Význam tetovania lebky a obrázkov tetovania lebky

Jaymz zastával množstvo zamestnaní v niekoľkých štátoch, ale bez ohľadu na to, kde žije, vždy má prácu tetovacieho umelca..

Tetovanie lebky môže mať rôzny význam

Jeden z najobľúbenejších návrhov tetovania by zahŕňal lebky.

Lebky môžu slúžiť na množstvo symbolických účelov. Najčastejšou smrťou a smrteľnosťou. Avšak obraz lebky môže symbolizovať rôzne veci.

Ďalšia symbolika lebky môže zahŕňať:

 • Ochrana
 • Sila
 • Moc
 • Prekonanie smrti
 • Prekonanie ťažkého obdobia
 • Minulý život, teraz zmenený, sa už nikdy nevráti

Aj keď sa na prvý pohľad môžu zdať, že sa podobajú na gotický, negatívny alebo podobný obraz, nie vždy znamenajú to, čo pripomínajú. Význam slova je rovnako silný ako význam obrázka.

Lebky je možné kresliť ako roztomilé čmáranice, démonických duchov, oslavy atď.

Každá osoba, ktorá sa rozhodne nechať si na svoje telo vytetovať lebku, má svoj dôvod a zmysel. Nie každý prípad tetovania lebky je zmysluplný, ale v mnohých môže byť.

Tetovanie ženskej lebky

Nie všetky lebky musia byť mužské, démonické alebo priemerného tetovania lebky. Možno vás bude zaujímať viac ženský dizajn. Mnoho žien to môže dokonca uprednostniť pred démonickejším vzhľadom lebky.

V niektorých prípadoch si páry dajú urobiť zodpovedajúce tetovanie lebky, ale rôzneho pohlavia. Mnohým ženám sa môže predstava tetovania lebky páčiť, ale dajú prednosť vyhladeniu drsných okrajov

Ženské lebky majú tendenciu mať ružové a purpurové odtiene a/alebo majú mašle. Mnoho tetovaní ženských lebiek má srdce ako očné jamky oproti rôznym stupňom kruhov a oválov.

Tetovanie s cukrovou lebkou

Sviatok Dňa mŕtvych sa v mexických kultúrach oslavuje 1. a 2. novembra. 1. novembra, všetci svätí'Deň je oslavou detí a dojčiat, ktoré zomreli počas celého roka, zatiaľ čo 2. novembra je Duša'Deň, ktorý je oslavou všetkých dospelých, ktorí zomreli.

Najčastejším symbolom sviatku je lebka, ktorú predstavujú masky, nazývané kalacky, a cukrové lebky. Niektorí ľudia si nechávajú na svoju osobu vytetovať mexickú lebku Dňa mŕtvych, aby vyjadrili smrť alebo dokonca obnovu..

Zdobené tetovanie lebky

V mnohých prípadoch môžu byť lebky veľmi ozdobené rôznymi predmetmi a symbolmi. Pretože každé tetovanie na každej jednotlivej osobe bude znamenať niečo iné, symboly a vzory okolo neho sa budú tiež líšiť.

Kvety môžu symbolizovať množstvo myšlienok a emócií. Ako minúta rozdielu medzi bielou ružou a žltou ružou; každý znamená niečo iné. Prirovnanie tulipánu so sedmokráskou k maceške bude znamenať niečo iné.

Ak vezmeme do úvahy všeobecnú symboliku kvetov a osobnú symboliku, tetovanie lebky zdobené kvetmi a okolo nich môže znamenať takmer nekonečné veci.

Tetovanie lebky s zákrutou

Lebky môžu byť ozdobené akýmkoľvek pridaným motívom, dizajnom alebo charakteristikou. Celkový dojem z tetovania lebky závisí od vás.

Symbolika v tetovaní je najdôležitejšia, takže pridaním kúskov seba do tetovania je tetovanie ešte unikátnejšie. Kvety, krídla, srdcia a hviezdy sú bežnými symbolmi tetovania. Tieto štyri symboly nie sú tiež neobvykle pridávané do lebiek, aby sa zlepšila ich vizuálna príťažlivosť.

Tetovanie zo starej školy

Old school tetovanie sú návrhy, ktoré sa používali v počiatkoch tetovania. Existuje mnoho tatérov, ktorí sa na tento štýl tetovania stále špecializujú. Charakteristikou tetovania zo starej školy sú zvyčajne jednoduché vzory s odvážnymi obrysmi.

Môžete vidieť mnoho námorných a vojenských symbolov, plagátových dievčat, srdiečok a ďalších vzorov so stužkami okolo hesla, mien alebo špeciálneho dátumu.

Lebka je z väčšej časti lebka. Mnoho súčasných návrhov tetovania lebky je stále odvážnych a jednoduchých vzorov považovaných za tetovanie zo starej školy.

Pre viac návrhov tetovania

 • BMEzine

  Encyklopédia telesných modifikácií všetkých druhov. Môžete navštíviť Galériu užívateľov, kde nájdete ďalšie obrázky tetovania.

