Tetovanie na divokom západe: kovboji, kone, býky a ďalší

Tom je online spisovateľ viac ako sedem rokov. Je zamilovaný do všetkého, čo súvisí s kovbojmi, rodeom a západnou históriou.

CC BY 2.0

CC BY 2.0

Kevin Zollman

Kovbojské tetovanie sa stáva čoraz väčšou súčasťou západnej kultúry. Sú navrhnuté mnohými spôsobmi podľa toho, čo chce konkrétny človek zobrazovať.

Jeden z najobľúbenejších je obraz kovboja jazdiaceho na koni alebo býkovi, aj keď existujú aj také, ktoré zahŕňajú tradičný klobúk a čižmy.

Existujú také, ktoré zobrazujú plnohodnotný obraz kovboja, zatiaľ čo iné zobrazujú scénu vrátane súvisiacich prvkov divokého západu a niektoré sú jednoducho portréty..

Samozrejme, ako väčšina umenia, existujú aj také, ktoré jedno vyjadrujú'láska k druhému, ako otec alebo stratený milovaný človek, ktorý mohol byť kovboj alebo žil týmto životným štýlom.

Pokiaľ ide o slová alebo správy v tomto type tetovania, fráza "kovboj hore" je zďaleka najpopulárnejší.

Nech už je dôvod akýkoľvek, tetovanie je súčasťou kovbojskej kultúry a existuje množstvo skvelých'Pozriem sa, kam sa umenie dostalo.

Kovbojský portrét

Kovbojský portrét

db18

Portrét kovbojské tetovanie

My'Začneme pohľadom na kovbojské tetovanie s portrétom. Nebolo't žiadne ďalšie informácie o tom, kto alebo čo tento portrét predstavoval, ale vyzerá dobre, aj keď to môže byť len náhoda.

Či už ide o známeho kovboja alebo hollywoodskeho hrdinu, je to tak'je veľmi pekný dizajn, pričom tieň je brilantne použitý na vytvorenie odsadeného klobúkového vzhľadu, záhyby na čele a vrásky na vreckovke okolo krku.

Ďalšie veci, ktoré sa mi veľmi páčia, sú kúsky vlasov visiace zvnútra klobúka, ktoré naznačujú náročný deň v práci, spolu s tienistou, strnisanou bradou, ktorá ukazuje, že je taký zaneprázdnený, že si nakoniec bude musieť urobiť čas na holenie. Skvelý obraz.

Tetovanie v kovbojskej ruke

Tetovanie v kovbojskej ruke

gactv

Ronnie Dunn's 'Kovboj' Tetovanie na ruke

Ak sa chcete len vyhlásiť'ste kovboj skrz na skrz, tu je dobrý príklad toho, s týmto "kovboj" tetovanie na predlaktí Ronnie Dunna.

Pre tých, ktorí možno nevedia, kto je Ronnie Dunn, on'je polovica speváckeho dua Brooks & Dunn a jeden z najúspešnejších vidieckych zabávačov v histórii.

Samotné tetovanie je veľmi jednoduché, má základné písma a príjemnú tmavú farbu. Na to, čo to je, je to veľmi dobre urobené.

Kovbojské tetovanie

Kovbojské tetovanie

ratemyink

Kovboj na vzpierajúcom sa Broncovi

Niekoľko ďalších má kovbojov na býkoch alebo na koňoch'Predstava, ktorú väčšina ľudí má na mysli, keď uvažuje o kovbojoch, aj keď v živote a životnom štýle je toho oveľa viac.

V tomto prvom príklade máme tetovanie s výrazom "kovboj hore" na ňom sa nachádza v blízkosti dna. Vitrínou je kovboj, ktorý jazdí na broncu, pričom klobúk mu stúpa z hlavy, keď sa ho kôň snaží zhodiť.

Dizajn pozadia obklopujúci scénu je dobrý.

Bull Rider Tattoo

Bull Rider Tattoo

2 tetovacie značky

Jazda na býkovi

S týmto ďalším tetovaním kovboja, ktorý jazdí na býkovi, bolo rozhodnutie ukázať ho spredu, nie zboku, skvelé, pretože získate pocit sily býka, keď bojuje s jeho jazdcom..

Býk má veľmi dobré proporcie a kovboj vyzerá skvele s rukou natiahnutou v snahe zostať na obrovskom stvorení..

Ja'Nie som zvyčajne veľký fanúšik jasných farieb v tetovacích vzoroch, ale tento funguje dobre, keď kovboj vystupuje v červených, modrých a zelených farbách a býk sa za ním takmer používa ako tmavé plátno..

