155+ tetovaní na predlaktie pre mužov a ženy (s významom)

Predlaktie je také všestranné umiestnenie pre tetovanie. V tejto oblasti môžete atramentom maľovať čokoľvek, od obrovských tetovaní drakov až po menšie tetovania na jednom páse. Pretože tetovanie ukazuje veľa, robí z vášho predlaktia skvelé miesto na získanie zmysluplného tetovania. V dnešnej dobe nájdete na predlaktí mnoho ľudí s tetovacími kresbami s plným rukávom. A môžete tiež nájsť veľa známych osobností, ktoré sa na rozchod rozbehnú, a to aj z vynikajúcich dôvodov. Tetovací rukáv vyzerá veľmi ľadovo a je to dokonalá forma sebavyjadrenia. S týmto tetovaním staviate svoje myšlienky pred svet a objímate ich.

Ak ste niekto, kto si dáva tetovanie na predlaktie prvýkrát, potom vám musím povedať, že toto tetovanie veľa hovorí o osobnosti dopravcu. Musíte to teda urobiť osobne. Zaistite, aby skladba rozprávala váš príbeh svetu. Máte svoj vlastný príbeh, a preto nie je vhodné úplne kopírovať vyjadrenie niekoho iného.

Predlaktie je ideálnym miestom na tetovanie. Tetovanie je taký všestranný šport; od veľkých komplexných prevedení až po jemné miniatúrne kúsky, môžete si predlaktie ozdobiť všetkými druhmi tetovania. Môžete dokonca mať súdržný kúsok, ktorý prepojí mini tetovanie a zmení ho na plný rukáv.

Šesťhranná včela

Šesťhranné tetovanie včely na predkolenie

Geometrické vzory nikdy nevyjdú z módy. Na predlaktie si môžete dať tetovanie veľkého šesťuholníkového dizajnu a nechať vyzerať všetky druhy oblečenia. Toto tetovanie obsahuje čiernu napustenú včelu v šesťuholníkovom tvare. Existuje mnoho ďalších typov šesťuholníkových tetovaní, ktoré sa budú perfektne hodiť na vaše predlaktie. Tak si dajte urobiť toto fantastické tetovanie a rozžiarte svoje predlaktie.

Významy

Musíte vedieť, že včely sú jedným z najpracovitejších tvorov, aké ľudia poznajú, a včely a šesťuholníky majú veľmi blízky vzťah. Včelí úľ je dokonalým príkladom prírodných perfekcionistov. Ich úle majú niektoré z ideálnych šesťuholníkov, ktorých budete kedy svedkami.

Navigácia životom

Toto tetovanie kompasom je dosť pôsobivé a je tak akurát na vaše predlaktie. Toto tetovanie obsahuje čiernobiely atramentový vintage kompas obklopený atramentovými bodkovanými čiarami a malú loď. Tieňovanie v tomto tetovaní je úžasné, pretože prináša realizmus v tomto tetovaní. Pripravte sa preto objavovať svet s týmto nádherným umeleckým dielom na tele.

Významy

Kompas je znakom cestovania. Cestovateľ používa kompas na navigáciu a na nájdenie správnej cesty. To znamená, že tetovanie kompasom znamená, že hľadáte správny smer. Ak milujete cestovanie a objavovanie, toto tetovanie symbolizuje vašu vášeň pre cestovanie po celom svete.

Graffiti Art Tattoo

Graffiti je umelecká forma chudobných, slabých a gangstrov. Nie je to najsofistikovanejšia forma umenia. Veľa to však hovorí. Menšinové skupiny spoločnosti používajú túto formu umenia na to, aby väčšine objasnili svoje problémy a tragédie. Ak ste fanúšikom graffiti, mali by ste si nechať urobiť toto graffiti tetovanie a najlepšie na tom je, že môžete pridať svoj dotyk tak, že vytvoríte svoj dizajn na papieri a dáte ho svojmu tatérovi, aby vám ho vytetoval na telo..

Táto forma umenia je jednou z najvýraznejších foriem umenia zo všetkých. Má veľa farieb a je z toho cítiť. Všetky návrhy graffiti vyzerajú krásne a nahlas, vďaka čomu sú veľmi jedinečné. V graffiti tetovaní môžete napísať svoju najsilnejšiu emóciu na predlaktie.

