Víla tetovanie ponúka veľa nálad a emócií

Milujem vzhľad rozprávkových tetovaní; sú jedným z najzložitejších a najfascinujúcejších tetovaní, ktoré existujú.

Odrody rozprávkového tetovania

Víla tetovanie sa rýchlo stáva veľmi žiadaným a obľúbeným tetovacím dizajnom a ich množstvo je dostupných vo všetkých životných spektrách. Pokiaľ ide o rozprávkové tetovanie, zapojený prvok fantázie je dôležitou súčasťou rozhodnutia. Samozrejme, jedna osoba'fantázia je iná osoba'nočná mora a rozprávkové tetovanie to odrážajú.

Do tetovania bolo zakomponované všetko od nádherného Tinkerbell po temné a zle vyzerajúce víly. Ako všetko v živote, svet tetovania odráža skutočný život, pretože kvalita a množstvo dostupných návrhov tetovania to umožňuje..

To, čo sa skutočne stáva mojím obľúbeným, je spôsob, akým tetovanie stále viac migruje medzi jednotlivými témami, a objavujú sa jedinečné tetovacie výtvory, ktoré lahodia oku a vyzývajú zmysly. To'je to pravda s rozprávkovými tetovaniami, pretože niektoré kombinujú kmeňové tetovanie alebo iné témy a vznikajú niektoré ohromujúce a neobvyklé tetovania, ktoré sú veľmi pútavé.

Rozprávkové a motýľové tetovanie tiež spolupracuje prirodzene a veľmi dobre. Tam'Tu som zahrnul jednu fotografiu tetovania s úplným chrbtom, ktorá obsahuje nielen víly a motýle, ale aj drakov a kvety. To'je zaneprázdnený, ale ak sa to niekomu páči, o to lepšie.

Tetovanie motýľa draka víla

Tetovanie motýľa draka víla

Rozprávkové tetovanie a fantázia

Pre mňa sú rozprávkové tetovania podobné tetovaniu drakov, pretože tam'Je to tmavý vzhľad, ktorý zahŕňa línie podobné kmeňovým tetovaniam a pocit predtuchy, ktorý ho sprevádza. Na druhej strane sú tí, ktorí milujú farebný aspekt rozprávkovej témy, ktorý je možné odhaliť mnohými spôsobmi, ako ukazuje niekoľko fotografií, ktoré sú tu zahrnuté..

Gotické víla tetovanie

Goth víla tetovanie

Rozprávkové tetovanie je medzi ženami obľúbené

Možno, s výnimkou tetovania motýľov, víla tetovanie patrí medzi najobľúbenejšie medzi ženami. Ja si to myslim'je to kvôli rozmanitosti vašich emócií'dokáže vyjadriť prostredníctvom mnohých dostupných rozprávkových tém. Niekedy sú víly v rôznych emóciách a pocitoch zobrazené na tej istej tetovanej osobe, čo odhaľuje zložitosť toho, kým sú..

Rozprávkové tetovanie je zábava

Aj keď existujú všetky druhy rozprávkových tetovaní, vo všeobecnosti to tak je'sú zábavné a rozmarné, ktoré sú skutočne rozprávkovými tetovaniami, ktoré si väčšina žien dáva, a to z dobrého dôvodu: dobre naladia vás aj diváka.

Asi najväčšou inšpiráciou a základom pre rozprávkové umenie je Tinkerbell, najznámejšia víla. Ovplyvnila mnohé z našich životov, pretože sme netrpezlivo sledovali úvodné okamihy televíznej show Disney s jej mávnutím jej kúzla, ktoré nám všetkým umožnilo vstúpiť do mágie..

Fotografie víla s tetovaním

Umiestnenie víl tetovanie

Téma víly sa ponúka tak, že umožňuje umiestnenie tetovania víly takmer kdekoľvek na tele, či už'je veľké tetovanie alebo malé.

To nie'nezáleží na tom, či's tetovaním na zápästí alebo členku, spodnej časti chrbta alebo nadlaktia, všetky vyzerajú dobre a cítia sa správne, pretože nálada a výraz víly, ak je správna, funguje v mnohých sociálnych situáciách.

Výnimkou by boli nezbednejšie, tmavšie alebo skľučujúce víly, na ktoré si musíme pri ich umiestnení dávať pozor, pretože nie sú'nie sú priaznivé pre všetky sociálne situácie a prostredia, takže si to musíme vopred premyslieť, než sa umiestnime. môžem'nemyslím na jedno miesto, ktoré som nemal'nevidieť tetovanie víly napustené.

Prečo tetovanie víl bude stále obľúbenejšie

Bez ohľadu na to, aký typ rozprávkového tetovania si niekto môže vybrať, nakoniec áno'je veľa zábavy a ponúknite možnosť vyjadriť sa v mnohých náladách a emóciách, ktoré víla vo svojej nekonečnej rozmanitosti umožňuje výtvarníkom' tetovanie na zachytenie a fanúšikom možnosť predviesť sa. To je dôvod, prečo ich toľko ľudí zahŕňa ako súčasť svojho tetovacieho portfólia na svojom tele.

© 2009 MakinBacon

Komentáre

[email protected] 20. marca 2017:

Milujem ten vo fialovej! A ten v červenom!

About the author