Znovuzrodenie a tetovanie Phoenix

Milujem tetovanie a píšem o tejto téme už niekoľko rokov.

Fantastické tetovanie Phoenix

Tetovanie fénixa je jedno z najfantastickejších, s ktorými sa dá pracovať. Či už to robíte tmavým atramentom, jasnými farbami alebo v niektorých prípadoch kombináciou oboch, vy'Naozaj musím mať zlého tetovania, ktorý by to pokazil, pretože telo a línie, ktoré môžeš vytvoriť pomocou tetovania fénixa, sú nekonečné. Bez ohľadu na to vyzerajú dobre'sú malé, stredné alebo veľké.

Pravdepodobne viac ako akékoľvek iné tetovanie s výnimkou kríža je fénix tehotný s významom. Aj keď väčšina z nás vie, že je známe, že ohnivý vták predstavuje znovuzrodenie, je to tak'sú do značnej miery neznáme niektoré z jeho ďalších symbolov, ktoré sme my'Zapojím sa trochu neskôr.

Miesto, kde prichádza oheň s fénixom, je odkaz na staroveké kultúry, ktoré si myslia, že slnko na konci dňa horí a nasledujúci deň vychádza alebo vychádza.

Niektorí tiež tvrdia, že niektorí z prvých kresťanov považovali Fénixa za symbol Kristovho vzkriesenia a následného vlastného znovuzrodenia; predstavujúce znovuzrodenie a začiatok nového spôsobu života.

Kým to'je to možné,'je pochybné, že bola súčasťou väčšej kresťanskej komunity, ktorá sa veľmi striktne pridržiavala Krista ako vzkriesenia.

Ale to nie'to znamená, že niektorí nie't, keďže okolo začiatku štvrtého storočia boli do cirkvi pridané všetky druhy zmesi s pohanstvom, a tak to v tej dobe určite bolo možné.

Niektoré židovské mýty dodali mystiku Fénixa, pretože hovoria o Fénixovi ako o jednom živom stvorení, ktoré nikdy neopustilo rajskú záhradu a nikdy sa netýkalo zakázaného ovocia zo Stromu poznania dobra a zla; teda jeho dlhovekosť.

Aj niektoré staroveké ríše by brali fénixa ako reprezentáciu impéria, ktorá trvá dlho.

Fotografia úžasného tetovania Phoenix Design na žene's strana

Úžasná fotografia tetovania Phoenix na ženskej strane

Úžasná fotografia tetovania Phoenix na ženu's strana

Význam čínskeho tetovania Phoenix

U Číňanov bol fénix veľmi dôležitý, pričom dôležitejšie miesto v ich kultúre zastával iba drak. Iba čínska cisárovná mohla nosiť fénix ako symbol, ktorý predstavoval spojenie jin a jang, symbolizujúce cnosť a milosť.

Význam tetovania Japonsko Phoenix

Fénix je významný aj pre Japoncov a je ich dôležitým symbolom, ktorý je súčasťou slnka.

Japonci radi splietajú fénixa s drakom, ako môžete vidieť na mnohých ich tetovaniach. To tiež symbolizuje jin a jang pre Japoncov, pričom v sebe spájajú najvyššie kvality mužského a ženského.

Polovičný rukáv Dark Inked Phoenix Tattoo

Polovičný rukáv Dark Inked Phoenix Tattoo

Polovičný rukáv Dark Inked Phoenix Tattoo

Phoenix znamená tetovanie: oheň

Považujem za zaujímavé, že ako tetovanie dizajn fénixa smeroval k ženskejšej asociácii, aj keď to považujem za silné zastúpenie oboch pohlaví, pretože ázijské kultúry to v tomto zmysle prijali.

Zdá sa však, že nájdete oveľa viac žien objímajúcich fénixa než mužov.

Ako pri každom požiari, aj tu'Je to pocit očistenia pochádzajúceho z tepla ohňa, ktorý predstavuje prechod ťažkými časmi, ktoré vás vyskúšajú ako oheň a premenia vás na nového človeka, ak dokážete prežiť tieto očistné časy. To'je to plameňová a ohnivá strana.

