Tetovanie medveďa panda: významy, návrhy, obrázky a nápady

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

Tetovanie medveďa panda: významy, návrhy, obrázky a nápady

Tetovanie medveďa panda: významy, návrhy, obrázky a nápady

CC-BY Pixabay

Tetovanie medveďa panda

Ak ty'keď hľadáte jedinečné tetovanie pre zvieratá, nehľadajte nič iné ako medveď panda. Toto sa bežne nepovažuje za tradičné tetovanie, ale v niektorých sférach sa stalo obľúbenejším. To'nosia ho muži aj ženy a predstavujú vlastnosti a vlastnosti zvieraťa. Často sú na tetovanie sami, ale niekedy ich vidia s rôznymi symbolmi a prvkami, ktoré ich sprevádzajú. Bez ohľadu na štýl má hlbokú symbolickú hodnotu pre všetkých, ktorí ho nosia.

V tomto článku budeme diskutovať o medveďoch panda, ich hodnotách v rôznych kultúrach, a pozrieme sa na 38 rôznych vzorov tetovania. Na konci dúfame, že nájdete nápady a inšpiráciu pre svoje ďalšie jedinečné tetovanie.

Nápady na tetovanie medveďa panda

Významy tetovania panda

Tieto zvieratá obklopuje niekoľko rôznych významov. Väčšina významov je pozitívnej povahy. Ale pamätajte si, že vaše tetovanie nakoniec symbolizuje to, čo chcete. V tejto nižšie uvedenej tabuľke sú uvedené najbežnejšie významy tetovania medveďa panda.

Toto je jedno z mála tetovaní, ktoré predstavujú mužskosť i ženskosť. Zdôrazňuje rovnováhu, pretože sa bežne spája so symbolom jin jang. Panda'Čierne a biele farby tiež ukazujú rovnováhu a údajne reprezentujú rôzne kultúry.

Ak ty'keď hľadáte inšpiratívne tetovanie, môže sa hodiť k účtu, pretože zvyčajne predstavuje pozitívny pohľad na život. Či ty'pokúša sa dosiahnuť "môžem to urobiť" postoj alebo pokúšanie sa povedať "Áno" k životu častejšie, môže pomôcť tetovanie pandy. Môže symbolizovať dušu, telo a myseľ. Keďže je tento druh ohrozený, muži a ženy, ktorí žijú svoj život, aby chránili toto krásne stvorenie, sa ho môžu rozhodnúť uctiť si tetovaním. Často sú navrhnuté tak, aby jedli trávu alebo bambus, pretože pandy trávia väčšinu svojho života jedením týchto dvoch látok.

Existuje nekonečné množstvo spôsobov, ako navrhnúť svoje tetovanie, preto sa porozprávajte so svojim umelcom, aby vám zaistil, že vám bude môcť dať to, čo hľadáte..

18 bežných významov tetovania medveďa panda

1. Sila

7. Jin-jang

13. Vedomosti

2. Pokoj

8. Pôvabná

14. Duša, Telo, Myseľ

3. Mier

9. Šľachta

15. Mágia

4. Mužnosť

10. Optimizmus

16. Veľa šťastia

5. Ženskosť

11. Pokoj

17. Environmentalizmus

6. Zostatok

12. Múdrosť

18. Moc

Obrázky tetovania medveďa panda

Symbolika medveďa pandy

Pokiaľ ide o hlboké symbolické symboly východnej kultúry, panda sa radí k najvyšším. To'Je známe, že už po stáročia je symbolickým zvieraťom ázijskej kultúry. Toto tetovanie si môžu vybrať muži a ženy, ktorí pracujú s týmto milovaným mierumilovným zvieraťom, alebo ho môžu nosiť tí, ktorí súvisia s jedinečnými vlastnosťami pandy, o ktorých je známe, že majú. Toto zviera je už dlhé roky symbolom mier a vyrovnanosť.

Aj keď je medveď panda skutočným medveďom, nie je ako žiadny iný medveď na svete – má jednu obzvlášť úžasnú vlastnosť, ktorú väčšina'neviem o: očiach mačky. Číňania to označujú ako "Da xiong mao," čo znamená "obrovská medvedia mačka." Napriek tomu, že sú technicky zaradení medzi mäsožravce, 99 percent ich stravy tvorí bambus. Oni'líši sa od ostatných medveďov aj svojou osobnosťou. Takmer všetky medvede sú agresívne a zlomyseľné, ale medvede panda nie sú – ich osobnosť je veľmi silná odložený, s čím ich spája mnoho kultúr vyrovnanosť.

