Tetovanie pre matky: Zmysluplné nápady pre dôležité spomienky

Zdobenie tela, a najmä tetovanie, je úžasný spôsob, ako sa verejne podeliť o svoju históriu, triumfy a pocity..

Milujem ťa ... a moje tetovanie!

Milujem ťa … a moje tetovania!

Kozzi.com

Tetovanie môže byť zábavné a koketné. Môžu byť zmysluplné a hlboké. Môžu byť malé aj veľké. Môžu byť jemné alebo odvážne. Môžu byť čímkoľvek, čo chcete, aby boli. A tetovania, ktoré matky dostanú, môžu byť všetky vyššie uvedené, rovnako ako akékoľvek iné tetovanie. Ale niekedy mamičky chcú tetovanie a chcú, aby nejakým spôsobom znamenali najdôležitejšiu časť ich života.

Zmysluplné nápady na tetovanie pre matky

  1. Iniciály a mená
  2. Zmysluplné obrázky
  3. Fotografie a stopy
  4. Termíny
  5. Zodpovedajúce tetovanie
  6. Rodinné klenoty
  7. Cudzie jazyky
  8. Anjeli a krídla
  9. Dúhy

Mamičky môžu tetovať!

Mamičky môžu tetovať rockom!

Kozzi.com

1. Iniciály a mená

Aj keď osobne nie som zástancom tetovania mien významných osobností, deti sú úplne iná záležitosť. Vaše dieťa bude vždy vašim dieťaťom a mať ich meno ako trvalú súčasť vás je krásny nápad. Môžete sa rozhodnúť umiestniť ho na dobre viditeľné miesto, napríklad na zápästie, alebo ho skryť, ale napriek tomu mať zmysel, napríklad nad srdcom..

Seuss knihy vo farbách povedomia o autizme.

Seuss knihy vo farbách povedomia o autizme.

Katherine Sanger

2. Zmysluplné obrázky

Riaďte sa tým, po čom je dieťa pomenované: kreslenými postavičkami, kvetmi atď. V mojom prípade som si nechal vytetovať knihy doktora Seussa. Malo to pre mňa dvojaký význam: Knihy predstavujú moju lásku k Theodorovi Geiselovi, mužovi, o ktorom som napísal diplomovú prácu, a farba kníh predstavuje štyri farby, ktoré sa najčastejšie používajú pri skladaní dielov predstavujúcich autistické spektrum..

Knihy boli pre mňa a môjho syna, a hoci ostatní ľudia nemusia automaticky pochopiť zmysel tetovania, pre mňa a moju rodinu je to veľmi zmysluplné..

Tetovanie podľa fotografie.

Tetovanie podľa fotografie.

V tetovaní

3. Fotografie a stopy

Keď sú dobre urobení, môžu byť brilantní. Je pravda, že pri tetovaní, ktoré si vyberiete, musíte byť veľmi opatrní. Predtým, ako si vyberiete, koho chcete tetovať, prečítajte si knihu práce tetovacieho umelca.

Čo sa týka fotografií, často je najlepšia jednoduchosť, a preto sa možno budete chcieť porozprávať s výtvarníkom (alebo tetovacím umelcom, ktorý robí vlastnú prácu), než to urobíte. Uistite sa, že vás vždy urobí šťastným a hrdým, keď sa naň pozriete.

4. Termíny

Vytetovanie si dátumu narodenia je skratka, ako si vždy zapamätať ten dôležitý moment. Môžete si vybrať, či chcete mať čas a dátum, rok alebo, jeden z mojich obľúbených favoritov, ísť na rok narodenia rímskymi číslicami.

Mnoho mamičiek sa tiež rozhodne zahrnúť dátum spolu s ďalším prvkom. Možno pár stôp s dátumom narodenia? A najlepšia časť pri výbere dátumu narodenia je, že sa nikdy nemusíte báť, že zabudnete narodeniny svojho dieťaťa!

5. Zodpovedajúce tetovanie

Odkladali ste atrament, kým vaše dieťa nemalo viac ako 18 rokov? Prečo si nedať zodpovedajúce tetovanie? Nájdite niečo, čo má pre vás oboch zmysel, a potom sa podeľte o svoje skúsenosti. Získate viac ako jednoduché tetovanie – získate aj pamäť.

Jednoduchý kmeňový srdcový záblesk.

Jednoduchý kmeňový srdcový záblesk.

Kozzi.com

6. Rodinné klenoty

Áno, šiel som sa lacno zasmiať. Ale je to vážna myšlienka. Ak máte skutočne radi šperky, prečo si ich nenechať vytetovať? Pozrite sa na všetky krásne rodinné šperky, ktoré obsahujú rôzne rodné kamene, a nájdite vzor, ​​ktorý by ste chceli navždy.

Môžete sa rozhodnúť premeniť náhrdelník na jednoduchý vzor a umiestniť ho kdekoľvek na svojom tele, alebo ak máte dostatok odvahy, môžete si na prste vytvoriť prsteň predstavujúci všetky farby, ktoré predstavujú vašu rodinu. Majte však na pamäti, že farby môžu vyblednúť, takže ich môžete opakovať každých päť až desať rokov, aby boli živé..

7. Cudzie jazyky

Pre ľudí, ktorí nehovoria anglicky ako svojim prvým jazykom alebo ktorí jednoducho majú iný „domáci“ jazyk, prečo si nedať tetovanie, ktoré ctí váš jazyk a etnický pôvod, a vaše dieťa? Nechajte si vytetovať cudzí dialekt, napríklad japonský, španielsky alebo nemecký. Môžete si vybrať slová ako "syn" alebo "dcéra" a dokonca doň zakomponovať dátumy.

Wing flash art.

Wing flash art.

Kozzi

8. Anjeli a krídla

Je smutné o tom premýšľať, ale niekedy sú vhodní aj anjeli a krídla. Aj keď niektoré deti nemusia byť na tomto svete dlho, ich spomienky áno. Zahrnutie akýchkoľvek ďalších myšlienok, ako je meno dieťaťa, počiatočné číslo alebo dátum narodenia, zabalenie dieťaťa do krídel alebo prípadne držanie anjela ukazuje radosť i smútok, ktoré ste zažili v ich krátkom živote..

9. Dúhy

Pre tých, ktorí mali dúhové dieťa, vrátane dúhy spolu s menom dieťaťa alebo dátumom narodenia môže byť skvelý spôsob, ako si pripomenúť predchádzajúce tehotenstvo a osláviť narodenie dieťaťa. Je na vás, či si chcete dať vytetovať smutnú spomienku, ale je to aj šťastné, takže sa rozhodnite, ako sa na to budete pozerať, kým to celý život nezískate..

… A viac!

To sú len niektoré nápady pre tetovanie pre matky. Aké tetovanie ste videli? Čo by ste chceli dostať na pamiatku svojho materstva??

Komentáre

melissassmith 26. mája 2017:

Pekné nápady na tetovanie.

About the author