Význam

Graffiti tetovanie je medzi gangmi alebo pouličnými chlapcami veľmi obľúbené. Mnoho ľudí si dáva tetovanie symbolizovať a pripomenúť si svoje korene a ulice, v ktorých vyrastali. Graffiti vám umožňuje vyjadriť všetok hnev vo vás. Preto toto tetovanie tiež ukazuje vašu divokú stránku.

Bradatý lesný muž

predlaktie

Keď uvidíte bradatého muža, možno by ste si o nich mysleli, že sú silní, drsní a odvážni. Na bradatom mužovi je niečo, čo dámy považujú za mimoriadne atraktívne. Lesy sú naopak znakom tajomstva a kto nemá rád malé tajomstvo? Toto tetovanie obsahuje abstrakt čiernobielej tváre muža napusteného atramentom s lesnou bradou a stromami vyrastajúcimi z jeho hlavy. Na čele je tiež malý očný znak Illuminati.

Významy

Toto tetovanie symbolizuje rustikálnu a robustnú osobnosť, aj keď si pokojný a chladný. Toto tetovanie má tiež iluminátsky nádych. Obvykle ľudia, ktorí sa hlboko zaujímajú o svet Illuminati, dostanú tento typ tmavého tetovania.

Očarujúci tetovací rukáv na predlaktie

ženy s tetovaním na predlaktí

Ak ste niekto, kto sa zaujíma o estetiku, potom by ste chceli do svojho tetovacieho dizajnu vložiť veľa prvkov, aby vyzerali esteticky. Z tohto dôvodu by ste si mali dať urobiť tetovanie, ktoré má veľa funkcií. Môžete skombinovať niekoľko očarujúcich menších vzorov do jedného veľkého tetovania. Môžete zostaviť dielo, ktoré má veľa prvkov z vašich obľúbených fiktívnych filmov, alebo máte vynikajúce rekvizity, ako je škrupinový prach, víly, prútiky, čarodejnícky klobúk a podobne.

Významy

Očarujúce tetovanie má veľký význam. Každý význam závisí od typu očarujúceho tetovania, ktoré získate. Ak vaše tetovanie obsahuje napríklad víly, bude symbolizovať všetku nevinnosť, krásu, milosť a ženskosť vo vašej osobnosti..

tetovanie na predlaktie

Konáre stromu

Príroda je krásna a jej jednoduchosti a šarmu sa nič nevyrovná. Ak máte radi prírodu, určite sa vám bude páčiť tento jednoduchý, ale krásny dizajn. Môžete urobiť vetvu stromu tak, aby vyzerala, ako by vám ovinula ruku. Je to taký univerzálny dizajn, ktorý bude krásne vyzerať vo farbách a čiernom atramente.

Významy

Vetva stromu symbolizuje šťastie, nový život a rast. Ak prechádzate novou životnou fázou a hľadáte ďalší vývoj, získanie tohto tetovania je najlepší spôsob, ako vás motivovať k rastu. A nikdy neviete, možno nájdete aj šťastie.

Modré veľrybie tetovanie

tetovanie na predlaktie modrej veľryby

Modrá veľryba je majestátna bytosť. Napriek svojej obrovskej veľkosti a sile zostáva v harmónii so všetkými morskými tvormi. Toto tetovanie obsahuje čiernu napustenú veľrybu s odtieňom modrej a malý geometrický dizajn vo veľrybe. Toto tetovanie je skutočne očarujúce a jedinečné.

Významy

Toto tetovanie symbolizuje mier a mier, podobne ako oceánske prostredie. Nikdy však neviete, kedy sa veľryba zblázni a zničí vás. Možno ste to nevedeli, ale mnohým ľuďom pripadá hlas veľrýb veľmi upokojujúci a niektorým veľmi strašidelný. Napriek tomu hovoria, že veľryby sú symbolom vnútorného mieru. Keď si to dáte ako tetovanie, bude to znamenať, že ste našli svoj vnútorný pokoj, aj keď niekto uvažuje inak. Ukáže tiež vašu lásku k námornej expedícii.