Phoenix tetovanie na ženu's Späť

Veľké tetovanie Phoenix na ženskom chrbte

Veľké tetovanie Phoenix na žene's Späť

Význam samotného Phoenixa

Pokiaľ ide o samotného fénixa, vo svete tetovania je viac spojený s reprezentovaním mnohých dobrých vlastností človeka, ako sú napríklad láskavosť, povinnosť a spoľahlivosť..

Zdá sa, že to znamená, že tí, ktorí vychádzajú z ohňa a popola, majú obdivuhodné vlastnosti, ktoré predstavujú byť novým človekom.

Hej, povedal som ti, že s tetovaním fénixa je spojený veľký význam. Ale nech'Bez ohľadu na to, nakoniec to vyzerá dobre a ja by som sa na to stavil'Preto ich ľudia chápu viac ako väčšinu ostatných.

V ázijských krajinách by to bolo iné, ale na Západe tomu verím'je to tak.

Komentáre

Pán anonym 11. novembra 2017:

Najprv by som chcel povedať veľmi dobrý článok. Veľmi informatívne a dobre urobené.

Za druhé, práve robím tetovanie fénixa. Symbolika za ňou má mnoho významov. Krátka verzia je však novým životom. Ako ja'prešiel som niekoľkými životnými zápasmi. Rovnako ako ísť spolu so svojim japonským drakom.

Po tretie, @majster iskier. Ak je žena s tetovaním fénixa pre vás varovným signálom. Potom je mi ťa ľúto. Pretože väčšina "poškodený tovar" don'nemá varovné signály. V skutočnosti ste vyhrali'ani si neuvedomujú, že sú až po teba'oženil som sa s nimi. (Platí to pre mužov aj ženy.) Na to, čo som povedal, by som tiež rád poukázal. Viem, že si to napísal pred 7 rokmi. A dúfam, že v tom čase aj ty'niektorí ste vyrástli a otvorili svoju myseľ.

A na záver by som chcel poďakovať všetkým, ktorí zdieľali svoje dôvody pre tetovanie fénixa. To'Je dobré vedieť, že všetci prechádzame životnými bojmi. A že my ako ľudia sme ako fénix a sme schopní prekonať sa a vstať z popola.

ToddArnold 3. októbra 2014:

[email protected]

E 27. marca 2013:

Ahoj !!! Ten prvý obrázok (rebrový kus) je môj! Umelec bol Paul Booth & bolelo to ako čert. Ale ja'niekoľko krát som takmer zomrel (doslova kefy s nebezpečenstvom) & raz tesne uniklo krvácaniu na smrť po nehode) & Kopam stale'. Hádaj môj čas'ešte nie je hore Ďakujem, že ste to uviedli!

Niekto 11. septembra 2012:

Majster iskier. Je pravdepodobné, že k lepšiemu udržíte svoje uzavreté zmýšľanie mimo ľudí pripravených vyjadriť sa.

Získavam fénixa, aby reprezentoval peklo, ktorým som si ja a moja rodina prešla. Mám 27 rokov a dve krásne dcéry. Ale tentokrát minulý rok bolo 37 týždňov tehotné s naším dievčatkom, zatiaľ čo našej takmer dvojročnej injekcii podávali smrtiace chemikálie (tiež známe ako chemo), aby jej zachránili život. Vydržala tiež žiarenie na tvári dlhé mesiace, ktoré ju nechali spálenú na svieži, opäť v úsilí zachrániť život.

Neviem si predstaviť lepší obraz, ktorý by predstavoval všetky tie kecy, ktorými si moja dcéra a moja rodina prešla.

MJ 31. augusta 2012:

Čoskoro si dám tetovanie Phoenix. V roku 2010 som podstúpil transplantáciu obličky a môj manžel bol mojím darcom. Potom prídem na to, že ma podviedol so spolupracovníkom po 17 rokoch manželstva a 4 deťoch. Bolelo to tak strašne, ale ja'Učím sa prispôsobiť životu bez neho. Tento tat bude symbolizovať môj nový život, nielen obličku, ale úplne začne môj život znova. Jediné, čo môžem povedať, je, že mu budem vždy vďačný za to, že mi zachránil život a dal mi svoju obličku. Tiež vstanem z popola a znovuzrodím sa rovnako ako Fénix.

Lisa 15. augusta 2012:

Dose niekto vie, kde to ázijské mláďa urobil Phoenix?

