Ako ľahko pokryť tetovanie lacnou kozmetikou: ilustrovaný návod

Cynthia je záhradnícka nadšenkyňa. Má zelený palec a počas záhradníckej sezóny vždy vysadí rôzne položky na zber.

Zakrytie tetovania make -upom

Zakrytie tetovania nemusí byť vôbec drahé ani náročné na prácu. Je možné ľahko pokryť tetovanie v krátkom čase a bez veľkého úsilia. Mám niekoľko viditeľných tetovaní a aj keď nie sú vôbec urážlivé, v minulosti ma stáli propagácie. Tí z nás, ktorí majú tetovanie, by mali pochopiť, že aj to najkrajšie tetovanie nám môže prekážať v kariére. Existuje mnoho ďalších dôvodov, prečo by ste si museli tetovanie zakrývať. Nech už sú dôvody akékoľvek, ukážem vám, ako ich jednoducho zakryť. Úspešné prekrytie tetovania trvá asi 5 minút. Použitie nízkorozpočtovej kozmetiky bude stáť zhruba 15,00 dolárov alebo menej, kým sa práca dokončí.

Aj keď sú dnes tetovania oveľa menej tabuizované ako pred 20 alebo 30 rokmi, stále sa im mnohým môže zamračiť. Ak hľadáte prácu, pravdepodobne presne viete, o čom hovorím. Pre tých, ktorí boli možno dlho uväznení v rovnakej pozícii, napriek žiarivým hodnoteniam by vaše viditeľné tetovanie mohlo obmedzovať vašu šancu na postup. Takže zváženie zakrytia akýchkoľvek viditeľných tetovaní, keď ste na pracovisku, môže zamestnávateľovi pomôcť, aby vás bral vážne ako 'profesionálne' kandidát na povýšenie.

Rýchle pokyny

 1. Tetovanie umyte a nechajte úplne uschnúť. Voliteľne sa môžete rozhodnúť použiť aj pleťovú vodu, než začnete.
 2. Na tetovanie, ktoré chcete zakryť, naneste primer. Uistite sa, že trochu prejdete obrysom svojho tetovania.
 3. Na tetovanie naneste základ a tiež mimo obrysovej oblasti tetovania.
 4. Nechajte podklad vyschnúť a potom naneste korektor. Dbajte na to, aby ste tetovanie zakryli rovnomerne a vychádzajte mimo obrysovú oblasť tetovania, aby ste sa presvedčili, že je úplne zakryté.

Potrebné zásoby

 • Základný náter
 • Nadácia
 • Korektor

základný náter, podklad a korektor

základný náter, podklad a korektor

Krok 2

Tetovanie umyte a nechajte úplne uschnúť, než prejdete na ďalší krok.

kvetinové tetovanie na niekoho ruke

kvetinové tetovanie na niekoho's rukou

Krok č. 3

Akonáhle je tetovanie suché, naneste na tetovanie a oblasť okolo neho tiež primer na tvár.

na tetovanie naneste primer na tvár

na tetovanie naneste primer na tvár

Krok č. 4

Akonáhle nanesiete základný náter, môžete prejsť na základ. Základ naneste na tetovanie a tiež na jeho vonkajšiu stranu. To zaistí, že pokryjete celé tetovanie a keď skončíte, žiadne sa nebude zobrazovať okolo okraja.

Na tetovanie naneste základ.

Na tetovanie naneste základ.

Krok č. 5

Po použití nadácie by ste mali vidieť, že vaše tetovanie je na pohľad oveľa svetlejšie. Teraz začnite nad oblasťou nanášať korektor, aby úplne pokryl vaše tetovanie.

Po nanesení základu by malo byť vaše tetovanie oveľa svetlejšie.

Po nanesení základu by malo byť vaše tetovanie oveľa svetlejšie.

Krok č. 6

Akonáhle dokončíte aplikáciu korektora, vaše tetovanie by malo byť úplne zakryté.

Svoje tetovanie som zakryl základným náterom, podkladovou bázou a korektorom.

Svoje tetovanie som zakryl základným náterom, podkladovou bázou a korektorom.

Výber kozmetiky na zakrytie tetovania

Ak zistíte, že je potrebné zakryť viditeľné tetovanie, nie je potrebné kupovať drahú kozmetiku. Mnoho z produktov zameraných na zakrytie tetovania stojí okolo 35 dolárov za jeden produkt. Celá moja rutina ani nestála blízko tejto sumy. Použila som výrobky e.l.f, sú to kozmetiky šetrné k rozpočtu a profesionálnej kvality.