Tetovania tohto pokojného zvieraťa nájdete v nespočetnom počte vzorov. V skutočnosti, pokiaľ ide o tetovanie pandy, nič nie je vylúčené. Môžu vykresliť zviera s realistickým vzhľadom a dojmom, alebo kreslené. Niektoré návrhy zobrazujú iba jeho hlavu, zatiaľ čo iné premieňajú hlavu na a "hlava cukrovej pandy" tetovanie. Oni'sú často navrhnuté tak, aby boli roztomilé a mierumilovné, zodpovedali osobnosti zvieraťa, ale zároveň ich možno považovať za šťastných, šialených a dokonca zlých. Nezabudnite si na tejto stránke prezrieť všetky rôzne vzory tetovania, pretože vám to pomôže získať predstavu o všetkom, čo je na trhu k dispozícii. Navyše je možné získať vlastné nápady pri pohľade na návrhy tetovania.

Návrhy tetovania medveďa panda

Predtým, ako sa necháte tetovať!

Existuje niekoľko dôležitých vecí, ktoré si musíte zapamätať, než sa rozhodnete pre tetovanie panda bear alebo akékoľvek tetovanie. Uistite sa, že si urobíte čas na prieskum svojho tetovania. Chcete sa uistiť, že úplne rozumiete tomu, čo vaše tetovanie predstavuje a predstavuje. Nechcete sa nechať tetovať a neskôr zistíte, že predstavuje niečo úplne iné. Don'ponáhľajte sa napustiť atramentom! Muži a ženy, ktorí sa ponáhľajú dať si tetovať, väčšinou skončia s ľútosťou nad svojim rozhodnutím. Nie všetci, ale veľká časť z nich si želá, aby sa nikdy nešli nafarbiť. Neponáhľajte sa a ak si nie ste istí, nie't urobiť skok. Ako vždy, ďakujem za návštevu.

Komentáre

Kathryn Oleson 31. marca 2019:

V skutočnosti mám roztomilé malé tetovanie Panda na pravej hornej časti hrudníka. Milujem to a zdá sa, že aj všetci ostatní, ktorí to vidia. Neustále dostávam komplimenty.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 5. augusta 2012:

Bill

Max

Frank

Ruby

Rosemay

Cigán

Ďakujem vám všetkým za vaše komentáre. Každá žena, ktorá hľadá roztomilé tetovanie, malé alebo veľké, panda je skvelá. HBN a Rosemay, ďakujeme za hlasy a ocenenie tvrdej práce.

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 4. augusta 2012:

Milujte tieto tetovanie pandy.

Rosemary Sadlerová z Hawkes Bay – Nový Zéland 3. augusta 2012:

Jedná sa o úplne najlepšie tetovanie, skutočne rozkošné a roztomilé. Pandy lásky vždy vyzerajú tak zvedavo a nikdy som si nevšimol, že ich oči sú ako mačky … ale sú.

Hlasujte plošne, vrátane vtipných pre kreslených.

Ruby Jean Richertová z južného Illinois 3. augusta 2012:

Všetky sú roztomilé, veľmi farebné…

Frank Atanacio zo Sheltonu 3. augusta 2012:

kreslené verzie sú pravdepodobne najlepšie, ale napriek tomu tieto záznamy skáčete, priateľu 🙂

BeyondMax zo austrálskeho Sydney 3. augusta 2012:

Och, migosh. Ja len môžem'neprestaň sa smiať. Sú tak milí, ale vážne? … =)

Gail Sobotkin z Južnej Karolíny 2. augusta 2012:

Suhlasim s Billybucom, tieto medvede pandy su fakt super. Niektoré z nich sú úplne rozkošné, aj keď musím priznať, že ja'v skutočnosti som nikdy na nikom nevidel tetovanie pandy.

Opäť ste ukázali, aké umelecké, farebné a kreatívne tetovanie môže byť.

Hlasovalo sa celoplošne vrátane vtipných, pretože niektoré boli také roztomilé, že som sa rozosmial.

Bill Holland z Olympie, WA, 2. augusta 2012:

Ja'znova sa smejem …. ok, získal si ma …. tieto tetovania sú fakt super. Skvelé centrum a páčili sa mi obrázky.

About the author