Kvetina 17. marca 2012:

Mám 65 rokov a nedávno mi na zadnú pravú nohu položili krásny Phoenix tat. Významy sú pre mňa nekonečné, po dlhých, náročných 65 rokoch predstavuje moje prežitie a nový začiatok. Fénix predstavuje mnoho nových začiatkov bez ohľadu na bolesť, ktorú v živote máme. Nikdy som si nemyslel, že by som mal takú obrovskú emocionálnu bolesť po 1 -ročnom rozchode so svojim spoločníkom. Za svoj život som ich mal veľa, ale tento ma emocionálne zranil najhoršie. Keď som našiel svoj Phoenix tat (už nejaký čas som premýšľal o druhom tat), uvedomil som si, že to tam bolo z nejakého dôvodu, prekonať bolesť a vstať z emocionálneho chaosu, získať silu a pokračovať v zmysluplnom živote. . Som stará mama a verím, že dodnes je tento tat najdôležitejším symbolom, aký som kedy mal. Cítim sa znovuzrodený.

Phil 8. marca 2012:

Sub-consciousely, vybral som si toto tetovanie, pretože sa mi to páčilo. Musím povedať, že to malo svoj význam, keď som sa na to skutočne pozrel a cítim, že áno'som znovuzrodený, ako keby som menil svoje spôsoby.

Blood_Merchant 2. marca 2012:

Ja nie'Polovica nemá rada ľudí, ako je Master Of Sparks, taký uzavretý človek. Phoenix je jedným z najvýznamnejších návrhov, ktoré poznám, a môže znamenať veľa vecí pre mnohých jednotlivcov. Napríklad pre to dievča: mohlo by to znamenať, že v minulosti mala nejaké boje, ale teraz ich prekonala, a tak má tetovanie, ktoré to symbolizuje.

Milujem Phoenix a mám v úmysle si ho dať vytetovať. Tetovanie fénixa bude mať pre mňa taký veľký význam, vrátane: prinúti ma cítiť sa silnou, peknou a zakaždým, keď sa na to pozriem do zrkadla, uvidím, aký som silný, rovnako ako fenix, aj ja vstanem popol.

Master of Sparks, navrhujem, aby ste sa naučili slušne správať niektorých ľudí, vyrástli a pochopili, že nie každý je taký uzavretý a ubohý ako vy..

Veľa lásky všetkým ostatným 🙂

úplne nový deň 7. februára 2012:

Minulý týždeň som si dal vytetovať fénixa. To'je to asi jediné tetovanie, ktoré mám'niekedy dostanem. Milujem to. To'je nabitý významom a vďaka tomu sa cítim krásna a silná. Pre tých z nás, ktorí pocítili plamene a museli vstať, nie je žiadna hanba. Môj fénix to mal'hlavu hore, krídla vytiahnuté, pripravené k letu – rovnako ako ja.

Jamie 26. januára 2012:

Fénix je podľa mňa pravdepodobne ultimatívne tetovanie, krídla symbolizujúce schopnosť roztiahnuť krídla a lietať. A všetci vieme, ako sa hovorí, "Ja'Bez krídel sa nedostanem do neba". Oheň predstavujúci večný plameň. Skutočnosť, že je to vták, symbolizuje slobodného ducha, pretože všetci si myslíme, že vtáky môžu slobodne ísť tam, kam chcú. A keby to tak nebolo'Je dosť dobré, že samotný fénix je známy ako symbol znovuzrodenia, pretože si uvedomil, že ste urobili chybu, alebo dokonca len chcete uniknúť bolesti svojho súčasného života, a vyžaduje odvahu. Priznať sa ti'urobili ste chybu, poučte sa z nej a pokračujte. Alebo sa dostať preč od vecí, ktoré vás zrážajú. Odvaha byť sám sebou a slovami jedného skutočne inšpiratívneho muža je odvaha cnosťou, na ktorej závisia všetky ostatné – Winston Churchill.

Ja'Nechám si vytetovať Phoenix, pretože nielenže vyzerajú úžasne, ale má aj veľa významov. Chcel som dostať nejaké staré slová, ktoré ma povzbudia ísť dopredu, ale slová sú slová. neznamenajú nič, pokiaľ ich skutočne neuvediete do praxe, pretože činy hovoria hlasnejšie ako slová. A obrázok stojí za tisíc slov a ja nie'Nechcem si nechať vytetovať tisíc slov.