Tetovanie klauna Rodeo

Tetovanie klauna Rodeo

tattoonow

Zábavný príklad Rodeo

Na prvý pohľad som to neurobil'toto tetovanie nemám, ale myslím si to'to má byť trochu humorné, žartovať o rodeo rádoby včielke.

Keď som to prvýkrát uvidel, vyzeralo to, že je to kovboj, ktorý úprimne cvičí rodeo, ale keď sa pozriete na šatku cez jeho tvár a jeho ruku mávajúcu, ako keby'ste na skutočnom koni alebo býkovi, vidíte to'je to asi podvodník. Tak či onak, myslím si to'je veselý.

Napriek tomu je kvalita umeleckého diela tetovania skutočne dobrá. Cvičný predmet a nohy jazdca vyzerajú fantasticky a so zakrytou tvárou a svetlejšou farbou jeho vrchu to vytvára dojem, že je tam vyhodený prach.'je ťažšie vidieť túto časť jeho tela.

Zdá sa, že to patrí k humoru návrhu.

cowboytattoodesigns

flickr.jamesspencerbriggs

Šerifské tetovanie

Tu máme skvelé tetovanie šerifa pripravené použiť svoju zbraň na zúfalca. Detail je úžasný a použitie tieňov a tmavých čiar zvyšuje dojem, že on'neblbne.

Mávajúca šatka vyzerá, že sa muž skutočne pohybuje, čo zvyšuje pôsobivosť obrazu.

Čo je na dizajne tetovania slabé, je umiestnenie. Keď môžete'Keď neuvidíte celú scénu tetovania, kde je umiestnená na tele, vždy jej to niečo vezme, ako to robí tu, keď nevidí zbraň alebo ľavú ruku šerifa na pravej strane fotografie. ako sa na to pozeráš.

To'Je to bežná chyba, ktorú robí veľa ľudí. Teda bez ohľadu na to, ako bude obrázok vyzerať, keď bude umiestnený tam, kde ho chcú. Tento mohol byť trochu menší a vyhovoval by, ale evidentne to tak nie je'čo chcel ten, kto si dal tetovanie.

Ja'Nie som si stopercentne istý, ale môže to byť pokus o tetovanie Garyho Coopera, keď hral svoju hlavnú úlohu vo filme Napoludnie..

Hank Williams starší a mladší.

Kým nemám'nebol schopný identifikovať niektoré zo známych tvárí zahrnutých v tetovaniach vyššie bez akýchkoľvek pochybností, dve nižšie nie sú't ťažké vôbec ťažké identifikovať, ako oni'znovu Hank Williams starší na vrchole a Hank Williams mladší na dne.

Obaja sú dobrými vyobrazeniami týchto dvoch mužov, aj keď Hank Williams starší má takmer divoký pohľad do očí, jeho ústa a úsmev boli zachytené fantasticky, rovnako ako jeho klobúk a uši.

Hank Williams mladší je tiež úžasný so svojim ľahko identifikovateľným klobúkom, okuliarmi a cigarou. Skutoční fanúšikovia známych vidieckych zabávačov môžu premýšľať o tom, ako ich dať dohromady. Bolo by to celkom v pohode.

Značka klobúk a topánky okolo hrobu

Toto posledné kovbojské tetovanie to všetko sumarizuje, pretože všetci kovboji musia ísť cestou celého tela a vstúpiť na miesto posledného odpočinku, ktoré je v tomto tetovaní klobúka a čižiem padlého kovboja obklopujúceho značku hrobu pekne symbolizované.

Aj keď je tetovanie jednoduché, jeho odkaz vrátane "Medzi vŕbami," je výkonný a vyzerá celkom dobre. Nechal by som jasné farby, ale je to stále veľmi silné tetovanie, pretože súvisí so zmyslom života.

Tetovanie kovbojského hrobu

Tetovanie kovbojského hrobu

južné tetovanie

Význam kovboja a západného tetovania

Kovbojský a westernový život je zaplavený významami a symbolmi, vrátane tých, ktorí sú zabávačmi, ako aj tých, ktorí nás bavia rodeom a inými prostriedkami. To všetko dokopy predstavuje súčasť životného štýlu, života, o ktorom stále menej ľudí vie alebo sa s ním stotožňuje.

To znamená, že kovboj zostáva neoddeliteľnou súčasťou spoločností na celom svete, pretože jeho neustále sa meniaca úloha stále ulakomí v očiach tých, ktorí oceňujú a chápu dôležitosť tohto jedinečného ľudu.

About the author