Tetovanie Pána prsteňov: Nápady, príklady a fotografie

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Toto tetovanie obsahuje skript elfov pod bielym stromom Gondoru.

Toto tetovanie obsahuje skript elfov pod bielym stromom Gondoru.

Fantasy tetovanie a Pán prsteňov

Pretože Pán prsteňov je pravdepodobne mojou najobľúbenejšou sériou všetkých čias (filmové adaptácie tiež patria medzi moje obľúbené filmy), chcel som sa v súvislosti s franšízou pozrieť na to, aké druhy tetovania tam sú..

Čo ma prekvapilo, nebolo'Toľko, koľko som si myslel, že ich bude, a najobľúbenejšie tetovanie, ktoré som zo série našiel, bolo elfské písmo s názvom Quenya, čo je fiktívny jazyk, ktorým hovoria vysokí elfovia z J.R.R. Tolkienov vesmír.

Vytvorený scenár bol taký úžasne krásny, že ho mnohí považujú za umeleckú formu. Toto je pravdepodobne dôvod'je najobľúbenejšie tetovanie Pána prsteňov (toto je moje neoficiálne pozorovanie).

Zahrnul som hudobnú interpretáciu "Na Západ" v ktorom niekto preložil texty do Quenye, pre prípad, že by ste'nikdy predtým som to nepočul. To'je celkom dobre urobený!

Fanúšikovia Pána prsteňov sú ako všetci ostatní fanúšikovia – oni'sa v niektorých prípadoch angažujú a sú už desaťročia. A tí, ktorí boli príbehu vystavení prvýkrát prostredníctvom filmovej série, sa rýchlo stali tiež besnými fanúšikmi.

Pre fanúšikov sú návrhy tetovania spojené s Pánom prsteňov viac než len tetovanie; oni'je súčasťou legendy a príbehu príbehu, ktorý zostane populárny aj v budúcnosti. Fanúšikovia sa o to presvedčia'je to bezpochyby prípad.

Toto tetovanie je z Gollumu v mesačnom svetle.

Toto tetovanie je z Gollumu v mesačnom svetle.

Black Line Gollum Tattoo

Toto Gollumovo tetovanie skutočne vystihuje spôsob, akým bol zobrazený vo filmovej verzii Pána prsteňov. Myslím si, že okrem toho, že jeho oči boli možno až príliš priateľské (aj keď krátko to bola pravda)'je jeho veľká podoba a interpretácia. Veža s mesiacom v pozadí vyzerá úžasne.

Toto tetovanie je portrétom tvorcu Pána prsteňov, J.R.R. Tolkien.

Toto tetovanie je portrétom tvorcu Pána prsteňov, J.R.R. Tolkien.

Tetovanie J.R.R. Tolkien

J.R.R. Tolkien bol kreatívny génius za svetom, jazykom a mytológiou Pána prsteňov. To'je vhodné vidieť toto tetovanie vyrobené na jeho podobu. To'Je to dosť neobvyklé v tom, že väčšina tetovaní obsahuje postavy vytvorené autormi, nie autormi samotnými. Toto je možno najznámejšia fotografia Tolkiena, ako fajčí svoju fajku.

Toto je mimoriadne tetovanie Aragorna.

Toto je mimoriadne tetovanie Aragorna.

Veľké tetovanie Aragorna

Podoba Aragorna je asi taká dobrá, ako sa dá s tetovaním dosiahnuť, a takmer presne vystihuje, kým je a čo predstavuje (spolu s hercom Viggom Mortensonom).

Páči sa mi, ako tieňovanie na tvári dáva tušiť váhu, ktorú Aragorn vždy niesol, až sa nakoniec rozhodol stať sa mužom, akým mal byť – mužom, za ktorého ho nabádal elfský kráľ..

toto tetovanie Nazgul je veľmi dobre urobené.

toto tetovanie Nazgul je veľmi dobre urobené.

Nazgulské tetovanie

Toto nazgulské tetovanie sa mi veľmi páči. Nazgul niektoré z hlavných postáv na strane tieňa v príbehu. Telo a krídla tvora on'Jazda na koni vyzerá skvele a zahrnutie jazdca dodáva pocit smrtiacej kombinácie, ktorá hľadala a snažila sa zničiť hrdinov Hobita v boji medzi dobrom a zlom. Pravdepodobne patria k najpamätnejším padouchom vo filmovej histórii.

Toto tetovanie orkov je veľmi podrobné.

Toto tetovanie orkov je veľmi podrobné.

Ďalšie tetovanie zlého muža: Ork

Hej, toto nie't akýkoľvek starý ork; tento chlapík je veľmi dobre rozpoznateľný tetovacím dizajnérom a výtvarníkom. Ak ty'Ak hľadáte tetovanie orkov od Pána prsteňov, tohto chlapca by bolo ťažké poraziť. Detail na tvári orka je mimoriadny a vyjadruje čisté zlo a nenávisť, ktoré obývajú ich temné srdcia.

