a armády. Ešte raz ďakujem!

Peggy Woods z Houstonu v Texase 5. septembra 2013:

Zaujímavé poznanie významu tetovania na kolibríky. Osobne by som si tetovanie nikdy nenechal urobiť, ale zdá sa, že je dnes populárnejší než kedykoľvek predtým. Keď som bol mladý, ľudia v námorníctve vyzerali predisponovaní k tetovaniu. Môj brat bol jedným z nich!

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 4. septembra 2013:

Lisa, LOL. Ako by som nemohol nemilovať vašu krásnu poéziu 🙂 Ďakujem za hlas a zdieľajte Lisa, prajem vám príjemný deň 🙂

Lisa J Warner alias Lisa Luv z Conneticutu, USA 4. septembra 2013:

WOW!!! ÚŽASNÉ!!! Som tak rád, že ste sa zastavili a navštívili moje spisy … Aké úžasné centrum! Hlasujem a zdieľam!

PS. Napísal som báseň o FANCY HUMMINGBIRD o žene, ktorá mi pripomenula ozdobného hukotajúceho vtáka … 🙂 Nech máte krásny deň!!!

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 2. septembra 2013:

Kim, ďakujem, že si si našiel čas na návštevu, komentovanie, hlasovanie a zdieľanie. Oceňujem tento zvláštny komentár. Baví ma učiť ostatných, že tetovanie je oveľa viac než len značenie'je krásne umenie, zmysluplné umenie. Väčšina tetovaní predstavuje niekoho alebo niečo zvláštne pre túto osobu. Kim, ak ti to urobí radosť, hovorím, choď do toho. Chcete mať tetovanie tak dlho, vy'Pravdepodobne sa budete cítiť oveľa lepšie, ak to dokážete. Ešte raz veľká vďaka.

ocfireflies zo Severnej Karolíny 1. septembra 2013:

Vážený textár,

Najprv sa mi páči názov tvojho centra. Za druhé, vaše rozbočovače sú jednoducho veľkolepé. Mojím plánom bolo vždy nechať si vytetovať zosvetľujúceho chrobáka, keď som mal 40 rokov, ale keď nadišiel čas, vybral som sa. Tiež si nie som istý, či je tu v okolí niekto, kto by skutočne mohol urobiť tetovanie tak, aby vyzeralo ako odľahčujúca chyba, a nie len niektoré 'chrobák. Po prečítaní tohto centra a niektorých vašich ďalších mám pocit, že možno opäť naberiem odvahu. Hlasovali ste! Úžasné! Zdieľané! Neviem, či niektoré z vašich uzlov dostalo HOTD, ale určite by malo.

Najlepšie pre teba,

ocfireflies aka Kim

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 24. augusta 2013:

Sgbrown, ďakujem, že si sa prihlásil. Rozumiem, tetovanie nie je pre každého, ale oceňujem, že si ochotný sa o nich dozvedieť. Vďačný ako vždy, vidíme sa okolo seba a ešte raz ďakujeme.

Sheila Brownová z južnej Oklahomy 24. augusta 2013:

Sám nie som tetovač, ale bavilo ma poznávať významy kolibríkových tetovaní. Existuje niekoľko skutočne krásnych vzorov. Hlasovanie je zaujímavé a zaujímavé! 🙂

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 19. augusta 2013:

Faith, ďakujem, že si si našiel čas a pridal si komentár. Návrhy tetovania Hummingbird sú veľmi krásne, ohromujúce a farebné. Hummingbird tetovanie predstavuje skvelé tetovanie pre všetky ženy. Významy za tetovanie kolibríka sú veľmi symbolické a predstavujú mnoho pozitívnych atribútov. Ďakujem za skvelý komentár, Faith, dúfam, že sa ti bude páčiť a ešte raz ďakujem!

Faith Reaper z južných USA 19. augusta 2013:

Aké krásne vzory, také krásne a farebné … dizajn kolibríka. Toto mi chýbalo, takže som rád, že ste to tu zvýraznili.