X

Denne pripomínané 17. januára 2012:

Som 21 -ročný muž a môj život bol peklo. Ja'sledoval som, ako moju matku bijú, môjho otca uvrhli do väzenia drogy a alkohol ničia životy okolo mňa a mňa'prešiel som pokusmi o samovraždu Nedávno sme sa s bývalým rozišli po dlhých 5 rokoch a ja'stratil som v živote všetku nádej.

Práve druhý deň som sa rozprával s mamou, keď som sa rozhodol, že pravú ruku budem venovať svojej rodine. Ja'Mám už 2 tetovania na ruke pre seba, ale prvé pre moju rodinu bude jej. Povedal som jej, nech si vyberie čokoľvek a ja'Dostanem to za ňu. Povedala, že pheonix je jej duchovné meno. Premýšľal som o tom a zmysle a obaja sme si prešli drsným životom.

Pre mňa je to o novom živote. Padanie emócií a nádeje. Potom vzostup dôstojnosti a pýchy, nad ktorými som prešiel, prichádza bolesť a boj o život.

3loveofmylife 11. januára 2012:

Potom, čo som prešiel škaredým a nákladným rozvodom (viac ako 200 dolárov za tisíc dolárov), som'Rozhodol som sa dať si tetovanie Phoenix .. Môj význam..Prežil som a tam'som nová ja !!! Bol som 13 rokov doma, mama, čoskoro budem ex..rozvod takmer definitívny..pre mňa to znamenalo peklo a späť !! My'všetci sme v živote prešli vecami .. žiadna osoba nie je vylúčená !! A materialistické veci neznamenajú NIČ..J'mala som ich !! VY ste to, na čom záleží!!

Dan 7. januára 2012:

Veľmi inšpiratívne príbehy, ktoré všetci máte. Niekedy neskôr v tomto roku, keď odídem na vysokú školu, alebo inokedy, ja'plánujem tetovanie fénixa. Len kvôli niektorým veciam, ktoré to znamená, si myslím, že to bude pre mňa veľmi zmysluplné tetovanie, na rozdiel od mnohých iných. Hlavné dôvody I.'Rozhodujem sa pre toto konkrétne tetovanie tak, že som niekedy v živote zažil problémy (tj. šikanovanie inými a niekedy ťažké chvíle) "vychádza"), a práve preto, že vyzerajú úžasne. Ja'Plánujem dostať malý na hornú časť ľavej ruky, pretože moji rodičia nie sú'nemám príliš rád tetovanie a nie'nechcem, aby som dostal všetko "napustený atramentom", a tento bude možné ľahko pokryť. Navyše, ak im poviem všetku symboliku, ktorú toto tetovanie obsahuje, potom možno jedného dňa budú v poriadku, keď budem mať toto. Tu je adresa URL obrázku s konkrétnym dizajnom I'Uvažujem o získaní: http://www.flickr.com/photos/johnrhopkins/27022984…

Helga 7. januára 2012:

Mám 22 rokov a plánujem si dať vytetovať a písať fénixa "vybral som sa žiť". Od 10 rokov som bojoval s poruchou príjmu potravy a sebapoškodzovaním, toľkokrát mi bolo povedané, že som sa zabil, ale neurobil som to.'Je mi to jedno, ale nakoniec som sa rozhodol žiť a fénix bude predstavovať nový život

Ľavý hák 4. januára 2012:

Nakoniec som sa rozhodol, že som pripravený na tetovanie Phoenix. Prežil som desaťročie strát (zdravie, kariéra, manželstvo, cestovanie, jedlo sa najesť …) ALE dosiahol som novú úroveň osvietenia a viem, že porazený môžem byť iba vtedy, ak sa nechám poraziť. SOM nažive, SOM silný (mentálne a duchovne) SOM prežil, ZNOVU som sa znovuzrodil z ohňov, ktoré spálili všetko, čo bolo moje.

invictus 28. decembra 2011:

ďakujem vám všetkým za zdieľanie vašich príbehov, považujem ich za veľmi inšpiratívne … Pripomínam predstavu, že tetovanie fénixa je o znovuzrodení a vstaní z popola … tým z vás, ktorí majú ohnivého vtáka na koži, don'nepočúvajte odpadky, ktoré píšu iní ľudia … je to symbolické pre to, kým ste, nie tým, čím by vás ostatní chceli mať…

James 12. decembra 2011:

Tento týždeň začínam s fénixovým rukávom. Veľkú časť svojho života som bojoval so závislosťami a pre mňa phoneix predstavuje víťazstvo nad mojimi démonmi a silu a vôľu začať žiť lepší a zdravší život. Na tejto stránke vidím niekoľko kritických komentárov. Tí, čo súdite, máte na to právo. Vedzte, že svoje osobné bitky vyhrávam každý deň, a preto som vďaka tomu silnejší a lepšie upravený človek. Vaše slová sú prázdne.

Marie 5. decembra 2011:

ako každý, aj my všetci máme svoje vlastné dôvody mať tetovanie fénixa.

Nemám'Ešte som to nemal hotové, ale čoskoro si to rezervujem.

Pre mňa, rovnako ako ostatných, to symbolizuje, že bez ohľadu na to, aké kecy musíte v živote zvládnuť, vstanete a idete ďalej. Dole, ale nie von, bez ohľadu na to, čo musíte vydržať. Je to pre mňa to pravé, takže keď mám problém, ktorý môžem riešiť, môžem sa pozrieť na fénixa a pripomenúť si, aby som sa zdvihol a vysporiadal sa s tým.

michael 26. novembra 2011:

potom, čo som prežil veľmi blízky pokus o samovraždu, dostal som tetovanie fénixa, môj takpovediac vstal z popola.

Anonymný 20. októbra 2011:

Mal som dcéru, ktorá mi bola doslova odobratá, a moju bývalú (od Včera), s ktorou mám syna (rok a pol starého), ona'uvažuje, že ho vezme späť do USA so sebou. Dve deti v zahraničí. Prežil som veľa sračiek, od fyzického až po emocionálne zneužívanie. Phoenix je určite tetovanie, ktoré by som rád nosil na chrbte. Už mám dvoch. Jeden na chrbte s mojou dcérou's čínskym menom a jedným čínskym znakovým drakom, pretože to je moje znamenie.

Znovuzrodenie z popola a prežilo.

srdiečko 13. októbra 2011:

Každý má démonov, problémy a nikoho'skriňa je prázdna. Ako sa hovorí, prvý kameň hodil bez hriechu, nie ja. Ako jeden z pomáhajúcich profesionálov tlieskam ľuďom, ktorí vo svojom živote prekonali prekážky, smútok, bolesť a urobili zmeny, a to je to, čo môj znamená..

zazipovaný 27. septembra 2011:

Začiatkom minulého roka som absolvoval veľkú otvorenú operáciu srdca, ktorá mi zanechala trvalú jazvu priamo v prednej časti hrudníka, a vedomie, že o 10 až 15 rokov som'Budem musieť znova absolvovať rovnakú operáciu. Z tohto dôvodu si chcem dať tetovanie fénixa. Nechala som si nalepiť túto strašnú jazvu'Moja voľba, chcem, aby na mňa bolo kladené niečo krásne, čo bola moja voľba. Verím, že fénix a všetko, čo to predstavuje, znovuzrodenie a príchod silnejšej skúsenosti, ktorá zmení život, je pre mňa perfektnou voľbou. Tiež mi pomôže, keď budem musieť znova absolvovať operáciu s vedomím, že bez ohľadu na to, aké ťažké alebo bolestivé som vyhral'Nech to neovplyvní môj život alebo ma nezastaví žiť svoj život naplno! 🙂

texassizeattitude 21. septembra 2011:

Ja'Rozmýšľam nad tetovaním fénixa Myslím si, že to bude pre mňa dobré tetovanie, pretože pred niekoľkými rokmi som absolvoval operáciu a chirurg to pokazil a ja som skončil s podporou života a moje srdce muselo byť dvakrát šokované a Vyšiel som z toho v pohode Žiadne trvalé poškodenie ani nič podobné, takže si myslím, že fénix je pre mňa perfektné tetovanie, ale jediný problém, ktorý mám, je, že je to moje prvé tetovanie a ja'Nie som si istý, kam ho dať alebo ako veľký ho získať

nicoli moore 11. septembra 2011:

