Tetovanie, ktoré niečo znamená

Mám niekoľko tetovaní a verím v premyslené rozhodnutia, pokiaľ ide o body art.

Naše tetovania

Trvalé vyhlásenia

Ako si vybrať tetovanie? Ako sa rozhodnete, čo si natrvalo vryjete do pokožky? Prečo je veľa ľudí, ktorí viac zvažujú svoje telesné umenie než osobu, ktorú si vezmú?

Keď som sa pozeral na rôzne prevedenia, stále mi napadla jedna vec. Čo sa snažím povedať svetu? Dostanem za rok alebo dva niečo trendy, čo sa môže zdať bláznivé? Mám ísť o niečo zjavne náboženské, čo by ma mohlo zbytočne kategorizovať?

Počul som znova a znova príbeh "ten, ktorého ľutuješ." Mnoho ľudí si vyberie dizajn, ktorý ich najskôr zaujme, a potom ho neskôr nenávidí. Toto je jasný prípad lásky na prvý pohľad. Milujú tetovanie a to, čo predstavuje. Bez toho, aby si do tetovania mysleli niečo iné, vbehnú do miestneho salónu, aby sa vryli do pokožky.

Týždne, mesiace alebo dokonca roky neskôr vydržia hodiny po hodinách bolestivých procedúr, aby vymazali vyblednutú pripomienku minulých rokov.

Potom znova mnoho ľudí nájde dizajn, ktorý sa im páči, a nevedia sa rozhodnúť, či ho získajú alebo nie. Stále to hovoria sebe a svojim priateľom, "Idem si dať tetovanie." Ale to'kde to nechajú- sľub a nič viac. Neskôr, keď starnú, majú deti a potom vnúčatá, prinášajú tetovanie, po ktorom tak veľmi túžili..

Ktorou osobou sa stanete- osobou, ktorá náhodne zmení ich telo, alebo osobou, ktorá je nútená žiť v realite "Čo sa dalo'bol som?"

Uistite sa, že ste vyhrali't Ľutujte to!

Ako som si vybral

Dizajn som hľadal zhruba od 12 rokov. Vždy ma bavilo hrať s permanentnými značkami. Trochu príliš veľa, keď sa na to spätne pozerám!

Kedykoľvek som dostal do rúk Sharpie, začal som si čmárať na paži. Nie som príliš umelecký, ale dokázal som si predstaviť, čo si myslím, že bude dobre vyzerať na mojej ruke alebo nohe, a urobiť všetko pre to, aby som to nakreslil. Nakoniec som si obľúbil kmeňových ľudí a kapely. Sú viac -menej symetrické a dobre mi orámovali ruky. Vždy som sa venoval kulturistike a takmer štyri roky som súťažil v silovom trojboji, takže som mal ruky pomerne slušnej veľkosti..

Keď som vyrastal v cirkvi, mal som vo svojich návrhoch tendenciu uberať sa k náboženským témam. Aj keď väčšina cirkví výslovne zakazovala trvalé úpravy tela, môj pohľad na tému bol založený viac na prísnom výklade Biblie než na populárnej kresťanskej viere. Asi vo veku 16 rokov som sa stretol s dizajnom, ktorý bol stále výraznejší: s tŕňovou korunou. To uspokojilo môj záujem o náboženskú tému a moje obľúbené tetovanie v štýle kapely. Aj keď som sa stále stretával s návrhmi, ktoré sa mi páčili, vždy som vedel, že tŕňová koruna bude prvé tetovanie, ktoré si dám..

Ja nie't ísť pod atramentové pero asi o 5 rokov neskôr, po mojich 21. narodeninách. Moja žena a ja sme mali záujem urobiť si malú dovolenku v Miami. Cestou sme sa dostali k diskusii na tému tetovania. Povedala mi o niektorých nápadoch, ktoré ju zaujímali. Vytiahla môj MacBook, pripútaná k môjmu telefónu a začala hľadať salón. V meste s množstvom známych tetovacích salónov (vrátane Miami Ink) to nebolo'Je ťažké zostaviť zoznam kandidátov. Na striebro sme narazili v Mount Tattoo Parlor na hollywoodskej Floride. Tento salón mal veľa ocenení, vrátane Cleanest Tattoo Parlor v Miami, Best Value a mnohých ďalších. To nám určite pomohlo rozhodnúť sa, kam ísť.

Tetovanie celebrít

Proces

Po príchode sme mali možnosť porozprávať sa s majiteľom Vince Mazurkevitchom a našimi umelcami Mike Lopez a Adam Forero. Dali nám veľa spätnej väzby o tom, aké typy tetovania sme chceli získať. Potom, čo sme vybrali návrhy, si našli čas a ručne nakreslili šablóny pre oba naše návrhy. Vrátili sme sa do nášho hotela, aby sme si aspoň na hodinu oddýchli.

Hneď ako sme sa vrátili, pripravili oblasti, ktoré sme si dali vytetovať (pre mňa nadlaktie, pre manželku ľavá horná časť chrbta). Keď bolo všetko pripravené, mohli sme ísť! Moja žena bola zo stoličky asi za 45 minút. Na druhej strane som musel zostať na stoličke viac ako šesť hodín, kým som skončil (s 5-minútovou prestávkou medzi nimi). Zložitosti môjho tetovania mohli trvať dlhšie, ale vyzeralo to dobre, keď bolo po všetkom!

