Tetovanie majestátneho orla

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Orol s americkou vlajkou

Orol s americkou vlajkou

TheeErin cez Flickr (CC BY-SA 2.0)

Orol je v mnohých kultúrach veľmi symbolický, a preto je vynikajúcou voľbou pri zvažovaní témy alebo dizajnu tetovania.

  • V Amerike sú orly symbolom vlastenectva a niekedy sú navrhnuté tak, aby farby odrážali americkú vlajku..
  • U mnohých kresťanov je orol prijatý pre svoj bystrý zrak, ktorý je symbolom jasného videnia vecí z duchovného hľadiska. To'kývne tiež na orla, ktorý letí vysoko a preberá celú scénu a navrhuje, aby ste videli veci od Boha's perspektíva.
  • Outdoormeni rešpektujú orla za jeho schopnosť vidieť svoju korisť z diaľky a za rýchly útok.

Všetky tieto skutočnosti robia z orla žiadanú voľbu pre návrh tetovania. Medzi obľúbené možnosti dizajnu patrí lietajúci orol s roztiahnutými krídlami alebo biela majestátna hlava orla skalného.

Nápady a možnosti tetovania Eagle

Zatiaľ čo Američania majú k orlovi silný vzťah, iné kultúry ich majú tiež, čo vyvoláva záujem o tetovanie kmeňových orlov keltskej, aztéckej alebo slovanskej odrody.

Niektoré z vetiev amerických ozbrojených síl tiež používajú orla ako symbol a spájajú ho so svojou konkrétnou vetvou tým, že do nich zahrnujú niečo, čo je pre nich jedinečné, napríklad kotvu pre námorníctvo alebo iné podobné témy..

Charakteristiky dizajnu

Zvláštne fyzické vlastnosti orla sú výborným materiálom pre tetovanie a príjemcu atramentu vrátane nádherného zobáka, rozpätia krídel, očí a pazúrov..

V niektorých prípadoch, z ktorých som ja'ukážem vám pár, pazúry slúžia na vytvorenie efektu roztrhnutej kože, čo s týmto majestátnym vtákom skutočne funguje.

Lov orlov Prety

Ty'pravdepodobne sme videli ten úžasný obraz orla letiaceho nad vodou, aby chytil rybu so svojimi silnými pazúrmi, a s týmto prvým tetovaním sa pozrieme na tohto divokého dravca, ktorý sa chystá urobiť práve to.

Páči sa mi, ako sa ten okamih natrvalo zachytí na koži. Perie vyzerá skvele na krídlach, rovnako ako jeho zaostrené oči'neopustí svoju obeť.

Útočné tetovanie orla

Útočné tetovanie orla

Orlová hlava

Tu je ďalší dizajn veľkolepej hlavy orla, ktorý musíte vidieť; konkrétne hlava orla skalného, ​​ktorý uchvacuje našu predstavivosť a svedčí o majestátnosti vtáka.

Skutočná hlava je urobená dobre a páči sa mi každý jej aspekt. Mojou jedinou sťažnosťou je dno, vďaka ktorému je príliš nespojitý. Bolo by lepšie, keby došlo k odstupňovaniu krku, a nie k takému náhlemu zastaveniu, ktoré mu dáva neprirodzený pocit. Stále skvelé tetovanie.

Tetovanie na hlave orla skalného

Tetovanie na hlave orla skalného

Tetovanie orla na ramene

S touto orlí hlavou sa pozrieme na to, čo som spomínal na konci posledného popisu. Všimnite si, ako vták'perie na krku zakrýva diskontinuitu od konca krku. Podľa môjho názoru je to zlepšenie oproti priamemu svetlu.

Zobák je tu tiež vyrobený veľmi dobre a oči vyzerajú ako oni'zamračený alebo enormne sústredený, pretože zrejme špehoval niečo, do čoho chce dostať svoje pazúry. Tento červenkastý odtieň dodáva zlovestný pocit.

Tetovanie orlej hlavy na ramene.

Tetovanie orlej hlavy na ramene.

