Tetovanie Lode a morský život

Ja'Som veľkým fanúšikom všetkého tetovania a chcem sa podeliť o svoju vášeň pre svet tetovacieho umenia.

Oceánske tetovanie

Aj keď ma pri písaní na tetovanie obvykle baví zameriavanie sa na určitú tému, motivovala ma predviesť rôzne tetovania súvisiace s oceánmi, loďami a morským životom všeobecne..

Niekedy sa pri pohľade na rôzne vzory tetovania môžu objaviť nápady, ktoré je možné skĺbiť a vytvoriť tak dizajn, o ktorom ste si nikdy nemysleli.

Takže s tým na mysli, a len si užívať kopu tetovaní týkajúcich sa morí, nech'Pozrite sa na oceánske témy, ktoré túto myšlienku držia.

Osobne zvyčajne vždy dám prednosť čiernym a tmavohnedým tetovaniam, pretože sa zdá, že fungujú oveľa lepšie ako tetovania s veľkým počtom farieb, aj keď z toho očividne existujú určité výnimky..

S nižšie uvedeným tetovaním plachetnice bol dizajn skutočne urobený dobre, a ak nie, bol't pre farbu, ktorá mi skutočne uberá z tohto konkrétneho tetovania, by sa mi veľmi páčila.

Loď'Plachty sú obzvlášť pekne urobené a keby boli skôr v tmavých farbách a odtieňoch než vo fialovej, boli by mimoriadne. Stále ich mám rád, ale s tou farbou niečo stratili. Inak to'je skvelý tetovací dizajn.

Tetovanie Clipper Ship Arm

lodné rybárske sedadlá

Ďalšie tetovanie

 • Dračie tetovanie dýchajúce oheň ako najobľúbenejšie tetovanie

  Väčšina ľudí súhlasí a priemysel sa zhoduje v názore, že dračí tetovanie je najobľúbenejšie tetovanie na svete a muži i ženy ich radi vidia, pričom na oboch vyzerajú úžasne. Čo'Na dračích tetovaniach je fascinujúce to, že znamenajú veľmi…

 • Znovuzrodenie a tetovanie Phoenix

  Tetovanie Phoenix je jedným z najfantastickejších, s ktorými sa pracuje, a či už ho robíte tmavým atramentom, jasnými farbami alebo v niektorých prípadoch kombináciou oboch,'naozaj musím mať zlého tetovania, aby to pokazil, pretože telo a…

Lode a krížové tetovanie

 • Tetovanie majestátnej lode

  Kto nemá'Snívalo sa mi o plavbe po moriach za dávnych čias, pretože vtedajší námorníci a lodní kapitáni boli prieskumníkmi a vo svojej dobe najviac riskovali. Tam'je vždy niečo o majestátnych lodiach a hádzajúcich sa moriach, ktoré vyvolávajú naše…

Útočná loď Giant Squid Tattoo

Toto tetovanie je skutočne zaneprázdnené a pravdepodobne má príliš veľa vecí na to, aby sme prácu ocenili. Aj tak má každý človek svoj vkus, takže ak sa mu to páči'všetko na čom skutočne záleží.

Ale téma je skvelá a útok obrovskej chobotnice, ktorá trhá loď, je celkom cool. Zaujímalo by ma, aká bola inšpirácia tetovaním. Keď vidím takých, tak'Je ťažké povedať, aká bola motivácia, okrem niečoho, čo v tejto chvíli našli, keď si prezerali návrhy tetovania, ktoré sa im páčia.