Tetovanie na predlaktie stromu

stromové predlaktie

Dizajn stromu je jednoduchý minimálny dizajn. Toto tetovanie obsahuje čierny napustený pozdĺžny strom so špicatými okrajmi vytetovaný pozdĺž predlaktia dovnútra. Použitie čierneho atramentu zvýrazňuje realizmus a hĺbku tetovania.

Významy

Tetovanie na strome symbolizuje poznanie, nesmrteľnosť, večnosť, múdrosť, ochranu, rast, silu, hojnosť, spásu a odpustenie. Toto tetovanie si môžete dať v myšlienke prejsť ťažkou životnou fázou. Dizajn je taký jednoduchý, že ľudia nemusia hneď pochopiť jeho význam. Bude to však mať pre vás významný význam, na čom záleží.

Milovníci psov tetovanie na predlaktie

Psy sú jedny z najobľúbenejších zvierat ľudí. Musíte vedieť, že psy sú najvernejšie zvieratá. Váš pes je váš najlepší priateľ, ktorý vám určite nikdy neublíži ani neutečie. Nie je na škodu, ak svojmu psovi vzdáte hold a jeho napustenie rukou vám ukáže vašu lásku k nemu. Väčšina tetovaní pre psov obsahuje čierny atramentový obrázok psa. Môžete si tiež nechať potriasť tvár svojho miláčika na ruke.

Významy

Psie tetovanie je symbolom lásky, náklonnosti, ochrany, vernosti, vernosti a poctivosti. Ak máte v sebe všetky tieto emócie, potom si musíte dať urobiť toto tetovanie. Môžete dostať veľký kus na celú ruku, alebo si môžete dať na ruku jemnú psiu labku.

Bojujte ako medveď

tetovanie medveďa na predlaktie

Medveď je silné a silné zviera. Musíte vedieť o svojej obrovskej veľkosti, vzkriesení a odvahe. Ak hľadáte väčší tetovací dizajn, potom je pre vás ideálny. Toto tetovanie obsahuje čierneho napusteného medveďa s trochu divokou stránkou. Červené zafarbenie v tomto tetovaní zvýrazňuje agresívnu stránku medveďa.

Významy

Medvede sú jedným zo zvierat, ktoré veľmi milujú svoj pakt a veľmi chránia svoju rodinu. Toto tetovanie teda symbolizuje lásku a starostlivosť, ktorú máte o svoju rodinu a že pre nich môžete aj zomrieť.

tetovanie na predlaktie

Lesné tetovanie

tetovanie lesného predlaktia

Lesné tetovanie si v dnešnej dobe získava veľkú pozornosť ako ideálne veľké tetovanie na predlaktie. Les je čarovné miesto. Toto tetovanie obsahuje čierne napustené scenérie lesa na predlaktí so stromami vyrastajúcimi zospodu a s mnohými detailmi.

Významy

Les v sebe skrýva mnoho záhad a toto tetovanie symbolizuje podobné veci. Les predstavuje rast, život, omladenie a vyrovnanosť. A úprimne, z lesa môžete získať všetky druhy významov. Jeho dôsledky sú také rozmanité, ako si dokážete predstaviť.

Tetovanie Ježiša Krista

tetovanie Ježiša na predlaktie

Tetovanie Ježiša Krista je pôsobivý dizajn tetovania. Je to znak toho, že veríš v Ježišovu moc a že si zanietený pre jeho lásku. Toto tetovanie obsahuje čiernobiely atramentový obraz Ježišovej tváre, ktorá sa pozerá vyššie. Tieňovanie vykonané v tomto tetovaní vám pomôže dosiahnuť dotyk podobný skici.

