Tetovanie presýpacích hodín: Nápady na dizajn a významy

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

Presýpacie hodiny sú obľúbeným symbolom tetovania a je možné ich napúšťať samostatne alebo s inými prvkami. Presýpacie hodiny tetovanie sú obľúbené v tematických tetovaniach a rukávoch. Tento článok obsahuje rôzne návrhy tetovania presýpacích hodín a diskutuje o ich význame. Dúfame, že tu nájdete nápady a inšpirácie pre svoje ďalšie tetovanie.

Symbolika

Ľudia nosia tetovanie presýpacích hodín kvôli svojej dekoratívnej hodnote a symbolickej hodnote. Presýpacie hodiny, ktoré sú oveľa staršie ako hodiny, sú symbolom času už mnoho storočí.

Čas je vzácny a je tiež obmedzený. Mnohí z nás nie'vážime si čas tak, ako by sme mali, kým nie je neskoro. Jeden alebo druhý deň, čas, rovnako ako piesok v presýpacích hodinách, dôjde. Pravdou je, že čas bez mihnutia oka plynie. Niekedy si možno musíme pripomenúť, ako cenný je náš čas. Tetovanie presýpacích hodín je dokonalou pripomienkou a je vynikajúcou voľbou pre každého, kto si váži život. Mnohí z nás berú život ako samozrejmosť a zabúdajú, že život je skutočne výsadou a nie právom.

Významy

Tetovanie presýpacích hodín môže symbolizovať čas a ešte oveľa viac. Vaše tetovanie presýpacích hodín môže predstavovať čokoľvek, čo chcete, ale majte na pamäti, že svetu ako celku sa budú pripomínať nižšie uvedené významy.

  • Život. Pretože smrť dáva životu zmysel.

  • Smrť. Piesok sa míňa.

  • Nevyhnutnosť. Don'nemyslím si, že piesok vyhral'nevybehni na teba tiež.

  • Energia a sila. Piesok sa pohybuje z kopca a nenechá nič zastaviť.

  • Rovnováha a nové začiatky. Presýpacie hodiny sa dajú otáčať.

  • Život's cyklov. Každý cyklus má svoj začiatok a koniec.

  • Pominuteľnosť a koniec. Aj toto prejde; ani radosť, ani bieda nie sú trvalé.

Návrhy tetovania presýpacích hodín

Presýpacie hodiny tetovanie môžu byť navrhnuté rôznymi spôsobmi a môžu byť asociované s rôznymi symbolmi, prvkami a ozdobami. Môžu byť vykonávané plným čiernym atramentom alebo striekaním živých farieb. Presýpacie hodiny samotné môžu byť drevo, oceľ, fúkané sklo alebo akýkoľvek iný materiál, na ktorý si spomeniete. Napriek tomu, že v presýpacích hodinách je väčšinou piesok, pri tetovaní presýpacích hodín môžete vidieť aj vodu alebo dokonca krv.

Návrhy tetovania presýpacích hodín môžu zahŕňať hodiny. Často obsahujú kvety, a to nielen preto, že kvety sú pekné. Kvety, podobne ako ľudský život, sú prechodné a krásne sú len na malú chvíľu. Návrh tetovania môže zahŕňať lebky alebo napoly spálenú sviečku, čo naznačuje, že v určitom okamihu budeme všetci čeliť smrti. Presýpacie hodiny môžu mať krídla vtáka alebo netopiera, ktoré ukazujú čas, ktorý letí, a pripomínajú nám, aby sme si cenili čas, ktorý máme. Ďalšou variáciou sú rozbité presýpacie hodiny, ktoré môžu predstavovať bolesť, hnev, rozrušenie, skorú smrť alebo sen o úniku z času.

Presýpacie hodiny tetovanie môže byť tiež navrhnuté s citátmi alebo inšpiratívnymi slovami. Môžu zahŕňať nápisy, "Don't Nechajte čas plynúť," "Carpe Diem," "Tempus Fugit," alebo "Čas uzdravuje všetku bolesť."

S toľkými rôznymi možnosťami by ste mali byť schopní nájsť dizajn tetovania presýpacích hodín, ktorý vyhovuje vašej osobnosti. Rôzne prevedenia v tomto článku vám poskytnú predstavu o tom, čo je k dispozícii. Využite ich ako inšpiráciu na zoznámenie sa s nápadmi na vlastné tetovanie presýpacích hodín!

Don't Ponáhľajte sa na atrament!

Predtým, ako si vyberiete tetovanie presýpacích hodín (alebo akékoľvek tetovanie), urobte si na jeho preskúmanie čas. Uistite sa, že úplne rozumiete tomu, čo predstavuje a predstavuje. Ľudia, ktorí sa impulzívne nafarbia, niekedy svoje tetovanie neskôr ľutujú. Ty nie'nechcem urobiť túto chybu. Pamätajte si, že toto tetovanie budete nosiť po celý život.

Komentáre

j l s xox 16. januára 2013:

Kool

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 23. septembra 2012:

Bill

Nanderson

Rosemay

KJ

Cigán

Chcem sa vám všetkým poďakovať, že ste si našli čas na komentovanie a prezeranie tohto článku. KJ, stojím za tebou. Prial by som si, aby som vás tu mal a sprevádzal ma všetkým. Aj tak ti úprimne ďakujem. Čas je obrovská hodnota, viac ako mnohí z nás uznávajú. Vždy ho používajte múdro, presýpacie hodiny.

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 31. augusta 2012:

Teraz sú tieto farebné a zaujímavé.

kjforce z Floridy 27. augusta 2012:

autor písaných textov …. Môžeme predpokladať, že sa vykonávajú v jazyku a " včas" spôsobom….

sú to však krásne fotky a ja nie'to znamená odľahčiť rozbočovač .. na túto tému odvádzate skvelú prácu … stále hovorím" Konferenčný stolík" kniha..chráňte svoje spisy pre ďalšie použitie … úprimné…

Rosemary Sadlerová z Hawkes Bay – Nový Zéland, 27. augusta 2012:

Páni, také pestré a farebné prevedenie.

Je pravda, že zabúdame na to, ako je čas drahý, príliš rýchlo nám uniká a zdá sa, že ako starneme, ide ešte rýchlejšie..

Toto je dobré tetovanie, ktoré nám pripomenie, aký vzácny je čas.

Úžasné Ricky

nanderson500 zo Seattlu, WA, 27. augusta 2012:

Súhlasíte, tieto vyzerajú veľmi cool. Skvelé fotky! Hlasovalo a bolo to zaujímavé.

Bill Holland z Olympie, WA, 27. augusta 2012:

Teraz sú skvelé! Získajú pečiatku schválenia billybuc, rovnako ako váš rozbočovač. 🙂

About the author