Tetovanie lodného kolesa – návrhy a významy

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

Koleso lode zostáva jedným z najobľúbenejších námorných symbolov. Loď'Tetovanie na s-koleso je medzi námorníkmi a rybármi obľúbené už mnoho rokov a v súčasnosti ho nosia muži a ženy vo všetkých oblastiach života. Môžu byť len dekoratívne, alebo symbolické a inšpiratívne.

Pretože loď'Kolesá je možné ťahať veľké alebo malé, môžu byť napustené atramentom takmer kdekoľvek na tele. Podľa mňa však veľká loď'tetovanie s-kolies vyzerá oveľa lepšie ako malé. Nájdite si čas na zobrazenie rôznych návrhov v tomto článku a zoznámte sa s nápadmi a inšpiráciou pre svoje tetovanie.

Významy

Loď's-kolesové tetovanie môže byť dekoratívne aj symbolické. Pre človeka, ktorý ho nosí, môže mať veľa osobného významu.

Kormidelník na plachetnici udáva smer, ale nie silu. Príroda rozhoduje, či mu vietor a vlny na ceste pomôžu. Loď'Koleso môže predstavovať niekoho, kto sa pokúša nájsť cestu cez rozbúrené more, ktoré nazývame "život." Pripomína to nositeľovi, že si všetci musíme vybrať cestu, správnu alebo nesprávnu, cez neviditeľné nebezpečenstvá, pričom sme vydaní na milosť a nemilosť mocných síl, ktoré nemôžeme ovládať. V živote sme na neustálej ceste nájsť cestu a vyťažiť zo života maximum's príležitostí.

Teda loď'tetovanie s-kolies môže predstavovať množstvo rôznych významov; tu sú nejaké.

  • Navigácia
  • Účel
  • Smer
  • Cesta
  • Život's cesta
  • Osud
  • Príležitosť
  • Objav

Možnosti dizajnu

Loď's-kolesové tetovanie môže obsahovať rôzne prvky a symboly. Ako námorný symbol môže byť koleso kombinované s kotvou, plagátovou dievčinou, plachtami, hviezdami, vlnami, búrkou, ružicou kompasu, majákom alebo morskou pannou. Návrh môže zahŕňať zvieratá: žralok, rejnok, lastovičku alebo iný morský vták, morskú korytnačku alebo chobotnicu. S toľkými rôznymi možnosťami by ste mali byť schopní nájsť správnu kombináciu pre svoje tetovanie.

Pred tetovaním si urobte čas na prieskum svojho tetovania. Uistite sa, že úplne rozumiete tomu, čo vaše tetovanie predstavuje a predstavuje. Don'ponáhľajte sa napustiť atramentom! Muži a ženy, ktorí sa nechajú tetovať impulzívne, spravidla ľutujú. Nájdite si čas, urobte si prieskum a uistite sa, že ste svojmu výberu úplne oddaní.

Komentáre

Adormson Albert Okley 27. mája 2019:

Tetovanie na lodnom kolese mi vždy pripomína život ako cestu. Považujem sa za kapitána na mori a bez ohľadu na to, ako fúka vietor, či už tvrdý alebo pomalý, musíte nájsť cestu von. Život je more, moje telo je loď a moja myseľ je koleso … tiež mi to pripomína múdre rozhodnutia v čase väčšej búrky.

Vďaka.

Sloboda mora 10. júna 2018:

Dakujem dobry clanok

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 23. augusta 2012:

Bill

Hyp

KJ

Rosemay

Snežienky

Prasetio

Toombs

Tom

Frank

Ruby

Cigán

Alocsin

Max

Moje slovo, ďakujem vám všetkým veľmi pekne. Ešte raz som ďaleko od všetkých ostatných 🙂 Ďakujem vám všetkým veľmi pekne za všetko! Bill a Hyp, absolútne! Nikdy nie je príliš starý a je zábavné učiť sa nové veci. Môcť'nikdy sa nenaučíš dosť. Hyp, to znamená veľa 🙂 Ďakujem veľmi pekne. Pravdepodobne poznáte viac námorných symbolov ako ja. LOL Hej, na tom nie je nič zlé !! KJ, vždy milujem tvoj humor. Ešte raz ďakujem. Rosemay, perfektný význam 🙂 Vaše miesto na. Rosemay, ďakujem za hlasy! To je odmena za tvrdú prácu! Toombs, to isté tu. Skontroloval som svoje a tiež ťa nesledujem. Určite sa o to postará a ďakujem! Frank, si tam od začiatku, to si vážim. Som rád, že si môžeš niečo odniesť. Cigán, ešte raz ďakujem, drahý. Max, Tom, Sněženky, Pras, Alocsin, Ruby, ešte raz ďakujem za všetky vaše komentáre. Všetci mi vyčarujú úsmev.