Im tetovanie fénixa, pretože som bol vyhodený do vzduchu a stále sa pozerám späť a viem, že ma hľadá anjel

ShannLee 20. augusta 2011:

Mám 19 a som žena Dostávam fénixa po boku/rebrách. A 'Vstaňte z popola' na vnútornej strane nadlaktia. Milujem fénixa. A verím, že to môže pre rôznych ľudí predstavovať rôzne veci. Pre mňa to'pripomína, že aj keď som'V minulosti som urobil veľa chýb a niekoľkokrát som si poriadne pokazil život. Vždy sa mi to podarilo 'povstať z popola' a začať odznova. A viem, že to môžem vždy urobiť. Zistil som, čo je fénix, keď som sa dozvedel, že je spojený s mojím hviezdnym znamením.

🙂

Burn more Fire 15. mája 2011:

Vták pochádza z Etiópie, z ktorej pochádzajú aj naše ľudské korene. To'Životnosť bola údajne jediná-500-500 rokov'je to milé cez to's vylúčením. Beriem to'svoj vlastný život očistením ohňa. Ako pálilo Myrhu, čo robí pre ochranu. Dáva život znova bez partnera, ale s čistým vedomím, aby vydržal ďalších 100-500 svedkov o všetkom, čo sa deje, a o všetkom, čo zablúdilo z našej pôvodnej záhrady, v ktorej sme mali v úmysle …. Tento život vtákov to prežije byť 100 alebo 500 rokov, pre mňa môže predstavovať nielen jelenicu, ktorou prechádzam, ale jeden deň. Všetci máme svoje výzvy, najčastejšie každodenné, problémy, ťažké časy …. postupne. Myslím, že môžem hovoriť za väčšinu ľudí. Nie? Ľudia sú krehkí. Potrebujeme vedenie a ochranu, a áno niektorí z nás v živote tvoria úplne nové ja. A prospešní pre nich sú tí, ktorých výzvy sú veľa, myslite na nich ako na tých, ktorí dávali príležitosť vypracovať kus karmy. Bol to fénix, o ktorom som si myslel, že je vedľa mňa na ramene môjho hojdacieho kresla, zatiaľ čo moja dcéra v noci spí a ticho volá, " čo som nikdy neurobil'Tento deň to nepochopíte, na druhý deň to povoľte" Pre všetky cnosti & symboly, starovek, spoľahlivosť, protivenstvá, tolerancia, vytrvalosť, uvedomelosť …. nikdy by sa nemalo obmedzovať na varovné znamenie, ktoré má odvrátiť pozornosť od ženy. Možno dievčenský majster iskier hovoril s 1- drámou gal 2-Ding bat, ktorá vie. A radím mu, aby sa nezredukoval na to, aby mal potrebu spoliehať sa na atrament, aby vedel, čo's čím's. Keď mám v hlave spálený obraz fénixa, myslím si, že to bude moje prvé tetovanie. Zväčší to.

norn železný nomád 20. februára 2011:

Chcel by som len povedať, že som si dnes nalepil rukáv fénixa z jednoduchého dôvodu, pretože vyzerajú úžasne! zaboduj!

Bec 10. februára 2011:

Získavam tetovanie pheonix, pretože som niekoľkokrát musel objaviť svoje ja. bez ohľadu na to, kým v živote ste, veci sa zmenia a vy sa musíte prispôsobiť.

vstať zo sračiek je ťažká práca, ale i "MÔCŤ" byť hotový.

Myslím, že je to úžasný nápad … veľa významu

jamielonewolf 25. decembra 2010:

Všetci máme problémy. Všetci máme príbeh. Nechávam si natrieť Pheonix tatt na ruku, aby som mohol sybolizovať svoje boje za posledných niekoľko rokov. Veľa som toho prežil a otáčam sa za roh, aby sa môj život vrátil do správnych koľají. Vyfúkol som disk z chrbta, absolvoval operáciu, ktorá v roku 07 nedopadla dobre, už nemôžem súťažiť v žiadnom športe, neustála neznesiteľná bolesť, depresia, otec zomrel, stratil prácu, pokúsil sa spáchať samovraždu, strávil mesiac v nemocnici „Nakoniec prišiel o všetko, čo som vlastnil, skončil som bez domova, žil som mesiace v stane v konskej stajni, mohol som'Nezískam žiadnu pomoc od sociálnych služieb, ale pomocou niekoľkých dobrých priateľov sa vraciam do správnych koľají. Mám byt, auto, prácu a život.

