Čomu sa vyhnúť po novom piercingu

Kirstyn'je online spisovateľ viac ako osem rokov. Jej články sa často zameriavajú na tetovanie a piercing.

čo-nerobiť-po-získaní-nového-piercingu

Po získaní nového piercingu

Je veľa vecí, ktoré by ste mali urobiť potom, ako dostanete piercing, o ktorom vám piercer povie. Väčšinu času však, až na pár drobností, ktoré považujú za bežné, vyhrali'neodporovať veciam.

Mám s touto záležitosťou osobnú skúsenosť, pretože som sa práve dostal k svojmu priemyslu a doteraz som s ním zaobchádzal dosť hrubo. Takže ja'Som tu, aby som sa s vami podelil o všetko moje "ojoj" chvíle v nádeji, že nie'nevyrobte ich tiež!

1. Don't Hrajte sa s tým prehnane

Jedna veľmi základná vec, ktorú nepoznáte'nechcem robiť s novým piercingom, obzvlášť priemyselným, je hrať sa s ním príliš. Viem, že keď som nervózny alebo sa len nudím, tak áno'Často sa s tým pokúsim hrať. Ale všetko, čo to urobí, je pridať k rane traumu.

2. Don't Používajte určité slúchadlá

Ďalšia vec, ktorú ľudia nerobia'Normálne premýšľajte nad typom slúchadiel, ktoré chcete použiť. Slúchadlá do uší sú lepšie, ak vy'mám na uchu piercing, obzvlášť priemyselný alebo chrupavkový.

používam "cez ucho" slúchadlá, čo znamená, že spočívajú na mojich ušiach, na rozdiel od slúchadiel do uší. Odporúčam vám, ak máte slúchadlá ako ja, mali by ste investovať do lacných 10 dolárov za slúchadlá, kým sa váš piercing nezahojí. V opačnom prípade to môže tiež spôsobiť traumu rany. Pretože aj keď nie'Predtým, ako sa prepichnete, si nutne uvedomte, ako tvrdo vám slúchadlo sedí na uchu, potom si to určite všimnete.

3. Vyhnite sa ošetreniu vlasov

Pokúste sa počas nej zdržať akýchkoľvek ošetrení vlasov'uzdravuje sa. Ošetrenie vlasov, najmä ak sa vykonáva doma, môže byť strapaté a môže sa dostať do piercingu alebo do neho, čo môže spôsobiť infekciu. Aj keď sa to robí profesionálne, nikto nie je dokonalý a profesionál sa môže pošmyknúť. Môžete prijať preventívne opatrenia, ale najmä ak ich dodržiavate'opakované bielenie, je veľmi traumatizujúce urobiť váš čerstvý piercing.

čo-nerobiť-po-získaní-nového-piercingu

4. Don't Spať na tom

Ak môžete pomôcť, urobte si piercing na boku hlavy, ktorý si nedáte'nespať ďalej. Toto je bežne známy fakt, ale najmä pre tých, ktorí to neurobia'Hojenie tak rýchlo, ako chrupavky, môže mať veľký vplyv na proces hojenia. Ak to získate na strane, na ktorej dominantne spíte, môžu nastať dve veľmi veľké problémy.

  1. Môže vám to spôsobiť nepohodlie a možno aj stratu spánku, ktorá poškodí váš imunitný systém a čo vám pomôže vyliečiť sa.
  2. Budete opäť raz pohybovať svojim piercingom'nie je zvyknutý chodiť, a to by mohlo spôsobiť roztrhnutie alebo traumatizáciu vašej rany.

5. Žiadne koncerty

Každý miluje koncerty, ale toto je jedna z najväčších vecí, ktorým by ste sa mali vyhnúť. Zvlášť, keď je kapela ťažšieho žánru, a dokonca aj v tých ľahších, ako je ska.

Hneď ako sa dostanete do toho davu, prídete do kontaktu s mnohými nebezpečnými vecami. To zahŕňa veci, ako je surfovanie v dave, mosh alebo tanečné jamy, náhodné prepätie kvôli vyššie uvedeným veciam a ľudia, ktorí vás vo všeobecnosti bijú..

