155 tetovaní pre najlepších priateľov, ktoré si vážia vaše priateľstvo (s významom)

Priatelia sú základnou súčasťou vášho života; sú to rodina, ktorú si vyberáme. Vždy sa nájde jedna osoba, na ktorú sa môžete kedykoľvek vykašľať, niekto, kto vám rozumie a dá vám rameno na plač. To je tvoj najlepší priateľ. Vaši najlepší priatelia nemusia byť nevyhnutne váš priateľ z detstva alebo osoba, ktorú poznáte z materskej školy. Môžu to byť vaši súrodenci, rodičia alebo dokonca tety. Keďže puto medzi vami a vašim najlepším priateľom stále rastie, chcete vyskúšať niečo nové, čo vám pomôže viac si vážiť vaše priateľstvo. Môžete to urobiť tým, že si necháte zodpovedajúce tetovanie najlepšieho priateľa.

S toľkými rôznymi druhmi tetovania najlepších priateľov sa môžete ľahko rozhodnúť pre to správne, ktoré bude znamenať vašu lásku a puto. Aby sme vám pomohli, nižšie uvedené sú niektoré z najroztomilejších tetovaní najlepších priateľov, ktoré vás posadnú. Takže sa pripravte označiť svoje priateľstvo niektorým z týchto najlepších tetovaní najlepších priateľov.

tetovanie najlepšieho priateľa

Význam tetovania pre najlepších priateľov

Tetovanie pre najlepšieho priateľa môže znamenať veľa vecí, ale jedným z hlavných dôvodov, prečo si dať tetovanie pre najlepšieho priateľa, je symbolizovať neuveriteľné puto, ktoré ste si za tie roky vybudovali. Tetovanie pre najlepšieho priateľa je skôr ako symbol, ktorý predstavuje vaše priateľstvo, takže ak si niekto všimne, že máte zodpovedajúce tetovanie s inou osobou, okamžite pochopí, že áno, títo dvaja sú najlepší priatelia..

Ľudia si niekedy nechajú vytetovať svojho najlepšieho priateľa, aby si zapamätali strateného priateľa, a tak na pamiatku ľudia dostanú meno svojho najlepšieho priateľa a dátum, kedy sa naposledy stretli alebo stratili, vytetované na svojom tele. Tieto tetovania tiež symbolizujú vzostupy a pády, ktorými si obaja prechádzajú, a ich snahu bojovať za svoje priateľstvo. Takže kedykoľvek prechádzajú drsnou záplatou, môžu sa pozrieť na tetovanie a pripomenúť si, že to prekonáme, pretože sú koncovkou..

Ak váš najlepší priateľ súhlasí s tým, že si s vami nechá vytetovať zodpovedajúce tetovanie, ukazuje to, ako veľmi tomuto priateľstvu veria a vážia si ho. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a prečítajte si nižšie uvedené nápady na najlepšie tetovanie najlepšieho priateľa.

tetovanie najlepšieho priateľatetovanie najlepšieho priateľa

Ideálne umiestnenie pre tetovanie pre najlepších priateľov

Môžete sa rozhodnúť nechať si vytetovať tetovanie svojho najlepšieho priateľa kdekoľvek na tele, pretože existuje toľko rôznych typov tetovania najlepších priateľov, ktoré sa dodávajú v rôznych štýloch a veľkostiach. Ak si dávate malé tetovanie, ktoré je skôr ako symbol, medzi ideálne miesta na jeho napustenie patrí zápästie, členok, blízko ucha alebo na prsty. Môžete si ho dať vytetovať aj na rameno, predlaktie, chodidlá, chrbát, hruď, chrbticu, v blízkosti bokov alebo stehien, najmä ak sú tetovania veľké.

Uistite sa, že si obaja necháte tetovať na rovnakom mieste, ako týmto spôsobom, a budete ich môcť zladiť. Napríklad niektoré tetovania obsahujú polovičné srdce, takže ak si obaja necháte vytetovať polovicu srdca na zápästí, obaja spojte ruky a urobte srdce celé. Niekedy rôzne umiestnenia vyzerajú príliš cool, pokiaľ sa návrhy tetovania zhodujú.

Celým cieľom zosúladenia tetovania s najlepším priateľom je predviesť ich a zviditeľniť ich tak, že áno, sme BFFS na celý život! Preto je najlepšie ho dostať na miesta, ktoré sú viditeľnejšie, ako je vaše zápästie, ruka, prst a blízko krku; to však závisí úplne od vás a vášho najlepšieho priateľa. Bez ohľadu na to, kde si necháte tetovanie vytetovať, bude stále vyzerať zmysluplne a vďaka nemu si budete priateľstvo vážiť viac ako kedykoľvek predtým..

tetovanie najlepšieho priateľa

Typy tetovania pre najlepších priateľov

Môžete si vybrať z rôznych typov tetovania priateľstva a väčšina z nich má skvelé detaily a silný význam. Tento zoznam vám môže pomôcť pri výbere perfektného tetovania pre najlepšieho priateľa, ktoré budete vy aj váš najlepší priateľ navždy zbožňovať.

