Tetovanie pirátskej lode

Ja'Som veľkým fanúšikom všetkého tetovania a chcem sa podeliť o svoju vášeň pre svet tetovacieho umenia.

Pirátske tetovanie

Čokoľvek námorné ma veľmi zaujíma a väčšina mytológie a pravdy okolo histórie pirátov je fascinujúca, najmä lode, ktoré používali na plienenie svojich nešťastných obetí..

Predstavte si, že ste na ceste niekam a stretnete sa so zlovestnou pirátskou vlajkou a loďou, ktorá vám môže navždy zmeniť život. To'je predpokladom umenia pirátskych lodí a tetovacích návrhov, ktoré obsahujú tému pirátskej lode. Vlnité plachty a pocit hrôzy sprevádzajú obrázky blížiacich sa pirátov, a to je pekne zobrazené na nižšie uvedených tetovaniach pirátskej lode.

Popularita pirátskej lode

Piráti a pirátske lode sa v posledných rokoch tešia zvýšenej obľube, pravdepodobne kvôli Hollywoodu's vyobrazením Jacka Sparrowa a jeho posádky.

Táto romantizovaná verzia má, samozrejme, ďaleko od reality, pretože novodobí piráti pri pobreží Afriky nie sú ani zďaleka priateľskí a pripravili sa o život. Oni nie'Napriek tomu necestujú na chladných lodiach ako starí piráti't urobiť dobrú voľbu pre tetovanie alebo niekoho, kto chce na koži pôsobivú loď.

Pirátska loď vychádzajúca z hmlového tetovania

Toto tetovanie pirátskej lode bolo vybrané ako prvé, pretože má niekoľko dobrých a zlých vlastností.

 • Dobré je, že to malo za sebou skvelý nápad a vystihuje to, čo je to pirát a ako sa môžu náhle objaviť svojim vytúženým obetiam.
 • Zlé je, že to malo byť vykonané tak, aby loď viac vynikla, ako keby práve opúšťala hmlu. Inými slovami, pozadie malo byť svetlejšie, zvýrazňujúce loď. Namiesto toho je loď zmiešaná s pozadím spôsobom, ktorý skrýva svoj náraz.
 • To'je to stále skvelé tetovanie, ale svetlejšie pozadie by to robilo úžasným.

pirátska loď vychádzajúca z hmly

pirátska loď vychádzajúca z hmly

Pirátska loď prerušujúca vody

Dôvodom umiestnenia tejto lode ďalej bolo ukázať, ako môže byť táto loď predstavená ako stred dizajnu, a nie ako splývať s pozadím tak, aby sa efekt skryl..

To'aby som to nepovedal'je lepšie tetovanie ako vyššie, pretože nie je't. To len ukazuje, aké dobré to mohlo byť.

Čo sa týka tej nižšie, jedna vec, ktorá sa mi naozaj páči, je spôsob, akým je loď ukázaná, ako pretína vody, pretože letí dopredu. Páči sa mi aj okolité lemovanie, ktoré zvýrazňuje loď.

červená a čierna pirátska loď pohybujúca sa vodami

červená a čierna pirátska loď pohybujúca sa vodami

Potopené tetovanie pirátskej lode

Je to skvelý nápad navrhnúť tetovanie piráta stroskotaného na dne oceánu. Ďalším zaujímavým prvkom tetovania je rozhodnutie nechať ho reprezentovať pirátsku loď, ktorá tam už dlho uviazla. Strašidelný vzhľad lode bez života poskytuje úžasný obraz.

potopené tetovanie pirátskej lode

potopené tetovanie pirátskej lode

Umelec: xxmatt-thomasxx

 • Tetovanie majestátnej lode

  Kto nemá'Snívalo sa mi o plavbe po moriach za dávnych čias, pretože vtedajší námorníci a lodní kapitáni boli prieskumníkmi a vo svojej dobe najviac riskovali. Tam'je vždy niečo o majestátnych lodiach a hádzajúcich sa moriach, ktoré vyvolávajú naše…

 • Tetovanie Lode a morský život

  Aj keď ma pri písaní na tetovanie zvyčajne baví zameriavanie sa na určitú tému, motivovala ma predviesť rôzne tetovania súvisiace s oceánmi, loďami a morským životom všeobecne. Niekedy sa pri pohľade na rôzne vzory tetovania môžu objaviť nápady, ktoré môžu…

 • USMC Tattoo vzory

  Americkí námorníci majú hrdú tradíciu, ktorá sa datuje (inštitucionálne) do roku 1775, pričom operatívne bola ešte predtým. Námorníci sú rozmiestnení po mori prostredníctvom námorných plavidiel, aby rýchlo reagovali na vznikajúce hrozby. Tí bohatí…

Tetovanie na ramene pirátskej lode

 • Aj keď nie je skutočným fanúšikom atramentu na tetovanie, ktoré si vyžaduje väčšie plátno na paži, toto tetovanie je asi tak dobré, ako sa dá v obmedzenom priestore získať..
 • Moja obľúbená časť je spôsob, akým umelec navrhol obrázok a šikovne použil tmavšie a svetlejšie farby, aby vytvoril veľmi pekný výsledok.
 • Všimli ste si v pozadí horiacu loď? Vyzerá skvele.
 • Moja jediná sťažnosť týkajúca sa dizajnu je, že by som bol rád, keby som pirátsku vlajku videl jasnejšie. Čo'je pirátska loď, bez ktorej víri vietor vo vetre?

tetovanie ramena pirátskej lode

tetovanie ramena pirátskej lode

 • V tomto konečnom dizajne tetovania pirátskej lode vidíte ten, ktorý obsahuje farbu, niečo ja'Všeobecne nemám rád žiadne tetovanie, ale v tomto prípade to nie je'je urobený celkom dobre.
 • Vrch je obzvlášť pekný, pretože sa zdá, že pekne ladia s tmavšou farbou.
 • Jedinou oblasťou, ktorú by som zmenil, je nazelenalá farba vĺn, ktoré sa podľa mňa stretávajú. Napriek tomu veľmi dobre urobené tetovanie.

veľké, farebné tetovanie pirátskej lode

veľké, farebné tetovanie pirátskej lode

Tajomstvo, skúmanie a výsledná dráma na šírom mori vždy uchvátili moju predstavivosť, ako aj mnoho ďalších, a piráti a ich spôsob dopravy boli dodnes neoddeliteľnou súčasťou príbehu..

Tetovanie pirátskej lode nám pomáha pripomenúť si nebezpečenstvo plavby po svetových oceánoch.

About the author