Boli sme obviazaní a bolo nám povedané, aby sme si obväzy nechali na druhý deň, ak je to možné. V ten večer sme však museli ísť na večeru a museli sme si odstrániť obväzy, aby sme sa dostali do šiat. Z môjho tetovania vytekal atrament, ale Mike si našťastie našiel čas a medzi riadky vložil veľa farby atramentu. Nasledujúce ráno som sa zobudil s hnedými škvrnami na posteli. Som si istý, že domácnosť sa pýta, čo sa tej noci stalo!

Teraz sa tetovanie pekne usadilo. Môžem sa opaľovať bez obáv, že by to príliš vybledlo, a útočisko'Počas prvých pár nocí sa nestratil žiadny atrament. Mám jedno alebo dve miesta, ktoré by sa dali vyplniť, ale ani tieto miesta nie sú viditeľné, pokiaľ ich práve nehľadáte..

Moja rodina, aj keď je všeobecne proti tetovaniu (tam's, že náboženská výchova), sú teraz pomerne podporujúce, a zvykli si vidieť tetovanie.

Opäť- keď vyberáte dizajn pre tetovanie, uistite sa, že je to niečo, čo vám urobí radosť. Ak vás to negatívne ovplyvní vo vašej práci alebo kariére, nechajte to skryté! Ak to budete do piatich rokov nenávidieť, nechajte to malé! A hlavne- chráňte ho!

Ďalšie kroky

No ja'mám svoje tetovanie už nejaký čas. Verím tomu'je čas získať ďalší. Ja'Pozrel som sa na niekoľko návrhov a premýšľal som o tetovaní, ktoré som si vždy želal, aby som mohol dostať 'späť v deň'.

Zatiaľ sa snažím rozhodnúť, či pokračovať v náboženskej téme, alebo pridať niečo, čo má skôr umelecký charakter. Mám na rukách veľa nehnuteľností a možno si zaobstarám ďalší pás okolo pravého bicepsu.

Je to myšlienkový proces, ktorý rozhodne nejaký čas trvá, pretože nechcem spochybňovať svoje rozhodnutie neskôr v živote. Jedno tetovanie, ktoré som'vždy som chcel dostať, budem musieť počkať, kým nebudem na dôchodku, alebo zarobím milióny v oblasti, ktorá sa na body art nepozerá zhora. Je to a "Holubica Svätého Ducha" obrys, ktorý siaha do plameňov, a ja'Chcem to na spodnej strane ľavého predlaktia, zatiaľ si musím udržiavať profesionálny vzhľad a to by niektorých mojich klientov pravdepodobne vydesilo. Ach, ústupky, ktoré musíme urobiť, aby sme mohli pokračovať v podnikaní!

Okrem toho mi dajte vedieť, čo si myslíte!

Komentáre

Doktor Crimson 16. augusta 2010:

Sakra, tetovanie som nikdy nevidel. Má niekto polohu tej fotky? A Stan, dovoľte mi ako prvému predpísať nejaké STFU.

Caterina 09.09.09:

V súčasnej dobe sa snažím zistiť, čo presne chcem (toto bude moje prvé tetovanie) a tvoj príbeh mi veľmi pomohol, ďakujem!!!

zamestnávateľská aliancia (autor) z Floridy 19. júna 2009:

Denise- ďakujem za spätnú väzbu! Zatiaľ mám iba svoju kmeňovú skupinu (tú na obrázku hore)'Uvažujem o tom, že si dám zodpovedajúce tetovanie na obe ramená .. Ty'Na ich počkanie si budem musieť počkať!

DinaB- To'je veľa atramentu! Je dobré vidieť viac ľudí, ktorí sa vyjadrujú body artom. Pohľad na umelcov je úžasný spôsob, ako zistiť, aké typy vzorov sú možné. Pohľad na staré umenie a sochu môže tiež otvoriť predstavivosť. Pamätajte si- zamyslite sa nad vecami, ktoré vás robia šťastnými, pomáhajú vám v živote alebo vám pripomínajú niekoho, koho milujete..

DinaB 8. júna 2009:

Mám 23 tetovaní a každé z nich má pre mňa špeciálny význam. Vybrať dizajn môže byť niekedy ťažká úloha. Trávim hodiny výskumom. Inšpiráciu hľadám aj u svojich obľúbených umelcov.

Denise 25. mája 2009:

To'Je dobré čítať tento Hub! Ja'tetovanie mám v pláne už niekoľko mesiacov. Odvtedy'Je to pamätné tetovanie'Nechcem, aby to bolo na veľmi viditeľnom mieste, kde to ľudia ľahko uvidia. Pri čítaní tohto centra viem, že áno'urobil som správne rozhodnutie, čo som'dostávam To'je malý a viem, že to nikdy nebudem ľutovať. Ešte ste sa rozhodli, čo ste urobili'dostávam?

zamestnávateľská aliancia (autor) z Floridy 5. apríla 2009:

Dakujem za komentar Didn'Uvedomte si, že sebavyjadrenie bolo znakom hlúposti. Ja'Vždy som vedel, že nevedomosť bola, ale je to pre mňa nové.

Stan 30. októbra 2008:

Ste banda idiotov

About the author