Významy

Tetovanie symbolizuje vašu vieru a odhodlanie voči vášmu náboženstvu. Ukazuje to, že máte nádej, že váš život bude lepší. Veríte v neho, že je s vami vo vašich ťažkostiach, a máte hlboko zakorenenú spiritualitu a veríte v neho a jeho silu.

tetovanie na predlaktie

Tvár vašej priateľky

Ak milujete svoju priateľku, je načase, aby ste jej prejavili lásku, ktorú k nej máte. Môžete si atramentovať jej tvár na ruku a prekvapiť ju svojou láskou. Nájdite jej najlepší obrázok, ukážte ho svojmu tatérovi a požiadajte ho, aby vám ho nakreslil na ruku. Majte na pamäti, že realistické tetovanie, ako je toto, vás bude stáť veľa peňazí. Z tohto dôvodu budete potrebovať špecializovaného tetovacieho umelca, ktorý dokáže perfektne vytetovať rovnakú tvár a črty vášho predlaktia.

Významy

Toto tetovanie symbolizuje lásku a náklonnosť k vašej polovičke a vždy, keď sa ráno zobudíte, pripomenie vám, aké ste požehnané, že ju máte vo svojom živote..

Mechanické tetovanie očí

mechanické tetovanie predlaktia oka

Toto mechanické očné tetovanie je dosť technické a je ideálne pre všetkých technických nadšencov. Toto tetovanie obsahuje modré napustené oko s niektorými astronomickými vlastnosťami a niekoľko sivých mechanických predmetov obklopujúcich oko.

Významy

Oko symbolizuje víziu, moc, život, presnosť, sústredenie, jasnú myseľ a náboženstvo. Mnoho ľudí považuje oko za pokojné poznanie, ochrancu, budúcnosť a iluminátov. Mechanické oko je futuristický symbol. Ukazuje to, že veríte v budúcnosť, ktorá má roboty a pokojnú moc ovládnuť svet. Ak veríte v technologickú budúcnosť, potom je toto tetovanie pre vás ako stvorené.

Ruža lebky predlaktia

Tetovanie lebky s ružou je celkom bežné tetovanie a vyzerá perfektne na predlaktí. Toto tetovanie obsahuje čiernobielu napustenú lebku s čiernou napustenou ružicou v spodnej časti.

Významy

Lebky znamenajú hnilobu, smrť, teror a rozklad. Na druhej strane ruže znamenajú život, nekonečnú lásku, večnosť a krásu. Je to veľmi smrtiaca kombinácia a ukazuje život a smrť, rozklad a krásu, bok po boku. Tento duálny symbol má veľa významov a má slušnú rovnováhu medzi zlom a dobrom. Toto punk rockové tetovanie ukazuje rovnováhu. Filozofia tetovania sa líši v závislosti od jeho nositeľa.

Námorník

námornícke predlaktie

Piráti sa pred mnohými rokmi plavili po moriach a hľadali poklad. Išli by nad rámec svojich možností, aby našli a získali poklad, a predviedli svoje obrovské lode námorníkom. Vo viktoriánskej dobe boli piráti najstrašidelnejšími ľuďmi v okolí. Toto tetovanie obsahuje čierne napustené koleso s malou kostrou v strede.

Významy

Toto tetovanie predstavuje slobodu, odvahu, jednotu, statočnosť, túlanie, podvod a harmóniu. Ak máte silné pocity z týchto emócií, je načase, aby ste si urobili toto tetovanie.

Časté otázky

Je tetovanie na predlaktie bolestivejšie ako tetovanie na iných častiach tela?

Keď si dávate tetovanie, musíte mať na pamäti jednu vec, že ​​tetovanie je bolestivé bez ohľadu na to, kde ho dostanete. Úroveň bolesti sa však líši vo všetkých častiach tela. Tetovanie predlaktia je menej bolestivé v porovnaní s inými časťami tela. Budete cítiť väčšiu bolesť na vnútornej strane paže v porovnaní s vonkajšou stranou, pretože vo vašom predlaktí je viac receptorov bolesti.

Koľko stojí tetovanie predlaktia?

Prvá vec, ktorú potrebujete vedieť o tetovaní, je, že sú drahé. Malé tetovanie na ruke vás môže stáť okolo 100 dolárov a náklady sa len zvyšujú. Ak si však plánujete zaobstarať tetovanie obrovskejšej veľkosti, môže vás to stáť viac ako 200 dolárov, podľa tetovača, ktorého si vyberiete, a náročnosti dizajnu. Tieto faktory môžu spôsobiť, že náklady budú vyššie ako 200 dolárov. Priemerný rukáv na tetovanie vás bude stáť okolo 1200 dolárov. A ak chcete detailný rukáv, môže vás to stáť ešte viac.

