Tipy, významy a fotografie na tému Pinup Girl Tattoo Design

Richard Hale je nadšenec tetovania, ktorý študuje a skúma symboliku, významy a históriu tetovania.

pin-girl-tetovanie-a-významy

Jonas Strandell cez Flickr Commons

Pinup girl tetovanie

Pinup girl tetovanie'Popularita trvá už niekoľko storočí. Tento dizajn zo starej školy – ktorý bol obľúbenou voľbou námorníkov na prelome minulého storočia – mnohým stále púta oči. Pokiaľ ide o sexy a erotické návrhy tetovania, pin -up girl sa radí medzi top.

V tomto článku preskúmame fotografie a prediskutujeme históriu a významy dizajnu. Budete mať možnosť vidieť rôzne príklady. Na konci dúfame, že nájdete nápady a inšpiráciu pre svoj ďalší tetovací projekt.

pin-girl-tetovanie-a-významy

tiffany terry cez Flickr Commons

História tetovania Pinup Girl

Pinup girl design je považovaný za tetovanie zo starej školy. Pred druhou svetovou vojnou a počas nej zaznamenal prudký nárast popularity, a to hlavne kvôli svojej popularite medzi námorníkmi v námorníctve, ktorí sa na dlhých plavbách osamotili a chceli, aby sa na ne pozerala sexi dáma. Tento dizajn dosiahol ďalší vrchol popularity v štyridsiatych a päťdesiatych rokoch minulého storočia, keď boli plagáty s plagátovými dievčatami šialenstvom a takmer každý muž a dospievajúci chlapec ich mal na stene alebo pod posteľou. Na týchto plagátoch boli často zobrazené atraktívne, zvodné a príťažlivé herečky z éry a stali sa obľúbenou položkou v bežnej Amerike..

Slovo "pinup" sa v tejto dobe stal populárnym pojmom a stal sa široko používaným. A "pinup" opisuje ženu, ktorá je taká krásna a sexy, že máte pocit, že ste si ju museli pripnúť na stenu, aby ste sa na ňu mohli stále pozerať. Plagáty plagátových dievčat sa stali veľmi populárnymi a nakoniec z nich boli reklamy.

Tieto ženy sú zvyčajne veľmi zvodné, očarujúce a zobrazované v rôznych polohách, väčšinou sexuálnych alebo pozvaných. Často vykazujú dekolt, dlhé nohy, zadok a veľa kože.

pin-girl-tetovanie-a-významy

Peter Dreben prostredníctvom Wikimedia Commons

Pinup Girl Nápady na tetovanie

  • Pinup girl tetovanie môže byť zobrazené rôznymi spôsobmi a vzormi, realistickými alebo kreslenými.
  • Betty Boop je jedným z príkladov populárneho tetovania modelky, ktoré sa robí ako karikatúra. Kreslené plagáty ponúkajú jemnejšiu stránku mystiky dizajnu pinup girl.
  • Ďalšou populárnou voľbou sú dievčatá so zombie a upírmi. Takéto prevedenie dodáva dizajnu temnejšiu, menej hravú stránku. Jedným z príkladov tohto štýlu je diabolské dievča.
  • Tradičné tetovanie pinup girl zobrazuje mnoho rôznych kostýmov a kúskov oblečenia. Niektorí napríklad majú dievča oblečené v mechanickom oblečení. Môže byť zobrazená s klasickým svalovým autom alebo pracuje na motore auta. Jeden populárny dizajn pre námorníkov bol plagátové dievča oblečené v námorníckom oblečení. Ty'Uvidím tiež dievča v hula alebo havajských šatách. V takom prevedení môže byť pin -up dievča zobrazené s kvetmi, sopkami alebo na pláži.
  • Plagátové dievčatá, role-play v tradične mužských outfitoch. Môže mať napríklad oblečený hasičský kostým (alebo možno len klobúk a čižmy), držať hadicu alebo sa zakryť okolo požiarneho hydrantu. Môžete ju vidieť oblečenú ako kovbojku, policajta alebo zdravotnú sestru.
  • Ak chcete prestať s tradíciou, pouvažujte o tom, že oblečiete svoju modelku do niečoho menej sexi, napríklad do obleku mumu alebo medveďa alebo papierového vrecka. Na druhej strane môžete namiesto toho chcieť pinup chlapca. Možnosti dizajnu sú nekonečné!