Tetovanie obrovskej chobotnice útočiacej na ryby

lodné rybárske sedadlá

Tetovanie motorkárov

 • Tetovanie motorkárov

  Motocyklové tetovanie je veľmi zábavné na pohľad a na umelecké diela a dizajn – či už vy'ste fanúšikom tetovania, ktoré nie je – je úžasné. Máte typický a tradičný cyklistický vzhľad; niektorí majú radi Ghost Rider z filmov a niekoľko ďalších…

Tetovanie nôh s loďou

Toto tetovanie je naozaj pekné a vyhovuje mojej osobnej preferencii tmavších farieb, ktoré si myslím, že v tomto prípade vidíte, skutočne definuje loď a umožňuje vám ju vidieť a užiť si ju iným spôsobom ako tetovanie s mnohými farbami. v nich.

Naozaj milujem trup lode a jej temný vzhľad, ako aj detaily plachiet lode.

Lodné tetovanie na nohe

lodné rybárske sedadlá

USMC Tattoo vzory

 • USMC Tattoo vzory

  Americkí námorníci majú hrdú tradíciu, ktorá sa datuje (inštitucionálne) do roku 1775, pričom operatívne bola ešte predtým. Námorníci sú rozmiestnení po mori prostredníctvom námorných plavidiel, aby rýchlo reagovali na vznikajúce hrozby. Tí bohatí…

Dobré lodné tetovanie

Toto je pre mňa celkovo pekné tetovanie, ale vždy je niečo na tom, ako pridať do tetovania lode túto žiarivú, modrú vodu, a zdá sa, že je to neskutočné.

Ale jedna unikátna vec, ktorá sa mi veľmi páčila, bolo to červené pozadie, ktoré pokukovalo loďou's stožiar. Pridáva to niečo, čo nie je'Nie je to príliš bežné a funguje to na mňa dobre.

Lodné tetovanie

lodné rybárske sedadlá

Decentné lodné tetovanie

Toto konkrétne tetovanie lode malo veľký prísľub, ale podľa toho, čo robí, to tak nie je'nemať taký detail, aký by malo skvelé tetovanie mať, najmä tému lode, ktorá dáva obrovskú príležitosť experimentovať s detailmi.

Teraz je farba pre mňa to pravé, ale opäť je to tak'je to takmer zbytočné, a preto sa vám to chce páčiť, ale bez ohľadu na to, ako veľmi sa snažíte, dáva vám to pocit karikatúry, a nie realistickejšieho a presvedčivejšieho.

Skoro s týmto, ale nie celkom.

Tetovanie na lodi

lodné rybárske sedadlá

Tetovanie homára

 • Tetovanie homára

  Pre tých z nás, ktorí milujú vodu a moria, je tetovanie homára presvedčivou voľbou, ako ukázať, čo pre nás znamená. Niet pochýb o tom, že my, ktorí sme sa narodili v blízkosti vody, máme jedinečnú afinitu k moru, jazerám a formám života spojeným s…

Lodné tetovanie s polovičným rukávom

To, čo ma na tomto tetovaní lode skutočne zaujíma, je to, že'Nie je to loď, vďaka ktorej funguje, ale búrlivé pozadie a vlny narážajúce na jej prednú časť.

Toto sú typy vĺn, ktoré rád vidím na tetovaní, a nie na modrastý typ, ktoré nikdy nefungujú veľmi dobre a sú na môj vkus príliš hlasné..

Ale najlepšie na tomto tetovaní sú tie tmavé a predtuché mraky, ktoré sľubujú, že to bude drsná jazda.

Zatiaľ čo ja nie'Neviem, či to tetovač a umelec urobili schválne, však'Je vynikajúci v tom, že vás vezme preč z lode a zavedie vás do nebezpečného prostredia.

lodné rybárske sedadlá

Tetovanie lodí a lodí

 • Tetovanie lodí a lodí

  Tetovanie na lodi a lodi je prekvapivo obľúbeným dizajnom pre tých, ktorí hľadajú niečo skvelé na zobrazenie na koži. Ja nie'neviem či to'Je to kvôli franšíze Jacka Sparrowa a Pirátov z Karibiku, vďaka ktorej sú tak populárne, alebo…

Tetovanie kotvovej lode

Občas sa objaví tetovanie, ktoré vždy odporuje môjmu obvyklému vkusu, a toto je jedno z nich.