Každý jeden z nich je taký jedinečný a veľmi krásny. Páni, tí na nohách a hore za uchom museli bolieť, pretože poznám ich vrch'nohy sú veľmi citlivé. Oba sú to však krásne vzory.

Kolibríky sú pre mňa jedným z najfascinujúcejších z jeho malých tvorov, ktoré sa vznášajú, sú krásou a rýchlosťou.!

Naozaj milujem, že predstavujú niekoho, kto si v živote veľa prešiel, ale vytrvalo pokračuje. Úžasné

Hlasovali prehlasovali a zdieľali!

Boh ti žehnaj. Vo svojej láske vždy, Faith Reaper

Kellee Bowman 19. februára 2013:

strašne krásne

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 20. septembra 2012:

Dani, ďakujem, že si si našiel čas. Tento štýl je skvelou voľbou, pretože dáva tetovaniu vzhľad pohybu. Sú vždy obľúbenou voľbou. Navyše získate skvelú kombináciu farieb a umenia.

Dani 19. septembra 2012:

MILUJTE kolibríky. Dostávam nápady pre svoje tetovanie. Najviac sa mi páči ten, ktorý vyzerá, ako by lietal alebo mával krídlami, ale všetky sú nádherné.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 4. septembra 2012:

CC, ďakujem za návštevu. Mal som šťastie na niekoľko svojich článkov. Oceniť kompliment vždy CC. Ak ho chcete, môžete ho použiť. Ďakujem a dávajte si pozor.

Cynthia Calhoun zo spoločnosti Western NC, 22. augusta 2012:

Musím ťa pochváliť! Ja"robím výskum faktov a symboliky kolibríkov pre nadchádzajúce centrum a vaše centrum sa dostalo vo výsledkoch vyhľadávania Google vysoko! Ja'Určite na to budem musieť odkazovať! Tieto obrázky sú krásne a milujem vaše vysvetlenia. Pekný!

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 6. júla 2012:

Moonlake, ďakujem za návštevu. LOL. Milujem tieto Zdalo sa, že preskočí generáciu. Dnes sú populárnejšie ako kedykoľvek predtým na celom svete. Máte právo, obzvlášť armáda.

moonlake z Ameriky 29. júna 2012:

Tetovania sú krásne. Ja nie'nemám tetovanie, ale pár mojich detí a vnukov ich má. Môj otec'generácia mala tetovanie, najmä ak bola v armáde. Teraz sú určite obľúbené. Užite si svoje centrum.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 8. júna 2012:

Maran, ďakujem veľmi pekne za komentár! Naozaj nemáš zač. Som rád, že vám to pomohlo. Rád by som to videl, keď to budete mať hotové. Všetko najlepšie.

maran 08.06.2012:

Majte obľúbenú, ktorá bude zdobiť moju nohu 🙂 veľká vďaka za nádhernú inšpiráciu a informácie o týchto špeciálnych živých a farebných malých vtáčích objatiach zo Švédska

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 23. januára 2012:

Billips, ďakujem za návštevu a za komentár. Som rád, že vás to zaujalo. Dúfam, že máte skvelý deň. Opatruj sa.

billips zo stredného Texasu 22. januára 2012:

Veľmi zaujímavé centrum – význam tetovania je rovnako zaujímavý ako dôvody, prečo ho ľudia získavajú – obrázky sú nádherné – B.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 20. januára 2012:

AE, ďakujem, že som sa zastavil a za komentár. Teší ma, že sa ti to páčilo. Sú to chladné malé vtáky.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 20. januára 2012:

Bobbi, ďakujem, že si prišiel a že si si našiel čas a komentár. Hovorím, choď do toho. Mnohé z nich sú symbolické. Môžete nájsť ten, ktorý vám bude perfektne sedieť.

Ruby Jean Richertová z južného Illinois 19. januára 2012:

Hummingbird tetovanie je krásne. Hummingbird je môj obľúbený vták..krmím ich celú sezónu..nenávidím ich odchádzať..Ďakujem..Ďalšie zaujímavé centrum…

Lovec Barbara Purvisová z Floridy 19. januára 2012:

Ahoj textár,

Milujem kolibríky a pred niekoľkými rokmi som chcel jedno malé tetovanie, a nie't dostať jeden-pretože moja rodina sa na to obrátila. Jeden však možno ešte dostanem-HA!