Robte si poznámky, ak chcete rukáv, ale nechcete rozbiť svoju banku. Získanie skriptového tetovania bude lacnejšie ako farebný a detailný rukáv predlaktia.

Bude veľké tetovanie vyzerať dobre na mojom predlaktí?

Predlaktie je ideálnym miestom na tetovanie. Je to také všestranné miesto; na mieste môžu všetky druhy tetovania vyzerať dobre, ak ste niekto, kto má na ruke veľa voľných tetovaní. Môžete získať súdržný kúsok, ktorý dokáže prepojiť všetky diely dohromady a zmeniť vaše voľné tetovanie v celom rukáve. Musíte vedieť, že liečenie priemernej veľkosti tetovania trvá dlho, približne dva týždne až mesiac a je náročné na údržbu..

Čo mám robiť, ak sa mi tetovanie nepáči?

Ak nie ste spokojní so svojim tetovaním, budete ho musieť znášať najmenej mesiac, kým sa vyberiete na odstránenie, pretože potrebujete nechať svoje tetovanie uzdraviť. V tomto liečebnom období však môžete zakryť tetovanie oblečením s plným rukávom. Medzitým môžete nájsť slušného umelca odstraňujúceho tetovanie alebo salón na odstraňovanie tetovania. Majte však na pamäti, že procedúra odstránenia tetovania vás v prvom rade bude stáť dvakrát viac ako tetovanie. Z tohto dôvodu väčšina ľudí navrhuje, aby ste si tetovanie predlaktia nechali urobiť od skúseného tatéra iba preto, že odstránenie tetovania je bolestivé a veľmi nákladné.

Čo sa stane v prípade nedostavenia sa alebo ak sa dostavím neskoro na schôdzku?

Ľudia sa väčšinou nedostavia neskoro alebo sa nedostavia. Všetky tetovacie salóny však majú na tieto problémy odlišné zásady. Ale vo väčšine prípadov, ak meškáte na schôdzku, tetovač vyhodí vaše stretnutie za dvere a ak tetovací salón neukážete, môže vám váš vklad nechať. A ak by ste predsa chceli tetovanie, tetovač by vám mohol účtovať o 150% viac ako pôvodné náklady. Z tohto dôvodu nie je show a meškanie nie je gangsterský ťah, pokiaľ ide o schôdzky s tetovaním.

Ako bude tetovanie vyzerať, keď sa mi urobia vrásky?

To úplne závisí od toho, aký dizajn získate. Všetky návrhy tetovania na vašom tele starnú inak. Existuje však niekoľko návrhov, ktoré môžu starnúť lepšie ako ostatné. Návrhy s výraznými detailmi starnú lepšie. Z tohto dôvodu väčšina tatérov neodporúča akvarelové tetovanie, pretože nestarnú dobre; krvácajú a časom vyblednú. Keď si však dávate tetovanie, vrásky by ste si nemali robiť starosti. Sú súčasťou života; prídu časom, nech sa deje čokoľvek.

Záverečné slovo

Tetovanie je veľmi dôležitou súčasťou vašej osobnosti. Ľudia sa nechávajú tetovať, aby sa vyjadrili veľmi efektívnym spôsobom. Tetovanie ukazuje, že ste silní, a dokážete sa zbaviť bolesti, a navyše tetovanie vyzerá veľmi cool. Zosilňujú vašu osobnosť a rozprávajú váš príbeh nahlas.

Vaše tetovanie je veľmi osobné; z tohto dôvodu by ste si mali vziať malú inšpiráciu z tetovania, ktoré vidíte na internete. Kopírovanie niekoho dizajnu nie je príťažlivý nápad. Existuje veľa ľudí, ktorí sa inšpirujú jednou vecou, ​​takže vaše tetovanie sa po určitom čase stane základným a nechcete, aby vaše tetovanie vyzeralo holé..

Nechajte sa preto inšpirovať týmito predošlými tetovacími nápadmi na tetovanie predlaktia a dosiahnite jeden z najlepších lookov predlaktia všetkých čias..

About the author