 • Tattoos.com

  Obsahuje tetovacie obrázky a obrázky, články, kníhkupectvo, zlaté stránky a odkazy na tetovacích umelcov a dizajnérske štúdiá.

 • Hľadač tetovania

  Vyhľadajte dokonalý tetovací dizajn. Zakúpené tetovanie poskytuje umelecké diela a šablóny v plnej veľkosti, ktoré tetovač potrebuje.

 • Miznúce tetovanie

  Vancouverský tetovač Thomas Lockhart'cesta za hľadaním posledného autentického kmeňového tetovania a jeho dokumentu. Stránka obsahuje históriu tetovaní, fotografií a ďalších.

Komentáre

Hilda Gonzalez 02.07.2020:

Môj obraz môjho

Eric 21. júna 2012:

Ja'm v procese plnenia jedného z mojich rukávov to's pre môjho syna (10) a veľmi chce cukrovú lebku. Umelec a ja sme prišli s myšlienkou urobiť jeho školský obrázok a premeniť ho na farbivo mŕtvej/ cukrovej lebky. Ja'len hľadám nejaký vonkajší vstup. Existuje veľa pocitov o významoch týchto lebiek.

Breezy 31. mája 2012:

Myslím, že tetovanie lebky je démonické a hlúpe … predstavujú diabla .. ZLO

Módne výbuchy 19. apríla 2012:

Pekný príspevok. Naozaj sa mi to páči. Dobrá práca, ďakujem za uverejnenie. Rád by som prišiel znova.

Navštívte toto, je to tiež o móde & Štýl. http://www.fashionblasts.com

kelly 2. septembra 2011:

aká hromada

Deň Shelley 22. marca 2011:

skvelé informácie. Ľahké čítanie

Majiteľ obchodu s tetovaním

Zombie Chris 9. januára 2011:

Ah Mike: Ona nie'nechcem ťa, muž, ak si dievča napíše tvoje meno na kožu, vieš to'Je to trest smrti pre vzťah – ak sa to ešte niekedy stane, musíte bežať – rýchlo!

Janelle 06. decembra 2010:

Mike: To znamená, že ľutuje, že si dala tvoje meno … Haha

Alexandria 2. septembra 2010:

Tetovanie na lebke je úžasné! Ja'Práve si navrhujem vlastné tetovanie a inšpiratívne obrázky boli skutočne úžasné.

angeldawnkris 21. augusta 2010:

Milujem lebky. Predstavujú pre mňa všetkých ľudí, ktorých som stratil, a cestu do iného stavu bytia. Na lebkách nie je nič zlého. Práve som si dal urobiť prvé tetovanie a je to tetovanie lebky na mojom zápästí.

thebivorehippi z Holly, MI 24. apríla 2010:

MILUJTE lebku modrého cukru s motýľmi! To je ohromujúce! Veľký rozbočovač

mike 4. februára 2010:

Ak dievča položí na tvoje telo tvoje meno, zakryje ho lebkou s kvetmi. čo to znamená??????

Marc 22. novembra 2009:

Ďakujem za všetky informácie. Umelecká stránka je to, čo ma priťahuje, ale pridať zmysel a hĺbku je ešte lepšie.

Rob zadarmo 15. novembra 2009:

vďaka za informácie. Vynikajúci zdrojový uzol

Potetovaná-mama 8. septembra 2009:

Táto stránka je úžasná! Spôsob, ako ísť. A pre tých, ktorí majú negatívny komentár, by sa mali prejsť. Myslím si, že obrázky a informácie sú fenomenálne. Pekná práca.

suzy kalstelic 3. júna 2009:

tí sú zlí

chelsea čítať# 30. apríla 2009:

vy chorí ľudia

pink_desire28 21. januára 2009:

milujem tetovania, t.j.'hľadal som známeho tatka a nebol som't pre istotu, čo som chcel, teraz, keď som prišiel na vašu stránku, teraz viem, aký druh a ako bude môj dizajn. Dúfam, že ma neuvediete, vzal som na niektoré z nich dizajn a dal ich k svojmu. ak nie to'je v pohode dik's pre vašu stránku.

starrkissed z Arizony, 28. júla 2008:

ďalšie skvelé centrum!!

jaymz (autor) z USA 26. marca 2008:

Ďakujem. Veľmi som ocenil komentáre.

GreatTattoosNow zo San Jose 25. marca 2008:

Ahoj Jaymz-

Už chápem, prečo je to jedna z vašich najlepších stránok. Je to úžasné. Odviedli ste skvelú prácu, keď ste zahrnuli množstvo obrázkov, textu a informácií o skupine rôznych typov lebiek. Milujem túto stránku, je to môj nový favorit! Zvlášť sa mi páči tetovanie cukrovej lebky.

GreatTattoosNow zo San Jose 29. decembra 2007:

Veľký rozbočovač. Páčia sa mi obrázky a množstvo práce, ktoré boli vynaložené na vašu stránku centra. Spôsob, ako ísť. Obzvlášť sa mi páčia Cukrové lebky. To je úžasné.

About the author

Adblock
detector