  • Symbolové tetovanie
  • Kreslené tetovanie
  • Vtipné symbol tetovanie
  • Názov tetovanie
  • Tetovanie na dlhé vzdialenosti
  • Tetovanie zvierat
  • Kvetinové tetovanie
  • Pamätné tetovanie
  • Nekonečné tetovanie

Tento zoznam môže byť príliš zdrvujúci, ale zoznam tu nekončí, pretože existuje mnoho ďalších typov tetovania najlepších priateľov, ktoré môžete preskúmať v nasledujúcej časti..

Opačné pohlavie Tetovanie najlepšieho priateľa

Najlepší priateľ opačného pohlavia je jedným z najkrajších priateľstiev, aké kedy budete mať. Je dôležité udržiavať si také priateľstvo a najlepší spôsob, ako to urobiť, je získať tetovanie s bleskom. Toto tetovanie obsahuje dva blesky načrtnuté čiernym atramentom. Mužský je v skrutke vyplnený čiernym atramentom, zatiaľ čo ženský je len jednoduchým obrysom na rozlíšenie oboch..

Na oboch prstoch by to vyzeralo úžasne. Toto tetovanie symbolizuje silu vášho priateľstva a zaisťuje, že bez ohľadu na to, aké prekážky vás môžu stretnúť, obaja ste ochotní ich prekonať a posilniť svoje puto. Môžete tiež dostať ďalší symbol najlepšieho priateľa podobný tomuto, ktorý je potetovaný na prstoch alebo zápästí.

Vždy a navždy

tetovanie najlepšieho priateľa

Ak chcete symbolizovať dlhovekosť svojho priateľstva, mali by ste sa pustiť do nekonečného tetovania, ktoré bude predstavovať citát „Vždy a navždy“. Toto tetovanie obsahuje čierny napustený znak nekonečna, ktorý končí šípkou. Jedná sa o jedno z najlepších tetovaní, ktoré sa zhodujú s najlepším priateľom. Toto tetovanie symbolizuje, že bez ohľadu na to, akým rôznym smerom sa vydáte alebo akými trasami sa vyberiete, neovplyvní to vaše priateľstvo, pretože zostane vždy rovnaké navždy. Toto tetovanie je ideálne pre tých, ktorí majú priateľstvo na diaľku.

Anjelské krídla

Ak chcete svojmu tetovaniu najlepšieho priateľa dodať mystický nádych, je toto tetovanie s anjelskými krídlami pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie obsahuje na každej ruke čierne napustené krídlo podobné anjelovi, a keď si ty a tvoj priateľ dáte navzájom ruku k sebe, dokončí krídlo a bude sa tak perfektne hodiť k tetovaniu najlepšieho priateľa.

Toto tetovanie symbolizuje, ako sa obaja navzájom pozdvihujete v čomkoľvek a vo všetkom, čo robíte. Predstavuje tiež útrapy a skúšky, ktorým ste spoločne čelili, aby bolo puto silné. Tieto krídla majú črtu anjela, čo tiež znamená stratu priateľa.

Veniec srdce

Perfektné tetovanie, ktoré má symbolizovať puto s vašim najlepším priateľom, je tetovanie srdca. Môžete vyskúšať toto tetovanie srdcového venca a dosiahnuť tak fantastické umenie tela, ktoré znamená dôležitosť a lásku vašich najlepších priateľov. Toto tetovanie zahŕňa čierny obrys srdca s ružami po celom tele. Toto tetovanie je ideálne pre všetky tie najlepšie priateľky a má veľmi ženský nádych.

Tetovanie nie je len pekné, ale je aj celkom symbolické, pretože ukazuje vašu lásku a náklonnosť jeden k druhému. Je to jednoduché tetovanie, ale vyzerá krásne, keď si ho necháte vytetovať. Existuje mnoho rôznych vzorov tetovania srdca, ktoré si môžete prispôsobiť pridaním farebného atramentu.