Možnosti dizajnu Pinup Girl

Plagátové dievčatá sú zobrazené ako pracujú na autách, čerpajú plyn, hrajú golf, hrajú bowling a vykonávajú množstvo ďalších aktivít a zamestnaní. Moderní tetovači použili svoj vlastný kreatívny zvrat a pokiaľ ide o tento atrament zo starej školy, nie je nič vylúčené.

Jedna populárna plagátová dievčina je známa ako Lady Luck. Ona'je symbolom šťastia a predstavuje všetko šťastie. Lady Luck môžu byť napustené podkovami, hracími kartami, kockami, talizmanmi, číslom sedem alebo iným šťastným symbolom. Mohla by byť tiež zobrazovaná s diamantmi, perlami, šperkami a peniazmi, aby predstavovala zisky šťastia.

Ďalšou kľúčovou vecou, ​​ktorú si musíte zapamätať, je poloha tela. Pinup vzory sú zvyčajne napustené na rukách, nohách, ramenách a chrbte. Tieto dámy boli tradične tetované na mieste, kde sa na ne ich nositeľ mohol ľahko a často pozerať. Ak však uvažujete o nahej plagátovej dievčine, možno by ste mali zvážiť vytetovanie niekde, kde sa dá zakryť..

Komentáre

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 2. apríla 2012:

Môžeš'nepokazte sa so Stoyou. Trixie môže tiež fungovať. Vidím veľa ľudí, ktorí idú s Betty, Betty Boop alebo Betty Rubble. Úprimne povedané, pre chlapa sú skvelým plagátom.

PlasmaBeam z Carlsbad, CA 30. marca 2012:

Myslím, že ja'Dostávam Trixie z Speed ​​Racer na nohu. Alebo, Stoya … Čo dáva chlapovi lepší zmysel.

Milujem sučky. Špinavý druh: D

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 1. marca 2012:

Anath, veľmi pekne ti ďakujem, že si si našiel čas na tento článok a komentár. Opatruj sa.

Anath 29. februára 2012:

Veľmi pekné, nie že by ma niekedy lákalo nejaké mať, ale sú naozaj pekné na pohľad.

Richard Ricky Hale (autor) zo Západnej Virgínie 23. februára 2012:

*AE, vždy je skvelé, že ste prišli a veľmi pekne ďakujem Ruby. Betty Boop je v skutočnosti veľmi populárna podvodníčka!

*FOLS, ďakujem veľmi pekne, že ste si našli čas a prišli sa vyjadriť.

*Cigán, rád ťa vidím, drahý. Tie slávne kalendáre! Vlastne si pamätám, že môj otec mal jedného v suteréne.

*Alocsin, vážim si návštevu, môj priateľ. Dobrá poznámka. Mnoho z nich bolo vykonaných iba čiernobielo. Vďaka bohu za farbu, hej?

*Frank, myslel som si, že by sa ti mohli páčiť 🙂 Tvoje právo, samozrejme, žiadne väzenie!

*Acaetnna, si taká srdcovka. Ďakujem veľmi pekne, že ste si našli čas a prišli. Milujem tvoju poéziu o "láska", takže sme vyrovnaní 🙂

acaetnna z Guildfordu 23. februára 2012:

Neuveriteľné – milujem vaše centrá!

Frank Atanacio zo Sheltonu 23. februára 2012:

áno, tieto sú horúce …. len nie'ísť do väzenia, nie? LOL

Aurelio Locsin z Orange County, CA, 23. februára 2012:

Sú to celkom bežné, aj keď ich zvyčajne vidím čiernobielo, a nie v týchto plnofarebných verziách. Hlasovanie za a krásne.

Cigánska ruža Lee z Daytona Beach na Floride 23. februára 2012:

Páni, super tetovanie a také farebné. Bol som ešte dieťa, ale pamätám si to počas '60. roky všetky benzínové pumpy mali zvyčajne kalendáre pin up girl.

Stránky FullOfLoveSites zo Spojených štátov 22. februára 2012:

Skvelé tetovanie…

Ruby Jean Richertová z južného Illinois 22. februára 2012:

Páni, toto sú gorgeo. Páči sa mi Betty Boop..Veľké tetovania .. Ďakujem..

About the author