Bobbi

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 19. januára 2012:

Franks, vážim si návštevu, kamarát. Chcem, aby si jeden dostal, naozaj to robím. Toľko návrhov, významov a štýlov, že by sme ich mohli nájsť "pravá" pre teba. som si istý.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 19. januára 2012:

Sofs, ďakujem za váš čas a komentujte môjho priateľa. Tetovanie nie je pre každého, ale je skvelé, že si vás ceníme za vašu tvrdú prácu a obetavosť, takže vám veľmi pekne ďakujem Sofs. Veľa to pre mňa znamená, naozaj to znamená.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 19. januára 2012:

B Malin, ďakujem za zastavenie a za komentár. Som rád že sa ti to páči. Milujem ich pozorovať lietanie. Sú tak pôvabné a očarujúce. Tiež veľmi zručný. Ďakujem veľmi pekne a dávaj na seba pozor dievča.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 19. januára 2012:

Cigán, ďakujem, že si si našiel čas a ďakujem za komentár. Vážim si, že so všetkými držíte krok a uvádzate svoje obľúbené. Som rád, že sa vám páčia a ďakujem za neustálu podporu.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 19. januára 2012:

Nell, ďakujem, že si prišiel a prečítal si tento článok. Zaujímavý príbeh a poukazujete na veľmi dôležitý fakt. Toľko ľudí sa ponáhľa do procesu tetovania a oni skončia s tetovaním, ktoré sa im spočiatku páči, ale neskôr ľutujú. Je dôležité urobiť si prieskum, urobiť si čas a dať si tetovanie. Ak je to tak, je šanca, že dostanete niečo, čo sa vám páči.

Frank Atanacio zo Sheltonu 19. januára 2012:

Nemám rada tetovanie a jedno si robím..LOL tieto sú jemnejšie .. ešte raz ďakujem za úžasný zdieľanie 🙂

Sophie 18. januára 2012:

Nemám rád tetovanie a nikdy si ho nedám .. ale tvoje centrum je také krásne .. návrhy sú úžasné. Je to vizuálna pochúťka, to je veľký kompliment od mňa, ktorý nenávidí tetovanie … a veľmi to hovorí o vašom centre !! Prajem krasny den.

b. Malin 18. januára 2012:

Ty'teraz si naozaj prekonal sám seba "Lyric" ako sa chystáte na vrchol tohto? Milujem kolibríky, dostávame ich na Jersey Shore a je to taká pochúťka, ktorú musíte vidieť … Ak mrknete, chýbajú vám, sú takí rýchli. Nádherné, nádherné tetovanie!

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 18. januára 2012:

Hlasovali a aké úžasné tetovanie. Milujte kolibríky. Sledovanie mojich obľúbených. Povedal by som, keby som sa niekedy zbláznil, čo nerobím'Nemám v pláne to urobiť, ale ak áno'd Zatiaľ nájdete priestor pre motýle, kolibríky a víly.

Nell Rose z Anglicka 18. januára 2012:

Ahoj, aké krásne tetovanie! Nikdy som si neuvedomil, že Hummingbird je taký populárny. Osobne sa mi páči prvé tetovanie chodidla, ktoré máte vyššie, ale ostatné sú naozaj pekné. Úplne s tebou súhlasím, že sa neponáhľam tetovať, pamätám si, že som bol na dovolenke dole pri pobreží a prechádzal som si obrázky v tetovacom salóne, keď vošlo mladé dievča so svojimi priateľmi a stálo tam a pozeralo sa na obrázky, pýtali sa jej priatelia, aký získate? a ona odpovedala, neviem, myslím, že! potom išla a nechala to urobiť! Bol som prekvapený a trochu zmätený, príliš rýchly! skvelé centrum! na zdravie nell

About the author