Prekrížené šípy s iniciálkami

Ak hľadáte tetovanie so silným významom a odvážnym vzhľadom, už viac nehľadajte, pretože prekrížené šípky s počiatočným písmenom sú pre vás dokonalým tetovaním najlepšieho priateľa. Toto tetovanie obsahuje dve čierne prekrížené šípky s nádychom vintage dizajnu, prvú iniciálu vášho mena a kríža vášho najlepšieho priateľa. Ak chcete dodať ďalší nádych, môžete sa rozhodnúť pridať trochu tučného farebného atramentu. Toto tetovanie symbolizuje cestu tvojho priateľstva od materskej školy až dodnes. Rozhodne by ste nechceli nechať ujsť toto krásne tetovanie s takým silným významom a chvályhodným dizajnom.

Tetovanie Slnko a Mesiac

tetovanie najlepšieho priateľa slnka a mesiaca

Môžete sa tiež vydať na toto tetovanie slnka a mesiaca a dosiahnuť jedno z najlepších tetovaní najlepších priateľov. Toto je klasika a má celkom jednoduchý vzhľad. Toto tetovanie obsahuje čierny atramentový mesiac a slnko. Každý z vás si to môže nechať vytetovať na ruku alebo zápästie. Má celkom zmysluplné pozadie, pretože symbolizuje dokonalú rovnováhu vo vašom priateľstve bez ohľadu na rozdiely. Tiež to ilustruje, ako sa obaja navzájom potrebujete, aby správne fungovali, rovnako ako Zem potrebuje na svoju prácu slnko aj mesiac.

Sila kvetov

Toto tetovanie s kvetinovou silou je ďalším minimalistickým tetovaním, ktoré je ideálne pre tetovanie zodpovedajúce najlepšiemu priateľovi. Toto tetovanie obsahuje jednoduchý kvet potrhaný navzájom na rukách. Môžete si vybrať požadovaný druh kvetu a dizajn, ktorým môže byť slnečnica, ruža, sedmokráska alebo kvet, ktorý vám pripomenie jedinečný okamih priateľstva. Toto tetovanie znamená večnú lásku, ktorú obaja k sebe máte, a dáva vám nádej na ďalšie zábavné a šťastné chvíle, ktoré obaja vytvoríte v priebehu rokov. Ak chcete ísť na niečo jemné, toto tetovanie je pre vás ako stvorené.

Swallow Birds Tattoo

Lastovičky vtáčie tetovanie sú jedným z najobľúbenejších tetovaní na celom svete, ktoré môžete tiež zabiť ako zodpovedajúce tetovanie najlepšieho priateľa. Tetovanie obsahuje tri čierne nafarbené vtáky sallow lietajúce jedným smerom. Vďaka svojej kreativite môžete pridať niekoľko farebných atramentov, aby ste získali väčšiu hĺbku a funkcie. Toto tetovanie je pre teba perfektné, ak sa so svojim najlepším priateľom chystáte na dlhé vzdialenosti, pretože toto tetovanie predstavuje lastovičie vtáky, ktoré sa po dlhom čase vracajú domov.

Ak vám teda chýba váš najlepší priateľ, toto tetovanie vám dáva nádej, že sa čoskoro opäť stretnete. Predstavuje tiež lojalitu, pretože aj keď vás dvoch možno delí míľa, nikdy jeden druhého nesklame.

Cituj svoju lásku

Ak ste vy a váš priateľ červy z kníh a radi sa pohrávate s rôznymi úvodzovkami, mali by ste ísť na to citát tetovanie. Toto tetovanie obvykle obsahuje tvoj obľúbený riadok z knihy vytetovanej čiernym atramentom na tvoje predlaktie. Z knihy si nemusíte nutne vyberať citát; tiež si môžete nechať na ruku vytetovať texty alebo dialógy predstavujúce vaše priateľstvo.

Ak nechcete, aby sa jeden citát vytetoval jeden na druhého, obaja sa môžete rozhodnúť, že si necháte naparovať polovicu citátu. Keď teda spojíte ruky, doplníte citát. Uistite sa, že zvolený citát alebo fráza odzrkadľuje vaše priateľstvo a vás oboch nejakým spôsobom motivuje.

tetovanie najlepšieho priateľabest-friend-tetovanie

155+ návrhov najlepších priateľov na tetovanie

Nižšie sú uvedené rôzne typy tetovania najlepších priateľov, ktoré budú v ideálnom prípade zodpovedať zväzku a láske, ktoré zdieľate so svojim priateľom. Každý dizajn tetovania je svojim spôsobom iný a najlepšie na tom je, že si môžete vybrať tetovanie, ktoré bude zodpovedať nielen dizajnu, ale tiež bude rozprávať príbeh príbehu vášho fantastického priateľstva. Čím podstatnejší význam má tetovanie, tým atraktívnejšie a príťažlivejšie vyzerá.