Pri menších piercingoch áno'Je jednoduchšie vyhnúť sa priamemu kontaktu s takýmito vecami. Avšak pre tie väčšie, ako sú piercingy do chrupavky alebo dokonca povrchové piercingy na iných častiach tela okrem uší, môže byť veľmi náročné vyhnúť sa situáciám, v ktorých mu budú spôsobené traumy..

Toto je päť jednoduchých spôsobov, ako zaistiť, aby bol váš liečebný proces rýchly a rýchly, a spôsobov, ako sa vyhnúť ďalším traumám piercingu, než akým si už prešiel. Vďaka za prečítanie!

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

© 2011 xosunflower

Komentáre

Tali 25. januára 2020:

Ten posledný je taký pravdivý, bol som na punkovom koncerte a deň predtým som si nechal prepichnúť špirálu. Bol som v mosh jame a narazil som si hlavy s nejakým chlapcom a zaviazal som sa svojmu piercingu (niečo ako kotúč vzadu) zachytil časť mojej hlavy a rozrezal ju a veľmi krvácala, tiež diera začala krvácať . Moje ucho bolo doslova dvakrát väčšie a vytvoril sa keloid. Vďaka bohu, že som to ošetril potom a teraz to'je v poriadku a keloid zmizol.

john 11. júna 2019:

tak sa mi dnes zdvihli uši, čo by som nemal robiť 2 týždne.

Ally 11. augusta 2018:

Náhodne som si po uškŕňaní trafil ucho … či to ubližuje?????

Majster 7. mája 2018:

Minulý týždeň som si prepichol bradavky a vychádza z toho mlieko, je to normálne

anonymný 25. novembra 2017:

Počul som, že po piercingu by ste nemali jesť vajíčka, morské plody a arašidy. Je to pravda?

skutočný lekár 24. novembra 2017:

ano shaksi ty'umriem, prepáč.

Shakshi sewtohul 06. novembra 2017:

Dnes som dostal lalok do laloku, ale zjedol som tri malé kúsky detskej kukurice, je to škodlivé??

Amanda valí 13. apríla 2017:

Ja'Nechali sme v utorok prepichnúť ľavú chrupavku a máme problém sa dostať do pohodlia

Lara B. Jenner 2. októbra 2016:

Pred 8 mesiacmi som si nechal prepichnúť špirálu a stále môžem'nespať na tom. Len som si zvykol spať na druhej strane.

Je mi to nanič, pretože naozaj chcem priemyselný piercing na druhom uchu, ale ja nie'Budem musieť chvíľu počkať, kým sa to stane; (

arašidový Butterlover 31. júla 2016:

skutočne hlasná hudba by poškodila vaše novo prepichnuté uši?

mimirenee123 09.04.2016:

Práve som dostal ucho'bola prepichnutá minulú noc. Prvýkrát. Ja nie'Neviem, nemal by si na tom spať. Napriek tomu som išiel spať na chrbte. Ale mám slúchadlá, ktoré mi prechádzajú cez celé ucho. Mám ich nosiť??

oni.kríkajú.dee 06.04.2016:

áno, urobil som si druhý piercing, ale v stredu je trochu divný a v piatok si musím umyť vlasy, pretože je extrémne špinavý

Daisy 26. apríla 2014:

Dnes som si nechal urobiť chrupavku v Claire'má pravdu a akosi sa mi zapichli vlasy do cvoku! Ako by to asi vypadalo, keď vypadnú chĺpky v piercingu??!?

xosunflower (autor) z New Jersey 16. februára 2013:

@dd, hovoril som viac o veciach, ktoré ľudia nerobia'Na tento nový piercing obvykle nemyslite. Ja'predpokladám, že osoba, ktorá vám vpichne piercing, vám povie všeobecné veci ako don'Nechoď plávať, upratuj to každý deň, nie'nevymieňajte to príliš skoro, atď.

dd 27. novembra 2012:

a čo neplávať

xosunflower (autor) z New Jersey 15. októbra 2011:

Ďakujem (:

ružový dáždnik z tmavého lesa hlboko vo mne. 15. októbra 2011:

toto je veľmi poučné. vitaj!!!

About the author

Adblock
detector