Tetovanie so zbraňou: významy, návrhy a nápady

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

Tetovanie so zbraňou: významy, návrhy a nápady

Tetovanie so zbraňou: významy, návrhy a nápady

CC-BY Elvert Barnes, Via Flickr-pridaný text a efekt

Návrhy tetovania zbraní

Ak ty'keď hľadáte tetovanie, ktoré by vyhovovalo vašim zákonom zakázaným spôsobom, zbraň je spoľahlivý spôsob, ako ísť. Existuje množstvo rôznych ľudí, ktorí majú spojenie so zbraňami. Vojaci, lovci, policajti a bežní svetskí ľudia používajú zbrane z rôznych dôvodov, ako je ochrana a poľovníctvo. Tetovať je možné akýkoľvek typ zbrane, ale ak uprednostňujete konkrétny typ, uistite sa, že viete, o čo ide'sa volá. Návrhy zbraní môžu vykresľovať zbraň tak, aby vyzerala umelecky, realisticky alebo ako karikatúra. Pokiaľ ide o návrhy zbraní, variácie sú nekonečné.

Keď sa pozrieme na príklady, pištole sú ľahko najčastejšou voľbou medzi mužmi i ženami. Pištole sú vo väčšine prípadov malé a štíhle a môžu sa hodiť na rôzne miesta ako umelecké dielo na tele. Revolvery 9mm a Colt sú dva obľúbené typy tetovaní na pištole. Pušky, guľomety, AK's, a brokovnice môžu byť tiež použité, pokiaľ ide o konštrukcie zbraní. S armádou, ako je americká armáda a námorníctvo, vidíte viac návrhov pušiek.

12 nápadov na tetovanie pištoľou

18 úžasných významov tetovania zbraňami

1. Sila

7. Ochrana

13. Zlo

2. Moc

8. Zabezpečenie

14. Pomsta

3. Autorita

9. Nebezpečenstvo

15. Česť

4. Vzbura

10. Psanec

16. Riziko

5. Odvaha

11. Nedbalosť

17. Rešpekt

6. Zastrašovanie

12. Sloboda

18. Sloboda

Stručná história symbolizmu

Zbrane boli kritizované po stáročia, odkedy boli prvýkrát vyrobené. Vo svete tetovania tomu nie je inak. Mnoho ľudí si ich spája s násilím a zlom. To je len čiastočne pravda. Áno, niekedy predstavujú gangy a násilie, ale nie všetky. Slúžia na viacero účelov pre tých, ktorí ich nosia na symbolické účely.

Napriek tomu, že ich nosia predovšetkým muži, stále viac žien si vyberá práve tieto prevedenia. Ženy sa zvyčajne rozhodnú ozdobiť ich rôznymi symbolmi, ako sú kvety a vinič. Ženy nie sú samy, pretože muži podobným spôsobom zdobia aj návrhy tetovania so zbraňami, čo pomáha bagatelizovať vysoký humbuk a kritiku okolo nich..

9 návrhov tetovania pištole

Významy tetovania so zbraňou

So zbraňami je spojených množstvo rôznych významov. Mnoho ľudí verí, že tetovanie pištoľou môže byť spojené iba s negativitou, ale jednoducho to tak nie je – môže to byť niekedy aj pozitívne. V vyššie uvedenej tabuľke sú významy pravidelne spojené s tetovaním pištoľou.

Muži aj ženy si vyberajú tieto prevedenia z rôznych dôvodov. Niektorí ľudia ich prinútia spojiť sa so svojim symbolickým významom, zatiaľ čo iní to môžu získať z osobných dôvodov. Iní ho môžu nosiť len preto, že sa im páči, ako vyzerá. Tak či onak, vyzerajú skvele, ak sú urobené správne a s dobrými detailmi.

Spravidla sa vo väčšine prípadov vykonávajú v šedej, striebornej alebo čiernej farbe. Niektorí umelci však vytvorili svoje vlastné návrhy, ktoré sú veľmi farebné a výrazné. Pretože sú zbrane dlhé a krátke, často sú napustené atramentom na rukách, bokoch, nohách a chrbte. Medzi mužmi a ženami je obľúbené miesto na bokoch žalúdka. To vytvára dojem zbraní v páse. Niektorí z nich zobrazujú jednu zbraň, zatiaľ čo iní môžu byť vyobrazení v puzdre. Pokiaľ ide o návrhy, existuje veľa vecí, ktoré môžete urobiť.

10 obrázkov tetovania pištole

Čo by ste mali vedieť skôr, ako sa necháte tetovať!

Pred výberom dizajnu by ste si mali pamätať na niekoľko veľmi dôležitých vecí. Chcete sa uistiť, že robíte svoj vlastný výskum a rozumiete tomu, čo to vaše predstavuje a znamená. Chcete si vybrať ten, ktorý vyhovuje vašej osobnosti a ktorý symbolizuje vás samých. Don'ponáhľajte sa do procesu, než si všetko premyslíte. Keď sa ponáhľate, máme tendenciu dostať niečo, čo neskôr ľutujeme. Urobte si vlastný prieskum, urobte si čas a porozumejte tomu, ktorý chcete. Ďakujem za návštevu a prajem príjemnú zábavu!