Pinky sľub

Jeden z hlavných atribútov, ktoré by každé priateľstvo malo mať, je záväzok a sľub. Priateľstvo sa točí okolo skladania a plnenia sľubov. Získanie tohto pinky sľub tetovanie je perfektný spôsob, ako podpísať sľuby vo svojom zväzku. Toto tetovanie obsahuje dve ruky, ktoré sľubujú ružovo a malíček potetovaný čiernym atramentom. Obaja to môžete dostať na predlaktie. Toto tetovanie predstavuje všetky sľuby, ktoré dáva tvoje priateľstvo, a slúži ako pripomienka toho, aby si nikdy neporušoval žiadne sľuby až do dňa svojej smrti.

best-friend-tetovanie

Motýľový efekt

Motýlie tetovanie je jedným z najbežnejších tetovaní najlepších priateľov, ktoré predstavuje spojenie medzi vami a vašim najlepším priateľom. Toto tetovanie obsahuje čierneho napusteného motýľa s kvetmi na jednej strane krídel. Je to perfektne zodpovedajúce tetovanie a bude vyzerať krásne kdekoľvek na tele, pokiaľ bude zodpovedať dizajnu vášho najlepšieho priateľa.

Toto tetovanie znamená, ako sa vaše priateľstvo vyvinulo a stalo sa z neho celoživotné puto, rovnako ako sa húsenica zmení na motýľa. Predstavuje tiež všetky útrapy a skúšky, ktoré ste obaja museli prežiť.

Kľúč k môjmu zámku

zámok a kľúč tetovanie najlepší priateľ

Ak hľadáte minimalistické, ale zmysluplné tetovanie najlepšieho priateľa, toto tetovanie na kľúče je pre vás ideálnou voľbou. Toto tetovanie má na jednej strane malý čierny napustený kľúč, zatiaľ čo ruka tvojho priateľa obsahuje čierny halo napustený zámok. Veľkosť tohto tetovania môžete kedykoľvek upraviť, ak chcete, aby vyzeralo výraznejšie a bude perfektne vyzerať na vašich rukách aj na zápästí.

Toto tetovanie symbolizuje, ako sa každý z vás môže navzájom voľne otvárať a navzájom sa dopĺňať. Toto tetovanie tiež predstavuje, ako obaja vyvediete v sebe to najlepšie tým, že si navzájom odomknete potenciál.

Pocta pre najlepšieho priateľa

Ak ste stratili svojho najlepšieho priateľa a chcete ich pamiatku jedinečne označiť, najlepší spôsob, ako to urobiť, je dať si tetovanie na počesť tohto najlepšieho priateľa. Tieto tetovania zvyčajne obsahujú čierne atramentové iniciály vášho priateľa alebo dátum narodenia v rímskych číslach. Môžete si nechať vytetovať aj akékoľvek iné dôležité rande, ktoré znamená vaše priateľstvo. Vo väčšine týchto tetovaní sú kvety ako červené ruže, pretože tieto sa spájajú s pamätníkmi a predstavujú, že puto a láska medzi vami a vašim priateľom presahuje smrť. Toto tetovanie je emocionálny a krásny spôsob, ako si spomenúť na svojho zosnulého priateľa.

Časté otázky

Ako bolestivé je tetovanie prstom?

Tetovanie prstom je dosť bolestivé, pretože táto oblasť má veľa nervov. Časti tela, ktoré majú viac nervov, často pri tetovaní bolia viac, pretože ihla bodne priamo na vaše nervy; preto sú v porovnaní s inými oblasťami dosť bolestivé. To by vám však nemalo zabrániť v získaní jedného, ​​pretože následné výsledky sú úžasné a rozhodne stoja za bolesť.

Čo je perfektná kvetina pre kvetinové tetovanie najlepšieho priateľa?

Kvetinové tetovanie najlepšieho priateľa je krásne ako vždy a je celkom symbolické. Alstroemeria, pretože predstavuje skutočný význam priateľstva, je najlepším druhom kvetu, ktorý si môžete nechať vytetovať na tetovanie pre najlepšieho priateľa. Symbolizuje aj ďalšie veci, napríklad prosperitu a šťastie. Tieto prvky sú niečím, čo si každé priateľské puto praje a modlí sa, aby zostalo nažive. Získanie tohto druhu kvetov vám pomôže viac si vážiť a starať sa o svoje priateľstvo.

Záverečné slová

S pomocou týchto fantastických tetovaní najlepších priateľov nie je šanca, že by ste o ich kúpe neuvažovali. Ak ste požehnaní skupinou najlepších priateľov a chcete urobiť niečo, čo im ukáže vašu lásku a vďačnosť, určite by ste si nemali nechať ujsť jedného. Najlepšie na tom je, že tieto tetovania vo vás nenechajú len nejaké pútavé snímky, ale zobrazia vaše silné a celoživotné puto so svojim najlepším priateľom..

About the author