Výkonné tetovanie bojovníka

Ja'Som veľkým fanúšikom všetkého tetovania a chcem sa podeliť o svoju vášeň pre svet tetovacieho umenia.

Tetovanie bojovníka

Návrhy tetovania sú mimoriadne dôležité pre tých, ktorí sa rozhodujú, či si nechajú na tele natierať natrvalo alebo nie, a takmer vždy budú pre tých, ktorí ich majú, predstavovať niečo veľmi významné..

Mohlo by to byť niečo také banálne ako obľúbená osoba, na ktorú si niekto chce spomenúť, alebo domáce zviera, ktoré sa im tiež veľmi páčilo. Väčšinou to'je to téma predstavujúca tému alebo tému, ktorá človeka skutočne baví, a túžbu vyjadriť to prostredníctvom trvalého zobrazenia tým, že si to necháte vytetovať.

To'Ide o prípad tetovania bojovníka, ktoré oslovuje fanúšikov fantasy umenia a príbehov a tých, ktorí majú radi ducha bojovníka. Existujú samozrejme aj iné typy bojovníkov. Niektorí napríklad preferujú modernejšieho bojovníka, ktorého predstavujú ozbrojené sily.

V tomto článku sme'pozrieme sa na rôzne tetovania bojovníkov vyjadrené prostredníctvom fantasy umenia, ktoré patria medzi niektoré z najpútavejších tetovaní za predpokladu, že vás žáner baví.

Pre mňa mám rád fantasy literatúru a umenie, takže sa hodí medzi moje obľúbené a existuje niekoľko veľmi pekných tetovaní bojovníka, na ktoré sa môžete pozrieť nižšie, aby ste získali inšpiráciu a nápady..

Portréty tetovania bojovníka

Napriek tomu, že dávam prednosť tetovaniu fantasy bojovníka celého tela, je tu predtucha a presvedčivý vzhľad, ktoré dva návrhy tetovania na výšku ponúkajú nižšie. Pridanie rohov na prilbách vikingských bojovníkov tiež dodáva obrázkom veľký nádych.

strongwarriortattoodesigns strongwarriortattoodesigns

Tetovanie bojovníka samuraja

Samurajský bojovník, ktorý zachytáva podstatu bojovného ducha, je na pohľad veľmi odlišný od vikingských bojovníkov vyššie. Za zmienku stojí rozdiel v prilbách, ktoré majú so samurajskými bojovníkmi okrídlenejší vzhľad a proti rohom vikingských bojovníkov. Tak či onak, nechceli by ste'nechcem stretnúť ani jedného z nich v bitke. Oba vyzerajú skvele ako tetovacie motívy.

Zahrnutie koňa so spodným tetovaním samuraja bolo pre mňa veľmi efektívne, pretože dizajn tetovania získal veľmi silný vzhľad.

strongwarriortattoodesigns strongwarriortattoodesigns

Unikátne tetovanie bojovníka

Zdá sa, že nižšie uvedené tetovanie bojovníka je kúzelník vrhajúci kúzlo, aj keď môžem'nebud si stopercentne isty. To, čo sa mi páči, sú línie použité pri návrhu tetovania, ktoré boli v tom, čo som, veľmi jedinečné'som videl použitý vo väčšine tetovaní. Veľmi dobre tu pôsobia aj tmavé čiary vyvážené proti svetlu, ktoré vytvárajú pôsobivý vzhľad a dojem, že postava je uprostred akcie.

strongwarriortattoodesigns

Bojovník na koni

Tento tetovanie bojovníka na koni nižšie je pravdepodobne najobľúbenejším medzi návrhmi bojovníkov, a to z dobrého dôvodu: vyzerá skvele.

Spôsob, akým bojovník drží opraty na koni, keď ide do boja, je úžasný a svaly koňa, ktoré sa zdajú byť namáhavé držať sa späť, keď sa chce tlačiť dopredu, sú zachytené veľmi dobre..

Nakoniec svetlo v mieste očí funguje skvele na pozadí tmavej tváre.

strongwarriortattoodesigns

Bojovnícky rytier na koni

Tento rytier je v žánri fantasy tetovanie veľmi odlišný a zaradil som ho aj preto, že farba v tomto konkrétnom prevedení funguje dobre.

Opäť tu máme tému koňa a bojovníka a kôň je zajatý tým, čo sa zdá byť v mieste, kde sa chystá vyraziť dopredu do boja..

Veľmi dobre vyzerá aj štít a meč.

strongwarriortattoodesigns

Ženské tetovanie bojovníka

Neboli'Existuje veľa tetovaní ženských bojovníkov, ale tento konkrétny to vynahradzuje, pretože to bolo urobené veľmi pekne.

Čo bolo zaujímavé z pohľadu umelca, bolo túžba zachovať krásu ženskej formy a súčasne do návrhu začleniť brnenie. Bolo to urobené veľmi dobre, aj keď holé dno pri vstupe do bitky presahuje hranice reality. Samozrejme'je fantasy tetovanie, takže'je v tomto prípade povolené.

strongwarriortattoodesigns

Tetovanie bojovníka

Máte tam peknú ukážku z rôznych fantasy tetovaní bojovníka, z ktorých si môžete vyberať. Fantasy umenie patrí medzi moje obľúbené a vidieť to vo forme návrhov tetovania bolo veľmi potešujúce.

To je len malé množstvo toho, čo môžete nájsť v tetovaniach bojovníkov, pretože môžete hľadať bojovníkov v rôznych kultúrach, aby ste prišli s mnohými ďalšími nápadmi. Existuje napríklad veľa bojovníkov, ktorých môžete nájsť okrem iného v indiánskych návrhoch.

Bez ohľadu na to, čo dávate prednosť, tetovanie bojovníka je veľmi podmanivý a príjemný žáner na pohľad i na zváženie ako možné tetovanie..

Komentáre

Nord 14. mája 2019:

Milujem tetovanie bojovníkov a milujem niektoré rohy na vikingských prilbách, ale tie nie sú historicky presné. To'Je to skôr vec fantázie, každopádne to vyzerá super.

davey 10. decembra 2011:

láska

Michael Adewale Olubode z Nigérie. +2347067550237. 23. apríla 2011:

Ahoj bojovník tetovanie! Čo's up! Len tak sa tu poflakovať. Myslím si, že na týchto hubpages by sme mali mať chatovací mechanizmus, aby sme my ľudia mohli zdieľať nápady naživo.

About the author