Umiestnenie tohto tetovania citátu Gandolfa je o to zaujímavejšie.

Umiestnenie tohto tetovania citátu Gandolfa je o to zaujímavejšie.

Pamätné tetovanie Gandalfa

Zo všetkých mnohých dôležitých riadkov a výrokov v Pánovi prsteňov je tento asi najpamätnejší a najobľúbenejší pre fanúšikov. To's. super, že si to niekto nechal vytetovať v tejto forme. Hovorí, "Nepoviem, neplačte. Pretože nie všetky slzy sú zlo."

Toto úplne čierne tetovanie Sarumana je veľmi nápadné.

Toto úplne čierne tetovanie Sarumana je veľmi nápadné.

Saruman tetovanie

Na tetovaní Pána prsteňov pracuje niekoľko skutočne dobrých tatérov a tu je Saruman zachytený fantasticky. Saruman sa stal úhlavným nepriateľom Gandalfa a spoločenstvom prsteňa pred jeho zánikom vo filme. V knihe bol nakoniec porazený oveľa neskôr.

Ako o sebe kedysi povedal Gandalf, stal sa tým, čím sa mal stať Saruman. Možno to bol čas, kým sa obrátil do tieňa.

Toto tetovanie vstupu do tetovania Mines of Moria je bohaté na symboliku.

Toto tetovanie vstupu do tetovania Mines of Moria je bohaté na symboliku.

Vstup do Mines of Moria

Toto tetovanie Mines of Moria sa mi veľmi páči, ale zaujímalo by ma, čo's s gréckymi slovami nižšie. Škoda, že sa nerozhodlo ukázať nápis rozsvietený ako vo filme't made, pretože si myslím, že by sa to zmenilo z dobrého tetovania na skvelé. Ale napriek tomu's pekný dizajn tetovania zobrazujúci jeden z najdôležitejších momentov spojených s filmom Pán prsteňov.

Toto tetovanie Froda padajúceho v hostinci je čierne, okrem prsteňa, ktorý je farebný.

Toto tetovanie Froda padajúceho v hostinci je čierne, okrem prsteňa, ktorý je farebný.

Frodo padajúci v hostinci

Toto je nevyhnutné tetovanie, pokiaľ ide o akúkoľvek tetovaciu galériu Pána prsteňov'je jednou z najdôležitejších udalostí celého príbehu. To'Je skutočne efektívne, ako umelec priniesol zlato prsteňa na čiernobielom pozadí. Veľmi silná je aj takmer neviditeľná ruka vpredu. Je to úžasné tetovanie.

Skvelá kvalita tetovania Pána prsteňov

Táto zbierka a galéria tetovaní Pána prsteňov na mňa urobila veľký dojem. Sám som veľkým fanúšikom'Som si istý, že niektoré z mojich osobných predpojatostí prešli. Ale podľa akéhokoľvek merania sú to skutočne dobré tetovania a nie sú'ani sa nepriblížil k odhaleniu veľkého počtu postáv vo filmovej a knižnej sérii.

Komentáre

Kaan 28. marca 2012:

existuje pod stromom význam elfského písma? Budem rád, ak poznáte význam a odpoveď.

radagast z Anglicka 4. mája 2011:

Dobrý deň, ste dobré centrum, bolo to zaujímavé čítanie.

Keďže ste fanúšikom Pána prsteňov, napadlo ma, že by ste sa chceli pozrieť na moje nové centrum, kde nájdete tetovanie môjho vlastného Pána prsteňov.

Phil 27. apríla 2011:

Aragorn vyzerá, že má mozgovú príhodu.

laura jalowiec 22. decembra 2010:

tvoj'Tetovanie bolo najúžasnejšie, čo som kedy videl, uprostred lásky

zeme

Kresťanský 24. augusta 2010:

niektoré práce tu sú úžasné. Mám dva kusy LOTR, jeden mi bol skutočne nasadený na ruku asi pred týždňom. Mám jednu z nich na svojom facebooku a druhá bude mať čoskoro fotografiu.

http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?pid=3212222&fbid = 259945026066&op = 4&o = globálne&pohľad = globálny&subj = 624853371&id = 575601066

To'Je to zlý obraz, ale niečo to je

Mark Bruno z New Jersey Shore 13. augusta 2010:

Úžasné tetovanie, núti ma dostať svoje

LeahPutz 2. augusta 2010:

Páni, tieto tetovania sú úžasné! Skutočne ma vzrušujú, keď si to urobím'tematicky bude úplne pán prsteňov!

aisha1257 10. januára 2010:

Páni, prvý obrázok je tetovanie i'dostávam! Vynikajúci hub to!

Kari Poulsen z Ohia 5. júla 2009:

To sú výnimočné tetovania a oči na Aragornovi sú neskutočné. Pieseň bola v Quenyi nádherná. Vďaka za zdieľanie!

About the author