Napriek jasným farbám tam je'niečo o tej kotve a pridaných prvkoch, vďaka ktorým to funguje. Ale pre mňa áno'je kotvová časť tetovania, ktorá sa mi veľmi páči, a tým sa spustí zvyšok.

Lodné a kotvové tetovanie

lodné rybárske sedadlá

Pirátske tetovanie Jack Sparrow

To nie't sa v kvalite tetovania oveľa lepšie zlepší a zahrnutie dizajnu, z ktorého bol návrh čerpaný, je veľkým kontrastom a meraním kvality.

Vďaka tieňu, líniám a tmavej farbe je fantastický tetovací design Jacka Sparrowa z Pirátov z Karibiku.

Tam'je len jedna vec, ktorú nerobím'nepáči sa mi to a tak'je miesto, ktoré ste vybrali. Toto skvelé tetovanie patrilo na ruku alebo chrbát, kde ho bolo možné vidieť v celej jeho kvalite bez toho, aby ste sa museli ohýbať a byť v zadnej časti osoby, aby ste to mohli vidieť a oceniť..

Tak či onak, Barnacle Bill dáva veľký palec'je na tomto.

Tetovanie Pirátov z Karibiku – Jack Sparrow

lodné rybárske sedadlá

Tetovanie morskej korytnačky

Toto tetovanie morskej korytnačky si musíte skutočne predstaviť, pretože je skutočne veľké, ale je ťažké ho zachytiť takouto fotografiou.

Ide to celé cez stranu týchto žien'a napriek tomu, že je jednoduchý, je dobre prepracovaný a má pekné farby.

Nohy alebo ruky sú naozaj pekne urobené, najmä bodkované oblasti na špičkách.

Tetovanie morskej korytnačky na boku tela

lodné rybárske sedadlá

Dobré tetovanie žraloka

Ja viem'Opakujem sa, ale nenávidím jasne modrú vodu za žralokom, ale veľmi sa mi páči samotný návrh tetovania žraloka.

Detail a dizajn žraloka je fenomenálny a bol by skutočne pekne vyrazený, keby voda v pozadí vyzerala tmavšie a vyzerala nebezpečnejšie.

Žraločie tetovanie

lodné rybárske sedadlá

Tetovanie veľrýb

 Toto tetovanie veľrýb sa mi páči, pretože farba je pekná a má veľký potenciál. Problémom pre mňa je opäť umiestnenie.

Ako vidíte na fotografii, museli urobiť dva zábery, aby mohli vidieť a oceniť tetovanie veľryby.

Toto by bolo oveľa lepšie tetovanie na mieste, kde by ste ho mohli vidieť všetko naraz. Umiestnenie je pre každé tetovanie veľká vec, a bez ohľadu na to, aký dobrý je dizajn, ak je umiestnenie nesprávne, tetovanie nikdy nebude také, ako by mohlo byť..

Fotografia tetovania veľrýb

lodné rybárske sedadlá

Tetovanie zabijak

Toto evidentne nie'super dizajn, ale jedna vec, ktorá sa mi na ňom páčila, bol pocit, že sa pozeráš na vodnú šou, ako vyskočí kosatka a baví ťa.

Ak sa to tetovač a návrhár pokúšali vykresliť, urobili dobrú prácu. A aj keby to bolo náhodné, stále sa mi to z toho pohľadu páči.

Tetovanie zabijak

lodné rybárske sedadlá

Hviezdice, Tetovanie anjela žraloka

Tu je ďalšia z tých výnimiek, kde farba obsiahnutá v dizajne tetovania neurobila'nevypni ma Vlastne to bolo celkom pekne urobené.

Aj keď je farba hviezdice dosť hlasná, z nejakého dôvodu nie't uberať z užívania si umenia. Páčia sa mi aj zelené riasy a modré farby, ktoré sa veľmi pekne dopĺňajú.