Námorné tetovanie orol

Tu uvádzame príklad kombinovaných tém s orlou hlavou a kotvou, ktoré znamenajú námorníctvo. Pre tých čitateľov, ktorí sú Američania, je málo vysvetlenia, čo to znamená, pretože americký orol je považovaný za znak vlastenectva.

Orlová hlava s kotvou.

Orlová hlava s kotvou.

Kmeňové tetovanie orla

Charakteristiky orla sa ľahko hodia k niektorým kmeňovým vzorom, ako vidíte nižšie. Je to práve ten správny spôsob, ako vytvoriť kmeňovú hlavu orla, pričom čiary orla pekne predstavujú.

Tetovanie orla v kmeňovom štýle.

Tetovanie orla v kmeňovom štýle.

Ripped Flesh Design

Pazúry orla sú výrazným prvkom tohto vtáka, ktorý je možné začleniť do tetovania. Najzrejmejším z nich je použiť pařáty na vytvorenie úžasného vzhľadu roztrhnutého mäsa.

S týmto tetovaním vidíme, ako sa príliš veľké pazúry trhajú cez chrbát s hlavou orla, ktorá sa chystá prejsť otvorom. To spolu s pozadím americkej vlajky predstavuje fantastickú voľbu.

Orol tetovanie trhajúce orla.

Orol tetovanie trhajúce orla.

Orol prerážajúci kožu

S týmto dizajnom orla prerážajúceho kožu dostaneme oveľa iný vzhľad ako na obrázku vyššie. Silnými stránkami dizajnu sú hlava a krídla, ktoré zrejme lietajú.

Slabinou sú pazúry, pretože nie sú't takmer rovnako presvedčivé ako pazúry vyššie. Tu naozaj nie'nevšímať si ich, ako oni'sú menšie a podhodnotené. Šachovnicový vzor za orlom je tiež trochu mätúci.

Orol trhajúci kožu.

Orol trhajúci kožu.

Kmeňové tetovanie na chrbte

Široké rozpätie krídel tohto kmeňového orla robí zo chrbta perfektné plátno pre návrh. Farba, čiary a tvary z neho robia skvelé tetovanie.

Tieto červené, čierne a biele farby sú veľmi odvážne a presvedčivé a pazúry pôsobia strašidelne. Čierna farba na konci každého krídla a peria je ďalším príjemným prvkom.

Tetovanie chrbta v kmeňovom štýle.

Tetovanie chrbta v kmeňovom štýle.

Aztécky orol

Toto je ďalší skvelo vyzerajúci kmeňový orol, aj keď sa tentoraz pozeráme na jedného v aztéckom štýle.

Na kmeňových prevedeniach je fantastická ich nápadná jednoduchosť a odvážnosť.

Tetovanie aztéckeho orla.

Tetovanie aztéckeho orla.

Keltský orol na chrbte

Teraz prejdeme k úplne odlišnému kultúrnemu vzhľadu, keltskému umeniu.

Ak ty'videl si iné keltské umenie, ty'Rozpoznám prekrývajúce sa a zakrivené čiary. Zatiaľ čo vonkajšia časť orla si zachováva väčšinu svojho obvyklého vzhľadu, vnútorný dizajn sa odlišuje od ostatných.

Tetovanie orla v keltskom štýle.

Tetovanie orla v keltskom štýle.

Vznášajúci sa orol

My'Dokončíme tento pohľad na orly týmto tetovaním vtáka, ktorý sa vznáša vo vzduchu. Toto je ono'ide o všetko. Tieto majestátne možnosti dizajnu ich robia tak žiadanými predmetmi pre umelcov.

Čierna v strede tela orla je skutočne pekná a tento červenkastý odtieň v krídlach dotvára úžasný vzhľad tetovania rozloženého na chrbte..

Rastúce tetovanie orla.

Rastúce tetovanie orla.

Teraz vidíte, prečo je orol tak obľúbenou voľbou pre tých, ktorí hľadajú na svojom tele úžasné umelecké dielo. Aj napriek mnohým návrhom, na ktoré sa treba pozrieť, sme'sotva sme poškriabali povrch možností tam pre tých, ktorí hľadajú orla ako svoje tetovanie podľa výberu.

About the author