Tu sú produkty, ktoré som použil a ich cena:

 • e.l.f minerálny infúzny základ na tvár: 6,00 dolárov
 • Nadácia e.l.f Flawless Finish Foundation v porceláne: 6,00 dolárov
 • e.l.f Korektor s maximálnym pokrytím: 3,00 dolárov

Za viac ako polovicu nákladov na špičkovú kozmetiku sa mi podarilo rovnako ľahko zakryť svoje tetovanie. Keď som si objednal tieto položky, objednal som si aj ďalšie a použil som kód kupónu, ktorý som našiel. Takže moje celkové náklady na kozmetiku v hodnote 80,00 dolárov, ktorú som si kúpil, boli spolu 15,00 dolárov s bezplatnou dopravou. Aj keď sa potrebujem znova zásobiť a nemám kód kupónu, stále si môžem kúpiť e.lf. produktov bez toho, aby som veľa utratil z môjho rozpočtu.

Primer na tvár sa dodáva aj v niekoľkých odtieňoch; Mám jasný druh. V závislosti od farieb tetovania, ktoré chcete zakryť, vám môže pomôcť zakryť tetovanie levanduľový alebo zelený primer. Korektor e.l.f zabalí veľký pás za cenu 3,00 dolára. Trochu to prejde kus cesty a je to nádoba väčšej veľkosti ako veľa iných korektorov, ktoré dnes na trhu nájdete. Bohužiaľ, najlepšia cena za korektor je na webovej stránke e.l.f. Ostatné online trhy práve teraz predávajú korektor za obrovskú prirážku. Zatiaľ čo iné produkty sú prostredníctvom online predajcov oveľa lacnejšie ako na e.l.f'oficiálna webová stránka. Byť šikovným kupujúcim je teda dobrý nápad pri kúpe kozmetiky.

Existuje mnoho dôvodov, ktoré môžu spôsobiť, že budete chcieť tetovanie zakryť. To, prečo sa rozhodneme pre tetovanie, ovplyvňuje toľko vecí. Aj keď môžem priznať, že som nikdy neuvažoval o ich pokrytí, keď som sa prvýkrát rozhodol pre svoje. Niekoľko dôvodov na zakrytie tetovania môže zahŕňať:

 • Účasť na svadbe
 • Vykonávať prácu alebo povýšenie
 • Rodinné portréty
 • Aby ste neurazili babičku
 • Uvádzať na trh ako profesionálnejšia osoba

Keďže som veľkú časť svojho života strávil v riadení obchodu na vyššej úrovni, viem z prvej ruky, že tetovanie neznamená, že je niekto neprofesionálny. Aj keď, bohužiaľ, spoločnosť nie vždy akceptuje tetovanie na pracovisku ako v poriadku. Naše rodiny nie vždy akceptujú tetovanie. Ak nechcete, aby vaša stará mama videla vaše tetovanie, jeho zakrytie môže zabrániť tomu, aby sa konverzácia z večere zmenila na nočnú moru.

Tento obsah je presný a pravdivý podľa najlepšieho vedomia autora a nie je náhradou za formálne a individuálne rady kvalifikovaného odborníka.

Otázky & Odpovede

Otázka: Máte návrhy na vodotesné pokrytie tetovaním?

Odpoveď: Ak potrebujete na plávanie vodotesné krytie, potom je na trhu niekoľko produktov, ktoré môžete zvážiť:

• Dvojitý nosný vodotesný celodenný korektor pre extrémne nosenie Estée Lauder

• Kat Von D. Lock-It Foundation

• Smashbox Studio Skin Full Coverage 24 -hodinová nadácia

• Mac Pro Longer Waterproof Foundation

• Cezanne Waterproof Liquid Foundation

To všetko je dobrým východiskovým bodom, aby ste zistili, čo by vyhovovalo vašim konkrétnym potrebám. Niektoré sú o niečo drahšie ako ostatné.

© 2016 Cynthia Hoover

Komentáre

Cynthia Hoover (autor) z Newtonu v Západnej Virgínii 11. novembra 2016:

Ďakujem Jodah! To'je smutné, že o pracovné príležitosti možno prísť aj kvôli tomu najmenšiemu tetovaniu! Mám 5 tetovaní, ale tri sú viditeľné a vyžadujú si občasné prekrývanie (aj keď nie sú nijako urážlivé)..

John Hansen z krajiny Gondwana 11. novembra 2016:

toto bolo veľmi užitočné centrum, Cynthia. Momentálne mám iba jedno tetovanie a je na mojom ramene, takže je ľahké v prípade potreby väčšinu času pokryť. Dvaja moji synovia však prišli o prácu kvôli tetovaniu, ktoré nevedeli't kryt. Vaša rada by im v budúcnosti pomohla.

About the author