© 2012 Richard Ricky Hale

Komentáre

usman 19. októbra 2012:

veľmi pekné

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 28. júna 2012:

Theredesense, ďakujem za komentár a váš čas. Som rád, že sa vám tento článok páčil. Opatruj sa.

Theredesense z Leeuwardenu 25. júna 2012:

Skvelé centrum – milujem všetky tie obrázky a nevedel som, že môžu mať toľko rôznych významov. Pekný 🙂

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 25. apríla 2012:

Amy, to je skvelá otázka. Všetko závisí od toho, s kým sa rozprávate. Vidíte veľa tetovaní zo zbraní, najmä pištolí, nasmerovaných nadol. To je len pre projekciu, že je držané ako puzdro. To symbolizuje viac umenia ako symbolický význam zbrane. Ale akonáhle sa dostanete do tetovania gangov, tetovania pre motorkárov atď., Môžu znamenať zdvihnuté zbrane "bitka pripravená" povedzme. Toto nie je poukazovanie na gangy, cyklistov, atď. Opäť to závisí od účelu dizajnu a od toho, kto nosí takéto tetovanie. Skvelá otázka. Pre niektorých je to určite symbolické.

Amy 24. apríla 2012:

Má význam, aby sudy smerovali hore, a nie smerom nadol?

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 24. apríla 2012:

Midnightbliss, ďakujem, že ste si našli čas a prišli sa k nám vyjadriť. Dúfam, že sa vám to páčilo a že vám to pomohlo.

Haydee Anderson z pláže Hermosa 18. apríla 2012:

Pekný článok. Sám mám niekoľko tetovaní, ale zatiaľ žiadne zbrane.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 12. apríla 2012:

Veľká vďaka vám všetkým. Frank, absolútne. 100%suhlasim. Femme, ak je to urobené správne, farba môže trvať niekoľko desaťročí. Nakoniec to vybledne, niektoré farby viac ako ostatné. Nie je však ťažké ich opraviť. HBN, Gypsy, Alocsin, Ardie, AE, Rosemay, ďakujem vám všetkým. Prajem vám všetkým to najlepšie!

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 7. apríla 2012:

Nechajte zbraň cestovať. Škoda, že môžeš't strieľať 'em.

Sondra z Neverlandu 5. apríla 2012:

Spočiatku som bol trochu skeptický, ale v tomto centre je niekoľko skutočne pekných návrhov. Nebol som'Naozaj si nie ste istí, aký význam by ste mohli považovať za zbraň – ale veľmi dobre ste to vysvetlili.

Ruby Jean Richertová z južného Illinois 5. apríla 2012:

Páni, nikdy som nevidel tetovanie zbraňou, prináša starú pieseň, 'Balenie pištole Mama'..Naozaj sú dosť farebné..Na zdravie Ricky

Frank Atanacio zo Sheltonu 5. apríla 2012:

teoretický spisovateľ, toto nebolo tetovanie Playboy, ale bolo to dobré .. žena s tetovaním dvoch strelcov bola horúca … LOL Myslím, že tetovanie, ktoré mala na sebe, bolo horúce 🙂 Frank

Aurelio Locsin z Orange County, CA, 5. apríla 2012:

Ja'videli sme to čierne, ale predtým som si nevšimol tie farebné. Hlasovanie za a krásne.

femmeflashpoint 5. apríla 2012:

Lyric,

Ja nie'nemyslím si'osobne som sa stretol s akýmkoľvek tetovaním zbraní, ale bolo to pôsobivé!

Ja'Som zvedavý, či atrament zostane alebo nie je taký jasný (z väčšej časti), ako je to znázornené na fotografiách.

Doteraz som nemal'Nechal som si tetovať a pravdepodobne som vyhral't. Ale keby som bol taký naklonený, tak áno'dúfam, že to bude farebné a zostane to tak. 🙂

femme

Rosemary Sadlerová zo zálivu Hawkes Bay – Nový Zéland 4. apríla 2012:

Veľmi zaujímavé, Ricky. Nikdy som na nikom nevidel tetovanie zbraňou, niektoré sú dosť zastrašujúce.

Opäť ste odviedli skvelú prácu

Gail Sobotkin z Južnej Karolíny 4. apríla 2012:

Ďalšie skvelé centrum o tetovaní, ktoré bolo dôkladne preskúmané a bolo veľmi zaujímavé.

Ja nie'nemyslím si'Videl som niekedy tetovanie zbrane osobne a bol som rád, že ste uviedli toľko príkladov.

Tie bývajú dosť odvážne a šokujúce najmä pri umiestnení niektorých z nich, ale sú aj veľmi umelecké.

Ďakujeme za zdieľanie.

About the author