Môj život sa navždy zmenil a ja vidím veci oveľa inak ako predtým. Hmotné veci pre mňa nie sú také dôležité, dôležitá je cesta životom. Bojujem každý deň, ale rozhodol som sa, že to dnes nevzdám. Práve to mi Pheonix predstavuje.

Vidíte, každý má svoj príbeh.

hej 22. septembra 2010:

Nechal som si urobiť veľké tetovanie Phoenix potom, čo môj brat zomrel pri nehode na bicykli a ja som prešiel rozvodom. Získanie tetovania bol pre mňa skutočne dobrý spôsob, ako som sa mohol dostať cez smutný proces straty brata a vedomie, že môj život sa drasticky zmení oproti tomu, čo som vedel v minulosti. Aj keď sa mi komentár včasných varovných signálov zdal celkom zábavný. Tiež som chcel poukázať na to, že ja'som na svoju hrdá. V mojom prípade cítim ukážky, že som prekonal ťažké časy, a nie, že ja'som blázon! 🙂

Nula 12. septembra 2010:

@ Pani Flames

Možno je trochu úzkoprsý, ale do istej miery je to pravda a urobil z toho humor. Rozveseliť! Ak by som vás mal súdiť podľa vášho komentára, predpokladal by som, že ste nevrlý osemročný súdiac podľa gramatiky a interpunkcie.

Tak či onak, zaujímavý článok s niekoľkými dobrými faktami =)

Pekné!

Pani plameňov 31. augusta 2010:

@Master of Sparks

Wow. systém včasného varovania? poškodený tovar?

drzý. uzavretý. rôzne iné, menej zdvorilé deskriptory.

daj sa vypchať.

tattoodesigns69 z Illinois 31. augusta 2010:

Úžasný Hub zapnutý "tetovanie"! Rady som si skutočne vážil. Pokračujte v ich príchode!

Mrlynk 24. mája 2010:

Potom, čo som prešiel rozvodom a prešiel všetkou bolesťou zo straty manželky a domu svojich detí .. Rozhodol som sa dať si tetovanie pheonix, ktoré ma bude simultánne vstávať z popola a začať nový život..

gypsiegrl 27. februára 2010:

Dobrý príspevok Pieter, súhlasil by som, majster iskier, ani nevieš, aké prekážky v živote boli vrhnuté na ľudí dostatočne odvážnych, aby svetu vyhlásili, že oficiálne vstali z popola! Áno, ste určite menejcenní, pokloňte sa a zostaňte tam.

Pieter 4. februára 2010:

majster iskier,

Ste uzavretý zmýšľajúci jedinec a muži aj ženy by sa mali od vás vzďaľovať čo najďalej. Fénix symbolizuje vzostup z porážky. Možno by ste mali zostať na dne a prijať svoju menejcennosť. Želám vám osvietenie.

Master Of Sparks 2. februára 2010:

Včera v noci som sa rozprával s dievčaťom v mojej triede Tai Chi a spomenula, že má tetovanie fénixa. Keď som s ňou hovoril, skôr ako som vedel, že ona'mám veľa problémov Čo ma prinútilo zamyslieť sa nad tým, že niektorí, ale nie všetci, ľudia, ktorí si vyberú fénix tat, tak robia, pretože sa im páči symbolika znovuzrodenia. Koho by to teraz priťahovalo? Niekto, kto'poškodený tovar. Myslím, že ja'Budem sa držať ďalej od dievčat s fénixovými tetami. Oni'je to ako systém včasného varovania.

Mike Smith 29. augusta 2009:

Je to jeden z najvýznamnejších mytologických vtákov a tvorí obľúbený vzor tetovania mnohých ľudí. Je známe, že vstáva z popola, tetovanie fénix dostalo svoj názov podľa gréckeho slova Červená symbolizujúceho oheň.

About the author