BeyondMax zo austrálskeho Sydney 23. augusta 2012:

Naozaj sa mi páčia významy, ale nie som si istý, či sa mi páči skutočný dizajn. Napriek tomu sú skutočne veľmi silné.

Brenda Barnes z Ameriky zlomenej, ale stále krásnej, 22. augusta 2012:

So záujmom som sa tešil na vaše tetovacie huby. Zdá sa, že vaše nápady a nálezy sú nekonečné a niektoré z nich by ma nikdy nenapadlo. Chodil som však s námorníkom. Len vravím………..

Aurelio Locsin z Orange County, CA, 21. augusta 2012:

Toto je určite ďalšie krásne a podrobné tetovanie, aj keď si myslím, že koleso s "mama" a "ocko" je to trochu zvláštne. Hlasovanie za a krásne.

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 21. augusta 2012:

Fantastické a farebné tetovanie.

Ruby Jean Richertová z južného Illinois 20. augusta 2012:

Milujem váš komentár o kolesách života. Tieto sú krásne!

Frank Atanacio zo Sheltonu 20. augusta 2012:

Naučil som sa toľko o tetovaniach cez vaše náboje a významoch ako kotva .. teraz loď'koleso ma veľmi baví, môj priateľ 🙂

Thomas Silvia z Massachusetts 20. augusta 2012:

Ďalšie skvelé tetovacie centrum s niekoľkými krásnymi fotografiami !

Hlasujte a ešte viac !!!

Terrye Toombs z Niekde medzi nebom a peklom bez cestovnej mapy. 20. augusta 2012:

Lyric, ja nie'Neviem, ako sa mi podarilo zrušiť sledovanie teba a mňa'prepáč. Ale ja'm späť, ako zlá vyrážka. Milujem túto sériu tetovaní, vždy sa naučím niečo fascinujúce a obrázky sú vždy krásne. Pokračujte vo skvelej práci!

prasetio30 z Malang-Indonézie 20. augusta 2012:

Krásne a naozaj si užívam všetky obrázky vyššie. Ďakujeme, že píšete a zdieľate s nami. Hlasoval!

snežienky z Druhej hviezdy doprava 19. augusta 2012:

Musím povedať, že to bolo veľmi zaujímavé tetovanie. milujem tvoje uzly

Rosemary Sadlerová z Hawkes Bay – Nový Zéland 19. augusta 2012:

Ach, Ricky, páči sa mi tá prvá fotka. Hádam, že toto je vyhlásenie, ktoré mama a otec úspešne previedli svojho syna nejakým ťažkým obdobím. Aká pocta im.

Milujem symbolické významy lodného kolesa.

Stlačením všetkých tlačidiel okrem tlačidla tu 🙂

kjforce z Floridy 19. augusta 2012:

textár … ja " srvátkový " páčilo sa im to … Musel by som predpokladať, že tieto by sa páčili každému, kto žije svoj život na vode, vodákom atď. Váš výskum a obrázky sú ohromujúce….

Brenda Barnes z Ameriky zlomenej, ale stále krásnej 19. augusta 2012:

Sú tak jedinečné a farebné. Som s billybucom, rád sa od vás učím a dôverujem vášmu výskumu. Na týchto tetovacích centrách tvrdo pracujete a ukazuje sa to.

Bill Holland z Olympie, WA, 19. augusta 2012:

Dnes večer bežím naprázdno, môj priateľ, ale ty si tu a ja tiež!

Milujem vzory a toto vzdelanie, ktoré mi dávate, ma baví. Myslím, že nikdy nie sme príliš starí na to, aby sme sa učili, hm?

Uvidíme sa zajtra; veľký rozbočovač!

About the author