Farba to niekedy môže skryť, ale detaily hviezdice a anjela sú skutočne ťažšie, ako sa môže zdať..

Hlavným problémom, ktorý má, je umiestnenie, ktoré opäť nie't vám umožní vidieť a vychutnať si celkové tetovanie. Ale stále dobrý.

Hviezdice, Tetovanie anjela žraloka

lodné rybárske sedadlá

Manta Ray Tattoo

Manta lúče nie sú'Je to veľmi bežné tetovanie, a preto hoci sú trochu svetlé a trochu ťažko viditeľné, je pekné vidieť v tetovaní mantové lúče. Sú urobené celkom dobre.

Tetovanie Manta Ray

lodné rybárske sedadlá

Veľmi pekné hrebenatkové tetovanie

Zjavná jednoduchosť tohto dizajnu hrebenatkového tetovania by vás mohla prinútiť myslieť si, že je to ľahké tetovanie, ktoré sa dá navrhnúť a vyrobiť, ale pozorne sa pozrite na dizajn a zložitosť detailu a môžete vidieť, že toto tetovanie urobil veľmi šikovný tetovací umelec. Bolo ťažké to urobiť.

Tmavá farba a tieňovanie sú spôsob, akým dávam prednosť tetovaniu, a tu sa to robilo skvele.

Hrebenatkové tetovanie

lodné rybárske sedadlá

Tetovanie na morskom koni

Kým'Nie som nadšený farbou tohto tetovania morských koní, tieňovanie a detaily boli urobené veľmi dobre a obraz bol pekne urobený..

Fotografia tetovania morského koníka

lodné rybárske sedadlá

Tetovanie hviezdnych vojen

 • Tetovanie hviezdnych vojen

  Hviezdne vojny' Popularita nikdy neklesá a rovnako tak ani túžba fanúšikov, aby ju zaradili medzi hlavné súčasti svojho body artu. Postáv Hviezdnych vojen, ktoré majú na tele napustené, nie je núdza, pretože bohatý vesmír ich ponúka obrovské množstvo…

Krevety Tattoo Design

Krevety tiež nie sú skutočným bežným tetovacím dizajnom a bol som rád, že som našiel jeden z týchto vysoko kvalitných.

Bol som prekvapený, ako dobre to bolo urobené, a naozaj má peknú farbu a úzke, tmavé čiary, vďaka ktorým naozaj pekne vynikne.

lodné rybárske sedadlá

Marlin Tattoo

Toto konečné tetovanie marlina je tiež veľmi dobre urobeným dizajnom tetovania. Malo to farbu, dizajn a kvalitu, ktorú by každý rád namaľoval.

Tieň a tieňovanie boli urobené dobre a vďaka tmavým čiaram v kľúčových bodoch vyniká bez toho, aby bol príliš vtieravý alebo zrejmý. Skvelé tetovanie.

Rybacie tetovanie Marlin

lodné rybárske sedadlá

Dúfam, že sa vám páčilo tetovanie oceánu, lodí a morského života

Opäť je to iné, ako zvyčajne robím pri poukazovaní na tetovanie, pretože ich radšej dávam do tém, kde ich môžete vidieť všetky spolu a súvisiace.

Ale v prípade tejto konkrétnej tetovacej galérie morského života, tetovania na mori a na lodi, je téma taká rozsiahla, myslel som si, že ich zaradím do tohto druhu odrody a keďže väčšina z rôznych tém je väčšine ľudí známa (ok , nie anjelský žralok), inšpirovalo by to niektoré návrhy tetovania, ktoré by ste nechceli'nemyslel som na to predtým.

Komentáre

william.fischer29 5. júla 2011:

Au! Tetovanie bolí! .. Každopádne sú to krásne umelecké diela. Pekný rozbočovač.

About the author