Výkonné anjelské tetovanie

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Anjelské tetovanie sa stalo veľmi populárnym spôsobom, ako sa vyjadriť prostredníctvom body artu. Už to nie je len postava so sadou krídel; skôr to's pôsobením anjela, ktoré teraz v dizajne prevláda. Mnoho ľudí sa pokúša vyjadriť prostredníctvom ľudských charakteristík anjelského motívu. To'je spôsob, ako si na kožu dať niečo duchovné aj ľudské, bez toho, aby ste to museli presne vykresľovať "reálny" anjeli.

Pretože existuje toľko druhov tetovania s anjelskou tematikou, ja'Tu preskúmam len niektoré: silné. agresívnych anjelov, ako aj tých, ktorí zahrnujú tichší, rozjímavejší a krajší pohľad. Anjelmi môžu byť archanjeli, anjeli strážni, cherubíni alebo padlí anjeli. Archanjelské tetovanie môže ukazovať anjela, ktorý drží veľký meč, pripravený na boj s krídlami roztiahnutými do majestátnej šírky, aby dramatizoval jeho silu a pripravenosť..

Jednou z bežných možností dizajnu je sada anjelských krídel na zadnej strane, pričom ide o to, že vy'si anjel. Tieto veľké krídla používajú ako plátno celý chrbát.

Anjelka kráča pokojne

Tetovanie chôdze ženského anjela

Tetovanie chôdze ženského anjela

Niekedy podcenenie vzhľadu môže byť silným spôsobom, ako skutočne urobiť silné vyhlásenie s návrhom tetovania, a to'Ako vidím toto nádherné tetovanie ženského anjela, ktorý ticho kráča, zrejme prebýva vo vlastných myšlienkach.

To'Je to nádherný portrét, pričom mojimi obľúbenými časťami dizajnu sú skúpy výraz v tvári a ruka držiaca róbu. To'Je to úžasné zobrazenie, ktoré dokonale vystihuje podstatu okamihu.

Tetovanie anjelských krídel na chrbte

Anjelské krídla na chrbte tetovanie

Anjelské krídla na chrbte tetovanie

Niektorí ľudia si nechávajú tetovať nie anjela, ale anjelské krídla nakreslené na chrbte, ako by to znamenalo, že're anjeli, alebo aspoň potenciálne (my'príliš veľa som sa pozeral na Dotyk anjela).

Tak či onak, tieto krídla môžu vyzerať pekne ako umenie, ale pre mňa nie'Nevyzerá to naozaj skvele ako tetovanie. Ja'Nie som si istý, čo to je, ale bez ohľadu na to, ako dobre sú urobené, štylisticky alebo dizajnovo, jednoducho to neurobia'Zdá sa, že to nefunguje pre mňa. Možno ich však máte radi a podobne'v poriadku, samozrejme.

môžem'Nepomáhajte si myslieť, že nosenie oblečenia, ktoré by predvádzalo anjelské krídla, určite pritiahne veľa pozornosti a komentárov.

Full-back anjelské tetovanie s veľkými pernatými krídlami

Full-back anjelské tetovanie s veľkými pernatými krídlami

Anjel s veľkými perovými krídlami

Toto bohato detailné tetovanie takmer skrýva anjelskú tvár za množstvom peria, ktoré dominuje obrázku..

Obvykle to'Je to samotný anjel, ktorý je vystavený v body arte, ale v tomto prevedení to je's perie krídel anjela. Možno to'Je to kompromis medzi tetovaním úplného anjela a tetovaním iba na krídlach, ktoré sme diskutovali vyššie.

Mocný mužský anjel

Anjel s kopijou

Anjel s kopijou

Anjelské tetovanie sú rovnako obľúbené u mužov ako u žien. To'je jednou z niekoľkých tém tetovania, ktoré fungujú pre obe, najmä vzhľadom na rozmanitosť spôsobov zobrazenia anjela.

Môžete navrhnúť svojich anjelov ako mužov alebo ženy, tichých alebo silných a pridať prvky do dizajnu tak, aby dopĺňali celkový vzhľad konkrétneho anjelského tetovania..

Pri pohľade na tohto úžasného mužského anjela získate pocit zlovestnej moci a majestátu.

Kontrast medzi tmavším tieňovaním na ľavej strane dielu a svetlejším tieňovaním na pravej strane vytvára pocit bytia stojaceho vo svetle Božom … čakajúceho na pokyny.

Anjeli ako bojovníci

Veľmi podrobné tetovanie anjela

Veľmi podrobné tetovanie anjela

V kresťanskom učení mali anjeli niekoľko dôležitých rolí. Niekedy sú posielané so správami od Boha k Jeho ľudu a niekedy sú posielané slúžiť a chrániť ľudí za rôznych okolností.

Takže myšlienka mocných, ochranných anjelov strážnych je súčasťou kresťanského učenia už nejaký čas. Rovnako ako v niektorých tetovaniach tu sú považovaní za silných a mocných bojovníkov za Boha's ľudia.

Môžete to vidieť na veľmi podrobnom dizajne tetovania vyššie, kde ukazuje anjelov uprostred bitky.

Strážny anjel

Anjel strážny s tetovaním mečom

Anjel strážny s tetovaním mečom

Po stáročia predstava, že všetci máme anjela strážneho, poskytovala pohodlie v čase núdze. Väčšina ľudí si predstavuje anjelov strážnych ako ozbrojených, ako je ten vyššie. Často sa o nich uvažuje ako o ochrane najmä detí a mnoho ľudí si ich tetuje, keď myslia na svoje vlastné deti alebo vnúčatá.

Padlý anjel

Dizajn tetovania padlého anjela

Dizajn tetovania padlého anjela

Padlí anjeli sú často zobrazovaní v ženskej forme, krásnej, ale temnej povahy. Tiež sú vykresľovaní ako v neustálom boji. Ak odpočívajú, môžu mať roztrhané krídla a krvavé meče.

Tmavší atrament, ktorý sa zvyčajne používa v tetovaniach padlých anjelov, uprednostňujú tí, ktorí sa prikláňajú k tmavším témam, ako sú Góti, cyklisti a satanisti..

Hore je fantastický pohľad na anjela v jeho padnutej podobe, s roztrhanými a roztrieštenými krídlami, ktoré dopĺňajú rozstrapkané vlasy, ktoré skrývajú hanbu anjela v zlomenom stave.

Tmavý atrament, čiary a skvelé tieňovanie z neho robia úžasné umelecké dielo.

Sebavedomý mužský anjel

Tetovanie anjelského ramena

Tetovanie anjelského ramena

Páči sa mi toto tetovanie mužského anjela kvôli tomu, ako sa ukazuje, že je veľmi sebavedomý bez toho, aby bol arogantný.

Aj keď vyzerá vyrovnane a uvoľnene, zdá sa, že je aj pripravený okamžite zasiahnuť's upozornením.

Moja obľúbená časť dizajnu je v priehľadnom rúchu vpredu, ktoré tečie v reakcii na nárazový vietor. Dlhé krídla vysoko nad hlavou a visiace až k nohám zdôrazňujú bytosť's dostatočnou silou.

Angel Tattoos sa prepožičiava kvalitnému dizajnu

Z tejto malej ukážky môžete vidieť kvalitu dizajnu a detaily súvisiace s týmto silným predmetom.

Možno si ľudia vyberú tieto neviditeľné bytosti ako námet na svoje návrhy tetovania, pretože sa môžu prejavovať širokou škálou emócií – predstavujúcich buď dobro, alebo zlo -, ktoré môžu potenciálne prebývať v akomkoľvek ľudskom srdci..

Zachytenie týchto fascinujúcich tvorov prostredníctvom body artu vytvára niekoľko obrázkov, ktoré nemožno ignorovať.

Komentáre

Rob 14. novembra 2014:

Keď sa v Biblii uvádza vyššie uvedené písmo, odkazuje na pohanské modly, ktoré by na koži mali ako značku, bežné pre ľudí tej doby. Potom, ako sa vyjadril k môjmu tetovaniu nôh Matky Márie, chvála Bohu, som sa dostal k službe mužovi na benzínovej pumpe.

torrilynn 7. decembra 2013:

Súhlasím s tým, že tetovanie anjela je stále obľúbenejšie. Zvlášť anjelské krídla. Dobrý článok. Naozaj zaujímavé. Hlasoval.

Drahokamy 16. októbra 2011:

Boh, ktorý skutočne miloval svoje deti, by sa nestaral, keby si na svoje telo dávali stopy. Je to len ďalší spôsob, ako sa ubezpečiť, že ich všetkých pošle do pekla.

Ježiš Freak 15. septembra 2011:

Ako kresťania sme takí rýchli, aby sme tento verš vyhodili. Ak to čítate ďalej, hovorí to o pohanských praktikách. Ja nie'Nemám v pláne dať na svoje telo akékoľvek peganské stopy.

Brotheryochanan 17. apríla 2010:

wow .. na čítanie je neskoro

Leviticus 19:28 Nespravíte si odrezky na tele z mŕtvych, ani na seba nenatlačíte žiadne známky: Ja som Hospodin.

Tetovanie je často len márnosť a skutočne potrebujeme zabiť všetku márnosť v nás, keď prídeme ku Kristovi.

Jacob Z. 1. februára 2010:

Anjel strážny je tak strašne úžasný !! Chcem to. Kolko by to stalo?

About the author